Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nasze ryby castingowe w 2009r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:26

To też napisałem że Spróbuję coś zmienić z tymi fotkami w przyszłości B)


Super! Trzymam za słowo i czekam na fajne zdjęcia.

Pozdrawiam
Remek

#142 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 19:59

Narazie taka fotka w wodzie.Myślę że nie ma ona walorów godnych fotografa.Rybka ma 50 z grubym hakiem.Dzisiaj dwa takie lorbaski i mnogo kotów 40+.
.

Załączone pliki



#143 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:11

I tu dla mnie zaczyna się problem: co jest lepsze? rybka na rece łowcy - szybko po złowieniu, czy rybka utrzymywana w łowisku na haku, żeby zrobić dobre zdjęcie?

Czy zdajecie sobie sprawę, że Wasze zdjęcia są wspaniałe?, a krytyka jest tylko małością nieudaczników dobrej fotografii i beznadzieją łowców?

#144 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:17

I tu dla mnie zaczyna się problem: co jest lepsze? rybka na rece łowcy - szybko po złowieniu, czy rybka utrzymywana w łowisku na haku, żeby zrobić dobre zdjęcie?

Czy zdajecie sobie sprawę, że Wasze zdjęcia są wspaniałe?, a krytyka jest tylko małością nieudaczników dobrej fotografii i beznadzieją łowców?

Kryst Ja mam aparat na szyi i pykam fotkę nie zastanawiając się czy ona wyjdzie dobrze czy też nie dobrze.Dobro ryby dla Mnie liczy się ponad wszystko{stąd krytykowane fotki na szmacie a nie na kamieniach np.},więc bez obaw.Po za tym Kryst piękna wypowiedż ale tak zamieszałeś że nie wiem czy Mnie ganisz czy chwalisz. :D

#145 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:23

Tomek,

Akurat w Twoim przypadku nie mam żadnych wątpliwości, ale... czy wędkujemy po to żeby zrobić dobrą fotkę? Nikogo nie krytykuję, autorów, ani komentatorów, ale myśle sobie, że wędkarstwo to .... niech każdy sam sobie dopisze....

#146 OFFLINE   MATAS

MATAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaOslo

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:43

@kryst, oczywiście nie możemy sprowadzać wędkarstwa do fotografii, znaczy się wędkować tylko dlatego aby zrobić fotkę. Każdy przecież traktuje swoje hobby jako wewnętrzny relaks który przynosi nam samym dużo przyjemnośći.

Niemniej jednak dobra fotografia jest według mnie nieodłącznym elementem naszej pasji, żadne słowa nie oddadzą emocji i klimatu które może przekazać fotografia prezentowana naszym przyjaciołom.

#147 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:57

Tomek,

Akurat w Twoim przypadku nie mam żadnych wątpliwości, ale... czy wędkujemy po to żeby zrobić dobrą fotkę? Nikogo nie krytykuję, autorów, ani komentatorów, ale myśle sobie, że wędkarstwo to .... niech każdy sam sobie dopisze....

Kryst wędkarstwo to Mój sposób na życie a w wolnych chwilach od wędkarstwa pomoc zwierzakom{psy,koty,konie}takie powołanie,może odkupienie za liczne grzechy młodości nie wiem jakoś tak samo przyszło.foty robię cienkie,ale naprawdę szkoda Mi czasu i ryby na ustawianie się do fotki są Mi potrzebne dla orientacji z datą z opisem co na co i kiedy itd.dla Mnie.

#148 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9505 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:58

Piękne jaziory. Tomku, czy to aby cykadę przesłoniłeś?

#149 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 18 wrzesień 2009 - 20:59

Piękne jaziory. Tomku, czy to aby cykadę przesłoniłeś?

Nie nie przepadam za tymi przynętami.

#150 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 19 wrzesień 2009 - 10:53

Panowie, wydaje mi się, że zdjęcia APTEKARZA są celowo robione na jednolitym tle (woda, szmata, trawa) żeby nie pokazywały znaków charakterystycznych łowiska i samego wędkarza. Temu samemu służy maskowanie przynęty na zdjęciach. Chce się pochwalić, to zrozumiałe bo ryby ładne ale nie bardzo może inaczej, bo mu zadepczą miejsca. Takie smutne czasy..

#151 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 12:57

Żeby tylko zadeptali w takim przypadku to pół biedy,z bolkami zrobiłem błąd wstawiając fajne fotki i kilka sztuk 70+ wyjechało stamtąd do słoików na kwaśno.Co do miejsc Jaziowych to wyjechał ostatnimi czasy z tych okolic kolo ze złamaną nogą,tam wypadki chodzą po ludziach.Niebezpieczna okolica :o .Dzisiaj z rana bolek 80+ i 6 kotów 60+.Nowa miejscówka całkiem dziewicza drogę torowałem sobie maczetą ale opłacało się.

#152 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 20:25

A pod wieczór trzy Jaśki dwa pod 50 i jeden kot 40+.

#153 OFFLINE   MATAS

MATAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaOslo

Napisano 19 wrzesień 2009 - 21:51

APTEKARZ - poprostu pełen odjazd, szczerze to gdybyś nie wstawiał fotek i codziennie pisał że łowisz takie ryby to bym nie uwierzył ;).

Naprawde ogromny szacun, szczególnie na casting ponieważ pokazujesz że można łowić piękne Jazie i to bardzo bardzo regularnie, SUPER! :D.

#154 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 20:31

Wczoraj Jaśki odprowadzały przynęty i nie chciały zagryzać.Za To jak walnął pod wieczór to od razu 59cm na dodatek sterydowiec

#155 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 04:20

Z całym szacunkiem dla Ciebie, Tomku, myślę, że powinieneś założyć wątek Ryby Aptekarza. Wygląda na to, że Ty jeden, oprócz pracy zawodowej, regularnie jesteś na rybach i regularnie je poławiasz. Szacunek, szacunek i jeszcze raz szacunek!

#156 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:00

Bez sensu. To by przypominało jakąś dokumentację techniczną. Dzień, ilość sztuk, ich długość a to wszystko okraszone identycznymi zdjęciami ryb.

#157 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 12:30

Bez sensu. To by przypominało jakąś dokumentację techniczną. Dzień, ilość sztuk, ich długość a to wszystko okraszone identycznymi zdjęciami ryb.

:lol: I Mniej więcej w tym celu są dla Mnie te zdjęcia.Wątku takiego nie założę bez obaw :o .Kryst dzięki za gratki.
.

Załączone pliki



#158 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 wrzesień 2009 - 15:30

Ten to wyglada niczym rasowa wzdręga !! :D

Pozdrawiam
Kuba

#159 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 15:41

No tak widzisz dokładnie pół rybki kubson jak łowisz wzdręgi 45cm to gratuluje szczerze w to wątpiąc.

#160 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 wrzesień 2009 - 16:51

A mnie się wydaje, że chodziło bardziej o intensywne wybarwienie tego jazia(złote łuski i piękne, czerwone płetwy) upodabniające go do krasnopiórki, niż pomyłkę ze strony @Kubsona...

Nie rozumiem, dlaczego każdy niejednoznaczny(tzn. inny niż: gratulacje, super rybki) post jest odbierany przez wielu jako atak, aluzję, insynuację(i można by jeszcze trochę wymieniać)...


Więcej luzu


Pozdrawiam
Kamil