Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

POMYSŁ NA KONKURS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 01 marzec 2006 - 12:37

:D To jest oświadczenie na tzw. wszelki wypadek :D Lepiej aby nikt tak nie pomyślał. To jest prawdopodobne bo zajmuje się fotografowaniem ryb a boleni w szczególności. Twój pomysł z atakiem na przynętę, to bardzo wysoko podniesiona poprzeczka. Ja takie zdjęcia mam, więc co niektórzy (np. moi znajomi) mogli sobie coś pomyśleć) Ale to wszystko napisałem przymrużeniem oka i tak to traktuj, proszę. Pozdrawiam :D

#42 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 01 marzec 2006 - 18:50

To jest oświadczenie na tzw. wszelki wypadek Lepiej aby nikt tak nie pomyślał. To jest prawdopodobne bo zajmuje się fotografowaniem ryb a boleni w szczególności. Twój pomysł z atakiem na przynętę, to bardzo wysoko podniesiona poprzeczka. Ja takie zdjęcia mam, więc co niektórzy (np. moi znajomi) mogli sobie coś pomyśleć) Ale to wszystko napisałem przymrużeniem oka i tak to traktuj, proszę. Pozdrawiam

A to co innego :D . A jeżeli chodzi o zdjęcie boleniowej szarży to nie miał to być atak na przynęte tylko fotka polowania na drobnicę. Ale jak ten pomysł się nie podoba to jeszcze są inne.
Pozdr.
Salmo

#43 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 marzec 2006 - 22:11

@Salar,

konkurs fotograficzny już jest na jerkbait.pl :D i to dotyczący boleni.
Chociażby tutaj:
http://jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=491&star t=0&S=74fbebb7538705a8986d884166c52e04


@All,

mi osobiście najbardziej podoba się koncepcja konkursowa @wujka.
Mogłaby być to ciekawa relacja ze złowienia ryby na spinning lub casting, okraszona ładnymi fotkami. Nie ważne czy ryba będzie wielka, rekordowa, czy to szczupak, czy sandacz. Opowiadanie powinno być po prostu interesujące.

Nie chciałbym też aby temat konkursu dotyczył jakiejkolwiek rywalizacji kto złowi większą czy lepszą rybę. To nie o to tu chodzi. To ma być zabawa, a nie walka kto lepszy. To nie zawody. :D