Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PERFIDNE OSZUSTWO...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
158 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 maj 2014 - 19:18

Medic,

 

Pamietasz jak u mnie kupiłeś woblery na bolka ?! Wysyłka ekspres  ! i gratis dostałeś - (żyłka Toray za 4 dyszki) a Ty mnie w konia zrobiłeś że, woba wysłałeś.. oj nieładnie ale ja koledze daruje ale zapamiętam sobie... 


  • Negra i krystiano1981r lubią to

#102 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 04 maj 2014 - 19:23

Przepraszam Cie Mariusz za tak długie opóźnienia ! I bardzo mi przykro,że Cie tak zawiodłem ,mam nadzieje,że choć troszkę się zrekompensuje jak dostaniesz przesyłkę .



#103 ONLINE   Popej

Popej

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaGorzow Wlkp./Białystok
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Szczupak to jest król wód

Napisano 04 maj 2014 - 20:06

No ale to nie miałeś czasu mimo logowania się odpisać na priv ? Ile by to zajęło czasu ? 30 sekund?

Zapewne klawiatura sie zaciela albo jakis kon trojanski wskoczyl i nie chciak wyskoczyc a moze ktos sie wlamal na konto kolego i sie specjalnie logowal...

Nie wnikam, nie osadzam ale mogles wszystkich bioracych udzial poinformowac, ze brakuje Ci czasu. A tak teraz zrobiles z siebie...

777a2456_gdy_nic_sie_nie_dzieje.jpg

Użytkownik Popeye edytował ten post 04 maj 2014 - 20:08


#104 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 04 maj 2014 - 20:31

Osobiście to nic niemam do kolegi  Tomka vel TMedic3hs, nawet robiliśmy kiedyś jakiś handel i było wszystko ok. Ale cała ta sytuacja z aukcją śmierdzi z daleka. Dla mnie dno i wodorosty.



#105 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 04 maj 2014 - 21:06

Cześć chłopaki ,tak jak napisał Kolega specyficzny ze mnie człowiek ale nigdy nie było tak by ktoś czegoś nie dostał wszystko związane jest z moją pracą ,Kolega dostanie gratis za bóle i wytłumacze dlaczego się tak wszystko przeciągnęło ,zwykłe problemy ludzkie , psów już nie wieszajcie bo pieniążków nie zabrałem a woblerki tak czy tak wyśle :) pozdr i przepraszam z całych sił za opóźnienia !

Naprawdę chciałbym wierzyć,że"skrucha" jest szczera (ocenę zostawiam Twojemu sumieniu) i nie wynika z groźby bana itp

Z mojej strony to wszystko w tym temacie i wiedz,że nie mniej niż Ty żałuję,że ten temat musiał powstać...


  • Dagon, Wojtek B. i Negra lubią to

#106 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 05 maj 2014 - 05:49

Sławku. Raz jeszcze - masz jakieś dowody, czy to takie besserwisserstwo i prawicowe "wishful thinking"?

Ja rozumiem, ze samemu osadziłeś się w miejscu jedynie słusznego autorytetu, który ma zawsze rację, bo skoro Ty tak mówisz to tak jest i to głos rozsądku...

Tutaj jednak chyba trochę prz**ebawszy. Naprawdę tego nie czujesz?

Kuba , ku mojemu zdumieniu  samoistnie zniosło mnie w to dziwne miejsce , a przecież tylko mówię - nie ... dla wydobycia konturów z mroków iluzji  :) 

A dobroczynność albo charytatywność od dawna niestety nie są głosem serca i czystych rąk wianuszkiem . To w moim mniemaniu jest biznes identyczny jak leczenie chorych , zmiana płci , czy poprawianie urody . I zarówno ci pełni miłosierdzia pośrednicy którzy mają na to systemową koncesję   , jak i ci którzy jej nie mają , dobroczynność traktują tak właśnie beznamietnie kalkulacyjnie , czy w tle są studnie do Abisynii , koce dla  Czeczenii , albo kasa dla skrzywdzonego przez los dziecka .  

A dopiero przyłapani na gorącym uczynku przez bystrzejszego darczyńcę , tłumaczą się , albo kajają ..

Chociaż jak jest rzecz politycznie poprawna , albo medialnie słuszna to każdy niezależny sąd cnotę jej bez najmniejszej zwłoki przywróci ..  :) 


  • Negra lubi to

#107 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 05 maj 2014 - 14:23

Tomku Ty masz czas ale brat Hasiora go nie ma ...........nie wnikam ale mogę się zalozyc ze kasa dla brata naszego kolegi "jeszcze nie wplynela z braku czasu" od tyle a Administracja forum powinna zrobić co trzeba, o ile się myle tp hmmm, ale raczej się nie myle, pozdrawiam.....


  • staszek lubi to

#108 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 05 maj 2014 - 15:47

Mariusz na siłę z Kogoś złodzieja też nie można robić,gdy ktoś winien jest tylko opóźnień w wysyłce.

Od (x) czasu wrzucają filmy z Moim wizerunkiem robiąc oszusta na skale światową ,bawi mnie to,ale ileż można naczytać się steku bzdur wysnutych z nadmiaru czasu.

Dla rozwiązania problemu podam numer telefonu gdyby były kiedyś dalsze dywagacje na temat "wziął pieniądze a towar ukradł " :]  (ps.jeszcze się nie zdarzyło )

Może imię,nazwisko,miejscowość oraz telefon uczynią mnie mniejszym złodziejobatmanem... i w końcu nikt nie będzie ze mnie robił chama co jest tu by Was okradać ...

 

Co nie znaczy,że nie widzę swojej winy i nie jest mi przykro z tego powodu ;/


Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 05 maj 2014 - 15:59


#109 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 05 maj 2014 - 16:58

Po co te nerwy, drugi raz do tej samej rzeki koledzy wejdą w gumofilcach.

#110 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 05 maj 2014 - 17:15

Mariusz na siłę z Kogoś złodzieja też nie można robić,gdy ktoś winien jest tylko opóźnień w wysyłce.

Od (x) czasu wrzucają filmy z Moim wizerunkiem robiąc oszusta na skale światową ,bawi mnie to,ale ileż można naczytać się steku bzdur wysnutych z nadmiaru czasu.

Dla rozwiązania problemu podam numer telefonu gdyby były kiedyś dalsze dywagacje na temat "wziął pieniądze a towar ukradł " :]  (ps.jeszcze się nie zdarzyło )

Może imię,nazwisko,miejscowość oraz telefon uczynią mnie mniejszym złodziejobatmanem... i w końcu nikt nie będzie ze mnie robił chama co jest tu by Was okradać ...

 

Co nie znaczy,że nie widzę swojej winy i nie jest mi przykro z tego powodu ;/

Po pierwsze nikt z ciebie na sile nie robi zlodzieja, podaj przyklad zlodzieja , ktory zlpanay na oszustwie, powie "jestem zloedziejem", raczej powie "chcialem pozniej zaplacic" i taka sytuacja tu ma miejsce.

Po drugie, piszesz o skali swiatowej, nie pochlebiaj sobie, nikt cie tu nie postrzega jako gwiazdy, raczej typa spod ciemnej gwiazdy.

Po trzecie, ty chcesz podawac nr telefonu?Odwrotnie, to ty powinienes poprosic o nr telefonu osoby , ktore wykreciles.

Po czwarte, nie rob z siebie niewinnej sieroty, w twoich wypowiedziach nie widze zadnej skruchy a raczej chec wywolania poczucia winy wsrod forumowiczow, ze nazwali cie tak jak sobie zasluzyles.

Wiesz co ty sie nie zmieniles ani nie zmienisz, jestes typem czlowieka, ktory zrobi zle, a przyzna sie tylko do tego po to aby go po plecach poklepac.Twoje kolejne wpisy tylko cie pograzaja, czy ty kiedykolwiek okazales szczera skruche? Nie w stylu "jestem winny, a teraz odje...bcie sie odemnie".



#111 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 maj 2014 - 17:19

Po co te nerwy, drugi raz do tej samej rzeki koledzy wejdą w gumofilcach.

...raczej chyba w OP-1 :lol:


  • Negra lubi to

#112 OFFLINE   sandokan

sandokan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • Imię:Sławek

Napisano 05 maj 2014 - 17:28

A ja mam pytanie do moderatora Milupa

Dlaczego mój wątek "jak zostałem oszukany przez kolegę Bran.. "został w mgnieniu oka usunięty a ten ma się całkiem dobrze.

Może równie ktoś też mógłby napisać cos w temacie


  • @Brig i 100icki lubią to

#113 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 05 maj 2014 - 18:16

Grunwald jest mi wstyd że zawiodłem w takiej sprawie i przykro mi również . Więcej nic już nie dodam bo jest to zbyteczne za wyjątkiem Przepraszam Koledzy za opieszałość !



#114 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 05 maj 2014 - 18:18

Tyle i az tyle.Ponaprawiaj bledy, nie powtarzaj ich i do przodu.


  • TMedic3hs lubi to

#115 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2014 - 18:46

A ja mam pytanie do moderatora Milupa

Dlaczego mój wątek "jak zostałem oszukany przez kolegę Bran.. "został w mgnieniu oka usunięty a ten ma się całkiem dobrze.

Może równie ktoś też mógłby napisać cos w temacie

Przez kolegę Brando? Jeśli tak to niedobrze. Łożyska własnie zamówiłem.



#116 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 05 maj 2014 - 18:55

Tomek bez urazy to jest ......... co mówisz, mydlisz oczy pewnie obrad z  Sejmu R.P... SIE NAOGLADALES, A NAS MASZ ZA CIEMNOGROD



#117 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 05 maj 2014 - 19:13

Przez kolegę Brando? Jeśli tak to niedobrze. Łożyska własnie zamówiłem.

Ha ha ha ....ja też  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#118 OFFLINE   sandokan

sandokan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • Imię:Sławek

Napisano 05 maj 2014 - 19:39

Moja rada jest taka aby przy listonoszu otwierać przesyłki i w razie gdyby coś się nie zgadzało świadek postronny jest razie sprawy

a tak to można tylko zacisnąć zębami fakt porażki



#119 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 05 maj 2014 - 19:46

Ha ha ha ....ja też  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Karolu do tego taurusa co mi chcesz sprzedać ? :D
  • Karol Krause lubi to

#120 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 05 maj 2014 - 19:46

Sandokan, tylko żeby paczkę przy listonoszu otwierać, to trzeba sobie taka opcję zaznaczyć już przy wysyłce....a tak listonosz może, a nie musi poczekać za otwarciem paczki. Jeśli coś jest nie tak, to jest świadkiem "prywatnym", a nie jako pracownik P.P.