Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KWIETNIOWE (Warszawskie) SPOTKANIE jerkbait.pl - wybieramy miejsce i termin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2009 - 14:33

Witam,

na wczorajszym, comiesięcznym spotkaniu jerkbait.pl pojawił się pomysł, żeby nasze kwietniowe spotkanie przenieść w plener. Argument ZA jest oczywisty - można przy okazji naszych spotkań pójc na ryby. Argument PRZECIW - jak się rozejdziemy nad wodą, może ucierpieć integracja.

Myślę że warto żebyśmy zadecydowali wspólnie w jakiej formule w sezonie wędkarskim chcemy się co miesiąc spotykać. Liczę na to że każdy zaintereswoany, a szczególnie stali bywalcy, wypowiedzą się w tej sprawie i proponuję następujący szablon odpowiedzi, żebyśmy szybko i sprawnie doszli do konkluzji:

I. Spotykamy się jak dotychczas w Tawernie

albo

II.Spotykamy się nad wodą:

a) gdzie (propozycja miejsca)

B) którego dnia (między 18 a 26 kwietnia - propozycja)
dlaczego takie ramy czasowe - myślę że wcześniej chyba byłoby za szybko plus jest Wielkanoc a potem rozpoczyna się juz tydzien w który jest majowy weekend więc niektorzy mogą miec plany na dłuższy wyjazd; chodzi głownie o ustalenie czy spotykamy się w tygodniu czy w weekend

c) o której godzinie (tutaj oprocz godziny prosiłbym o sprecyzowanie, czy spotykamy się przed łowieniem, czy po łowieniu, czy i przed i po łowieniu, wraz z podaniem godzin i miejsca zbiórki)

d) propozycja co oprócz łowienia (np. ktoś wspominał że moglibyśmy zrobić ognisko)

Pamiętajcie że nie chodzi tu o organizację zlotu jerkbait.pl tylko o spotkanie o podobnym charakterze co do tej pory, czyli zeby wyskoczyć gdzies z kumplami na parę godzin, pogadać i może do tego pomachać kijem :D więć proszę o realne propozycje :D

Myślę że do końca marca powinniśmy sobie dać czas na ustalenia, tak żebym na koniec miesiąca mógł powiesci ogłoszenie o naszym kwietniowym spotkaniu.


Pozdrawiam



#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2009 - 14:43

moja propozycja:

II.

a) parking przed sklepem WMH (Spójnia)

B) w tygodniu tj. między 20 a 24 kwietnia, np. w środę 22.04

c) godzina 17:00 (dla tych co zdążą, 17:15 ci co przybędą rozchodzą się nad wodę) oraz 19:30 (zbiórka po zakończeniu łowienia, obowiązkowa że tak powiem; zachód słońca jest o 19:00)

d) 19:45 przenosimy się spod WMH do Rury lub Tawerny (w zależności od ilości osóB), żeby usiąść na godzinkę-dwie przy jakimś kufelku i pogadać

#3 OFFLINE   radekg

radekg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 19 marzec 2009 - 21:13

witam :D
podoba mi się propozycja spotkania nad wodą i tym razem postaram się zrobić dużo więcej żeby przybyć na spotkanie i jak najbardziej jestem ZA :D
co do terminu i dokładnego miejsca jest mi to obojętne, dostosuje się do każdej propozycji :mellow:
jeśli chodzi o ognisko to tutaj najlepszym rozwiązaniem bedzie według mnie raczej piątek-sobota :D

#4 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2009 - 21:21

moja propozycja:

II.

a) parking przed sklepem WMH (Spójnia)

B) w tygodniu tj. między 20 a 24 kwietnia, np. w środę 22.04

c) godzina 17:00 (dla tych co zdążą, 17:15 ci co przybędą rozchodzą się nad wodę) oraz 19:30 (zbiórka po zakończeniu łowienia, obowiązkowa że tak powiem; zachód słońca jest o 19:00)

d) 19:45 przenosimy się spod WMH do Rury lub Tawerny (w zależności od ilości osóB), żeby usiąść na godzinkę-dwie przy jakimś kufelku i pogadać


Friko, w to mi graj, w końcu moje rejony !! :D
Nie podaje swojej propozycji gdyż w 100 % jest zbieżna z Twoją :D

Pozdrawiam
Kuba

#5 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 19 marzec 2009 - 21:45

moja propozycja:

II.

a) parking przed sklepem WMH (Spójnia)

B) w tygodniu tj. między 20 a 24 kwietnia, np. w środę 22.04

c) godzina 17:00 (dla tych co zdążą, 17:15 ci co przybędą rozchodzą się nad wodę) oraz 19:30 (zbiórka po zakończeniu łowienia, obowiązkowa że tak powiem; zachód słońca jest o 19:00)

d) 19:45 przenosimy się spod WMH do Rury lub Tawerny (w zależności od ilości osóB), żeby usiąść na godzinkę-dwie przy jakimś kufelku i pogadać


mi pasuje :D

#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 marzec 2009 - 08:50

Cześć,
Nie jestem wybredny. Propozycja Friko mi się podoba i się dostosuję. Ponadto marzy mi się grill z kiełbaskami do tego musztarda i sucha bułka :D :lol:

Pozdrawiam
Remek

#7 OFFLINE   radekg

radekg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 22 marzec 2009 - 17:46

ja również się dostosuje do propozycji FRIKO :mellow:

#8 OFFLINE   Krzysiex

Krzysiex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2009 - 08:51

To może i ja się stawie. Chętnie poznam w realu ludzi z jerkabaita, oczywiście jeżeli to nie spotkanie zamknięte :mellow:

#9 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 24 marzec 2009 - 09:20

To może i ja się stawie. Chętnie poznam w realu ludzi z jerkabaita, oczywiście jeżeli to nie spotkanie zamknięte :mellow:

Nie są zamknięte, nawet mnie tam wpuszczają :mellow:

#10 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 24 marzec 2009 - 11:01

No to ja też wpadnę. Spotkanie nad wodą jest jak najbardziej ok!

#11 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 24 marzec 2009 - 12:05

A może w sobotę, o 16, gdzieś przed Warszawą (np Gassy lub nieco wyżej http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Gassy&Submit =Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0) Wcześniej można byłoby sobie pochodzić po rzece, a później zrobić ognisko? Co Wy na to? Powinno być już ciepło.

#12 OFFLINE   Krzysiex

Krzysiex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2009 - 12:12

Ten pomysł jeszcze bardziej mi się podoba ;)

#13 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 24 marzec 2009 - 14:07

Jeśli do spotkania dojdzie np. w środę od 17:00 koło Spójni, myślę że dam radę być - przyjechałbym ze swoimi podopiecznymi :mellow: Zresztą pracuję w tym dniu 14:00 - 22:00 i nie będzie problemu jak chłopaków zabiorę ze sobą Ognisko, kiełbaska mile widziane :D

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2009 - 20:58

Panowie,

oj niesforni jesteście :lol:

widze że mamy dwie propozycje jak dotychczas:

1. moją (spójnia) środa 22.04 g. 17:00
2. MGOR'a (gassy) sobota (ale nie wiem która? 18.04 czy 25.04), g.16:00 + ognisko (jakieś szczegóły organizacyjne?)

jeżeli nie padną inne, będziemy głosować nad tymi dwiema (prosiłbym tylko MGORa o sprecyzowanie terminu)

Ja już pierwszego swojego klenia ad 2009 złowiłem :D no, klenika :lol:

Pozdrawiam

#15 OFFLINE   Krzysiex

Krzysiex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2009 - 21:52

Pierwszy głos na nr 2. Zarówno jeden jak i drugi termin.

#16 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 24 marzec 2009 - 22:24

Gasy????/ nie, to już wolę spójnię

#17 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2009 - 22:57

Jeszcze nie głosujemy, na razie zbierzmy pomysły. Może pojawi się trzeci, czwarty - lepszy pomysl :D troche czasu jeszcze zostało. Poza tym MGOR mam nadzieje sprecyzuje swoja koncepcje wg zaproponowanego schematu bo na razie jest ogólna :D



#18 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 25 marzec 2009 - 00:07

a) Gassy lub wiocha nieco wyżej, nie pamiętam nazwy (dobry dojazd, teren na ognisko, chyba że Pablom poleci lepszy, może okolice Karczewa z drugiej strony);
B) 25 kwietnia;
c) godzina 16:00 spotkanie, wcześniej kleniki
d) ognisko i może naszych bolenarzy da się poprosić (poprosić pewnie się da B)) o kilka słów przed sezonem :D

#19 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 25 marzec 2009 - 00:35

MGOR Gasy mogą być, ale ja nie przepadam za tym odcinkiem. Jak chcesz klenie to proponuję okolice kolektora. Jest tam opaska i klatka na stałe połączona z Wisłą. Potrafią podejść ładne jazie (to w lato, wiosną tam nie łowiłem).

#20 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 marzec 2009 - 11:22

a) chyba że Pablom poleci lepszy, może okolice Karczewa z drugiej strony);

Sam Karczew to zły pomysł. Syf, kiła i mogiła. Do tego tłok i mięsiarstwo. Proponuję nieco w górę, dokładnie okolice Góry Kalwarii. Spotkaliśmy się tam już kiedyś http://www.jerkbait.pl/?p=177. Jest miejsce na ognisko, jest ładny kawałek wody z ciekawymi miejscówkami( opaski, główki, podmyte skarpy brzegowe).Do tego most daje możliwość łowienia na dwóch brzegach.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych