Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - porozumienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
385 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 27 listopad 2015 - 20:36

Okręg Mazowiecki : 40 wyjść

Okręg Siedlecki : 21 wyjść

Ja płacę OS i mam :

Biała Podlaska : 35 wyjść

Mazowsze : 5 wyjść

i ani tu ani tu w tym roku żadnej zabranej ryby.

Ale żeby łowić w Wiśle do której mam rzut kamieniem muszę okręgówkę wykupić, a że pójdę 5x i g.... złowię to trudno.



#362 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3202 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2015 - 22:55

Darek ja mówię o złowionych rybach nie zabranych z łowiska. Bo u mnie zabieranie ryb nie wchodzi w grę :)



#363 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 27 listopad 2015 - 23:17

Zapraszam wszystkich, ale proszę czytać zezwolenia na rok 2016. Dotychczas obowiązujące "górne " wymiary ochronne zostały obostrzone (szczupak - 90 max, sandacz - 80 max). Dodatkowo udało mi się przekonać Zarząd do uchwalenia zakazu połowu na sztuczne przynęty o długości większej niż 5 cm oraz na żywca i martwe ryby w okresie 1 stycznia - 30 kwietnia. Zmieniły się również regulaminy małych łowisk, sporo nowych ograniczeń, w tym limitów ilościowych i "górnych" wymiarów dla różnych gatunków. 



#364 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 28 listopad 2015 - 02:42

A jak by tak OS wchłonął OM, a Bartek został prezesem  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 


Heh...dobra idę spać ^_^ .


  • Pisarz.......ewski Piotr, wojciech1919, mganko i 2 innych osób lubią to

#365 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 28 listopad 2015 - 07:46

A ja zapraszam chętnych do OC, chociażby po składki członkowskie, no i na Wkrę. #bartsiedlce, ten "górny wymiar sztucznej przynęty" to dobry krok, u nas w ciechanowskiem sprawdza się od roku, a na Zalewie Nowomiejskim już od kilku lat. Tak samo jak górne wymiary szczupaka, sandacza 80 cm, jazia, klenia i okonia... Ponadto od nowego roku w OC limit szczupak/sandacz łącznie 1 szt / doba, brzana 1 szt. i 50 - 65 cm itp.

Co do kondycji finansowej, zarybieniowej, ochrony wód w OC - spokojnie dajemy radę :) Niestety, nasza propozycja porozumienia z OM została, że tak powiem, pominięta... :(   Quo Vadis PZW?

Pzdr


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#366 ONLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 28 listopad 2015 - 08:05

A co stoi na przeszkodzie dla porozumienia OC z OS?

#367 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3202 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 28 listopad 2015 - 08:06

Ooo to by było piękne :)



#368 OFFLINE   n0one

n0one

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 08:36

Osobiście zapraszam do OS. Jestem tam od zawsze. Jeden z najlepiej zarządzanych okręgów. Zarządzają wędkarze z wizją, a nie dziadki mające ochotę na kasę. Od dawna brak rybaków i mapa porozumień prawie na całą Polskę wschodnią. Jak się chce przysłużyć wodom i wędkarzom to można.
Z TEGO MIEJSCA CHCIAŁBYM PRZY OKAZJI WŁODARZOM NASZYCH WÓD PODZIĘKOWAĆ I POGRATULOWAĆ ŚWIETNEJ POSTAWY!!! Tak trzymać!!!
  • bartsiedlce lubi to

#369 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 28 listopad 2015 - 09:51

Darek ja mówię o złowionych rybach nie zabranych z łowiska. Bo u mnie zabieranie ryb nie wchodzi w grę :)

Domyślam się. U mnie wchodzi ale przy dosyć restrykcyjnym regulaminie własnym a to co się przyczepiło nie spełniało wymogów tego regulaminu.



#370 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 28 listopad 2015 - 09:55

A co stoi na przeszkodzie dla porozumienia OC z OS?

Też się zastanawiam. Ale chyba OC ma w najbliższej okolicy dla wędkarzy z OS do zaoferowania tylko Wkrę a OS ma kawałek Bugu I Liwiec. Dla jednych i drugich to jednak kawałek drogi i może woda mniej atrakcyjna niż Wisła czy Narew w OM. Ja kolejny rok będę w OS i pewnie okręgówkę w OM będę musiał wykupić.



#371 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5826 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 28 listopad 2015 - 10:09

Do tego trzeba doliczyć 75 składki członkowskiej czyli nizinne,trolling i składka pincet drogi kawalerze. Coraz lepiej sobie nasz związek poczyna biorąc pod uwagę rybność np.takiej Wisły która chyba kompletnie nie jest zarybiana. 



#372 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 28 listopad 2015 - 11:17

Za 60/80zł można kupić naklejki do legitymacji studenckiej, wtedy masz zniżki 50% hehehe :).

#373 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5826 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 28 listopad 2015 - 11:51

Wiesz to nie o to chodzi bo płacić trzeba, tylko jak opłaty rosną to i ryb powinno przybywać a nie odwrotnie.



#374 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 28 listopad 2015 - 11:58

W nowym sezonie chcę łowić w OM łącznie z wodami górskimi . Chciałbym też móc połowić na Wkrze i Liwcu :)  . Ile będzie kosztować taka fanaberia i jak to przeprowadzić logistycznie?

 

Za 60/80zł można kupić naklejki do legitymacji studenckiej, wtedy masz zniżki 50% hehehe :).

 

W moim przypadku , to można zacząć myśleć o zniżkach dla emerytów- rencistów :D .


  • Wojtek B. lubi to

#375 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 28 listopad 2015 - 19:28

Panowie, czy ktoś z Was, kto pracuje w Warszawie, a mieszka w Siedlcach, lub na odwrót jest w stanie opłacić moją kartę wędkarską? 

 

Niestety, ale w Siedlcach nie będę wcześniej niż 27 grudnia (nie jestem czasowy w chwili obecnej). Na początku roku szykuje mi się kilkudniowy wypad na trocie, dlatego też muszę mieć chwilę czasu aby załatwić formalności związane z okręgiem toruńskim :)



#376 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 28 listopad 2015 - 19:33

W nowym sezonie chcę łowić w OM łącznie z wodami górskimi . Chciałbym też móc połowić na Wkrze i Liwcu :)  . Ile będzie kosztować taka fanaberia i jak to przeprowadzić logistycznie?

 

 

W moim przypadku , to można zacząć myśleć o zniżkach dla emerytów- rencistów :D .

W moim też prawie emeryt ale koszt to : członkowska i okręgowa w OS + okręgowa w OM ale logistycznie nie bardzo wiem, ja dałem radę będąc członkiem koła w Sobieniach.


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#377 OFFLINE   SpinDoktor

SpinDoktor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2015 - 22:36

Ja tak jak rok temu - członkowska w Mińsku Maz. "13" a okręgowa na mazowiecki. Trzeba przynajmniej tak wspierać macierzyste koła. Chociaż dziś było by mi bardziej po drodze opłacać całość w Wa-wie.


  • Wojtek B. i Greg Fish lubią to

#378 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 29 listopad 2015 - 01:45

Panowie, czy ktoś z Was, kto pracuje w Warszawie, a mieszka w Siedlcach, lub na odwrót jest w stanie opłacić moją kartę wędkarską? 

 

Niestety, ale w Siedlcach nie będę wcześniej niż 27 grudnia (nie jestem czasowy w chwili obecnej). Na początku roku szykuje mi się kilkudniowy wypad na trocie, dlatego też muszę mieć chwilę czasu aby załatwić formalności związane z okręgiem toruńskim :)

Planuję w następny weekend do Garwolina się wybrać, mógłbym Ci opłacić jeżeli mają już naklejki :)



#379 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 29 listopad 2015 - 08:49

Panowie, czy ktoś z Was, kto pracuje w Warszawie, a mieszka w Siedlcach, lub na odwrót jest w stanie opłacić moją kartę wędkarską? 
 
Niestety, ale w Siedlcach nie będę wcześniej niż 27 grudnia (nie jestem czasowy w chwili obecnej). Na początku roku szykuje mi się kilkudniowy wypad na trocie, dlatego też muszę mieć chwilę czasu aby załatwić formalności związane z okręgiem toruńskim :)


Masz zawsze opcje Poczty Polskiej. Zadzwoń do Siedlec i zapytaj czy da radę. Załatwiałem tak opłaty w innych okręgach i nie było problemu.

#380 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 listopad 2015 - 09:39

Do tego trzeba doliczyć 75 składki członkowskiej czyli nizinne,trolling i składka pincet drogi kawalerze. Coraz lepiej sobie nasz związek poczyna biorąc pod uwagę rybność np.takiej Wisły która chyba kompletnie nie jest zarybiana.


Faktycznie zapomniał człowiek o członkowskiej :(

  

Za 60/80zł można kupić naklejki do legitymacji studenckiej, wtedy masz zniżki 50% hehehe :).


Naklejki mam oryginalne i co z tego lat sobie nie odejmę