Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bass Pro Shop


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 19 kwiecień 2008 - 08:58

... jeżeli chcesz coś kupić indywidualnie to opłacalność jest znikoma...

Myślę jednak, że nawet zamawiając indywidualnie coś z USA opłacalność nadal jest i to nie mała. Interesowałem się sprowadzeniem st.croix avid, który kosztuje w polsce niespełna 1000zł a gdybym chciał sprowadzić ze stanów, ze wszystkimi kosztami wyszedłby około 300$ więc przy tym kursie dolara jest to niewiele ponad 600zł. Pozdrawiam.

#42 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 29 maj 2009 - 08:27

Witam
Mam do Was prośbę
Niebawem będe miał okazję robić osobiście zakupy w tym sklepie:

http://www.basspro.com/homepage.html?CMID=&cm_mmc=&c m_guid=&hvarAID=&hvarEID=&cm_ven=&cm_cat=&am p;cm_pla=&cm_ite=

Jeżeli możecie proszę w wolnej chwili zobaczyć co ciekawego można nabyć w tym sklepie w dziedzinie castingu i spiningu.Zdecydowanie lepiej znam się na muszkarstwie i z tym sobie poradzę :lol: .Ale może jest coś z dziedzin w/w na które powinienem zwrócić uwagę.Coś co jest tańsze niż w kraju,nie osiągalne lub poprostu przydatne.Chodzi o każdy rodzaj sprzetu,wędki,kołowrotki,multiki,przynęty i inne dodatki i drobiazgi.Interesuje mnie każda wiedza.Nie szukam okazji do handlu tylko towarów dla siebie
Bede wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam :mellow:
Wiktor


#43 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2009 - 08:48

czy jest coś ciekawego

:o dobry tekst :o naprawdę niezłe :lol:

Basspro jest być może największym na świecie sklepem z ofertą sprzętu wędkarskiego. Remek, który był w Basspro twierdzi że od ilości sprzętu można zgłupieć i generalnie potrzeba kilku dni żeby przejrzeć oferte. Nie wiem jak wyobrażasz sobie odpowiedź na swoje pytanie w tej sytuacji :huh:

Może tak: jest wiecej, jest lepiej, jest taniej :mellow:

#44 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 maj 2009 - 08:57

Hmmm ... w sumie Friko wszystko napisał. Byłem tam kilka razy i myślę, że widziałem 30% ekspozycji. W sumie wchodzisz do sklepu i ... kręcisz się jak na rondzie nie wiedząc, w którą stronę iść. Stoisko z przętami Rapali mogłoby przykryć niejeden dobrze wyposażony sklepik wędkarski w Polsce.

Oprócz sprzętu wędkarskiego jest tam niestworzona ilość gadżetów Outdoor i ... tutaj człowiek jeszcze bardziej zaczyna chorować :D

Polecam serdecznie. Niesamowity sklep.

Pozdrawiam
Remek

#45 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 29 maj 2009 - 09:02

@Wiktor
A ja wiem co bym kupił tylko nie mam takiej możliwości.

Gdybyś na przykład kupował te gumy

http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product_101 51_-1_10001_29958_151004005_151000000_151004000_151-4-5?ordP rod=Y&CMID=TOP_selectitems#itemDetail

to ja bym się chętnie dopisał do zamówienia B)

PZDR
Zanderix

#46 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 29 maj 2009 - 10:23

@Zanderix
Wielkiego wyboru koloru tych gum to tam w tej chwili nie ma - jeden kolor w dwóch rozmiarach... Chyba się z nich wycofują (choć nie wiem czemu), bo kiedyś była pełna oferta kolorystyczno-rozmiarowa.

Pozdrawiam

#47 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 29 maj 2009 - 10:35

@Radeqs
No właśnie nad tym brakiem innych kolorów ubolewam :D



#48 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 29 maj 2009 - 18:46

Witam
Dzięki za odpowiedzi.Może sprecyzuje.Byłem w Bass Pro Shop wielokrotnie podobnie jak i w Cabelas.Każda wizyta w tych sklepie to spory zawrót głowy.Generalnie mógłbym w nich mieszkać co zresztą przy każdej wizycie praktycznie robiłem.Jednak do tej pory jako zajadły muszkarz na sprzęt spiningowy patrzyłem z lekką pogardą a casting to już wogóle black magic :lol:
Jednak od mojej ostatniej wizyty w tym sklepie(kwiecień 2008) sporo się zmieniło.Spin znowu mnie zauroczył a casting.....hmmm chyba zaskoczył :lol: i również silnie uzależnił :lol: tak więc będe w BPS pod tym kontem po raz pierwszy.Wracając do tematu..chodzi mi o opinie typu @Zanderix(pozdrawiam B) ).Nie będe kupował ubrań bo tego mam dość a i pewnie tez za dużo(cięzko się opanować w tego typu sklepach).Chodzi mi o rzeczy typu....oglądasz i myslisz kurcze chciałbym to kupić ale nie ma tego w kraju a sprawadzić nie ma jak albo się nie opłaca.Chodzi o wędki,kołowrotki,multiki,przynęty,plecionki i inne drobiazgi produkowane np: tylko na Amerykański rynek itp.Jeżeli chodzi o sprawy muchowe to w jednej minucie mam kilka pomysłów na temat spin&cast niestety znam się słabo.
Mam nadzieje że w swietle tych wyjaśnień będzie łatwiej.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Wiktor



#49 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2301 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 29 maj 2009 - 21:14

witam!
miałem kilka kiji castingowych sygnowanych marką basspro - bardzo dobry sprzęt za b. rozsądne, czasem wręcz śmieszne pieniądze. do tej pory posiadam długi kij castingowy cabelas`a i bardzo go sobie chwalę. pomijając kije najtańsze w ich ofercie tzw. średnia półka w moim odczuciu jest bardzo dobra i szczerze ją polecam. chociaż należy zauważyć że większość ich produkcji klepana jest w chinach.
pozdrówka

#50 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 30 maj 2009 - 10:41

Faktycznie kiji castngowych była tam moc a marka BassPro była bardzo tania.Chyba widziałem kije za około 20$ :lol:
Napewno zwrócę na to uwage.A co sądzicie o multikach BassPro? Kto dla nich je robi? A to że sa z chin jest dla mnie oczywiste :lol: generalnie jak coś jest made in USA to i tak często robią to chińczycy :D tylko że na terenie USA B)
Pozdrawiam
Wiktor


#51 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3553 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 03 czerwiec 2017 - 20:07

Czy znajdzie się ktoś, kto mógłby przywieźć torbę z BPS (ewent wysłać ją do PL)?



#52 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:58

Podepne się pod temat, mam pytanie odnośnie zakupu wędek w bass pro shop i transportu do Polski. Pod koniec marca wybieram się do Karoliny Północnej, akurat w miejscowości w której będę jest BPS. W planie mam drobne zakupy 😇😜 Na pewno wpadnie jakiś st croix, tylko zastanawiam się jak mogę z nim wrócić do Polski. Trzeba na wędkę dokupować extra bagaż? Jak leciałem z JPN to wędka leciała z bagażem jak parasolka i nie było problemów.

Użytkownik Przemek. edytował ten post 14 styczeń 2019 - 15:59


#53 OFFLINE   lexi

lexi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaSan a dokładniej San Escobar

Napisano 14 styczeń 2019 - 16:06

Podepne się pod temat, mam pytanie odnośnie zakupu wędek w bass pro shop i transportu do Polski. Pod koniec marca wybieram się do Karoliny Północnej, akurat w miejscowości w której będę jest BPS. W planie mam drobne zakupy Na pewno wpadnie jakiś st croix, tylko zastanawiam się jak mogę z nim wrócić do Polski. Trzeba na wędkę dokupować extra bagaż? Jak leciałem z JPN to wędka leciała z bagażem jak parasolka i nie było problemów.

..indywidualnie- zależnie od linii lotniczych ..poszukaj w przepisach dokładnie tej linii z której korzystasz - onegdaj leciałem z wędkami ale w droga stronę , nic wtedy nie płaciłem (linie AA)

 

..jeszcze sobie przypomniałem - Lufthanza tez dawniej nie kasowała za kije raz tez leciałem z nimi z Frankfurtu (dwuskłady wtedy - krótka tuba)


Użytkownik lexi edytował ten post 14 styczeń 2019 - 16:17

  • Przemek SzN lubi to

#54 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 14 styczeń 2019 - 17:22

W Lufthanzie i ANA airways nie robili problemów. No nic, jak dostanę info o liniach to zadzwonię i zapytam :)

#55 OFFLINE   Carlos*

Carlos*

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:12

Kolego podejrzewam ,że trzeba będzie dodatkową opłatę zrobić. Aktualnie praktycznie wszystkie linie lotnicze pobierają opłatę nawet za bagaż rejestrowany, ale trzeba dopytać. Sam w przyszłym tygodniu lecę za wielką wodę i się zastanawiam co sobie przytargać i jak, bo wiadomo z drobnymi rzeczami nie ma problemu , ale z wędką już może być. Rok temu opłaty dodatkowej za bagaż rejestrowany nie było a teraz jest ,tak więc coś się pozmieniało chyba.



#56 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:30

W tym roku w lipcu leciałem ANA z japonii, wędka przywieziona w podręcznym bez problemu, przesiadałem się w Monachium na Lufthanze też nie było problemu. Ale wiadomo że Ameryka to Ameryka dlatego zapytałem bo może ktoś był i robił zakupy. Zadzwonie i się dowiem, tak będzie najprościej :)

Użytkownik Przemek. edytował ten post 14 styczeń 2019 - 23:30


#57 OFFLINE   szczupike

szczupike

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaDaleko
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:P

Napisano 15 styczeń 2019 - 01:08

z mojego doswiadczenia do zalezy od urzedasa na jakiego trafisz na lotnisku. jak ci nie zalezy i nie myslisz liczyc na szczescie tylko chesz sprawe wziasc w swoje rece to zakup tube i nadaj jako dodatkowy bagaz i odbierzesz wszystko bezpiecznie tam gdzie narty i inne niestandardowe bagaze sie obiera na lotnisku docelowym

#58 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4589 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 05 grudzień 2021 - 10:46

Panowie może ktoś ma gdzieś w szafie albo za nią taki multiplikator jak na foto ?

Konkretnie to model bassmaster BMP 1000 HL. Na stopce made in Korea.

 

Załączony plik  bassmaster.jpg   71,35 KB   21 Ilość pobrań

 

 



#59 OFFLINE   martin26

martin26

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 wrzesień 2023 - 11:29

Witam, 

Mam pytanie jest ktoś w stanie pomóc jak zrobić zakupy BPS ? Chciałem kupić trochę cykad Reef Runner ale sklep nie wysyła do Polski, a może ma ktoś kogoś w USA i zakupił by te przynęty i wysłał do Polski oczywiście nic za darmo.