Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FanPage na fb ... "Ryba w tarle"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 07:59

Ja to ile razy widzę kadr z jego słynną gęba, gdzie siedzi w pokoju przed kompem a zanim w tle widać drzwi do pokoju to  tyle razy mam wrażenie, że za chwilę drzwi się otworzą, wejdzie jego mama zamontuje mu z liścia patelnią i krzyknie " Lucius znowu pała z matmy!!" (czy coś w tym stylu)...:)

 

Generalnie to głupek ale ze zmysłem do robienia jakiegoś tam hajsu - nie oceniając czy to etyczne, mądre czy może ogólnie dobre.


  • Tomasz eS i kaer lubią to

#42 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 28 kwiecień 2014 - 09:21

Gdzieś widziałem takie motto:

"Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem".  :P


  • tpe, Tomasz eS i czocho lubią to

#43 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 28 kwiecień 2014 - 18:41

 

 

Generalnie to głupek ale ze zmysłem do robienia jakiegoś tam hajsu - nie oceniając czy to etyczne, mądre czy może ogólnie dobre.

Facet tym filmikiem , gdzie wpiernicza robaki i tą stronką dla rzeźników chyba zaprzepaścił wszelakie szanse na poważne zaistnienie w "świecie wędkarskim".

Nie wyobrażam sobie by kiedykolwiek mógł znaleźć jakiegokolwiek sponsora , czy innego wspólnika w branży.

Żaden poważny człowiek z kimś takim wiązać się biznesowo raczej nie będzie.

No  chyba ,że jakiś producent białych robaków albo właściciel smażalni ryb.


Użytkownik makamba edytował ten post 28 kwiecień 2014 - 18:44

  • tofik, Dagon i krystiano1981r lubią to

#44 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 29 kwiecień 2014 - 09:29

Jemu chodzi o "sławę "

 

Jeśli mowa o pogoni za sławą - ten młody też gonił za sławą i skutek był odwrotny , każdy leje z niego na potęgę :D Myślę, że Lucio po pierwszej fali fascynacji skończy podobnie!



#45 OFFLINE   MichałAspiusFishing

MichałAspiusFishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • Lokalizacjafacebook.com/aspiusasp
  • Imię:Michał

Napisano 29 kwiecień 2014 - 09:41

W środowisko hiphopowym GG nie został aż tak obśmiany, parę osób z rapowej sceny nawet proposowało, największa beka kreci się tam wokół innych osób, zresztą to dzieciak co tu porównywać.



#46 OFFLINE   maxxym

maxxym

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaRzeszow

Napisano 29 kwiecień 2014 - 14:56

 

i wszystko jasne


Użytkownik okonilowca edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 14:56


#47 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:24

Jasne, ale chyba tylko dla Lucia i kolegów, których ten czerstwy żart bawił.

Jak zwykle bez logiki, za to ze sporym żalem, bo mu szczupaka skrytykowali "na trupka w marcu", i jeszcze teksty o byciu miłym, a jak oponentów od gimbusów w filmiku wyzywał wygodnie zapomniał.

Kolejne - nawoływanie do "róbcie coś" gdy tymczasem w którymś filmie stoją i brechtają, a w tle kolesie na dziko śmieciami brzeg dekorują.

Wpuścić burdelowego karpia do wody, nakręcić hol martwego bolenia, ryby łowione w okresie ochronnym - które powinny z marszu do wody wracać, a nie czekać aż Lucio z aparatem przyjdzie, najeść się robaków i pogonić kilka koszulek na allegro. Tak wygląda robić coś i obraz wędkarstwa w stylu Lucia. 

Dobrze, że powiedział, że po nim spływa, przynajmniej wiem, że szkoda czasu na to, do czego zachęca - ukochane komentarze i  łapka w górę, łapka w dół.



#48 OFFLINE   MichałAspiusFishing

MichałAspiusFishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • Lokalizacjafacebook.com/aspiusasp
  • Imię:Michał

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:43

Słuchając go odniosłem wrażenie ze naoglądał się za dużo Maxa Kolonko, "mowie jak jest" heh.

Ogólnie to parę filmów z zasiadek karpiowych mi się podobało, w resztę się nie wczuwałem, ale to o trupku i szczupaku zakuło w ucho.



#49 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:47

Oj, do Maxa to on ma lata świetlne. :)  ;)


  • Wojtek B. lubi to

#50 OFFLINE   MichałAspiusFishing

MichałAspiusFishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • Lokalizacjafacebook.com/aspiusasp
  • Imię:Michał

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:48

wiadomo, ale jakoś mi tak zaleciało gadka :lol:



#51 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 16:26

Panowie...szkoda prądu i ścierania klawiatury, na tego pseudo wędkarza.



#52 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:01

Jasne, ale chyba tylko dla Lucia i kolegów, których ten czerstwy żart bawił.

Jak zwykle bez logiki, za to ze sporym żalem, bo mu szczupaka skrytykowali "na trupka w marcu", i jeszcze teksty o byciu miłym, a jak oponentów od gimbusów w filmiku wyzywał wygodnie zapomniał.

Kolejne - nawoływanie do "róbcie coś" gdy tymczasem w którymś filmie stoją i brechtają, a w tle kolesie na dziko śmieciami brzeg dekorują.

Wpuścić burdelowego karpia do wody, nakręcić hol martwego bolenia, ryby łowione w okresie ochronnym - które powinny z marszu do wody wracać, a nie czekać aż Lucio z aparatem przyjdzie, najeść się robaków i pogonić kilka koszulek na allegro. Tak wygląda robić coś i obraz wędkarstwa w stylu Lucia. 

Dobrze, że powiedział, że po nim spływa, przynajmniej wiem, że szkoda czasu na to, do czego zachęca - ukochane komentarze i  łapka w górę, łapka w dół.

Hitem i tak były modelki z reklamy tych koszulek, dziwne że jeszcze prokuratora nie dostał :)



#53 OFFLINE   fishfighter

fishfighter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaKraków/Tarnów
  • Imię:Piotr

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:21

Najbardziej mnie razi "ekstra postępowanie" i propagowanie łapanie w kwietniu z systemikiem na " trupka" łowiąc szczupaki jaki "przyłów" :/ Okropnie mnie to denerwuje !



#54 Guest_DanTe2491MA_*

Guest_DanTe2491MA_*
  • Guests

Napisano 05 maj 2014 - 18:56

"Lucio łowca" coś spada oglądalność kanału na You Tube. ;)  Ja bym proponował temu panu  nakrecić film z rybami " tylko nie łowienie szczupaków w kwietniu ".



#55 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 06 maj 2014 - 08:24

Ja bym proponował temu panu  nakrecić film z rybami " tylko nie łowienie szczupaków w kwietniu ".

Raczej musiałby poczekać rok, no chyba że w maju też potrafi łowić kwietniowe szczupaki :)



#56 Guest_DanTe2491MA_*

Guest_DanTe2491MA_*
  • Guests

Napisano 09 maj 2014 - 13:12

Raczej musiałby poczekać rok, no chyba że w maju też potrafi łowić kwietniowe szczupaki :)

Na jego filmach nigdy nie złowiono jakiejś konkretnej ryby. Nawet za 10 lat nie doczekamy się ryb na jego kanale. :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych