Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PERFIDNE OSZUSTWO...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
158 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4911 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 02 maj 2014 - 09:28

Nie wyglądasz Kuba na jelenia , odpowiem Ci więc jako telewidzowi , co z kolei widać :whistling: Tak samo Live Aid pomógł czarnym w Afryce , jak ta aukcja potrzebujacemu ..  Ale ktoś tam zyskał ..

 

Nie wracasz do Polski ? :rolleyes:


  • filip i marianosum lubią to

#62 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 maj 2014 - 09:38

Sławku. Raz jeszcze - masz jakieś dowody, czy to takie besserwisserstwo i prawicowe "wishful thinking"?

Ja rozumiem, ze samemu osadziłeś się w miejscu jedynie słusznego autorytetu, który ma zawsze rację, bo skoro Ty tak mówisz to tak jest i to głos rozsądku...

Tutaj jednak chyba trochę prz**ebawszy. Naprawdę tego nie czujesz?


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Marcelino, Dagon i 6 innych osób lubią to

#63 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 02 maj 2014 - 10:06

Moim zdaniem aukcję-POMOC DLA BRATA HASIORA-ma sens i to za......y a to że trafił się jeden farmazon który wcześniej już dał takie świadectwo o sobie to trudno.Chciał błysnąć no i błysnął gołą dupą.Tak to wygląda na teraz ale może sprawa się wyjaśni.Nie znam ani Hasiora ani jego brata ale widząc to że gość goli wszystkie swoje "skarby" żeby pomóc swojemu Bratu,kurcze podziałało to na mnie mocno.Obok takich sytuacji nie można przejść obojętnie a jak ktoś jeszcze to wykorzysta w celu zrobienia wała no to jest po prostu ciulem bosym. 


Użytkownik Tomy edytował ten post 02 maj 2014 - 10:12


#64 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 02 maj 2014 - 10:43

Administracja zlikwidowała wątek "nie polecam..."  i  stąd takie przewały ciągle są. Większość pamięta gościa z innych przekrętów ale młodsi ciągle będą się nabierać. Szkoda bo jeden taki brudzi cała wodę...


  • 100icki lubi to

#65 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 02 maj 2014 - 10:51

Slawkowi chyba nie chodzilo o brata Hasiora tylko o fundacje same w sobie.W takiej fundacji pracuja ludzie, ktorych nalezy oplacac, tez sie zastanawiam zawsze jak widze reklame "podaruj zlotowke, aby uratowac..." czy cos w tym stylu, zlotowki sa darowane, smsy wysylane, ale kto to rozlicza.Szkoda, ze mniej jest reklam z dziecmi wyleczonymi, badz leczonymi.Ja poprosilem aby z pierwszej aukcji pieniadze przelano na konto fundacji, przy drugiej natomiast bezposrednio na konto Hasiora.Moze wlasnie na jego konto przelewajmy pieniadze i nie bedzie klotni.

Pzdr 



#66 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 02 maj 2014 - 10:56

Slawkowi chyba nie chodzilo o brata Hasiora tylko o fundacje same w sobie.W takiej fundacji pracuja ludzie, ktorych nalezy oplacac, tez sie zastanawiam zawsze jak widze reklame "podaruj zlotowke, aby uratowac..." czy cos w tym stylu, zlotowki sa darowane, smsy wysylane, ale kto to rozlicza.Szkoda, ze mniej jest reklam z dziecmi wyleczonymi, badz leczonymi.Ja poprosilem aby z pierwszej aukcji pieniadze przelano na konto fundacji, przy drugiej natomiast bezposrednio na konto Hasiora.Moze wlasnie na jego konto przelewajmy pieniadze i nie bedzie klotni.

Pzdr 

Nie odniosłem się do Sławka tylko do konkretnej sytuacji Krystiana. 



#67 OFFLINE   daniel.

daniel.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 228 postów
  • LokalizacjaPrzedgórze sudeckie

Napisano 04 maj 2014 - 11:48

Witam panowie ta sprawa jest poważna bo gość mnie też oszukał, kiedy pojawił się temat aukcji charytatywnej napisałem do niego czy zająłby się licytacją na rzecz chorego kolegi bo ja nie mam kompletnie na to czasu a mam wiele obowiązków zwłaszcza przed świętami, zgodził się oczywiście bo to przecież szczytny cel. Wysłałem mu 5 wahadłówek które wykonałem, dotarły do niego 15 kwietnia i od tamtej pory nękam go wiadomościami priv a dostałem tylko jedną odpowiedź 21 kwietnia, że są święta i wstawi je wieczorem, trwa to do dziś niestety..... 

 

 

Wiem że zaraz napiszecie że trzeba było tak a nie inaczej, ale chciałem pomóc a nie miałem czasu się tym zająć.



#68 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 04 maj 2014 - 11:59

A to czemu akurat wysłałeś do niego? Przecież nie szukająć długo znalazłbyś od razu z 10 na bide lepsiejszych i uznanych userów?



#69 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 04 maj 2014 - 12:07

Jak zobaczyłem pierwsze filmy tego Kokegi z Tarnowa myslalem ze będzie ok.  hmmm a tu masz babo placek tylko plakac.



#70 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2014 - 12:09

Przypominam że zgodnie z regulaminem Giełdy jerkbait.pl

 

6. Na Giełdzie jerkbait.pl zakazane jest organizowanie aukcji przedmiotów  jak również umieszczanie ogłoszeń zamieszczanych w tym samym czasie na portalach aukcyjnych. Zamieszczanie linków do aukcji charytatywnych lub umieszczenie ogłoszeń w celach charytatywnych możliwe jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją portalu - ogłoszenia nieautoryzowane będą natychmiast usuwane.

 

 

Jeżeli chodzi o aukcję dla brata Przemka, która była zorganizowana na zasadzie wyjątku, to po zakończeniu aktualnie toczących się aukcji zostanie ona zamknięta a pozostanie tylko ogłoszenie z numerem rachunku bankowego na który chętni chcący pomóc będą mogli dokonywać wpłaty.

 

Jeżeli od użytkownika  TMedic3hs nie otrzymam wyjaśnień dotyczących zaistniałej sytuacji jutro do godz. 20:00 zostanie on usunięty z grona użytkowników jerkbait.pl



#71 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 04 maj 2014 - 12:19

Pod filmami bedacymi na necie TMedic3hs napiszcie co o koledze myślicie, oczywiście o ile do 20 nie wyprostuje .............



#72 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 04 maj 2014 - 12:34

 Wysłałem mu 5 wahadłówek które wykonałem, 

A później ludzie dziwują się w komentarzach pod filmikami , skąd ma tyle przynęt w pudełkach. :lol:  :lol:  :lol:  ;)


  • patu, maicke82 i kubaS 1 lubią to

#73 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 04 maj 2014 - 13:23

Przed ogólnym linczem TMedics może uchrobić się beź problemu sam. Wystatczy żeby uderzył się w pierś i zachował jak na prawdziwego mężczyznę przystało.

#74 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 04 maj 2014 - 13:31

Jaki lincz? Dostanie bana a później zaloguje się na nowo na inny nick. Mam tylko nadzieje że sprawa trafi do organów ścigania i jakoś nauczkę będzie miał.

 

 

 

A moze wpadniemy do niego w kilka osób pomieszkać, tak z tydzień  :D



#75 OFFLINE   Atomek10

Atomek10

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 04 maj 2014 - 13:43

Witam. I ja dorzucę swoje 3 grosze. Jakim trzeba byc NAIWNIAKIEM aby cokolwiek kupować od gostka,który ma 11 negatywów na niewiele ponad 400 komentarzy...

http://allegro.pl/sh...hp?uid=12383636



#76 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 04 maj 2014 - 13:59

Jaki lincz? Dostanie bana a później zaloguje się na nowo na inny nick. Mam tylko nadzieje że sprawa trafi do organów ścigania i jakoś nauczkę będzie miał.
 
 
 
A moze wpadniemy do niego w kilka osób pomieszkać, tak z tydzień  :D


sezon grillowy akurat można by rozpocząć bez konieczności sprzątania po imprezie :D
  • mlynek1976 i krystiano1981r lubią to

#77 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 04 maj 2014 - 14:02

Ktoś wcześniej napisał, że ten diabełek otworzył wątek klenie 2013, zerknąłem że ten wątek otworzył FORECAST czy cała dyskusja toczy się o nim właśnie, czy o kimś innym? Bo średnio jestem w temacie.

#78 OFFLINE   prezes77

prezes77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów
  • Lokalizacjabieszczady
  • Imię:Artur

Napisano 04 maj 2014 - 14:12

Ktoś wcześniej napisał, że ten diabełek otworzył wątek klenie 2013, zerknąłem że ten wątek otworzył FORECAST czy cała dyskusja toczy się o nim właśnie, czy o kimś innym? Bo średnio jestem w temacie.

Przejdz do pierwszego wpisu to w linku zobaczysz kogo dotyczy ten  wątek.



#79 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 04 maj 2014 - 14:23

Ktoś wcześniej napisał, że ten diabełek otworzył wątek klenie 2013, zerknąłem że ten wątek otworzył FORECAST czy cała dyskusja toczy się o nim właśnie, czy o kimś innym? Bo średnio jestem w temacie.

Watek otworzyl Ten o ktorym mowa w watku, jednak bylo to oszustwo i watek zniknal, aktualnie watek klenie 2013 otworzony jest przez najbardziej odpowiednia osobe na tym forum (moim zdaniem ) tak samo jak klenie 2014.Pzdr


  • Kuba Standera lubi to

#80 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 04 maj 2014 - 15:39

Przed ogólnym linczem TMedics może uchrobić się beź problemu sam. Wystatczy żeby uderzył się w pierś i zachował jak na prawdziwego mężczyznę przystało.

... i palnął "se" w łeb.No chyba że miał jakiś wypadek albo coś.Takiego czegoś też nie można wykluczyć.


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 maj 2014 - 15:47

  • Cezary.Łoskot lubi to