Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PERFIDNE OSZUSTWO...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
158 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:28

Jego do lasu :) my tylko w celach turystyczno-zakopkowych :) mrowki go szybko opier..dola.A jak sie im nie uda, to bedziemy mieli na gieldzie "mrowy".Powstanie nowa aukcja pod tytulem "pomoc choremu (psychicznie) bratu" bo ich jest dwoch.


  • krystiano1981r lubi to

#22 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:37

http://m.youtube.com...h?v=_pqto6A0IMA

coś w tym jest....." w środku bardzo trwałe masywne urządzenia " :D

Użytkownik Qowax001 edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 22:38


#23 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4963 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:38

Nie wiem na 100% ale wydaje mi sie że dalej działa na ALLEGRO :http://allegro.pl/li...?us_id=12383636

SORRY - JEŻELI TO POMYŁKA 



#24 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:41

Faktycznie lekki kwas ale...

 

 

Krystian- daj Tomkowi trochę czasu. Znam człowieka. To specyficzny chłopak. Nie mieszajcie go z gównem :good:

 

W kwestii wazeliny- nie będę się wypowiadał, natomiast w kwestii...a zresztą. 



#25 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:48

Oby ten "wałek" nie rzucił cienia na inne aukcje, innych forumowiczów.


Użytkownik makamba edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 22:49


#26 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:51

Faktycznie lekki kwas ale...

 

 

Krystian- daj Tomkowi trochę czasu. Znam człowieka. To specyficzny chłopak. Nie mieszajcie go z gównem :good:

 

W kwestii wazeliny- nie będę się wypowiadał, natomiast w kwestii...a zresztą. 

Wojtku,gdybyś go nie znał jak w takiej sytuacji byś się zachował...?

A jeśli go znasz osobiście to proszę odbierz moje przynęty i wystaw je jeszcze raz na aukcję a jak czasu nie masz to wyślij chociaż do Hasiora i niech on wystawi bo ja już ich nie chcę...



#27 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:54

Wojtek moze on jest specyficzny, moze byc nawet wyjatkowy i niepowtarzalny (nawet majc brata blizniaka) ale jesli sie cos organizuje to nalezy ta specyficznosc schowac w kieszen.Sa pewne zasady.Chlopak stara sie na sile pokazac jaki to z niego debesciak, a tak naprawde zalezy mu tylko na swoim wizerunku.Pamietam jak sie zalogowal na forum i cisnal temat "zrobmy zdjecia naszych maszynek" troche go chlopaki pojechali.Pozniej byla oliwa siemano, nastepnie akcja "zorro mnie wyruchal dupsko boli" afera na kilka stron, nawet kilka osob udalo sie oklamac.Watek "klenie 2013" sciema grubymi nicmi szyta, teraz akcja znicz.Panowie albo jestesmy facetami albo chlopcami.Na miejscu tego tomka spakowalbym kredki i poczekalbym az dorosne.



#28 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:57

Grunwald, z tego co podsumowałeś, to rzeczywiście - specyficzny :P



#29 OFFLINE   piotrek245

piotrek245

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaZąbki
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:T.

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:59

Wojtek

 

specyfika-specyfiką,ale sam zainteresowany mógłby się wypowiedzieć na temat.Loguje się na forum,nie odpowiada Krystianowi-no to szczerze mówiąc ja się nie dziwię że się Krystian wkurzył.



#30 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 30 kwiecień 2014 - 23:00

Grunwald, z tego co podsumowałeś, to rzeczywiście - specyficzny :P

:) nijaki taki :)



#31 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 30 kwiecień 2014 - 23:05

Wojtek
 
specyfika-specyfiką,ale sam zainteresowany mógłby się wypowiedzieć na temat.Loguje się na forum,nie odpowiada Krystianowi-no to szczerze mówiąc ja się nie dziwię że się Krystian wkurzył.


znając życie jeśli motyw się powtarza to i tak systematycznie ktoś będzie oszukiwany, niedługo pewnie temat zostanie usunięty i wszystko ucichnie, ostatnio skomentowalem jednego cwaniaka co ma 3 nicki na forum i też trudni się w wałach i co z tego ? Posty usunięte a gość w najlepsze uskutecznia handelki.

#32 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 kwiecień 2014 - 23:09

Wojtek

 

specyfika-specyfiką,ale sam zainteresowany mógłby się wypowiedzieć na temat.Loguje się na forum,nie odpowiada Krystianowi-no to szczerze mówiąc ja się nie dziwię że się Krystian wkurzył.

Dokładnie,przecież trzy tygodnie czasu to chyba jest nawet więcej jak "trochę"...?

Tak szczerze mówiąc to po to zapisałem się na kolejną aukcję w wątku Hasiora (można sprawdzić) bo chciałem te woblery wystawić jeszcze raz wraz z kilkoma własnymi woblerami oraz małą "niespodzianką" dla licytującego.Niestety,kolega Tomek nie dał mi tej szansy,tzn aukcję zorganizuję ale bez tych przynęt...

Jeszcze raz powtarzam,jestem w stanie zrozumieć wszystko,nawet wypadek i połamane ręce,uniemożliwiające napisanie wiadomości,ale przecież można poprosić,brata,dziewczynę czy kumpla...

Nawet jakoś samemu mógł napisać "Mieć wypadek Ty się nie denerwować" i to by wystarczyło,zrozumiałbym na pewno...


Użytkownik krystiano1981r edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 23:10


#33 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 kwiecień 2014 - 23:16

Wojtku,gdybyś go nie znał jak w takiej sytuacji byś się zachował...?

A jeśli go znasz osobiście to proszę odbierz moje przynęty i wystaw je jeszcze raz na aukcję a jak czasu nie masz to wyślij chociaż do Hasiora i niech on wystawi bo ja już ich nie chcę...

 

Wojtek

 

specyfika-specyfiką,ale sam zainteresowany mógłby się wypowiedzieć na temat.Loguje się na forum,nie odpowiada Krystianowi-no to szczerze mówiąc ja się nie dziwię że się Krystian wkurzył.

 

 

 

Krystian- Tobie się nie dziwię.

 

Miałem bardziej na myśli kwestię nagonki ze strony innych osób. Prawda jest taka, że wiele osób szczeka, a nie ma racji, bądź ma znikome pojęcie o sytuacji. To jest właśnie przykre zaraz po tym, że Tomek nie załatwił sprawy jak należy.

 

Liczę, że Tomek stanie na wysokości zadania.

 

 

Życzę chłopaki spokojnej majówki, a Tobie Krystian, żebyś odebrał woblery i złowił na jednego z nich coś z 6 z przodu :)


  • Gobio Gobio lubi to

#34 OFFLINE   piotrek245

piotrek245

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaZąbki
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:T.

Napisano 30 kwiecień 2014 - 23:40

"Tomek nie załatwił sprawy jak należy"-i to jest jakieś podsumowanie.



#35 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 01 maj 2014 - 07:06

Nie brałem udziału w aukcjach (odpisany 1% x3) , człowieka nie znam zupełnie, nie wiem o co chodzi z Zorro czy z kleniami .

Myśle (zdarza mi się  :P ) że należałoby poczekać, wiem że od 09.04 to 3 tygodnie ale może dać gościowi szansę żeby się wytłumaczył zamiast zje....chać go na forum?

Patrząc z drugiej strony coś z facetem jest nie tak  :unsure: bo z tego co czytam nie pierwsza sytuacja w której podpada.

Ja bym się nie zdobył na to żeby funkcjonując na forum (tym czy każdym innym wędkarskim) robić jakieś zamieszanie.

A przecież w zasadzie osobiście znam tylko kilka osób ale mącenie czy jakieś szwindle ciągną się za człowiekiem a to obciach jak 100 s...synów  :( . Na Allegro czy tego typu portalach jest się anonimowym i tam chyba kontaku z innym brak a i nie nawiązuję sie jakiś koleżeńskich kontaktów, tutaj czy na innych portalach wędkarskich to co innego.



#36 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 01 maj 2014 - 08:31

Nie brałem udziału w aukcjach (odpisany 1% x3) , człowieka nie znam zupełnie, nie wiem o co chodzi z Zorro czy z kleniami .

Myśle (zdarza mi się  :P ) że należałoby poczekać, wiem że od 09.04 to 3 tygodnie ale może dać gościowi szansę żeby się wytłumaczył zamiast zje....chać go na forum?

Patrząc z drugiej strony coś z facetem jest nie tak  :unsure: bo z tego co czytam nie pierwsza sytuacja w której podpada.

Ja bym się nie zdobył na to żeby funkcjonując na forum (tym czy każdym innym wędkarskim) robić jakieś zamieszanie.

A przecież w zasadzie osobiście znam tylko kilka osób ale mącenie czy jakieś szwindle ciągną się za człowiekiem a to obciach jak 100 s...synów  :( . Na Allegro czy tego typu portalach jest się anonimowym i tam chyba kontaku z innym brak a i nie nawiązuję sie jakiś koleżeńskich kontaktów, tutaj czy na innych portalach wędkarskich to co innego.

Darek (za pozwoleniem) proszę określ swoje ramy czasowe,po których w Twoim przypadku przelała by się czara goryczy.

Czy stosownym byłoby zaczekać jeszcze miesiąc,dwa czy trzy?

Czy może powinienem wysłać "nastą" wiadomość z zapytaniem co się dzieje?

Uwierz,że gdyby sprawa dotyczyła "tylko" mnie i moich pieniędzy to w życiu nie napisałbym tego na forum...

Właśnie dla tego a może przede wszystkim dlatego,ze jest to forum koleżeńskie takich rzeczy jak powyższa sytuacja nie powinno się robić i to nie jest sprawa "tylko" koleżeństwa ale po prostu zwykłej ludzkiej uczciwości.

Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje a mianowicie,chciałbym zobaczyć dowody wpłat na konto fundacji tych pieniędzy,które ludzie wysłali bezpośrednio do niego,bo o ile ja mogę czekać (za przeproszeniem) do usranej śmierci to brat Przemka nie ma tej możliwości...


  • Karol Krause i Negra lubią to

#37 OFFLINE   wojtek_n

wojtek_n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:N

Napisano 01 maj 2014 - 09:03

Nie wiem na 100% ale wydaje mi sie że dalej działa na ALLEGRO :http://allegro.pl/li...?us_id=12383636

SORRY - JEŻELI TO POMYŁKA 

Nick i sposób działania bardzo podobny. Ja tego kola mam na czarnej liście bo np. Shimano Super X wystawione na aukcji trzyma w garażu i przy niskiej cenie kradną mu je na minutę przed końcem aukcji - dziecinada



#38 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4963 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 01 maj 2014 - 10:09

Ja też nie nawidzę takich gości co wystawiąją jakiś przedmiot ,a jak cena mu sie nie widzi to jest nagle komunikat -PRZEDMIOT ZOSTAŁ USZKODZONY lub ZOSTAŁ SKRADZIONY - szkoda tylko że jakimś cudem zawsze jes to????? / ma miejsce ?????? - tuż przed zakończeniem aukcji - ŻENUA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po jasną cholerę wystawiać więc przedmioty bez ceny minimalnej ,a potem robić z siebie BARANA!!!!!!!!!!!!!!


Użytkownik miramar69 edytował ten post 01 maj 2014 - 18:40

  • krystiano1981r lubi to

#39 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 01 maj 2014 - 13:36

Hm.... zaczynając czytać ten wątek nie sądziłem, że się odezwę, a zwłaszcza niejako w obronie winnego zamieszania.

Rozumiem oględnie mówiąc oburzenie Krystiana, ale zarzut chęci czerpania korzyści materialnych jest ciut na wyrost. W ogłoszeniu było jasno napisane, że jest wymagane potwierdzenie przelewu na podane  konto fundacji . Dla mnie to zamyka sprawę w kwestii chęci malwersacji przekazywanych pieniędzy, niecnych zamiarów dorobienia się, tudzież zasadność stosowania butopiryny i jej podobnych środków.

Owszem dorosły facet zachowuje się jakby nie wyrósł jeszcze z piaskownicy, co jest irytujące i jego postępowanie zasługuje na dezaprobatę i napiętnowanie, ale jak dla mnie jeszcze daleko do powodów dla linczu, czy wbijania na pal.



#40 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 01 maj 2014 - 14:23

Oj tam oj tam.Tu nie chodzi o wbijanie na pal tylko pietnowanie zlych zachowan.Przeciez nikt go w lesie nie zakopie za kilka wobkow, co jaja to jaja, ale temat moze okazac sie cenny dla innych przyszlych-niedoszlych klientow tego chlopaka, zeby uwazali bo moga stracic wiele nerwow i czasu na "specyficznosc" tomeczka.Niech wiedza, ze nie trzeba sie zbroic w miecze ale w cierpliwosc napewno.


  • czocho i krystiano1981r lubią to