Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dorsze....z kim i kiedy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:18

Panowie,

 

czy Xrods marine to jeszcze działa ? Bo chyba pracownia to się zwinęła. Będę we wrześniu w Kołobrzegu i chciałbym wypłynąć jakoś kameralnie na dorsze. jeszcze nigdy nie miałem przyjemności. Zresztą nad polskim morzem wypoczynkowo to byłem z 15 lat temu.

 

jeśli nie Xrods marine to co możecie polecić z Kołobrzegu ? Kameralnie, bez chlejących buraków.



#62 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 01 sierpień 2014 - 11:09

Bez chlejących buraków w sierpniu zapomnij :D


  • Martin77 lubi to

#63 OFFLINE   psielka

psielka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaPiotrków Trybunalski
  • Imię:Krzysztof

Napisano 01 sierpień 2014 - 13:47

Pływałem w tym roku we Władku na kutrze - co niektórzy łowili rzeczywiście bardzo bardzo dużo ryb na jednym zestawie widziałem po 5 przywieszek dorszowych !!! i 2 kotwice na pikerze (limit * 20). Dorszyki bardzo małe po 20 - 30 cm.
Osobiście wolę zdecydowanie łowienie w wąskiej grupie 10 kolegów na Arvorze w Darłowie. Ryby zdecydowanie większe i przede wszystkich brak PIJANEJ HOŁOTY zerwanej ze smyczy.



#64 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 01 sierpień 2014 - 13:52

Mi się chyba jeszcze nie trafiło żeby przynajmniej jednego jakiegoś "rodzynka" nie było, ale da się przeżyć. Ważne żeby jak najdalej się trzymać i broń boże na tej samej wysokości na drugiej burcie, bo splątania gwarantowane ;)



#65 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 sierpień 2015 - 22:53

Potrzebuję pilnie jakiś namiar z Kołobrzegu, zrodziła się spontaniczna akcja za 2 tygodnie... Będę wdzięczny za każdy namiar, zważywszy że czasu mało i większość mocnych jednostek będzie obsadzona...



#66 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 sierpień 2015 - 21:18

Jak wyżej , czyli szukałbym czegoś innego niż normalny kuter . W zeszłym roku byłem pierwszy raz na mniejszej jednostce / ALI 3 / , i powiem że jeśli nie będę zmuszony to raczej już na duży kuter nie wsiądę . Mniejszy mniej wygodny ale kameralniej i mobilniej . Z Kołobrzegu parę razy pływałem na Bornholm Nordykiem i raczej byłem zadowolony .



#67 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 26 sierpień 2015 - 21:26

Byłem na Gabi D w Darłowie. Całą ekipą, w 6 chłopa+szyper. Zero obcych, a więc przypadkowych ludzi, buractwa i pijanstwa brak. Świetna sprawa. Kameralnie, na łowisku w moment, a szyper, Grzesiek, jest przemiłym facetem znającym świetnie morze, bo na co dzień pełni służbę na wodach Bałtyku. Choć to był mój pierwszy i jedyny jak na razie wypad na dorsze(choć dwudniowy), to innego łowienia w Bałtyku już nie chcę ;)

#68 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:09

I to jest to Kamil! Podzielam Twoją opinię, bo jakiś czas temu zraziłem się już kompletnie do towarzystwa (zacytuję poprzednie określenie) "chlejących buraków".

Ja od przyszłego roku też tylko na takie kameralne wyprawy (w gronie znajomych wędkarzy) się nastawię...

 

M.



#69 OFFLINE   Traveller

Traveller

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaZiemia

Napisano 09 wrzesień 2015 - 15:42

uwierzcie mi Panowie że są jeszcze jednostki w Kołobrzegu na których  buractwo nie pływa :)


  • Dawidoss lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych