Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - porozumienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
385 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1402 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 luty 2015 - 07:17

Ale mordy. Same młodzieniaszki.

Kolego bez obrazy ale to samo mógłbym napisac patrząc na twój avatar o tobie.

Ale morda i jaki młodzieniaszek :D .

Dla mnie to żaden argument. Nie oceniam ludzi po zdjęciu ale po tym co robią.

Pozdrawiam,


  • spy lubi to

#302 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 05 luty 2015 - 07:43

I póki koledzy tacy będą w zarządzie lepiej niestety nie będzie, nie ma co na to liczyć. Całe PZW wymaga odmłodzenia, spojrzenia na wędkarstwo i rybactwo innym okiem, potrzebna jest nuta świeżości i o tym decydujemy My , sami wędkarze, bo to My wybieramy zarządy. W kole wędkarskim do jakiego należę na ostatnich wyborach sala zebranych  nie udzieliła absolutorium ustępującemu zarządowi i jednogłośnie praktycznie wybraliśmy nowy. Zarząd to ludzie w przedziale wiekowym 30-40 lat i już widać zmiany sięgające nawet samego okręgu PZW a nie tylko naszego koła. To samo potrzebne jest w okręgu mazowieckim. :)



#303 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 05 luty 2015 - 08:40

Ale mordy. Same młodzieniaszki.

No Ty, Ty - czego się czepiasz  :P . Myślę że część z nich jest w moim wieku  :rolleyes:. tyle że ja mam trochę inne podejście do wędkarstwa.



#304 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 05 luty 2015 - 10:15

Jeżeli ktoś z szanownych kolegów chce opłacić np. składkę członkowską w moim Okręgu Ciechanowskim bez wychodzenia z domu  to nie ma sprawy. Załatwię sprawę i ręczę honorem, że legitymację każdemu odeślę. Robiłem już tak w zeszłym roku kilku chłopakom z Wa-wy, którzy mieli dość dokładania do np. działalności smażalni ryb w OM. Priv.



#305 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 luty 2015 - 10:22

Kolego bez obrazy ale to samo mógłbym napisac patrząc na twój avatar o tobie.

Ale morda i jaki młodzieniaszek :D .

Dla mnie to żaden argument. Nie oceniam ludzi po zdjęciu ale po tym co robią.

Pozdrawiam,

Możesz pisać. I już raczej nie młodzieniaszek... . 


  • lokoko83 lubi to

#306 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1850 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 05 luty 2015 - 10:53

Nie wiem co od Nich chcecie...

Czytam ten wątek i stwierdzam jeden fakt:

Chłopaki się starają doprowadzić do jednej opłaty krajowej w Polsce przecież...

Będzie jeden Okręg Mazowiecki i jedna opata za wszystkie wody...

To jest odpowiedź na petycję przecież.

Należy Ich wspierać a nie narzekać.



#307 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 05 luty 2015 - 11:17

No no :) I w każdym "byłym" Okręgu kilka brygad rybackich i smażalni ryb, he he...



#308 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 luty 2015 - 21:14

Nie wiem co od Nich chcecie...
Czytam ten wątek i stwierdzam jeden fakt:
Chłopaki się starają doprowadzić do jednej opłaty krajowej w Polsce przecież...
Będzie jeden Okręg Mazowiecki i jedna opata za wszystkie wody...
To jest odpowiedź na petycję przecież.
Należy Ich wspierać a nie narzekać.

To jest zart rozumiem? Czy nie rozumiem?

#309 OFFLINE   Stary Baca

Stary Baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • Lokalizacjaw czcinach tutejszy
  • Imię:Jacek

Napisano 05 luty 2015 - 22:00

To jest zart rozumiem? Czy nie rozumiem?

to jest żart na 100%, bardzo dobry żart, proponuję zmienić tylko nazwę z PZW na MZW (nazwa się górze spodoba bo brzmi resortowo -  MSW - i wielu działaczy się poczuje jak za starych dobrych lat, od razu proponuję by wprowadzić sorty mundurowe itd.)


  • Greg Fish lubi to

#310 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 luty 2015 - 22:21

@venom_666 - grubo jedziesz, lubię tak  :ph34r:  

@wsumierybak - odezwij się po niedzieli, musimy połączyć siły, damy radę czerwonym nosom    :P

@vako - nie broń armii, w której nie walczysz, nie warto. Chyba, żeś jej członkiem   :wacko:

 

Na wszystkie tematy odpowiadam na priv, choć nie wszystkim wszystko mówię. Jak Andrzej napisał, muszę pamiętać o swojej d........e, gończe psy ruszyły.  :o Wnyki zastawione, na razie mijam je, nie wiadomo jak długo dam radę. 

 

Pomijając wszystko, zapraszam wędkarzy z Mazowieckiego do opłacania składki członkowskiej w Kołach sąsiednich Okręgów.  ;)



#311 OFFLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 05 luty 2015 - 22:34

@venom_666 - grubo jedziesz, lubię tak  :ph34r:  

@wsumierybak - odezwij się po niedzieli, musimy połączyć siły, damy radę czerwonym nosom    :P

@vako - nie broń armii, w której nie walczysz, nie warto. Chyba, żeś jej członkiem   :wacko:

 

Na wszystkie tematy odpowiadam na priv, choć nie wszystkim wszystko mówię. Jak Andrzej napisał, muszę pamiętać o swojej d........e, gończe psy ruszyły.  :o Wnyki zastawione, na razie mijam je, nie wiadomo jak długo dam radę. 

 

Pomijając wszystko, zapraszam wędkarzy z Mazowieckiego do opłacania składki członkowskiej w Kołach sąsiednich Okręgów.  ;)

Ano ruszyły.Niech sobie ujadają :P



#312 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 luty 2015 - 22:39

@venom_666 - grubo jedziesz, lubię tak  :ph34r:  

@wsumierybak - odezwij się po niedzieli, musimy połączyć siły, damy radę czerwonym nosom    :P

@vako - nie broń armii, w której nie walczysz, nie warto. Chyba, żeś jej członkiem   :wacko:

 

Na wszystkie tematy odpowiadam na priv, choć nie wszystkim wszystko mówię. Jak Andrzej napisał, muszę pamiętać o swojej d........e, gończe psy ruszyły.  :o Wnyki zastawione, na razie mijam je, nie wiadomo jak długo dam radę. 

 

Pomijając wszystko, zapraszam wędkarzy z Mazowieckiego do opłacania składki członkowskiej w Kołach sąsiednich Okręgów.  ;)

Ostro. I dobrze. Jak będzie trzeba koniecznie Ciebie wesprzeć na zebraniu to trudno, poświęce czas i benzynkę i podjadę do Siedlec.



#313 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 luty 2015 - 22:39

Co gorsza, węch mają niezły. Potrafią dopaść i ugryźć, nie tylko ujadać. Ale dzięki @Darek P    ;)



#314 OFFLINE   Stary Baca

Stary Baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • Lokalizacjaw czcinach tutejszy
  • Imię:Jacek

Napisano 05 luty 2015 - 22:42

@venom_666 - grubo jedziesz, lubię tak  :ph34r:  

@wsumierybak - odezwij się po niedzieli, musimy połączyć siły, damy radę czerwonym nosom    :P

@vako - nie broń armii, w której nie walczysz, nie warto. Chyba, żeś jej członkiem   :wacko:

 

Na wszystkie tematy odpowiadam na priv, choć nie wszystkim wszystko mówię. Jak Andrzej napisał, muszę pamiętać o swojej d........e, gończe psy ruszyły.  :o Wnyki zastawione, na razie mijam je, nie wiadomo jak długo dam radę. 

 

Pomijając wszystko, zapraszam wędkarzy z Mazowieckiego do opłacania składki członkowskiej w Kołach sąsiednich Okręgów.  ;)

Gratuluję akcji, bardzo celne i skuteczne uderzenie. W dodatku całkowicie zgodne z prawem. Teraz dopracować pomysł logistycznie, umasowić, dodać profity i kolesie mają ciepło :)



#315 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 luty 2015 - 22:44

Andrzeju, dziś odbyło się Walne w Twoim kole. Zapraszam na stronkę naszego kółka - http://www.refleks-siedlce.pl/ Od przyszłego tygodnia zacznie się dziać, uczestnicy Walnego podjęli kilka ważnych decyzji. Na zebraniach mam zawsze kilkudziesięciu wspierających, daję radę. 

Oj, mamy do pogadania  B)



#316 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 luty 2015 - 22:46

@JL48 - pracujemy, myślimy, działamy, dajemy radę. Logistycznie dopracowane, działa  :ph34r:



#317 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 06 luty 2015 - 08:33

Gratuluję akcji, bardzo celne i skuteczne uderzenie. W dodatku całkowicie zgodne z prawem. Teraz dopracować pomysł logistycznie, umasowić, dodać profity i kolesie mają ciepło :)

Akcja jest spontaniczna, nie wymagająca żadnych profitów dla mnie i dla kogokolwiek. Uderzyło mnie zdjęcie na funpage WŚ ze smażalnią ryb OM PZW bodajże we Wierzbicy. Cały kraj tępi rybaków (i opłacanych z naszych składek profesorów z IRŚ-iów - sresiów obstających za odłowami rybackimi), a Panowie z Twardej organizują smażalnię naszych ryb. Panowie ślachta - kiedyś rzeki się betonowało i prostowało, bo tak mówiły uczone głowy podobne do tych dzisiejszych uczonych głów od odłowów (tak mi osobiście powiedział już śp. dyr. Zarządu Melioracji z mojej okolicy). Dziś cały cywilizowany świat od tego odchodzi wstydząc się poprzednich decyzji i ładując grubą kasę na renaturyzację naszych wód. Tak samo będzie z tymi pozwoleniami na odłowy rybackie. A że Panowie z Twardej to prawie ta sama ekipa co z OM PZW, w Polsce jest przyzwolenie na odłowy rybackie na wodach dzierżawionych i zarybianych z naszych składek. Żenujący temat, dlatego powiem więcej - zainteresowanym legitymację odeślę na mój koszt listem poleconym. To będzie mój wkład w walce z tą plagą...



#318 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1402 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 06 luty 2015 - 14:28

bartsiedlce czyżby to początek końca:

http://www.pzw.org.p...komunikat25.pdf

 

Żeby było jasne, oczywiście nie życzę tobie tego

 

PS. Bardzo ciekawa lektura:

http://www.pzw.org.p.../z_prac_zarzadu


Użytkownik vako edytował ten post 06 luty 2015 - 15:07


#319 OFFLINE   SpinBR

SpinBR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaŻyrardów

Napisano 07 luty 2015 - 21:18

Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że Zarząd Główny jest nam nie potrzebny ( co z resztą po części jest prawdą ) . Podzielcie Polskę na okręgi które będą zarządzały ,,swoimi wodami" za pełne składki członków danego okręgu i sprzedawały ustalone przez siebie ilości licencji na ,,swoje wody'' osobom z poza danego okręgu .

Zmniejszenie limitów ilościowych oraz zawężenie dolnych i górnych wymiarów nic nie pomoże. Wszystko i tak zależy od kultury łowienia naszych wędkarzy.

Są tacy co nie biorą złowionych ryb , lub biorą je bardzo rzadko i są tacy co biorą wszysko bez względu na wymiar i ilość . Żeby temu zapobiec trzeba by było zaostrzyć kary za nie przestrzeganie limitów i okresów ochronnych- ale kto to będzie robił ?

Ja jestem absolutnie na TAK za możliwością dodatkowej opłaty za zezwolenie krajowe , a jeśli grupa osób chce mieć własne wody to trzeba sobie takie kupić lub wydzierżawić .

Pozdrawiam wszystkich rozsądnych wędkarzy



#320 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 07 luty 2015 - 21:57

bartsiedlce czyżby to początek końca:

http://www.pzw.org.p...komunikat25.pdf

Mam nadzieję że do tego nie dojdzie bo wtedy wody trafią w łapy OM a to dno i 3 metry mułu :angry: .