Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7461 odpowiedzi w tym temacie

#2381 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 05 październik 2013 - 19:01

Dorodny & ładny.

Na jakim odcinku złapany (graniczny rejon? gdzie mniej-więcej) ?

Ciekawość mną powoduje...

Odcinek mazowiecki, moje nogi jeszcze nigdy nie stanęły na granicznym Bugu, może kiedyś tam zajrzę, bo z fotek to niesamowite urokliwe miejsca!.
 

Gratuluje Marcin noewgo PB i pięknej rybki w jak widać doskonałej kondycji :)

Szczupaka chyba próbowała pożreć wydra, na drugim boku linii bocznej, oraz na pletwie ogonowej ma świeżą ranę ... czyżby łapa i zęby wydry??. Mają się dobrze, w tym roku widziałem u mnie na wiosce dwie, przejechane przez samochody.



#2382 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 05 październik 2013 - 19:21

Niekoniecznie wydra :) Ile w cm??? Chyba 80 przeskoczył???



#2383 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1605 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 05 październik 2013 - 19:32

Dla mnie ciepła jesień to lepszy okres na wąsate niż deszczowe lato ;) jeden warunek-nie może być mega niżówki.

Adam z ta ciepłą jesienią to trochę przeginasz,u mnie codziennie przymrozki jak w listopadzie...

 

@biosteron graty nowego PB.



#2384 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 05 październik 2013 - 19:46

@biosteron fajny kaczodzioby. Gratulacje. A i zapraszam na graniczny :)



#2385 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 październik 2013 - 20:21

Adam z ta ciepłą jesienią to trochę przeginasz,u mnie codziennie przymrozki jak w listopadzie...

 

@biosteron graty nowego PB.

Hm, u nas przymrozków jeszcze nie było. Poza tym, jak jest sucho i słonecznie to już jest ok. a jak się trafi kilka dni ciepłego, wilgotnego frontu to jest już Ameryka :) pzdr.

ps. dzisiaj także miałem piekielne kopnięcie. Przy zmianie woblera zobaczyłem, że na przedniej kotwicy  nie ma jednego grotu. Pech albo dziadowska, przechartowana kotwa :angry:


Użytkownik spinnerman edytował ten post 05 październik 2013 - 20:24


#2386 OFFLINE   JPSt

JPSt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2013 - 20:29

Gratulacje! Urodziwy.



#2387 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 05 październik 2013 - 20:45

Hm, u nas przymrozków jeszcze nie było. Poza tym, jak jest sucho i słonecznie to już jest ok. a jak się trafi kilka dni ciepłego, wilgotnego frontu to jest już Ameryka :) pzdr.

ps. dzisiaj także miałem piekielne kopnięcie. Przy zmianie woblera zobaczyłem, że na przedniej kotwicy  nie ma jednego grotu. Pech albo dziadowska, przechartowana kotwa :angry:

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja dosyć ,,niedaleko" od BP i ostatnio prawie codziennie są. Dzisiaj też był..



#2388 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 październik 2013 - 21:21

Panowie nie wiem jaki macie problem...??? Ja wam o rybach a wy o przymrozkach. Forum meteorologiczne jest tu http://www.twojapogo...meteorologiczne

Widzę, że w tym wątku mile widziane jest tylko psioczenie i narzekanie na bezrybie...Jest takie stare, bardzo wymowne i adekwatne do sytuacji przysłowie: "Jak kaczka nie umie pływać, to krzyczy, że woda za rzadka"...


  • Wojtek B. i misiek116p lubią to

#2389 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 05 październik 2013 - 22:41

@spinnerman masz fajny odcinek rzeki z przyzwoitym rybostanem.Oczywiście,że ryby same z wody nie wyskakują.A prócz  wiedzy i doświadczenia trzema jeszcze mieć to coś co czyni nas skutecznymi.Ty właśnie to posiadasz. Racząc nas  zdjęciami pięknych rybek udowadniasz,że i na Bugu mozna połowić...gratulacje.Tylko po co ta zarozumiałość... :huh: pzdr


  • payara lubi to

#2390 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 październik 2013 - 07:25

To nie żadna zarozumiałość tylko chcę co niektórym uświadomić, że forum służy do wymiany informacji, doświadczeń etc. o wędkarstwie a nie ciągłemu węszeniu...


  • misiek116p lubi to

#2391 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 październik 2013 - 07:41

Bardzo ladny szczupaczek. Za tydzien tez ide na polowanie ;)

#2392 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 06 październik 2013 - 09:25

Panowie nie wiem jaki macie problem...??? Ja wam o rybach a wy o przymrozkach. Forum meteorologiczne jest tu http://www.twojapogo...meteorologiczne

Widzę, że w tym wątku mile widziane jest tylko psioczenie i narzekanie na bezrybie...Jest takie stare, bardzo wymowne i adekwatne do sytuacji przysłowie: "Jak kaczka nie umie pływać, to krzyczy, że woda za rzadka"...

Problemu nie ma, tylko po co pisać że nie było przymrozków jak przez kilka dni takowe były??? Czy to przymrozki, czy to upały, czy jeszcze coś ma wpływ na ryby. I uważam że rozmowa na takie tematy są jak najbardziej ok, na forum wędkarskim. A z tą zarozumiałością to coś jest na rzeczy, parę oklasków na temat woblerów i już mamy nowego guru. Problem w tym że ja nie będę łechtał ego- nie jestem taką osobą, a i nie narzekałem na bezrybie kolego.


  • payara lubi to

#2393 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 październik 2013 - 12:48

Problemu nie ma, tylko po co pisać że nie było przymrozków jak przez kilka dni takowe były??? Czy to przymrozki, czy to upały, czy jeszcze coś ma wpływ na ryby. I uważam że rozmowa na takie tematy są jak najbardziej ok, na forum wędkarskim. A z tą zarozumiałością to coś jest na rzeczy, parę oklasków na temat woblerów i już mamy nowego guru. Problem w tym że ja nie będę łechtał ego- nie jestem taką osobą, a i nie narzekałem na bezrybie kolego.

Kolego czytając twoje posty odnoszę wrażenie, że bardzo lubisz prowokować bylejakością z której nic nie wynika. Nie mam zwyczaju oceniania ludzi i tobie także radzę tego zaprzestać bo popadniesz w jeszcze większe kompleksy...Jeżeli będziesz kiedyś miał coś wartościowego do przekazania popartego praktyką to chętnie z tobą podyskutuję natomiast na chwilę obecną twoje bełkotliwe posty na temat woblerów, łowienia i ogólnie pojętego wędkarstwa niczego pozytywnego nie wnoszą...i bez urazy ale akurat poklasku od takiego autorytetu za jaki się uważasz nie oczekuję...o ile wogóle od kogokolwiek go oczekuję hehe...woblery robię dla przyjemności i z pasji a nie dla kasy...

Przepraszam za OT w wątku. No  further comment!



#2394 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 06 październik 2013 - 16:46

I po zawodach okręgowych w Krzyczewie.

Na 72 chłopa 2 szczupaki ledwo wymiar i kilkanaście okonków, jak by to zebrać do kupy to może 4 kg

Wynik jak zresztą co roku powala  ilością złowionych ryb :) jest super :D .



#2395 OFFLINE   dariusz262

dariusz262

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski

Napisano 06 październik 2013 - 17:04

Witam kolegów :)

Może koledzy z ,,górnego" wiedzą coś o zawodach w Kodniu ,na Pucharze Sandacza zapraszali ale zabyłem na kiedy.

Podobno to fajne zawody, a strony urokliwe i gościnne. :D



#2396 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 październik 2013 - 18:10

Witam kolegów :)

Może koledzy z ,,górnego" wiedzą coś o zawodach w Kodniu ,na Pucharze Sandacza zapraszali ale zabyłem na kiedy.

Podobno to fajne zawody, a strony urokliwe i gościnne. :D

Z tego co mi wiadomo to odbyły się tydzień temu. Największa ryba to chyba sumek 8 kg.



#2397 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 06 październik 2013 - 18:24

Kolego czytając twoje posty odnoszę wrażenie, że bardzo lubisz prowokować bylejakością z której nic nie wynika. Nie mam zwyczaju oceniania ludzi i tobie także radzę tego zaprzestać bo popadniesz w jeszcze większe kompleksy...Jeżeli będziesz kiedyś miał coś wartościowego do przekazania popartego praktyką to chętnie z tobą podyskutuję natomiast na chwilę obecną twoje bełkotliwe posty na temat woblerów, łowienia i ogólnie pojętego wędkarstwa niczego pozytywnego nie wnoszą...i bez urazy ale akurat poklasku od takiego autorytetu za jaki się uważasz nie oczekuję...o ile wogóle od kogokolwiek go oczekuję hehe...woblery robię dla przyjemności i z pasji a nie dla kasy...

Przepraszam za OT w wątku. No  further comment!

Po pierwsze wskaż mi zdanie w którym Cię oceniam. Napisałem tylko o Twoim tonie wypowiedzi. Po drugie wszystko co wiem, mam poparte praktyką. Nad rzeką jestem prawie codziennie. Czasami nawet dwa razy dziennie. Dopóki mogę, to korzystam z takiej sytuacji. Po trzecie na temat twoich woblerów już Ci wyjaśniłem że nie ma w nich nic nowatorskiego. Są tylko ładne. Po czwarte nigdy nie uważałem się za autorytet, są lepsi ode mnie. (tych których znam osobiście, żadnych netowych guru). Po piąte nic nie pisałem o chęci zysku??? Jeśli gdzieś tak napisałem, proszę przytoczyć. Po szóste żeby nie śmiecić tu, w przypadku wątpliwości czekam na wiadomość na PW. Moderatorów przepraszam za mały OT, który się tu stworzył.



#2398 OFFLINE   dariusz262

dariusz262

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski

Napisano 06 październik 2013 - 18:26

Z tego co mi wiadomo to odbyły się tydzień temu. Największa ryba to chyba sumek 8 kg.

Dzięki za odpowiedż :)

Wiesz może gdzie wnajbliższym czasie rozgrywane są jakieś otwarte zawody? :ph34r:



#2399 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2013 - 17:58

Dzięki za odpowiedż :)

Wiesz może gdzie wnajbliższym czasie rozgrywane są jakieś otwarte zawody? :ph34r:

Nie mam pojęcia. pzdr.



#2400 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2013 - 18:27

U mnie dzisiaj odczuwalne ocieplenie bez przymrozków :D i rybska gryzą, że hej. Z jednej rynny z  rańca dwa dobre sandacze i półkilowy okoń, później gwałtowne urwanie brań, zmieniam na Flat Rapa i w pirwszym rzucie 160 cm wąsaty ;)

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych