Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dorsze....z kim i kiedy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 03 marzec 2009 - 20:32

Pływam na dorsze z Kołobrzegu i dzięki bogu nigdy nie trafiłem na Feliksa,zresztą pochodzę z wybrzeża i wycieczki statkiem po morzu mnie nie bawią.Jest wiele innych jednostek, na które nie wsiadł bym za darmo,część z nich doświadczyłem osobiście a część znam z opowieści.Znam kilka jednostek,które mogę polecić z czystym sumieniem / sprawdzone osobiście /,ale to już na priw.,bo nie chcę robić nikomu reklamy. :unsure:

#22 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 marzec 2009 - 21:24

przestrzegam wszystkich przed FELIXEM w Kolobrzegu! w niedziele na ostatnia chwile musielismy z kolegami korzystac z uslug tej jednostki gdybym wiedzial ze tak sie to skonczy to bym wziol wodery i na plaze powedrowal, szyper jak by pierwszy raz na dorsze plynol! zero pojecia jak naplynac na lawice, pobieral wskazówek przez radio!SZOK!!!na 10 osob na kutrze 11 dorszy! 3-3-2-2-1-0-0-0-0-0, chlopak z dziewczyna z warszawy przyjechali pociagiem zeby polowic to dostali wedki bez szczytówki z 50metrami poskrecanej zylki i po plikerze :( paranoja!!!


Wierzę, ale :huh: nie :o dowierzam :wacko:
Nie mieści mi się to w głowie.
Aż mi się Was wszystkich szkoda zrobiło. Przykra nauczka...

Pozdro, Grzesiek

#23 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:15

Odświerzam temat :D , Właśnie wróciłem z Kołobrzegu, łowiliśmy z ojcem z łodzi Daniela XRods

.

Daniel od początku do końca zaplanował z najdrobniejszymi detalami całą wyprawę rejs i także nasze zakwaterowanie w kołobrzegu , jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu, nie chcę aby mój post wyglądał jak reklama ale uważam że należy promować solidne firmy takie jak Xrods.




Załączone pliki



#24 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:25

Oczywiści każdy na łodzi solidnie połowił , a profesjonalna pomoc Wojtka przed napłynięciem pomagalą przygotowac się do każdego typu łowiska.



.

Załączone pliki



#25 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 19:02

Ja też chce ;) :lol: :lol:
Czy mógłbym dostać ofertę?

Pozdrawiam
Szewer

#26 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 29 lipiec 2009 - 18:33

Witam,
Macie jeszcze inne propozyje z kim pojechać na dorsze w okolicach Władysławowa (będę w Dębkach), oprócz ADMIRAŁA.
Myślałem nad popłynięciem małą łodzią a nie kutrem. Będzie nasz 3 osoby i takie rozwiązanie byłoby chyba optymalne. Jakbyście mieli jakieś namiary na sprawdzoną jednostkę, byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
Szewer

#27 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 30 lipiec 2009 - 09:27

Podaje namiary na Jacka Zawadę,tel 501 519 808 Władysławowo łódź
Awror jak Daniela ale z 250 kucykami pod pokładem.problem może być z miejscami Polecam i pozdrawiam.

#28 ONLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 806 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 30 lipiec 2009 - 10:38

To może ktoś zna jeszcze jakaś małą jednostkę w Darłówku godną polecenia? Będę w pobliżu, to grzech byłoby nie skorzystać
Pozdrawiam

#29 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 13:28

@tornado, dzięki za namiary
dzwoniłem wstępnie wszystko klepnięte.
masz może jakieś fotki Avrora pana Jacka?
pozdrawiam

#30 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 30 lipiec 2009 - 20:34

Witam cieszy mnie Szewer że Ci się udało z terminem, fotek nie mam ale to jest to samo co łajba Daniela tylko z silnikiem zabudowanym na stałe i dizlem co daje zaoszczędzić trochę na cenie paliwa.I co ważne inny wymiar wędkowania.Pozdrawiam tornado

#31 OFFLINE   tomek nemo

tomek nemo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 lipiec 2009 - 12:09

To może i ja dorzucę swoje 5gr.. W Kołobrzegu prócz małych jednostek są tylko 2 kutry: Globtroter ...długa przerwa ...i Spinio.To jest tylko moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać.

#32 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 09 sierpień 2009 - 22:16

Witajcie,
Będąc na dwutygodniowym urlopie w Ustroniu morskim nie mogłem opuścić okazji do zaliczeniu rejsu łódką X-Rods. Po zaokrętowaniu krótka pogawędka ze skipperem-Wojtkiem i ustalenie gdzie dziś łowimy. O 6 wypływamy, zahaczając po lód, mający chłodzić nasze potencjalne trofea ;) Po wyjściu z portu śmigamy na łowisko. Dopłynięcie zajmuje nam dosłownie coś koło pół godziny i stanowi dla mnie miłą odmianę od nieskończenie długich przelotów większymi jednostkami. Tu uwaga dla mniej obeznanych kolegów, szczególnie z chorymi kręgosłupami: Przy większej fali uderzenia łodzi w ślizgu są mocne i najlepiej je zamortyzować stojąc na ugiętych kolanach za sterówką. Pierwsze napłynięcia i pierwsze ryby-nie duże, ale walczą ładnie na ok 25 metrach, biorąc w opadzie pilkera.
W sumie cały czas coś się dzieje i momentami wszystkie wędki się wyginają. Bez okazów, ale przed nami wraczek. Na nim w zasadzie wszyscy rwą zestawy i po kilku bezrybnych napłynięciach rezygnujemy, wracając na kamyki. Tam pada jeszcze kilka dorszy i wracamy do portu syci wędkarskich wrażeń.

Kilka spostrzeżeń i refleksji po wędkowaniu:

-Wyjątkowo szybka łódka pozwalająca podczas 8-godzinnego rejsu na ok. 6 godzin efektywnego wędkowania. Kiedy mieliśmy złapane po ok 10 dorszy na innych jednostkach dopiero rozpoczynali wędkowanie.
-Niezwykle sympatyczny, uczynny i profesjonalny Skipper-Wojtek.
-Możliwośc bezpłatnego wypróbowania wędęk zrobionych przez Daniela(na innych jednostkach trzeba zapłacić za wędkowanie kilogramowymi luśniami z kołowrotkami ala betoniarka z 50 metrami zużytej żyłki)
-Jest jedzenie, kawa, woda mineralna.
-Osoby szukające wygód w postaci telewizji, łazienek i oddzielnych toalet(z siku nie ma problemu, ale coś cięższego zostawcie w domu) itp. będą zawiedzione.


Podsumowując dla mnie zupełnie inny wymiar efektywnego wędkowania i wrócę tu na pewno nie raz. Z racji odległości zagoszczę u Wojtka dopiero jesienią, ale już sposobię się na wraki :mellow:

Pozdrawiam

#33 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 10:46

Bede w Kolobrzegu od niedzieli - czy móglbym prosic o knotakt na te usluge Xrods? Z góry dziekuje, K.

#34 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 17:45

http://www.xrods.pl/...p?id_article=96

i

http://www.xrods.pl/...?id_article=100

:D

#35 OFFLINE   mare7

mare7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaKrólewo. Rheda Wiedenbrück

Napisano 10 sierpień 2009 - 20:41

a w Ustce mógłby mi ktoś polecić dobrego szypra

#36 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 sierpień 2009 - 23:15

Bede w Kolobrzegu od niedzieli - czy móglbym prosic o knotakt na te usluge Xrods? Z góry dziekuje, K.


No jak juz bedziesz w Kolobrzegu to o trociach tez pomysl :D

#37 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 24 sierpień 2009 - 11:14

No więc popłynąłem z chłopakami z XRods - bo nawet armator mnie zaszczycił - bylo przemiło i wielce profesjonalnie. Tylko duże ryby nie wspólpracowaly, sam drobiazg. Chociaz nastepnego dnia i dwa dni pózniej inni mieli z tym podobno lepiej. Ale tak to z rybami bywa.
Wszystkie zalety wymienione w postach powyzej potwierdzam. Od siebie dodam, ze wysokosc burty moze stwarzac osobnikom wysokim pewne problemy przy stanie morza>3.

#38 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 październik 2009 - 18:51

aby nie zakładac nowego watku...

Poszukuje 2 osób z Wa-wy lub okolic do współnych wyjazdów na dorsza (tylko małe łódki bałtyk Polska) na wyjazdy w listopadzie, grudniu styczniu i lutym, prosze o kontakt na priv tylko poważne osoby konkretnie zainteresowane takim łowieniem, będące w stanie jechac w zadeklarowanym wcześniej terminie.

#39 OFFLINE   rzewo

rzewo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:wojtek

Napisano 23 październik 2009 - 15:10

co możecie koledzy powiedzieć dobrego lub złego na temat rejsów z Kołobrzegu na Bornholm kutrem Sportfish, czy nadal jest tak jak 2 lata temu. Mam raczej złe wspomnienia, czy szyper nadal ten sam, oraz obsługa. Czy ktoś pływał z nimi ostatnio!!!!!!!!!!!!

#40 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2009 - 15:22

rozważałem rok temu tego armatora po prześledzeniu opinii w internecie zrezygnowałem, musisz podłubac w necie na różnych portalach , na pewno jeszcze coś znajdziesz, z tego co wiem szyper cały czas ten sam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych