Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wspólnie łowienie- łódzkie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   PaTrYk1991

PaTrYk1991

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Patryk

Napisano 13 styczeń 2015 - 21:57

Dobrze panowie mówicie. Do lutego jest jeszcze troche czasu 



#62 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1860 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 14 styczeń 2015 - 13:29

Ja chętnie spotkam się zarówno nad wodą, jak i w knajpie przy piwku.

A co do miejsca to jak kolega wczesniej napisal nie wiadomo co nam aura przyniesie.

Jakby co to tez chetnie sie zabiore z kims na poklad, chyba ze bedzie trzeba jeszcze jedno autko to ja tez zmotoryzowany jestem i bez problemu wezme na poklad.


  • kotwitz lubi to

#63 OFFLINE   Mosqito

Mosqito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Komorowski

Napisano 14 styczeń 2015 - 20:50

Jestem za spotkanie z wędkami i piwkiem w ręku😀 jako zmotoryzowany mam 3 wolne miejsca😀 moge z Łodzi kogoś zgarnąć.

#64 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 15 styczeń 2015 - 07:51

Wczorasj przejeżdżałem przez most na trasie Warta-Włyń, stan wody podniosł się na tyle że bez woderów lub spodniobutów nie ma szans na dojście do koryta rzeki. Jak będzie w lutym z pewnością napiszę.



#65 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 20:43

Witam,

 

stan wody jest bardzo wysoki jak na tą porę, dzisiaj zjeździłem pare miejscówek od mostu , przez przepompownię i dalej mikołajewice aż do tamy, ryb brak , ludzi brak , oprócz terenu za tamą , tam giełda i wyławianie płotek, okonków w wymiarach mikroskopijnych, ogolnie szkoda prądu.


  • Maciek Rożniata lubi to

#66 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 19 styczeń 2015 - 07:41

Za tamą na Jeziorsku aż do mostu w Uniejowie jest wprowadzony zakaz spiningu do 30 kwietnia więc nawet jak by ryby brały większe nie ma jak połowić.


Użytkownik CarIvan edytował ten post 19 styczeń 2015 - 07:42


#67 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 19 styczeń 2015 - 08:18

Za tamą na Jeziorsku aż do mostu w Uniejowie jest wprowadzony zakaz spiningu do 30 kwietnia więc nawet jak by ryby brały większe nie ma jak połowić.

Skąd masz taką informacje? Pytam bo jestem z Okręgu Konin i w moim zezwoleniu nie ma takiej informacji.


Użytkownik adrionn911 edytował ten post 19 styczeń 2015 - 08:20


#68 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 19 styczeń 2015 - 08:42

Skąd masz taką informacje? Pytam bo jestem z Okręgu Konin i w moim zezwoleniu nie ma takiej informacji.

 Jestem w okręgu Sieradz i to własnie ten okręg wprowadził zakaz spiningowania, w zezwoleniu tego nie ma bo były drukowane nim zapadła decyzja o zakazie spiningowania, w przyszłym roku będzie już normalnie wpis w zezwoleniu, info mam bezpośrednio z okręgu PZW Sieradz. Obowiązuje tam zakaz spiningowania  od 1 stycznia do 30 kwietnia. Wszystko przez szarpakowców. Niby że spiningują a gumiś z kotwicą i targają leszczyki, małe sandacze i jazie tak jak się zahaczą nie ma znaczenia czy za grzbiet, brzuch czy pysk. Dlatego wprowadzono zakaz spiningu. Władze okręgu Konin raczej powinny być powiadomione, także i w kole wędkarskim jakim jesteś prezes powinien takie info przekazać wędkarzom na zebraniu lub jeśli już mieliście to w inny sposób.



#69 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:09

Hehe jeśli jest to fakt , jak zwykle normalnego obywatela trzeba strzelić w pysk w naszym kraju .

#70 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:11

http://www.pzw.org.p...o__miesiarzom_m

#71 OFFLINE   saw70

saw70

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaJeziorsko wędkarskie El Dorado
  • Imię:Tomek

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:10

Nareszcie, tam powinien być wprowadzony całkowity okresowy zakaz połowów bo to jest zimowiso wielu gatunków ryb


  • Maciek Rożniata i Jeziorm 1 lubią to

#72 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:25

 Jestem w okręgu Sieradz i to własnie ten okręg wprowadził zakaz spiningowania, w zezwoleniu tego nie ma bo były drukowane nim zapadła decyzja o zakazie spiningowania, w przyszłym roku będzie już normalnie wpis w zezwoleniu, info mam bezpośrednio z okręgu PZW Sieradz. Obowiązuje tam zakaz spiningowania  od 1 stycznia do 30 kwietnia. Wszystko przez szarpakowców. Niby że spiningują a gumiś z kotwicą i targają leszczyki, małe sandacze i jazie tak jak się zahaczą nie ma znaczenia czy za grzbiet, brzuch czy pysk. Dlatego wprowadzono zakaz spiningu. Władze okręgu Konin raczej powinny być powiadomione, także i w kole wędkarskim jakim jesteś prezes powinien takie info przekazać wędkarzom na zebraniu lub jeśli już mieliście to w inny sposób.

Dzięki za informacje. Ja jestem jak najbardziej za, tylko żeby faktycznie pilnowali żeby nikt nie próbował po cichu naruszać zakazu. Wiadomo że nieuczciwy wędkarz i tak będzie próbował, a tym bardziej szarpakowiec. 



#73 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:26

I to powinno dotyczyć wszystkich bez wyjątku spining spławik grunt. Lub odcinek rzeki złów i wypuść .
  • Jeziorm 1 lubi to

#74 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:34

Tylko że do mostu w Uniejowie to bardzo duży odcinek, myślę że mniejszy by spokojnie mógł być i by wystarczyło, ale nie ja tu decyduje. Ale cóż jak nie potrafią ludzie szanować tego co mają to im się to zabiera...

A szarpakowiec zaraz powiesi sobie spławik i będzie łowił na spławik.


Użytkownik adrionn911 edytował ten post 19 styczeń 2015 - 11:40


#75 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:58

Dobra decyzja ale lepsze by były częste kontrole 



#76 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:16

Tylko że do mostu w Uniejowie to bardzo duży odcinek, myślę że mniejszy by spokojnie mógł być i by wystarczyło, ale nie ja tu decyduje. Ale cóż jak nie potrafią ludzie szanować tego co mają to im się to zabiera...
A szarpakowiec zaraz powiesi sobie spławik i będzie łowił na spławik.


Przeczytaj uważnie co do odległości wędkowania ..... 1500 m.

#77 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:20

Ale to Sieradz a Konin ma jeszcze wprowadzić.

 

CarIvan pisał że ma być do mostu w Uniejowie. A jak będzie się okaże.

#78 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:35

Masz rację
Prawdopodobnie podobny zakaz w tym okresie zostanie wprowadzony przez działaczy Konińskiego Okręgu PZW dalej w dół rzeki.

#79 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 19 styczeń 2015 - 13:27

Tak doprecyzując to zakaz ten w 2015 r. obowiązuje od 1 Lutego , dopiero w kolejnych od stycznia.
Co do odcinka no kill, to już za dużo, te nienażarte hordy jaziożerców by tego nie przeżyły.Okoliczni "wędkarze" są wychowani wg. starej szkoły, kiedy to brało się zawsze i wszystko.
Ciekawe kiedy zaczną pilnować odcinka gdzie szczupak wpływa na tarło, siaty ciągane są tam regularnie rok w rok.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 19 styczeń 2015 - 13:36

  • Maciek Rożniata lubi to

#80 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 19 styczeń 2015 - 17:04

Tak doprecyzując to zakaz ten w 2015 r. obowiązuje od 1 Lutego , dopiero w kolejnych od stycznia.

Ciekawe kiedy zaczną pilnować odcinka gdzie szczupak wpływa na tarło, siaty ciągane są tam regularnie rok w rok.

Zgadza się od 1 lutego w tym roku a to już niewiele dni zostało, co do tarlisk szczupaka na pw daj info, pojeździmy tam z kolegami z SSR.


  • Maciek Rożniata lubi to