Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kołowrotek do 500 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
282 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 10 maj 2016 - 20:28

Mnie jest tylko żal ludzi, którzy nieświadomie zdecydują się skorzystać z serwisu takiego "speca" jak Hunter_pike vel CarIwan.

A co ci się w serwisie kol. nie podoba?



#142 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 10 maj 2016 - 20:29

Mnie jest tylko żal ludzi, którzy nieświadomie zdecydują się skorzystać z serwisu takiego "speca" jak Hunter_pike vel CarIwan.

 

Żal dlaczego? Pojęcia nie masz o tym jak serwisuję, jak do tej pory nikt nie napisał że ktoś ma kołowrotek źle zrobiony. Czepiasz się z nudów?, nie miałeś u mnie na serwisie żadnego młynka więc ocena z fusów.



#143 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 10 maj 2016 - 20:31

Mnie jest tylko żal ludzi, którzy nieświadomie zdecydują się skorzystać z serwisu takiego "speca" jak Hunter_pike vel CarIwan.

 

ja jestem innego zdania mimo wszystko, widać że robi to solidnie i zważając na fakt iż filozofią ogromną to nie jest to może mu to nieźle wychodzić, rażące są tylko te bzdury już tego kilka stron by uzbierał i nie chodzi tu o nasze przepychanki słowne a o błędne i nieprawdziwe informacje w kwestiach technicznych, jeśli już dbamy o forum to dbajmy aby informacje były prawdziwe i precyzyjne aby nikt nie stanął pomiędzy dwiema różnymi odpowiedziami na jedno pytanie.



#144 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 10 maj 2016 - 20:31

A nie prościej jest pisać tylko o WŁASNYCH doświadczeniach??? :)

 

Prościej dlatego napisałem że niepotrzebnie zabrałem głos bo są tacy co tylko czekają by aferkę rozdmuchać.



#145 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 10 maj 2016 - 20:35

Żal dlaczego? Pojęcia nie masz o tym jak serwisuję, jak do tej pory nikt nie napisał że ktoś ma kołowrotek źle zrobiony. Czepiasz się z nudów?, nie miałeś u mnie na serwisie żadnego młynka więc ocena z fusów.


Oczywiście, że nie miałem i mieć na pewno nie będę. Jutro odpiszę rozwięźle dlaczego mam takie a nie inne zdanie na temat użytkownika CarIvan bo dziś najzwyczajniej mam lepsze rzeczy do roboty.

Użytkownik coma edytował ten post 10 maj 2016 - 20:35


#146 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15594 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 maj 2016 - 20:41

Mnie jest tylko żal ludzi, którzy nieświadomie zdecydują się skorzystać z serwisu takiego "speca" jak Hunter_pike vel CarIwan.

Z tym się nie zgadzam. Ja bym wysłał Zaubera czy klony bankowo. A za pewien czas pewnie i wyższą półkę.

 

 

ja jestem innego zdania mimo wszystko, widać że robi to solidnie i zważając na fakt iż filozofią ogromną to nie jest to może mu to nieźle wychodzić, rażące są tylko te bzdury już tego kilka stron by uzbierał i nie chodzi tu o nasze przepychanki słowne a o błędne i nieprawdziwe informacje w kwestiach technicznych, jeśli już dbamy o forum to dbajmy aby informacje były prawdziwe i precyzyjne aby nikt nie stanął pomiędzy dwiema różnymi odpowiedziami na jedno pytanie.

Z tym się zgadzam.



#147 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 10 maj 2016 - 20:41

Oczywiście, że nie miałem i mieć na pewno nie będę. Jutro odpiszę rozwięźle dlaczego mam takie a nie inne zdanie na temat użytkownika CarIvan bo dziś najzwyczajniej mam lepsze rzeczy do roboty.

 

 

A tak, tak masz zdanie wyrobione bo naczytałeś się forum haczyka i mojej dyskusji z niejakim Warcianinem na temat rybności rzeki Warty, mam to gdzieś co myślisz i co napiszesz, serwis robię tak by każdy widział co jest zrobione w jego kołowrotku, opisuję wszystko myślę dość dokładnie, pojęcie o tym mam, schematów nie potrzebuję do serwisu, Ci co swoje młynki mają spowrotem mogą otwarcie napisać swoja opinię, zresztą już pisali choć nie wszyscy. Bzdury piszesz o serwisie kołowrotków robionych przeze mnie próbując dorobić sobie swoją wydumaną bajeczkę czytacza internetowego bez pojęcia o tym jak serwisuję, zmień zioło albo dilera.


Użytkownik Hunter_pike edytował ten post 10 maj 2016 - 20:44

  • Artek lubi to

#148 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 10 maj 2016 - 20:44

Zaraz wpisy pewnie poznikają... :-)

#149 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 10 maj 2016 - 20:47

Zaraz wpisy pewnie poznikają... :-)

 

Bo tak powinno być to zrobione, poproszę od mojego wpisu zacząć z opinia o TP 15, dałem się niepotrzebnie sprowokować niejakiemu coma. Taki kurde stary a tak łatwo dałem się podpuścić, ech. 



#150 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 10 maj 2016 - 20:50

Na razie to ty zmieniasz nie zioło (choć kto wie) ale nicki na pewno :) Co napiszesz o daiwie albo shimano to wtopa. Może uczciwie byłoby poinformować swoich klientów, że o wyższej półce kołowrotków pojęcia nie masz i na ich sprzęcie będziesz się uczyć? Zauberowate już zapewne dobrze zdążyłeś poznać, z tym nie polemizuję.

Użytkownik coma edytował ten post 10 maj 2016 - 21:46

  • mdziam_78 lubi to

#151 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 10 maj 2016 - 20:50

Bo tak powinno być to zrobione, poproszę od mojego wpisu zacząć z opinia o TP 15, dałem się niepotrzebnie sprowokować niejakiemu coma. Taki kurde stary a tak łatwo dałem się podpuścić, ech. 

 

a może warto poprosić o usunięcie tych gdzie szpula w daiwie opiera się na  łożyskach ? dokładaniu podkładek z prawej strony i kilkudziesięciu innych ? zanim ktoś sobie zniszczy kołowrotek ?


  • mdziam_78 i coma lubią to

#152 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 10 maj 2016 - 20:51

Wg. mnie dla Zaubera przynęty 40 g , duże gumy itp.  to za duże wymagania.To są bardzo fajne kołowrotki w ekonomicznej klasie , ale 3000-4000 to tak do 25 g max.Wtedy sobie dzielnie radzą i cieszą nas kilka sezonów.Ludzie pamiętają jak dawno temu polecano je do cięższych zastosowań , że sobie radziły i tak zostało do dziś - i posypała się fala negatywnych opinii na ich temat - nie słusznie , dobre młynki , ale nie do ciężkiej pracy.


Bez przesady,25g waży riper Mannsa na 10gr główce. Jeżeli zakładane 40gr to tylko gumy, a nie np. wahadła to Zauber podoła.

#153 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 10 maj 2016 - 20:54

Bez przesady,25g waży riper Mannsa na 10gr główce. Jeżeli zakładane 40gr to tylko gumy, a nie np. wahadła to Zauber podoła.

Może zrobiłem się zbyt rozpuszczony i wybredny , ale mój Zauber pomimo poprawnego spasowania , braku stuków i zgrzytów w rzecznym nurcie zaczyna już ciężej kręcić na kopycie 4'' z 15 g główką - tam gdzie Biomaster zwija jeszcze od podmuchu wiatru  :)  ...


  • przemo_w lubi to

#154 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 10 maj 2016 - 20:58

I o to chodzi.... :-) Zauberem nie idzie ściągnąć obrotki Aglii 5 w nurcie a Tp Pg '15 bez wniku tą obrotówke razem z ryba przez przelotki przeciąga :-)

#155 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 10 maj 2016 - 21:01

Na razie to ty zmienisz nie zioło (choć kto wie) ale nicki na pewno :) Co napiszesz o daiwie albo shimano to wtopa. Może uczciwie byłoby poinformować swoich klientów, że o wyższej półce kołowrotków pojęcia nie masz i na ich sprzęcie będziesz się uczyć? Zauberowate już zapewne dobrze zdążyłeś poznać, z tym nie polemizuję.

 

Wyższa czy niższa półka co za różnica?, skąd wiesz czy mam czy nie mam pojęcie? serwisuję młynki z niższej i wyższej półki i nikt jeszcze nie napisał, że jest niezadowolony. ..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Przypominam o regulaminie, który wciąż obowiązuje.

"1. Chcemy aby jerkbait.pl był miejscem kulturalnej wymiany poglądów – szanuj swoich rozmówców i traktuj ich tak, jakbyś chciał żeby Ciebie traktowano."

 Personalne wycieczki, tym razem tylko wykropkowałem. Jeśli palce świerzbią, a krew buzuje, to najlepiej pójść na ryby. Dalsze naruszenia regulaminu tolerowane nie będą.


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 10 maj 2016 - 21:38


#156 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 10 maj 2016 - 21:02

Panowie nie oszukujmy się TP pg to lokomotywa a porównywanie go z zauberem to nieporozumienie...Nawet pod kątem ceny zakupu.
  • FRS1985 lubi to

#157 OFFLINE   Arcturus

Arcturus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Adam

Napisano 10 maj 2016 - 21:02

wielkości 3000 to za małe kołowrotki pod Twoje przynęty, 4000 jak najbardziej z tym ,ze stradic z wysokim przełożeniem nie da takiego komfortu jak rarenium i zastanów się dokładnie czy niska masa rarka Ci odpowiada i czy nie będzie za lekki, ciut wyżej masz biomastera taki mały ideał w kwestii cena - jakość z normalną wagą.


Niska masa bardzo mi odpowiada, odkąd kupiłem Quantum Smoke 50 do trolla świat się zmienił. Teraz szukam równie lekkiego kołowrotka do spina jw. Miałem kiedyś Stradica 4000 JDM gdzieś z okolic 2000 roku, był dość ciężki. Interesuje mnie Rarenium C14+, dzięki wielkie za cenne informacje, muszę go sprawdzić.

#158 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 10 maj 2016 - 21:07

Nie wiem, jak pracowac bedzie moj R4000FB po intensywnym sezonie, ale jezeli zachowa swoje obecne walory, kupie chyba jeszcze kilka na zapas 😏

#159 OFFLINE   Arcturus

Arcturus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Adam

Napisano 10 maj 2016 - 21:11

Następnym w kolejce jest Shimano Twin Power 4000...

Użytkownik Arcturus edytował ten post 10 maj 2016 - 21:16


#160 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 10 maj 2016 - 21:17

Moim faworytem jest jednak Shimano Twin Power 4000 JDM, jeśli ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie, to proszę o info na priv.

dla mnie rarenium ci4+ był największym zaskoczeniem w kategorii nowych kołowrotków, przy promocyjniej cenie poniżej 600 zł naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie, zresztą z czystym sumieniem mogę dać sobie uciąć ręke że do polski rarków i biomków przyszło z moritza najwięcej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych