Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Uwaga na stalki Team Dragon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Locutus85

Locutus85

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaBusko Zdrój
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:05

Ja chciałbym coś napisać na temat Dragona, ale boje sie ze dostane BANA za zbyt dużą ilość wulgarnych zwrotów, także się powstrzymam :P



#122 OFFLINE   spinnluki

spinnluki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 25 styczeń 2015 - 07:56

Panie Majo,

z całym szacunkiem dla Pana Osoby, nie odnoszę się do Pana wiedzy i doświadczenia w wędkarstwie, a do tematu ferowania opinii o przyponach produkcji Dragon.

Jeśli aspiruje Pan do roli opiniotwórczego forumowicza, a tak się Pan zachowuje, to wypada znać przedmiot opiniowany (w tym przypadku - przypony). Tak jest w każdej branży, na całym świecie. Stąd moje zaproszenie.

 

Ilość krytycznych wypowiedzi na tym forum w sprawie przyponów, to jest - posłużę się porównaniem - kropelka niezadowolonych w morzu zadowolonych. Mówią mi to statystyki sprzedaży i spraw reklamacyjnych. Mam do nich dostęp.

Mimo nikłej ilości niezadowolonych zwracamy się do Nich z szacunkiem należnym każdemu klientowi, proponując - oprócz przeprosin - wymianę wadliwych przyponów na nowe + gratis od Firmy. (Na razie zgłosiła się 1 osoba spoza tego forum i została obsłużona zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.)

 

Panie Majo, zaproszenie dla Pana jest aktualne. Skoro w chwili obecnej wypowiada się Pan o produktach Firmy Dragon, naturalnym jest że chcemy, aby to była opinia oparta na wiedzy aktualnej.

 

Pozdrawiam



#123 OFFLINE   Obcy

Obcy

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaOd 21.01,15: Zabiele
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Obecki

Napisano 25 styczeń 2015 - 08:34

Również z całym szacunkiem Panie @Spinluki, choć tekst nie był adresowany do mnie: moja wiedza na temat tytanów Dragona jest wybitnie nieaktualna, bo ma 38 dni, więc przepraszam, że śmiałem ostrzec przed tym produktem Kolegów. Od tamtej pory człowiek wynalazł koło, mechanikę kwantową, a Dragon zaczął latać w kosmos. Proszę wybaczyć ignorantowi, który przejął się jednym urwanym Meppsem i jednym swimbaitem Shad Alive i zaraz bezmyślnie zaczął psuć opinię firmie, która ma morze (może i ma nawet morze) zadowolonych klientów. Pozdrawiam ;)


  • Majo, Locutus85 i logun74 lubią to

#124 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 25 styczeń 2015 - 08:35

Ja bardzo się cieszę, że istnieje firma Dragon: potrzebny jest negatywny wzorzec.... :P :) Szczególnie polecam kije Millenium: wędką 2.7m do 25g rzuca się bliżej niż Dwumetrowym MHX-em :)
Ale żeby być sprawiedliwym: łowię na młynek TD 930iZ i złego słowa powiedzieć nie mogę, choć gościu w sklepie powiedział mi, że z jakiejś nowej serii Dragona by mi nie sprzedał, by nie stracić stałego klienta - rozwala się hamulec po dwóch wyprawach :)

Krew czeka zalewa jak to czyta.


Użytkownik krzychun edytował ten post 25 styczeń 2015 - 08:35


#125 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 09:15

W moim przypadku, pękały druty tytanowe. Natomiast o linkach surflon czy surfstrand złego słowa nie powiem.



#126 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15595 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2015 - 13:39

Bo linki to markowy product American Fishing Wire. 


  • Obcy lubi to

#127 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 15:05

Panie Majo,

z całym szacunkiem dla Pana Osoby, nie odnoszę się do Pana wiedzy i doświadczenia w wędkarstwie, a do tematu ferowania opinii o przyponach produkcji Dragon.

Jeśli aspiruje Pan do roli opiniotwórczego forumowicza, a tak się Pan zachowuje, to wypada znać przedmiot opiniowany (w tym przypadku - przypony). Tak jest w każdej branży, na całym świecie. Stąd moje zaproszenie.

 

Ilość krytycznych wypowiedzi na tym forum w sprawie przyponów, to jest - posłużę się porównaniem - kropelka niezadowolonych w morzu zadowolonych. Mówią mi to statystyki sprzedaży i spraw reklamacyjnych. Mam do nich dostęp.

Mimo nikłej ilości niezadowolonych zwracamy się do Nich z szacunkiem należnym każdemu klientowi, proponując - oprócz przeprosin - wymianę wadliwych przyponów na nowe + gratis od Firmy. (Na razie zgłosiła się 1 osoba spoza tego forum i została obsłużona zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.)

 

Panie Majo, zaproszenie dla Pana jest aktualne. Skoro w chwili obecnej wypowiada się Pan o produktach Firmy Dragon, naturalnym jest że chcemy, aby to była opinia oparta na wiedzy aktualnej.

 

Pozdrawiam

Nie rozumiem dlaczego Pan twierdzi że nie znam przyponów Pańskiej firmy??? Miałem z nimi krótki etap-przypon który jest wg. mnie jednym z najważniejszych elementów zestawu, nie ma prawa zawodzić. A produkty Dragona zawiodły mnie niestety. A taki towar od razu odrzucam i nie powracam do niego. Kwestię przyponów rozwiązałem już jakiś czas temu, jak wcześniej wspomniałem. Dlatego nie widzę żadnego celu mojej wizyty na ,,Dragonowym" jeziorku. Szkoda mojego i Pańskiego czasu. Proponuję przekazać ofertę jakiemuś innemu niezadowolonemu klientowi. Na 100% będzie można przeprowadzić casting. :) Opinię wygłaszam jako subiektywne odczucie a nie jako wyrocznia- żyjemy w demokratycznym Państwie i takie jest moje prawo. Co do sprzedaży przyponów- gratuluję wspaniałych wyników. Jeśli ktoś łowi dwa trzy cztery razy w miesiącu to może być zadowolony z przyponów. Na 100% w całej Polsce sprzedaje się więcej chińskich, zielonych stalek. Czy to oznacza że są dobre??? Wg.mnie nie. Wątpię że chińczycy otrzymują reklamacje. Poza tym kto reklamuje przypony np.po 2zł??? Komu się chce w to bawić??? Wszyscy wyrzucają to co nas zawiodło i każdy szuka następnego towaru do sprawdzenia. Nie ma miejsca na słabości lub na nadzieję że może wytrzyma. Każdy Pana post jest identyczny, jak grochem o ścianę. Nasza wymiana zdań nie ma sensu, Pan twierdzi że przypony są hiper, extra, ,,najlepsiejsze" a kilkanaście, kilkadziesiąt, kilkaset osób na różnych forach wypisuje zgoła inne opinie. Myślę że temat z mojej strony jest wyczerpany, ale chętnie znów poczytam posty o braku znajomości towaru, wspaniałej sprzedaży, braku reklamacji itd. Jestem bardzo zaskoczony tym jak się traktuje zwyczajnego klienta-ma się nie znać na towarze, kupować, i pisiać teksty pochwalne. Coś w stylu ,testów" na stronie Dragona-za tekst czapka czy koszulka.

Miłego dnia.


Użytkownik Majo edytował ten post 25 styczeń 2015 - 15:07


#128 OFFLINE   bony20

bony20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 405 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto

Napisano 25 styczeń 2015 - 17:30

Mój obecny osprzęt to w zasadzie sam Dragon: spinny Millenium i  Black Rock, młynki Slam i Raw II, plecionki dragonowskie, przypony jak i masa gum. Jakoś mi podpasowała ta firma. Slam wylądował na serwisie - smarowanie i wymiana łożyska w rolce, ale to nie produkt Dragona a Ryobi. Narazie nie narzekam.



#129 OFFLINE   logun74

logun74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Lokalizacjagorzów wlkp
  • Imię:tomasz
  • Nazwisko:kałużny

Napisano 25 styczeń 2015 - 19:22

Majo odpuść już sobie dyskusję , odnoszę wrażenie , że Spinnluki podobnie jak Antoni Macierewicz żyje w swoim świecie , podobnie jak Panowie z Dragona . Podobna wiara w teorię spiskową ,jak to panowie z konkurencji usiłują przedstawić w złym świetle przypony Dragona . Byłem aktywnym uczestnikiem tej dyskusji , teraz milczę , ale jestem dalej obserwatorem , i mam wrażenie , że tak jak automat telefoniczny powtarza wyuczoną formułkę , tak i Spinnluki klepie to samo , nie przyjmując z pokorą tego co sie pisze. Niby słucha , ale nie słyszy meritum sprawy. Nie chce mi się już tłumaczyć temu Panu - co dokładnie mają do powiedzenia forumowicze. Ja również przychylam się do gratulacji związanych  wynikami sprzedaży i zyczę więcej pokory i zmniejszenia ego Panowie z Dragona.


  • Majo i Obcy lubią to

#130 OFFLINE   kleniu25

kleniu25

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 02 marzec 2015 - 11:59

Firma Dragon to jedna wielka pomyłka!!! Bubel goni bubel!!! Nigdy już nic więcej nie kupie z tej firmy.

Kołowrotek podróżuje między mną a sklepem i serwisem odkąd go tylko mam i co?? Dalej jedno wielkie gó....wno!!! Tak się nie traktuje klientów!!!

Nie jestem strong manem, a krętliki pękały mi w palcach a plecionkę reklamowałem 0,18 nówke , nowość rwałem w rękach bez użycia jakiejś większej siły!! szok!! szpulka kosztowala mnie 80zł więc nie mało, wymienili na nowa i nowsza za 90zł bo firma ma gest wcale nie lepsza. po utracie kilku przynet wywaliłem ją do śmieci.

Przy nich sprzęt bazarowy wydaje sie lepszym i jest lepszy.

Mam nadzieje, że przeczyta to ten ich ekspert czy przedstawiciel który tu sie wypowiadał i to skomentuje.  Z chęcią przedstawie mu dowody , że ich sprzet nie nadaję sie do niczego .

NIGDY WIĘCEJ TEGO  GÓ....WNA O NAZWIE DRAGON!!!!!!!!!!


  • logun74 i marek_moto lubią to

#131 OFFLINE   kleniu25

kleniu25

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 02 marzec 2015 - 21:02

Po "rzetelnej i pełnej argumentów merytorycznej rozmowie " z Panem z firmy dragon, na razie powiem tak: SZOK, ZE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE!!!

 

Pozwolę założyć sobie osobny temat, na temat tej jakże "wspaniałej" firmy, aby nie zaśmiecać tego tematu.



#132 OFFLINE   aigle

aigle

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomek

Napisano 11 marzec 2015 - 12:47

Kilka lat temu miałem podobny problem ze stalkami tej firmy. W jeden dzień dwa drogie przypony pękły przy agrafkach. Pojechałem do sklepu , gdzie potwierdzono, że nie jestem jedyny zgłaszający problem. 

Wieczorem napisałem w tej sprawie do tej firmy. Opisałem sytuację im jako przestrogę. Z przyponów zrezygnowałem. 



#133 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:41

A jak wygląda sprawa przyponów Dragona z serii HM Titanium Braid 1x7? Chcę wersję 12 kilo na szczupaka.

Mam jeden tytanowy przypon Dragona,walczyłem trochę w zeszłym roku i wytrzymał niejeden zaczep na pletce 20 lb Power Pro,na razie jestem zadowolony,dokupiłem wersję 15 kilo na drucie,ale chodzi mi po głowie ta plecionka,jest bardzo miękka,wchodzić w to?


Użytkownik CM Punk edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 06:11


#134 OFFLINE   HIFI

HIFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaLUBLIN
  • Imię:Grzegorz

Napisano 04 czerwiec 2015 - 14:24

@CM Punk czy przypony które Ci się sprawdziły to Dragon CLASSIC Titanium Wire i czy zmieniałeś agrawki?

#135 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 14:55

Nie,przypon jest z serii HM,nie pamiętam wytrzymałości,ale trochę zawad widział,obleciałem nim zeszły sezon i nic się nie urwało,agrafkę trochę dogiąłem i jest w porządku,ale ja na co dzień mam do czynienia z drutami ortodontycznymi,więc wiedziałem,jak dogiąć,żeby nie przesadzić :) .



#136 OFFLINE   HIFI

HIFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaLUBLIN
  • Imię:Grzegorz

Napisano 04 czerwiec 2015 - 19:39

Który haczyk doginasz, ten od zaczepu przyponu czy ten którym przypinasz przynętę?

#137 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 21:26

To zależy,zazwyczaj delikatnie oba,ale trzeba uważać,bo stal krucha. Zawsze przed dogięciem tego haczyka od przyponu rozginam ten element,żeby dość mocno sprężynował,da to dodatkowe zabezpieczenie przed rozpięciem,to samo co jakiś czas robię też z tą częścią od przynęty.


Użytkownik CM Punk edytował ten post 13 czerwiec 2015 - 07:48


#138 OFFLINE   jarekk

jarekk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:26

witam

Ja nie mam żadnych zastrzeżń do przyponów tytanowych ni-Ti Wire, są ok:) i lubię wyroby firmy Dragon, np. wędka Team Dragon 270 15 -35 g jest rewelacyjna.


  • zlodar lubi to

#139 OFFLINE   marek_moto

marek_moto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaWloclawek
  • Imię:Marek

Napisano 27 październik 2015 - 11:02

Podepnę się i ja do tematu przypony dragon classic titanium ( kupiłem 3 szt  na początku sezonu )  . Temat wałkowany od kilku miesięcy i co jakość się nie zmieniła    :lol: ,  to jest jeden wielki BUBEL :lol: ( 150 pln w plecy ) Panowie uciekajcie od tych  przyponów jak do zarazy , szkoda łownych przynęt :(  



#140 OFFLINE   Skob.el

Skob.el

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaEL

Napisano 27 październik 2015 - 11:10

A co polecacie w zamian przyponow Dragona ??