Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

MHX P904-2 vs P844-2

blank mhx

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 29 listopad 2015 - 15:35

Kolego @Flexx - zależy jak kto łowi (np.jakiej siły używa podczas zacięcia), mnie na plecionce na 10 zaciętych okoni na P904 minimum 9 dostaje buziaka i odpływa w dobrej kondycji.

Jeśli używasz takich przynęt o jakich piszesz, to 904 jest bdb. wyborem - okonia spokojnie wyciągniesz (z nierozerwanym pyszczkiem), a jak siądzie sandacz, będziesz miał czym zaciąć.


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#42 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 29 listopad 2015 - 21:10

Dzięki za Wasze dotychczasowe opinie. Wprawdzie z kijkiem mi się nie spieszy, bo będzie mi on potrzebny od przełomu maja/czerwca przyszłego roku, ale będę miał materiał do przemyśleń.

 

Zastanawiam się też nad właściwościami SJ 842-2. Czy da się z niego ukręcić patyk z solidnym dolnikiem, ale z nieco bardziej ustępliwą częścią szczytową.

Jedyne konkrety jakie znalazłem na forum, to że realny c.w. dla niego to 10-12g dół i 25-27g góra oraz że nie obsłuży zbyt dobrze okoni w dolnym c.w., ale ich nie gubi. Z sandaczem daje radę, ale z niezbyt ciężkimi przynętami.

Są to dwie pojedyncze opinie, poza tym brak jest opisu, w jaki sposób pracuje, jaka jest charakterystyka jego ugięcia itp.



#43 OFFLINE   piotrcarp

piotrcarp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaLippstadt
  • Imię:piotr
  • Nazwisko:kaftan

Napisano 30 listopad 2015 - 14:48

Mam p904-2 i moge powiedziec ze spokojnie 9 na 10 okoni wyciagniesz na tego kija mimo ze nie jest to kij okoniowy to da sie nim polowic i okonie. Dodam jeszcze ze i szczupaki spadaja bardzo sporadycznie i tylko raczej te mniejsze ;)


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#44 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:19

Prywatnie P904-2 nie miałem tylko tego krótszego brata P844-2, celem praktycznie zawsze były sandacze ale i roślejsze okonie się co roku zdarzały, po parę sztuk takich ok 35cm. Jakoś nie przypominam sobie aby mi spadały. Zresztą poppinga brałem czasem celowo na szczupaki i zębacze również skutecznie wyjeżdżały z wody. Tylko to ich gięcie...jednak wolę pełną progresję, bez betonowych dolników.


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#45 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 08:31

Interesuje mnie MHX MB844-2. Miałem już kilka MHX'ów i wiem jak że są to super blanki za niską cenę. Mam pytanie. Od ilu już dobrze rzuca MB844-2, a od ilu pokazuje opad na szczytówce? I jaki jest jego maksymalna gramatura z np. Ohio 4cale?

#46 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 12:06

MB844-2 od 15 gram plus guma czuć opad.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, mhx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych