Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7461 odpowiedzi w tym temacie

#3061 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 16:50

Zakladales jej nadajnik?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Dobre haaahaaa



#3062 OFFLINE   BOSMAN 76

BOSMAN 76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 25 czerwiec 2014 - 17:31

Panowie po prostu Remek 107 nie chce wycieczek i tyle i tak już tam orają dno za sandałem, piękna ryba pływa dalej i tyle.



#3063 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4646 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 czerwiec 2014 - 19:58

tak, poprosze...ludzie, popadacie w jakąś paranoję. Myślałem, że forum wędkarskie służy to wymiany informacji i czytając jerkbaita ileś tam lat miałem taką złudną świadomość.

Ja naprawdę rozumiem obawę o to by nie zdradzać miejsc etc i nawet o to nie pytam bo mnie to zwyczajnie nie interesuje. Chciałem poznać jakieś przybliżone warunki połowu i okoliczności w jakich złowienie miało miejsce. Jednak widocznie mam "zbyt mało postów", by tak stary wyjadaczom zadawać takie "oczywiste pytania" 

Pozdrawiam mimo wszystko.

Panowie a czemu ma służyć forum jak nie wymianie informacji??? Nikt tu nie wymaga i nie prosi o namiary GPS czy nawet miejscowości lub odcinka rzeki...ot, poprostu @drolac jak pewnie wielu innych wędkarzy ciekawią okoliczności złowienia ładnej ryby. I w dobrym tonie by było napisać garść podstawowych informacji z połowu jak chociażby jaka przynęta, prowadzenie, pora dnia, pogoda itp.itd. bo to są Nasze wspólne tematy. I każdy z pewnością wolałby przeczytać krótką relację z połowu niż oglądać marnej jakości zdjęcie ryby której rozmiary na wielu odwiedzających to forum nie robią większego wrażenia...Nie bójcie się nikt wam tych ryb nie zje :P  przecież to forum no kill-owe :D  pozdrawiam



#3064 OFFLINE   NAD BUGIEM

NAD BUGIEM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 291 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Paweł

Napisano 25 czerwiec 2014 - 20:21

wiele razy byłem świadkiem złowienia przynajmniej ładnej ryby,  a później osoby wiedząc że ryba została wypuszczona często spinningowały  uparcie w tym miejscu, wiadomo że każda większa ryba ma swój rewir i kiedyś znowu zostanie złowiona, ale ja wolę nie ułatwiać innym, niech takie osoby poznają pierw swoje łowisko i złowią ładną rybę, myślę że satysfakcja będzie większa jak ze złowienia namierzonej ryby i miejscówki,

ja szanuje prywatność innych osób i nie pytam się -GDZIE ZŁOWIŁEŚ???, jak ktoś będzie chciał to przecież sam powie...

a kilka informacji udzieliłem wcześniej o tym jak i czym złowiłem sandacza, wystarczy poszukać

 

dziś odwiedziłem bug w okolicach gnojna i złowiłem dwa wymiarowe szczupaki i spiołem prawdopodobnie bolenia

 

pozdrawiam



#3065 OFFLINE   kriskros1981

kriskros1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 czerwiec 2014 - 22:33

Dzisiaj krótki wypadzik nad rzekę zaowocował 67cm rapą.

Ryba skusiła się na Raptora 8BS HAND MADE TOMY, prowadzonego powoli wzdłuż brzegu przy wysokiej burcie.

Wcześniej miałem jeszcze jedno branie na uklejke Sieka, lecz ryba po krótkim holu się wypieła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączone pliki


  • piotrek245, maicke82 i palibrzuch lubią to

#3066 OFFLINE   drolcak

drolcak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:08

Panowie a czemu ma służyć forum jak nie wymianie informacji??? Nikt tu nie wymaga i nie prosi o namiary GPS czy nawet miejscowości lub odcinka rzeki...ot, poprostu @drolac jak pewnie wielu innych wędkarzy ciekawią okoliczności złowienia ładnej ryby. I w dobrym tonie by było napisać garść podstawowych informacji z połowu jak chociażby jaka przynęta, prowadzenie, pora dnia, pogoda itp.itd. bo to są Nasze wspólne tematy. I każdy z pewnością wolałby przeczytać krótką relację z połowu niż oglądać marnej jakości zdjęcie ryby której rozmiary na wielu odwiedzających to forum nie robią większego wrażenia...Nie bójcie się nikt wam tych ryb nie zje :P  przecież to forum no kill-owe :D  pozdrawiam

Spinnerman - dokładnie o takie informację chodziło ;-) Ryba jak ryba, ladna, ale okoliczności bardziej interesujące od kawałka mięsa którego nie jadam ;-)

pozdrawiam


  • palibrzuch lubi to

#3067 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:28

Panowie i Panie czy znacie taki kwartalnik? http://krainabugu.pl

p.s. ogarnia to moj szwagier :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

#3068 ONLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:35

Panowie i Panie czy znacie taki kwartalnik? http://krainabugu.pl

p.s. ogarnia to moj szwagier :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jasne z tego co kojarzę to powstal w moim rodzinnym mieście:)



#3069 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:36

Moja zona podobno Cie zna :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

#3070 ONLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:39

Hmmmm możliwe jak z tej samej mieściny:) tam wszyscy się znają.

 

A jak tam stan wody nad Bugiem bo ostatnio jak byłem to opadał powoli...pewnie teraz już jest ok hmmm??



#3071 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:45

Szczerze to chcialem jechac w Boze Cialo ale koleszka wolal isc na jeziorko na karpie a dla mnie to srednia przyjemnosc wiec spedzilem ten czas nad wlasnym stawem. Woda z tego co wiem opadla lekko lecz dzisiejszy deszcz tez cos zmieni. Na trojanie z lasu mozna bylo lowic :) Moj kolega nie chce juz na grunt jezdzic na Bug bo ja mam brania a on nie. Pewnie kojarzysz Bułgara? Troche starszy od Ciebie. Z nim czesto wedkuje.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

#3072 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1149 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:49

Panowie i Panie czy znacie taki kwartalnik? http://krainabugu.pl
p.s. ogarnia to moj szwagier :)
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Bardzo klimatyczny magazyn :)

#3073 OFFLINE   palibrzuch

palibrzuch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • Lokalizacjatrochę tu, trochę tam (obecnie Warszawa)
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 czerwiec 2014 - 21:53

Mam nawet swoj udzial w kilkunastu akcjach. Polecam wszystkim. Fotograf Kosinski naprawde dobry :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik palibrzuch edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 21:53


#3074 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 997 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 czerwiec 2014 - 14:03

Witam,

Chiałbym Wam pokazać rybkę Kolegi.

Co prawda złowiona na grunt ale kolega się wykazał i rybkę wypuścił  :good:

Rybka była/jest prześliczna.. 

 

Załączone pliki



#3075 OFFLINE   Fishhunter

Fishhunter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaMarki
  • Imię:Sławek

Napisano 29 czerwiec 2014 - 14:25

Gratulacje dla kolegi :)

Muszę przyznać, że takiego chyba jeszcze nie widziałem .

Napisz ile miał cm lub ile ważył.

 

Ogon jak u bobra :huh:  :o

 

Pozdrawiam

FH



#3076 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 30 czerwiec 2014 - 08:50

Widać że Mateusz zadowolony :) na pewno linek pojeździł nieźle na kiju. Patrząc na jego "napęd" jestem tego prawie pewien



#3077 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 997 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:54

Gratulacje dla kolegi :)

Muszę przyznać, że takiego chyba jeszcze nie widziałem .

Napisz ile miał cm lub ile ważył.

 

Ogon jak u bobra :huh:  :o

 

Pozdrawiam

FH

to co na zdjęciach to słabo..

w realu, to byk niesamowity. Takiego grubasa w życiu nie widziałem a troszkę się widziało.. Może długość nie powala, bo miał 50 cm ale ważył 2,30 kg, ostatecznie okazało się, że rybka mogła mieć wiecej..    :whistling:


Użytkownik tibhar edytował ten post 01 lipiec 2014 - 18:15


#3078 OFFLINE   marcinspol

marcinspol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 11:12

Witam,

 

Zawsze narzekamy na "mięsiarzy" na Bugu a tu wczoraj jaka miła niespodzianka:

 

W okolicy Wyszkowa przy dwukrotnym spotkaniu z wędkarzami ze spinningiem:

1. Pan (przedstawiał się jako prezes miejscowego klubu piłkarskiego) łapiący klenio - jazie - ewidentnie nie mięsiarz:), a wręcz przeciwnie bardzo uprzejmy człowiek dzielący się wiedzą (na marginesie pokazywał zdjęcia - masakra jakie ryby - wszystko wypuszcza:) 

2. Drugie spotkanie - dwóch młodych chłopaków, akurat gdy poszedłem to mierzyli przyłowionego (na gumkę) sumka, wydaje mi się że niepotrzebnie zwróciłem uwagę, że nie wymiarowy - gdyż chłopaki z uśmiechem: miarka, fotka i do wody. 

 

Dla spotkanych - pozdrowienia:)

 

Może idzie lepsze? - dla wszystkich malkontentów info: tak widziałem znacznie częściej jak wszystko "w łeb" ale kiedyś nikogo nie widziałem wypuszczającego rybki - a teraz to widzę i to coraz częściej - NAWET NA BUGU:)

 

PS. dla informacji efekt mojego łowienia: bolek 54, i duży bolek spadł podczas holu (mój błąd przy zacięciu) - oczywiście c&r.



#3079 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 02 lipiec 2014 - 12:57

Wczoraj otwarcie sezonu sumowego nad Bugiem , 109 cm kijanka się trafiła, nietstey nie mi :-), zdjęcie wrzucę wieczorem.

#3080 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1605 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 03 lipiec 2014 - 09:39

Witam,

 

Zawsze narzekamy na "mięsiarzy" na Bugu a tu wczoraj jaka miła niespodzianka:

 

W okolicy Wyszkowa przy dwukrotnym spotkaniu z wędkarzami ze spinningiem:

1. Pan (przedstawiał się jako prezes miejscowego klubu piłkarskiego) łapiący klenio - jazie - ewidentnie nie mięsiarz:), a wręcz przeciwnie bardzo uprzejmy człowiek dzielący się wiedzą (na marginesie pokazywał zdjęcia - masakra jakie ryby - wszystko wypuszcza:) 

2. Drugie spotkanie - dwóch młodych chłopaków, akurat gdy poszedłem to mierzyli przyłowionego (na gumkę) sumka, wydaje mi się że niepotrzebnie zwróciłem uwagę, że nie wymiarowy - gdyż chłopaki z uśmiechem: miarka, fotka i do wody. 

 

Dla spotkanych - pozdrowienia:)

 

Może idzie lepsze? - dla wszystkich malkontentów info: tak widziałem znacznie częściej jak wszystko "w łeb" ale kiedyś nikogo nie widziałem wypuszczającego rybki - a teraz to widzę i to coraz częściej - NAWET NA BUGU:)

 

PS. dla informacji efekt mojego łowienia: bolek 54, i duży bolek spadł podczas holu (mój błąd przy zacięciu) - oczywiście c&r.

Fajnie się takie rzeczy czyta ,ale to nadal góra 1% wędkarzy ... Łowię sporo z wody i widzę w sezonie 1-3  (na 20-50 zabranych) wypuszczone ryby (oczywiście poza moja załogą i współtowarzyszami).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych