Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nasze ryby castingowe w 2009r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 18:42

Gratuluję pięknych jazi łowionych tak regularnie --- super sprawa.

Rolek dzięki za gratki.Dzisiaj kilka młodziaków 40+ i jeden poważny Jan i oto on. :o
.

Załączone pliki



#122 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 21:17

A to taki Jan największy z dzisiejszego dnia.
.

Załączone pliki



#123 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 21:18

Jan
.

Załączone pliki



#124 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 05:13

Naszym celem jest propagowanie nowoczesnego wedkarstwa w obszarze polowu ryb na przynety sztuczne – rozumiemy przez to nie tylko otwartosc na nowe wedkarskie techniki ale równiez propagowanie idei wypuszczania zlowionych ryb (tzw. Catch and Release), dobrej jakosci sprzetu wedkarskiego, rodbuildingu, dobrej wedkarskiej i przyrodniczej fotografii. Osoby podzielajace podobny punkt widzenia i zainteresowania serdecznie zachecamy do publikacji artykulów oraz udzialu w naszym forum.

Ponadto polecam lekture artykulu Fotografia wedkarska http://jerkbait.pl/?p=93 w którym opisano kilka podstawowych zasad wykonywania zdjecia ryb.


#125 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 06:39

Naszym celem jest propagowanie nowoczesnego wedkarstwa w obszarze polowu ryb na przynety sztuczne – rozumiemy przez to nie tylko otwartosc na nowe wedkarskie techniki ale równiez propagowanie idei wypuszczania zlowionych ryb (tzw. Catch and Release), dobrej jakosci sprzetu wedkarskiego, rodbuildingu, dobrej wedkarskiej i przyrodniczej fotografii. Osoby podzielajace podobny punkt widzenia i zainteresowania serdecznie zachecamy do publikacji artykulów oraz udzialu w naszym forum.

Ponadto polecam lekture artykulu Fotografia wedkarska http://jerkbait.pl/?p=93 w którym opisano kilka podstawowych zasad wykonywania zdjecia ryb.

Przeczytałem-ŚWIETNY ARTYKUŁ!!!A na{tzw.catch & Release} to Mi tu nie wjeżdżaj bo nie dość że Moje ryby w 100% wracają do wody,to często wykupuje je za kasę na jabola od miejscowych a często nie są to proste rozmowy.
.

Załączone pliki



#126 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 07:22

Boluś
.

Załączone pliki



#127 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 10:58

Przeczytałem-ŚWIETNY ARTYKUŁ!!!A na{tzw.catch & Release} to Mi tu nie wjeżdżaj bo nie dość że Moje ryby w 100% wracają do wody,to często wykupuje je za kasę na jabola od miejscowych a często nie są to proste rozmowy.

@aptekarz
mi chodzi o twoje zdjecia a nie o C&R ... dla przykladu:

aptekarz

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=17900&private=0

patu

http://img223.imageshack.us/img223/6828/jasiu.png

teraz zrozumiales?

#128 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:06

A Twoje fotki niby jakie z tym biednym klonkiem na 30cm i też w wodzie.Ja łowie ryby a Ty po prostu solidarnie się przypieprzyłeś.Są i tacy którym się fotki Moje podobają,a tym którym się nie podobają to mogą nie patrzeć.Forum to nie tylko Ty Pitt i garstka Tobie podobnych.Dzisiaj ok. 15sztuk 40-60cm :huh:

#129 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:18

moje ryby to jakieś 90% samotne wyprawy jak miałbym nosić ze sobą do tego lustrzanke i statyw i się ustawiać i do tego samowyzwalacz to bym chyba padł, z tego co mi się wydaje to patu sam nie pływa i fotkę ktoś mu robił

#130 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:21

@aptekarz
niejako, ze nie zaprezentowalem przykladu twoich zjec z rybami w wodzie, tylko te lepsze krajobrazowo (wiesz, na tej zapierajacej dech w piersi szmacie albo wkomponowanych w panorame trawnika) twoj argument jest nie na miejscu, poza tym brakuje ci pewnego zrozumienia moich intencji, ze nie liczy sie tylko ilosc, ale przede wszytkim jakosc ...
nie chcesz posluchac, nikt ciebie nie zmusza :D

co mnie (niestety w tym przypadku nie dziwi) jest fakt, ze ja wcale nie kwestionuje wielkosci zlapanych przez ciebie ryb (w przeciwienstwie do ciebie) tylo forme ich prezentacji (dotyczy to takze kolegi piatras, ktory takze prezentuje wspaniale ryby w sposob podobny do ciebie ... niegodny okazu!

my, w redakcji, bardzo cieszym sie z faktu, ze prezentujesz duze klenie i jazie ... ale rob to estetycznie (sam pisales, ze masz ze soba statyw, wiec w czym tkwi problem?)

@szpiegu
mamy az nad to przykladow, jak zrobic sobie samemu dobre zdjecie, nie tylko patryk nam to regularnie udowadnia

#131 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:22

Pitt sie tylko delikatnie pyta ...po co robic zdiecia wszystkim tym rybom . Aptekarz ...wszyscy wiedza zes swietny wedkarz B)

#132 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:33

Pitt tego nie zrozumie bo łowi przy dobrych układach na rok tyle co Ja w tydzień.Pitt fotki nie są na trawniku tylko na trawie przy wodzie a to różnica znacząca.Co do kwestionowania Twoich zdjęć no wiesz trudno tego nie robić nie dość że marne to narybku.Dlaczego akurat takie są Moje fotki to już tłumaczyłem i nie zamierzam więcej tego robić.Tak jak wcześniej wspomniałem są tacy którym się nie podobają i Ja też się do nich zaliczam bo wolałbym mieć takie na których Mnie widać z rybą ale warunki na to nie pozwalają.Są też tacy którym się podobają.łapiesz Pitt.

#133 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:34

@jerry
skierowales pytanie do niewlasciwej osoby :D

#134 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:36

moje ryby to jakieś 90% samotne wyprawy jak miałbym nosić ze sobą do tego lustrzanke i statyw i się ustawiać i do tego samowyzwalacz to bym chyba padł, z tego co mi się wydaje to patu sam nie pływa i fotkę ktoś mu robił

No i tu się zgodzę z kolegą,chociaż jeden co to rozumie nie bał się odezwać.

#135 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:39

@jerry
skierowales pytanie do niewlasciwej osoby :D

:lol: :lol: :lol:
.

Załączone pliki

  • Załączony plik  60tka.JPG   86,98 KB   433 Ilość pobrań


#136 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:49

aptekarz i ja potwierdze ze ryby lowisz na prawde fantadtyczne tylko powiedz mi czym roznia sie kolejne Twoje fotki miedzy soba? kątem pochylenia kolejnych ryb względem trawy?? tak pewnie mi zaraz powiesz ze ja tez nie lowie ryb i dlatego si eczepiam. człowieku troche powagi. gdyby zbrać wszystkie Twoje fotki to nagle by sie okazalo ze mozna wyroznic dwa typy fotek. na szmacie i bez niej. innych nie ma... wiemy juz, że potrafisz lowić ryby i nikt tego nie kwestionuje. Chodzi o samą prezentacje tego co lowisz...




#137 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:49

JAN
.

Załączone pliki



#138 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 17:57

aptekarz i ja potwierdze ze ryby lowisz na prawde fantadtyczne tylko powiedz mi czym roznia sie kolejne Twoje fotki miedzy soba? kątem pochylenia kolejnych ryb względem trawy?? tak pewnie mi zaraz powiesz ze ja tez nie lowie ryb i dlatego si eczepiam. człowieku troche powagi. gdyby zbrać wszystkie Twoje fotki to nagle by sie okazalo ze mozna wyroznic dwa typy fotek. na szmacie i bez niej. innych nie ma... wiemy juz, że potrafisz lowić ryby i nikt tego nie kwestionuje. Chodzi o samą prezentacje tego co lowisz...



To że nie łowisz ryb i się czepiasz to już sam powiedziałeś.Mnie to nie interesuje czy ty ryby łowisz czy też nie.Strasznie się wam spodobała ta szmata,zwłaszcza samo określenie.To że potrafię łowić ryby to wiem sam.Spróbuję coś zmienić z tymi fotkami w przyszłości.Nie żeby to była jakaś skrucha,ale już dość się uśmiałem z mało wybrednych tekstów.

#139 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:18

[quote]
aptekarz i ja potwierdze ze ryby lowisz na prawde fantadtyczne tylko powiedz mi czym roznia sie kolejne Twoje fotki miedzy soba? kątem pochylenia kolejnych ryb względem trawy?? tak pewnie mi zaraz powiesz ze ja tez nie lowie ryb i dlatego si eczepiam. człowieku troche powagi. gdyby zbrać wszystkie Twoje fotki to nagle by sie okazalo ze mozna wyroznic dwa typy fotek. na szmacie i bez niej. innych nie ma... wiemy juz, że potrafisz lowić ryby i nikt tego nie kwestionuje. Chodzi o samą prezentacje tego co lowisz...



[/quote]
To że nie łowisz ryb i się czepiasz to już sam powiedziałeś.Mnie to nie interesuje czy ty ryby łowisz czy też nie.Strasznie się wam spodobała ta szmata,zwłaszcza samo określenie.To że potrafię łowić ryby to wiem sam.Spróbuję coś zmienić z tymi fotkami w przyszłości.Nie żeby to była jakaś skrucha,ale już dość się uśmiałem z mało wybrednych tekstów.
[/quote]

Aptekarz, musisz bardzo uważać bowiem wprowadziłem kiedyś zasadę, z której sięnie wycofam - dyskusje z moderatorami na temat podjętych przez nich decyzji są kończone dość szybko w postaci blokowania konta. To moderatorzy, kształtują (w jakimś sensie) to forum. Oczywiście nie zapominam tutaj o naszych użytkownikach, którzy mają bardzo dużo do powiedzenia (bardzo chętnie każdego wysłucham) jednak jeśli moderator zadziała pozostaje się tylko do tego dostosować.

Pozdrawiam
Remek

#140 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:25

To też napisałem że Spróbuję coś zmienić z tymi fotkami w przyszłości B)