Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sea bass 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 22 wrzesień 2009 - 18:02

Kurcze i tam nasi dojechali ? :wacko:

A można gdzieś pooglądać w sieci wasze zdjęcia ? Może macie jakiś link z galerią (jak coś to na PM bym prosił) :wacko:

#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:05

Coś tam łowimy, ale przestaliśmy się chwalić...Sam sobie możesz dopowiedzieć dlaczego...



dlaczego? :D

#23 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:13

Jerzy bo rybe mozna wypuścić lub zjeść <_< a Ci co widzą ze są nienalerzą zawsze do tych co wypuszczają.
chłopaki w Ire mi mówili jak ludzie ze wschodu całymi hordami potrafia szturmować na darmowe mięcho

#24 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:15

Dlaczego? Ponieważ w tym roku na mojej plaży było, co wieczór prawie jak na zawodach spałwikowych. Chłopaki z Polski wyposażeni w woblery Tapsa dzielnie przerzedzali stado dinglowskich bassów (niektórzy w jedną stronę mieli do przebycia nawet ponad 60 km). Oczywiście w d....mieli zakaz zabierania więcej niż 2 ryb dziennie i mniejszych niż 40 cm. W foliowe reklamówki wędrowały nawet podhaczone niejadalne mullety. Daletego też na moją prośbę Remek usunął teksty o bassach ze strony głównej.

#25 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:20

kurcze sorry nie wiedzialem! Chyba dosc dlugo tu siedze i powoli odzwyczajam sie.. U mnie niema nikogo z woblerami od tapsa wiec narazie niema problemu...

pozd JW :D

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18617 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:24

Dlaczego? Ponieważ w tym roku na mojej plaży było, co wieczór prawie jak na zawodach spałwikowych. Chłopaki z Polski wyposażeni w woblery Tapsa dzielnie przerzedzali stado dinglowskich bassów (niektórzy w jedną stronę mieli do przebycia nawet ponad 60 km). Oczywiście w d....mieli zakaz zabierania więcej niż 2 ryb dziennie i mniejszych niż 40 cm. W foliowe reklamówki wędrowały nawet podhaczone niejadalne mullety. Daletego też na moją prośbę Remek usunął teksty o bassach ze strony głównej.


K...wa :angry: @tpe1, tak mi przykro :( i jak tu się dzielić doświadczeniami po czymś takim :unsure: Ci wszyscy kolesie czytali Twoje artykuły tu :huh:

#27 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 24 wrzesień 2009 - 22:25

Cóż zrobić...Na szczęście namierzyłem kilka innych miejscówek, gdzie bassiory biorą na przynęty powierzchniowe, a ich średnie rozmiary to 3-4 kg Jazda jak z Waszymi bluefishami Tylko plecionkę musiałem zmienic na 20 lbs <_<

#28 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2739 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:47

Zaraza dotarla juz na polnocna czesc wyspy. Pamietam jak chyba 2 lata temu pisalem na forum, ze w Szkocji wcale nie jest jeszcze tak zle. Teraz do wyglada troszke inaczej. Juz w zeszlym sezonie docieraly do mnie informacje. Teraz zrobila sie po prostu wiocha. W zeszlym tygodniu czapneli 5 Litwinow, lapali szczupaki oczywiscie bez zezwolenia i na dodatek z lodzi, na jeziorze, gdzie wolno tylko z brzegu. Na uwagi innych wedkarzy nie reagowali, az ktos sie wk... i zadzwonil po policje. Wiecej na ryby juz nie pojada... Nietety wiekszosc przypadkow konczy sie lagodniej, co jest demoralizujace, bo gnoje wracaja nad wode i dalej napychaja lodowki.

#29 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 28 wrzesień 2009 - 21:20

Kurcze i tam nasi dojechali ? :wacko:

A można gdzieś pooglądać w sieci wasze zdjęcia ? Może macie jakiś link z galerią (jak coś to na PM bym prosił) :wacko:


Kilka fotek z lata pod tym linkiem:

http://przewodnicywedkarscy.pl/?p=3148

#30 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 28 wrzesień 2009 - 23:03

Dzieki serdeczne. Ladne zdjecia.

#31 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 30 listopad 2009 - 19:19

Otrzymałem właśnie od Tomaszka link do ciekawego newsa:

http://wiadomosci.ekologia.pl/rosliny-i-zwierzeta/Nowy-gatun ek-w-Baltyku,11332.html

Ciekawe kiedy bassy będą łowione w Bałtyku tak samo często jak trocie?

#32 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2420 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 22:06

Dlaczego? DLAtego też na moją prośbę Remek usunął teksty o bassach ze strony głównej.

Nie martw sie, przyjada ci od przewodnikow wedkarskich...juz sami :angry: