Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Maniery trollingowca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:22

Idiota jest osoba, ktora nie potrafi samodzielnie myslec i potrzebna jest im osoba, od ktorej moga przejac nawyki.


Wyszło na to, że jestem idiotą :) Wielu, bardzo wielu zachowań uczę się od ludzi. Przyznam, że nawet samodzielnie nie wymyśliłem aby wypuszczać ryby, ktoś puszczał, dużo pisał że tak warto i kupiłem.

Fajnie @hlehle, że piszesz bloga. Ja wiele się nauczyłem czytając prasę bo neta wtedy nie było, ale na bank nie jeden nauczy się z Twoich tekstów zdrowych zachowań.

#22 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:22

Daniel to proste.Idiota jest osoba, ktora nie potrafi samodzielnie myslec i potrzebna jest im osoba, od ktorej moga przejac nawyki.Ktos kto czasami robi jakies rzeczy, poniewaz wczesniej sie nad tym nie zastanawial.


W takim razie jestem półidiotą - potrafię myśleć samodzielnie, ale czasami robię "jakies rzeczy, poniewaz wczesniej sie nad tym nie zastanawial" (em).

...
Fajnie @hlehle, że piszesz bloga. Ja wiele się nauczyłem czytając prasę bo neta wtedy nie było, ale na bank nie jeden nauczy się z Twoich tekstów zdrowych zachowań.


Pewnie niejeden nauczy się też tych złych, bo święty nie jestem ;)
  • robert67 i Dagon lubią to

#23 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:32

Pewnie niejeden nauczy się też tych złych, bo święty nie jestem ;)


Być może tak. Ale to już każdego indywidualny wybór, co chce od @hlehle dla siebie wziąć ;)

Użytkownik OloPe edytował ten post 10 wrzesień 2014 - 18:32


#24 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:34

Wyszło na to, że jestem idiotą :)

 

W takim razie jestem półidiotą - 

Przykro mi chlopaki , nikt nie jest idealny :) gdybyscie potrzebowali porad, walcie na priv :)


  • godski i marianosum lubią to

#25 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:36

Skoro już prawda o kondycji psychicznej większości z nas wyszła na jaw, warto może wspomnieć o tym, że nie dowiemy się tego, kim jest ten, który nam na rybach przeszkadza, jeśli gęby do niego nie otworzymy. :)

Nie zakładajmy z góry, że trafimy na troglodytę, równie często jak pocałuj mnie w dupę, zdarza mi się słyszeć ostatnio nad wodą słowo przepraszam.

No przesadziłem, nie jest po równo, ale jednak, i może być częściej, wystarczy najpierw zobaczyć w mijającym nas wędkarzu kolegę, nawet jeśli potem mamy się rozczarować.


Przykro mi chlopaki , nikt nie jest idealny :) gdybyscie potrzebowali porad, walcie na priv :)

Jest szansa na receptę?  ;) 


  • robert67 i hlehle lubią to

#26 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:40


Jest szansa na receptę?  ;)

 

Jak możesz pytać !?  :D  :D  :D 



#27 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:43

Tak tylko, naiwnie liczyłem na jakiś szybki medykament, że może ktoś mnie wyręczy, pomyśli za mnie. ;)


  • robert67 lubi to

#28 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:46

Skoro już prawda o kondycji psychicznej większości z nas wyszła na jaw, warto może wspomnieć o tym, że nie dowiemy się tego, kim jest ten, który nam na rybach przeszkadza, jeśli gęby do niego nie otworzymy. :)

Nie zakładajmy z góry, że trafimy na troglodytę, równie często jak pocałuj mnie w dupę, zdarza mi się słyszeć ostatnio nad wodą słowo przepraszam.

No przesadziłem, nie jest po równo, ale jednak, i może być częściej, wystarczy najpierw zobaczyć w mijającym nas wędkarzu kolegę, nawet jeśli potem mamy się rozczarować.

 

Przy okazji dodałbym, że ludzie którzy "co drugi krok" widzą wokół siebie chamów, kretynów itp. często są bardzo blisko siebie w ewaluacji ;) . To zasłyszane także nie ponoszę za to pełnej odpowiedzialności :D .


  • Dagon i strary lubią to

#29 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:55

Przy okazji dodałbym, że ludzie którzy "co drugi krok" widzą wokół siebie chamów, kretynów itp. często są bardzo blisko siebie w ewaluacji ;) . To zasłyszane także nie ponoszę za to pełnej odpowiedzialności :D .

Wogole nie rozumie do czego pijesz Szanowny Robercie :) mam nadzieje ze nie do @hlehle, ktory wlasnie zainicjowal ten temat, piszac o ludziach, ktorzy niekulturalnie sie zachowuja podczas plywania i polowu ryb metoda trolingowa :)



#30 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 10 wrzesień 2014 - 18:59

Wogole nie rozumie do czego pijesz Szanowny Robercie :) mam nadzieje ze nie do @hlehle, ktory wlasnie zainicjowal ten temat, piszac o ludziach, ktorzy niekulturalnie sie zachowuja podczas plywania i polowu ryb metoda trolingowa :)

 

Widzisz...nie rozumiesz... :) .

No, a myśmy tak liczyli na Ciebie :) .



#31 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:01

Jako na wodzie, tak i w życiu. Amen. Jeden się wpiernicza drugiemu w łowisko, drugi trzeciego pozdrawia, czwarty doi piątego aż śmietana poleci. Takie życie. Jaki kto jest w życiu taki na wodzie.


  • Karol Krause lubi to

#32 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:05

Widzisz...nie rozumiesz... :) .

No, a myśmy tak liczyli na Ciebie :) .

No widzisz...chyba Ty nie rozumiesz... :) 

umiesz liczyc, licz na siebie 

Jacy Wy? Czyzby utworzylo sie kolko wzajemnej adoracji, czy nie potrafisz sam wyrazic swojej opinii i szukasz wsparcia ? 



#33 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:07

Weźcie nie drapcie się teraz tutaj chłopaki. :)

Zaraz będzie atmosfera jak na Wiśle poniżej Warszawy, po co nam to? ;)


  • robert67, hlehle, Mariano Mariano i 1 inna osoba lubią to

#34 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:07

:)

#35 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:09

:)



#36 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:17

To może lepiej zabronić tego trollingu?


  • hlehle lubi to

#37 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:35

Jestem za.. i wstępu do lasu też zabronić,bo grzybiarze to dopiero chamy:):)

Użytkownik Sandre edytował ten post 10 wrzesień 2014 - 20:35


#38 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 22:03

Jeszcze dwie osoby się do mnie odezwały i opisały jednostkę, która niedawno podobnie się zachowała przy nich.

Wychodzi, że to jedna i ta sama osoba. 

 

I w przeciwieństwie do @grunwald1980 nie uważam, że taka osoba jest już stracona. Może po prostu potrzebuje reprymendy i przemyśli swoje mało kulturalne zachowanie.

Szkoda, że na mnie nie trafiło, bo na pewno zwróciłbym uwagę nad wodą.

Dlatego rozmawiajcie, bądźcie asertywni, a nie obojętni.


  • robert67 lubi to

#39 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 10 wrzesień 2014 - 22:25

Wszystko spoko, o ile po drugiej stronie mamy do czynienia z osobnikiem umiejącym słuchać ze zrozumieniem, a nie tylko słyszącym. Słyszącym, że ktoś do niego śmie coś powiedzieć i nie są to pochwały jego zajebistości, o której jest głęboko przekonany.

Jednostki aspołeczne, które poza czubek własnego nosa świata nie widzą, niestety z reguły należą do tych słyszących inaczej. Każda, nawet kulturalna i spokojna próba rozmowy bywa pretekstem do kłótni, a najlepiej do "baletów", bo przecież trzeba burakowi pokazać, gdzie jego miejsce. Niby to nie kłopot, bo, jak mawiał klasyk "w ryj dać mogę dać", ale chyba nie o to chodzi, bo przynajmniej ja nie tego szukam jadąc nad wodę.


  • Negra lubi to

#40 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 22:26

Wszystko spoko, o ile po drugiej stronie mamy do czynienia z osobnikiem umiejącym słuchać ze zrozumieniem, a nie tylko słyszącym. Słyszącym, że ktoś do niego śmie coś powiedzieć i nie są to pochwały jego zajebistości, o której jest głęboko przekonany.

Jednostki aspołeczne, które poza czubek własnego nosa świata nie widzą, niestety z reguły należą do tych słyszących inaczej. Każda, nawet kulturalna i spokojna próba rozmowy bywa pretekstem do kłótni, a najlepiej do "baletów", bo przecież trzeba burakowi pokazać, gdzie jego miejsce. Niby to nie kłopot, bo, jak mawiał klasyk "w ryj dać mogę dać", ale chyba nie o to chodzi, bo przynajmniej ja nie tego szukam jadąc nad wodę.

 

Kamil wtedy się zawsze można wycofać, ale przynajmniej zareagowałeś.


  • robert67 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych