Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - porozumienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
385 odpowiedzi w tym temacie

#321 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 08 luty 2015 - 08:48

Mam nadzieję że do tego nie dojdzie bo wtedy wody trafią w łapy OM a to dno i 3 metry mułu :angry: .

Bardzo mało prawdopodobne, na razie mają dwóch innych do restrukturyzacji/reanimacji. Kolejny w tym czasie nie wchodziłby w grę, Co za dużo to nie zdrowo.


Użytkownik vako edytował ten post 08 luty 2015 - 09:04


#322 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 08 luty 2015 - 13:02

W ramach dłubania widelcem w murze z betonu, na dzisiejszym Walnym w moim kole udało się przeforsować prawie jednogłośnie kilka ciekawych wniosków do OM i ZG PZW - nie wdając się w szczegóły - przy pełnym poparciu zebranych skierowano wnioski min. o:

- w związku z wolą zdecydowanej większości członków kół należacych do OM wnioskuje się o wznowienie rozmów dot. porozumień (ze szczególnym uwzględnieniem OC) 

- w ramach kopiowania pozytywnych wzorców z innych okręgów zawnioskowano do OM o wprowadzenie górnych wymiarów ochronnych ryb drapieżnych

- poparto inicjatywę WŚ dotyczącą zaprzestania odłowów sieciowych, wskazano zainteresowanym członkom koła możliwe sposoby indywidualnego wsparcia petycji.

Może będzie to kropla w morzu, ale lepiej drążyc takimi kroplami, niż siedzieć i narzekać ;)  :D


Użytkownik olo86 edytował ten post 08 luty 2015 - 13:03


#323 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 08 luty 2015 - 20:29

bartsiedlce czyżby to początek końca:

http://www.pzw.org.p...komunikat25.pdf

 

Żeby było jasne, oczywiście nie życzę tobie tego

 

PS. Bardzo ciekawa lektura:

http://www.pzw.org.p.../z_prac_zarzadu

 

Zdecydowanie nie koniec, to tylko niezbędna asekuracja.  ;)  Nie będę wdawał się w szczegóły, ale zarządzanie większą organizacją wymaga planowania, a zdecydowanie łatwiej jest zwiększyć planowane wydatki niż je ograniczać z powodu nadmiernego optymizmu. 

Jeśli chodzi o lekturę, zdaniem całego Zarządu Okręgu, nie należy ukrywać podejmowanych decyzji, to upraszcza kontakt z wędkarzami.



#324 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 08 luty 2015 - 20:50



To który ten czerwononosy, bo jakoś nie ogarniam:

http://ompzw.pl/skla...arzadu,165.html

Jeden z nich, wręcza co roku na zawodach, nagrody za martwą rybę i tak rok w rok ;-/ . Mazowiecki Spinning Bugu



#325 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 08 luty 2015 - 21:12

Jeśli chodzi o lekturę, zdaniem całego Zarządu Okręgu, nie należy ukrywać podejmowanych decyzji, to upraszcza kontakt z wędkarzami.

No właśnie lekturą byłem zdziwiony :o jak to tak jawnie można podawać o czym się rozmawiało "na zarządzie" :rolleyes: . To ja od ładnych kilku lat nie mogę się doczekać na odpowiedź z OM a w OS szast-prast i już :rolleyes: .



#326 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 08 luty 2015 - 21:17

Niebawem będzie więcej  :D Po co ukrywać decyzje, które dotyczą wszystkich? Tak jest dużo łatwiej wprowadzać nowe pomysły w życie.  :rolleyes:



#327 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 luty 2015 - 21:25

Witam

Dziś z pomocą Bartka opłaciłem część podstawową u niego w kole, zrobiłem dopłatę na mazowieckie i teraz przy okazji podjadę zrobić opłatę końcową też u Bartka w kole :D

Skarbnik bardzo przyjemny Pan wytłumaczył mi co i jak mimo że był trochę zajęty.

Bardzo dziękuję Bartkowi za pomoc bez niego i skarbnika w życiu bym tego nie ogarnął :)

pozdrawiam



#328 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 09 luty 2015 - 23:36

Luzik, po to jesteśmy  ;)



#329 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 16 luty 2015 - 19:52

Jako ciekawostka dla zainteresowanych.

 

Dwa pliczki. Jeden liczebność członków w poszczególnych okręgach na dzień 31.12.2014. Drugi porównanie rok do roku. Ciechanów na mocnym plusie.

Załączone pliki



#330 ONLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 16 luty 2015 - 22:13

W niedzielę byłem w Cieksynie opłacic kartę na Ciechanowski i po rozmowie wnioskuję ze jest  całkiem dobrze :D

Dopłatę do Mazowsza niestety  muszę zrobić a wolałbym te 118 zł dołożyć zdecydowanie lepszym niż OM :angry:


  • PETEREK lubi to

#331 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 16 luty 2015 - 23:13

Jak widać na tej statystyce, mój okręg stracił najwięcej członków. Nie zmienia to faktu, że poradzimy sobie, jeszcze długo.  B)



#332 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 17 luty 2015 - 08:20

Przyszłość OC na dzień dzisiejszy jest w żadnym przypadku nie zagrożona, wręcz przeciwnie. Dziś w końcu - zdaje się - karty są rozłożone na stole. Pęta, które nałożył OM na OC poprzednimi laty zostały zerwane. Cieszy sytuacja tym bardziej, iż zg. z w/w pliczkami, w Okręgu Mazowieckim najmłodszych w wieku do lat 16 jest ok. 2,70%, a w takim Ciechanowskim - 9,30%.



#333 OFFLINE   matpgt

matpgt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów

Napisano 17 luty 2015 - 10:26

Witam

Dziś z pomocą Bartka opłaciłem część podstawową u niego w kole, zrobiłem dopłatę na mazowieckie i teraz przy okazji podjadę zrobić opłatę końcową też u Bartka w kole :D

Skarbnik bardzo przyjemny Pan wytłumaczył mi co i jak mimo że był trochę zajęty.

Bardzo dziękuję Bartkowi za pomoc bez niego i skarbnika w życiu bym tego nie ogarnął :)

pozdrawiam

Kolego mozesz napisać mi na priw ile finalnie wyszło za dwa okręgi. w zeszłym roku tak zrobiłem i kasowo było korzystnie tzn siedlecki za połowę.. ciekawe czy w tym roku tez da radę tak ogarnąc temat

 

pozdrawiam

matpgt



#334 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 17 luty 2015 - 13:25

Jeden taki pojazd i problem OM z głowy :D

 

 



#335 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 17 luty 2015 - 13:37

A po ile składka?



#336 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 17 luty 2015 - 14:08

Jak się wszyscy dorzucą z zagrożonych okręgów, to starczy na całą baterię ;)



#337 OFFLINE   Stary Baca

Stary Baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • Lokalizacjaw czcinach tutejszy
  • Imię:Jacek

Napisano 17 luty 2015 - 20:40

Niestety sposobu myślenia taki sprzęt nie zmienia :D , odejdą ci konkretni działacze a na ich miejsce przyjdzie kto? Przyjdą ich klony a młodzież dostawszy się w tryby maszyny biurokrytyczno-kolesiowskiej szybciutko wróci na stare tory. Ogólnych patologicznych warunków w jakich PZW istnieje tak doskonale taki sprzęt też nie zmieni, o zwykłych Kowalskich wędkarzach nie mówiąc.

 

Już bym wolał wynająć kilku kolesi co tam pracują od propagandy i organizacji. Skutek byłby o niebo lepszy. Tylko, że ci kolesie są drożsi niż takie baterie.


Użytkownik Stary Baca edytował ten post 17 luty 2015 - 22:32


#338 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 550 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 25 marzec 2015 - 15:43

Panowie, może ktoś krótko potwierdzić ile wynosi składka członkowska na okręg mazowiecki w 2015 (bez trollingu)? Czy w tym roku w ogóle istnieje taka opcja wyboru? :)

 

http://ompzw.pl/skla...015_r_,296.html

 

Z góry dziękuję!

 

M.



#339 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 25 marzec 2015 - 15:48

Przecież zacytowałeś bardzo jasną tabelkę, czego nie rozumiesz?


  • OloPe lubi to

#340 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 550 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 25 marzec 2015 - 15:56

Chcę się dowiedzieć ile wynosi opłata NORMALNA bądź PEŁNA  na wody nizinne bez trollingu...takiej jasnej informacji tam nie widzę. W tabeli widzę słowo ULGOWA i to jest w.g. mnie mylące  :(


  • K-Pon lubi to