Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7463 odpowiedzi w tym temacie

#1261 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 02 październik 2011 - 20:31

Ja dzis troche pływałem, i zaliczyłem 3 szczupaki najwiekszy 69cm, jednego krutkiego sandałka, 3 okonie, klenia i miałem jeszcze kilka innych wyjsc, wiec na brak bran nienarzekam :D
Mój kolega w sobote zaliczył na zywca 6 szczupaków, z czego 5 powyzej 60 a najwiekszy tej samej wielkosci co i mój 69cm. Niestety nieobeszło sie bez strat, bo utopiłem telefon ze zdjeciami i wszystkimi kontaktami... Cóz, ale wyprawa była jedna z fajniejszych w tym sezonie :D

#1262 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 04 październik 2011 - 17:56

Witam,

Na Bugu w moich okolicach dość zmiennie. Bolki raz nawalają jak głupie by dzień później zniknąć i nie dawać żadnych śladów żerowania. Głębiej tez nie biorą, gdzieniegdzie chlapnie jakiś kurdupel. Może jutro coś się zmieni. Szczupaka już mało, żniwa miejscowych zrobiły swoje. Sandacze na razie małe ale widać tendencje wzrostowa :D

Zarówno w sobotę z Biosteronem jak i dzisiaj miałem kontrole PSR Małkinia. Bardzo ciekawe wnioski, ryb u wędkarzy zdecydowanie więcej niż w sieciach kłusoli, dzisiaj ok. 5 rano grasowali na starorzeczach, ściągnęli 3 siatki, sprzedawać wbrew opiniom co niektórych nie chcieli, zresztą ile taka siata warta jak nówkę można kupić '' u Ruskich'' za 30 zł? Elvisa nie widziałem. A tak na poważnie to nie wiecie ile można zrobić krzywdy pisaniem gdzieś zasłyszanych opini i zwykłym pomówieniom :unsure:

Bujo

#1263 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 04 październik 2011 - 19:51

Bujo a gdzie sie dokładnie znajduja Twoje okolice? :D
Co do PSR to niestety ciagle za mało aby zrobic z Bugu cywilizowane łowisko, i zmienic moje zdanie na pewne tematy :D
A tak jak juz wspomniałem znam naprawde fajnych ludzi którzy mieszkaja nad Bugiem całe zycie i sa nad ta rzeka na codzien i widza co sie na niej dzieje. A niektóre rzeczy trzeba powiedziec głosno i niewazne czy sie to komus spodoba. Tym bardziej ze słyszałem to o czym pisałem od niejednej osoby.


#1264 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 04 październik 2011 - 20:20

Witam,

@sowos,

Moje okolice to Małkinia. Wielu lubi tu sobie trochę powymyślać. Znam tych ludzi od ponad 20 lat i nie mogę sobie wyobrazić ich sprzedających siaty, nawalonych w samochodzie itd. Jak chcesz to jutro wpadnę do ich magazynu i zrobię zdjęcia zarekwirowanego sprzętu. Robią co mogą ale obszar bardzo duży, kłosownicy w miejscowych zagłębiach się ich boja, wszędzie być nie mogą.

Łowiłem w kilku innych krajach, tylko u nas muszą mieć bron ze sobą....

Bujo

#1265 OFFLINE   modesty wand

modesty wand

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaMałkinia Górna
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:M

Napisano 05 październik 2011 - 07:31

Podobnie jak Bujo ja też znam tych ludzi bardzo dłuuugo i ostatnią rzeczą o co można ich oskarżyć to handlowanie skonfiskowanymi fantami
A co do ochrony wód to trudno od nich wymagać gotowości 24/h na dobę.

#1266 OFFLINE   Traq

Traq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 351 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartosz

Napisano 05 październik 2011 - 13:19

Panowie jak mi się nic w planach nie powywala, to odwiedzę w sobotę okolice Małkini (no może trochę dalej w kierunku BIosterona) i Wam wszystkie ryby pokłuję :lol: Mam do tamtejszych miejscówek duży sentyment, ale jakoś się tam ostatnio nie pojawiam. Zdałem sobie właśnie sprawę, że w tym roku byłem w Małkini i okolicach chyba tylko 2 razy, w tym raz korzystając z otwarcia mostu, przejechałem się zwiedzać drugi brzeg od strony Ryteli.

#1267 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 05 październik 2011 - 14:15

Panowie jak mi się nic w planach nie powywala, to odwiedzę w sobotę okolice Małkini (no może trochę dalej w kierunku BIosterona) i Wam wszystkie ryby pokłuję :lol: Mam do tamtejszych miejscówek duży sentyment, ale jakoś się tam ostatnio nie pojawiam. Zdałem sobie właśnie sprawę, że w tym roku byłem w Małkini i okolicach chyba tylko 2 razy, w tym raz korzystając z otwarcia mostu, przejechałem się zwiedzać drugi brzeg od strony Ryteli.



Cześć,

Tez tam będę, jeszcze Biosterona trzeba namówić.

Bujo

#1268 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 05 październik 2011 - 14:21

[quote]
Panowie jak mi się nic w planach nie powywala, to odwiedzę w sobotę okolice Małkini (no może trochę dalej w kierunku BIosterona) i Wam wszystkie ryby pokłuję :lol: Mam do tamtejszych miejscówek duży sentyment, ale jakoś się tam ostatnio nie pojawiam. Zdałem sobie właśnie sprawę, że w tym roku byłem w Małkini i okolicach chyba tylko 2 razy, w tym raz korzystając z otwarcia mostu, przejechałem się zwiedzać drugi brzeg od strony Ryteli.
[/quote]


Cześć,

Tez tam będę, jeszcze Biosterona trzeba namówić.

Bujo
[/quote]

Niestety, ja w sobotę nie mogę być nad rz.Bug, ale w niedziele chętnie bym się z Wami spotkał. Mam namierzona przykosę, co za nią wieczorem jak i rano bolenie hasają, w kilka osób większe szanse, że któryś z boleni by się oszukał.


#1269 OFFLINE   Traq

Traq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 351 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartosz

Napisano 05 październik 2011 - 14:40

Ja z kolei raczej nie wyjadę nigdzie w niedzielę - wybory...

#1270 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 05 październik 2011 - 14:46

[quote]
Panowie jak mi się nic w planach nie powywala, to odwiedzę w sobotę okolice Małkini (no może trochę dalej w kierunku BIosterona) i Wam wszystkie ryby pokłuję :lol: Mam do tamtejszych miejscówek duży sentyment, ale jakoś się tam ostatnio nie pojawiam. Zdałem sobie właśnie sprawę, że w tym roku byłem w Małkini i okolicach chyba tylko 2 razy, w tym raz korzystając z otwarcia mostu, przejechałem się zwiedzać drugi brzeg od strony Ryteli.
[/quote]


Cześć,

Tez tam będę, jeszcze Biosterona trzeba namówić.

Bujo
[/quote]

Niestety, ja w sobotę nie mogę być nad rz.Bug, ale w niedziele chętnie bym się z Wami spotkał. Mam namierzona przykosę, co za nią wieczorem jak i rano bolenie hasają, w kilka osób większe szanse, że któryś z boleni by się oszukał.

[/quote]

Super :D Będę z Krystem. Na miejscówce z soboty totalna lipa. Pokazał się tylko jeden boleń, ten w połowie rzeki. Tam gdzie staliśmy żadnego uderzenia :( Mam swoja teorie i jeśli się sprawdzi będzie masakra :D :D :D


#1271 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 05 październik 2011 - 15:20

Michał, w niedziele można zawitać, tam gdzie totalna lipa, ja bym tej miejscówki nie przekreślał. Powyżej rzeki od słynnego zakrętu, co ta piękna zendra na dnie rzeki, tez warto zajrzeć. Z resztą, jak się spotkamy, to na miejscu dogadamy szczegóły.

Mam swoja teorie i jeśli się sprawdzi będzie masakra :D :D :D

Brzmi tajemniczo i groźnie :D

#1272 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 05 październik 2011 - 15:37

Wybory wyborami ale na rybki trzeba jechać. Co do wyborów to mam dylemat co wybrać Zwirownie Brzóze czy Bug.

#1273 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 05 październik 2011 - 15:52

Zwirownie Brzóze czy.


Kurcze stawiałem tam swoje pierwsze kroki. Blisko z dzialki nad Narwia. Tam jescze pływaja jakies drapiezniki? Ostatnio byłem tam kilka lat temu, ale co sie wyprawialo to wołało o pomste do nieba. Dobrze ze mielismy łodke, a i tak nas bombardowano przynetami. Fajni byli panowie chodzacy z wiadrami z okoniami. Dziesiatkowanymi na paprochy. Dla swinek.
od tamtej chwili powiedziałem sobie ze wiecej tam moja noga, hm wedka nie postanie.
Ciekawe Czy uporano sie z miejscowymi kłusownikami tej wody :D

#1274 OFFLINE   modesty wand

modesty wand

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaMałkinia Górna
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:M

Napisano 05 październik 2011 - 17:08

[quote]
Mam swoja teorie i jeśli się sprawdzi będzie masakra :D :D :D

[/quote]
Brzmi tajemniczo i groźnie :D
[/quote]

Nie jestem pewien na 100% ale w niedziele chyba będą tam zawody spiningowe z małkinskiego koła wiec może być tłok.

#1275 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 05 październik 2011 - 17:20

Byłem na zwirowni Brzóze tylko raz, w tamtym roku na jesieni i brały ładne okonki takie 30+.łowiących było sporo, ale to kawał ładnej wody.

#1276 OFFLINE   gajowy

gajowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjakońcówka Bugu
  • Imię:Adam

Napisano 05 październik 2011 - 20:45

Witam,


Bardzo ciekawe wnioski, ryb u wędkarzy zdecydowanie więcej niż w sieciach kłusoli, dzisiaj ok. 5 rano grasowali na starorzeczach, ściągnęli 3 siatki, sprzedawać wbrew opiniom co niektórych nie chcieli, zresztą ile taka siata warta jak nówkę można kupić '' u Ruskich'' za 30 zł? Elvisa nie widziałem. A tak na poważnie to nie wiecie ile można zrobić krzywdy pisaniem gdzieś zasłyszanych opini i zwykłym pomówieniom :unsure:

Bujo

A chciałeś kupić <_<
Porządna drygawica kosztuje 500-800zł za 50m
Być może nepotrzebnie pisałem o tym chandlu siatami
być może chłopaki są w porządku.
Choć z drugiej strony koleś który mi to mówił nie miał powodu by kłamać a ja by mu nie wierzyć.
Miałem kiedyś kolegę od dziecka się znaliśmy dałbym sobie ręke uciąć za niego
i teraz bym kuźwa musiał wędke w zębach trzymać
w policji są złodzieje
wśród księży pedofile
w PSR też może sie traić jakaś kanalia
jeśli są w porządku niepotrzebnie namąciłem
a jeśli to prawda to niech czują że ktoś im patrzy na ręce


#1277 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 05 październik 2011 - 21:59

[quote]
Mam swoja teorie i jeśli się sprawdzi będzie masakra :D :D :D

[/quote]
Brzmi tajemniczo i groźnie :D
[/quote]

Nie jestem pewien na 100% ale w niedziele chyba będą tam zawody spiningowe z małkinskiego koła wiec może być tłok.
[/quote]

Inna zendra, dużo fajniejsza :D


#1278 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4481 postów

Napisano 05 październik 2011 - 22:08

[quote]
Witam,


Bardzo ciekawe wnioski, ryb u wędkarzy zdecydowanie więcej niż w sieciach kłusoli, dzisiaj ok. 5 rano grasowali na starorzeczach, ściągnęli 3 siatki, sprzedawać wbrew opiniom co niektórych nie chcieli, zresztą ile taka siata warta jak nówkę można kupić '' u Ruskich'' za 30 zł? Elvisa nie widziałem. A tak na poważnie to nie wiecie ile można zrobić krzywdy pisaniem gdzieś zasłyszanych opini i zwykłym pomówieniom :unsure:

Bujo
[/quote]
A chciałeś kupić <_<
Porządna drygawica kosztuje 500-800zł za 50m
Być może nepotrzebnie pisałem o tym chandlu siatami
być może chłopaki są w porządku.
Choć z drugiej strony koleś który mi to mówił nie miał powodu by kłamać a ja by mu nie wierzyć.
Miałem kiedyś kolegę od dziecka się znaliśmy dałbym sobie ręke uciąć za niego
i teraz bym kuźwa musiał wędke w zębach trzymać
w policji są złodzieje
wśród księży pedofile
w PSR też może sie traić jakaś kanalia
jeśli są w porządku niepotrzebnie namąciłem
a jeśli to prawda to niech czują że ktoś im patrzy na ręce

[/quote]

Nikt im nie musi patrzyć na ręce bo nie ma takiej potrzeby zaś same oskarżenia są totalnie bezpodstawne!!! Widzę, ze jesteś obeznany w cenach siat? Tych starych już nie stawiają, pozabierali w cholerę, teraz żyłkówki od Ruskich, sam widziałem.... ale ty pewnie wiesz lepiej... :unsure:


#1279 OFFLINE   robert2

robert2

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 październik 2011 - 11:47

Nie tylko wędkarze łowili w weekend nad Bugiem

http://www.wedkarstwotv.pl/wiadomosci/spolecznosc/806-trzech -kusownikow-poawiao-ryby-prdem-w-bugu-



#1280 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 06 październik 2011 - 17:41

To około 10km od mojej działki :(
Ładna woda, tylko tam prawie wszyscy miejscowi to kłusole...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

1 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych


    Borowik22