Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1612 odpowiedzi w tym temacie

#1261 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 listopad 2020 - 19:04

Tego Zbyszka to tylko złapać i ładować w puzon ile się da. Gościu co szczekał że nie ma ryb, filmy robił a regularnie łowi w tej studni. Dramat. Przez Takich właśnie zbyszków i innych marcinów hipokryzja w wędkarstwie osiąga szczyt.

 

Co do filmików z przekąsem - każdy pilnuje własnego Nosa. Z całym szacunkiem do autora filmu którego szanuje za poczucie humoru i to co robi ale śmieszki z Zalewu jak i prezesów to żenada. Tym bardziej że pracuje dla ludzi z których się śmieje. Prawda jest taka że Ci wszyscy "celebryci" Typu FWA, Sebek, Łysy Wąż itd nic nie robią żeby coś zmieniać. Każdy jest mądry w necie, promuje wypuszczanie ryb i co więcej? Nic. Śmiać mi się chce z tego - każdy tylko patrzy żeby się kwit z dziejski zgadzał i tyle. Powinni to zdelegalizować.  Robotę robią pojedyncze jednostki w SSR itd.

 

Pozdro


  • Hesher i _Junak_ lubią to

#1262 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 19 listopad 2020 - 20:59

Moim zdaniem żenada to rybostan tej pięknej wody.A celebryci jak piszesz oprócz merytorycznej wiedzy nagłaśniają  to bingo z ZZ.



#1263 OFFLINE   Gelor78

Gelor78

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • Lokalizacjapradolina wisły
  • Imię:Geno

Napisano 19 listopad 2020 - 22:56

Co za hol w życiu czegos takiego nie widziałem ,głowa prawie pod wodą gratuluję fantazji

:lol:  :lol:  :lol:  :blink:  :o Normalnie kopara opada 


  • gregox lubi to

#1264 OFFLINE   Przem1987

Przem1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:M

Napisano 20 listopad 2020 - 09:22

Styl holu pod publiczkę,po prostu ten typ tak ma i jest to element marketingu jak ktoś słusznie wcześniej zauważył.


  • David77 lubi to

#1265 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 20 listopad 2020 - 10:01

Narew nie moje miejsce. Ale temat trochę się zmienił....
Akurat filmików pleciony nie lubię przez to że sporo pajacują, krzyczą i gadają jakimś dziwnym tonem. Nie dociera to do mnie zbytnio.
Aczkolwiek obejrzę co jakiś czas filmik z ich produkcji. Niedawno na jakimś filmiku z Panem Kolendowiczem, zaczął tak krzyczeć, że po chwili usłyszał "ciszej" czy coś w tym stylu. Trochę robi z siebie idiote czasami.
Aczkolwiek na filmiku z holem, który zapamiętam na długo, sami mówią, że biorą ryby, więc czepianie się, że w tej i w tej minucie widać worek z rybkami jest bezsensu, nie trzeba tego udowadniać bo sami się przyznają.
  • David77 i ShadowStalker lubią to

#1266 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2020 - 11:11

Narew nie moje miejsce. Ale temat trochę się zmienił....
Akurat filmików pleciony nie lubię przez to że sporo pajacują, krzyczą i gadają jakimś dziwnym tonem. Nie dociera to do mnie zbytnio.
Aczkolwiek obejrzę co jakiś czas filmik z ich produkcji. Niedawno na jakimś filmiku z Panem Kolendowiczem, zaczął tak krzyczeć, że po chwili usłyszał "ciszej" czy coś w tym stylu. Trochę robi z siebie idiote czasami.
Aczkolwiek na filmiku z holem, który zapamiętam na długo, sami mówią, że biorą ryby, więc czepianie się, że w tej i w tej minucie widać worek z rybkami jest bezsensu, nie trzeba tego udowadniać bo sami się przyznają.

A kto nie zabiera? 95% zabiera wlacznie z panami jutuberami, zawodnikami GPx, ludzmi z tego forum. I co z tego? Nic. Kazdy ma prawo

Użytkownik ŻoliborzFishingTeam edytował ten post 21 listopad 2020 - 11:12


#1267 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 21 listopad 2020 - 12:16

A kto nie zabiera? 95% zabiera wlacznie z panami jutuberami, zawodnikami GPx, ludzmi z tego forum. I co z tego? Nic. Kazdy ma prawo

A np ja nie zabieram... I szczerze liczyłem, że to forum jest miejscem dla ludzi właśnie z takim podejściem..

Użytkownik olo86 edytował ten post 21 listopad 2020 - 12:17


#1268 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2020 - 12:45

Nie utożsamiam się z panami jutuberami, zawodnikami GPx, czy beretującymi forumowiczami. A co do prawa, to jest ono mocno kulawe i oderwane od rzeczywistości, a ci którzy się nim zasłaniają najczęściej są ichtiobulimistami.

#1269 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 21 listopad 2020 - 15:44

A ja jestem za tym, że jeżeli ktoś na prawdę chce sobie zjeść rybke raz na jakiś czas to proszę bardzo, nie powinno to nikomu przeszkadzać i każdy powinien to tolerować, bez wyzywania. 

Aczkolwiek w innym temacie na tym forum jakiś czas temu doszukałem się, że według niektórych żadna ryba nie może zostać zabrana. Ja rozumiem, że forum i wszyscy tacy ohoho, ale nie popadajmy w paranoje. 

Wiadomo, że przez takie wypuszczanie ryb, ona sobie rośnie, za jakiś czas możesz trafić większą dzięki temu i więcej sztuk, również dzięki temu, wtedy to jest fajne sportowe łowienie. Ale według mnie niektórzy ludzie, aż do przesady wyznają świętość nad wodą.

 

Proszę mnie nie banować, nie wyzywać, nie dawać ostrzeżeń, każdy ma prawo do własnego zdania :-) I bez nerwów....



#1270 OFFLINE   Ciastek

Ciastek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 22 listopad 2020 - 01:11

Hmmm, wypuszczam wszystkie złowione ryby bez wyjątków i jest mi z tym bardzo dobrze. Tak jak Olo, liczyłem że jest to forum dla ludzi z takim podejściem. Czytając różne forumowe wątki, wychodzi na to, że mocno się przeliczyłem
  • korol, ODYSEUSZ i kkonrad lubią to

#1271 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 22 listopad 2020 - 11:17

Film przewinąłem. Nie trafia do mnie tego rodzaju marketing. Nie należę do grupy docelowej :D
Domyślam się, że połowili w Skandynawii i ciągną łacha z Zegrza. Cóż, może i racja, ale nie gryzie się ręki, która karmi. Nie wszystkim tego rodzaju żarty wypadają.

Co do zabierania ryb. Ostatnio modne się tu zrobiło chwalenie z beretowania (przepisy, każdy ma prawo, inny weźmie itd.), ze szczególnym uwzględnieniem sandaczy.
No to dodam, że od około dziesięciu lat w naszych przetrzebionych wodach wszystko wypuszczam, a podczas wcześniejszych dziesięciu zabierałem pojedyncze ryby z setek łowionych w sezonie. Części gatunków nigdy nie zabiłem.
 


Użytkownik korol edytował ten post 22 listopad 2020 - 11:19

  • kkonrad, Ciastek i Niusio99 lubią to

#1272 OFFLINE   Squidward

Squidward

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Śmigielski

Napisano 22 listopad 2020 - 11:35

Forum jest również od tego żeby poradzić się na temat sprzętu, miejscówek itp., więc ludzie z różnym podejściem mają prawo tutaj przebywać.

Wchodząc na forum, które jest dla wszystkich, nie można wymagać że będą tu osoby wyłącznie o jednakowych poglądach bo inaczej poczuje się wielki zawód.

Masz prawo do swojego zdania, każdy to powinien uszanować. Tak samo jak ktoś powie, że zabrał rybke żeby zjeść, a tu nagle wielki huk co on narobił, to jego wola, ma do tego prawo i także powinno być to uszanowane, oczywiście nie siatami do domu zanosić kilogramy ryb..... :-)

Ja ryb nie zabieram, bo tak jak gdzieś już pisałem, nikomu u mnie w domu nie chce się przyrządzać, co nie oznacza, że ryb nie lubie. Rozumiem i jedną stronę i drugą stronę i nie zamierzam ubolewać.


  • Byniek, ShadowStalker i JG39 lubią to

#1273 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 listopad 2020 - 12:04

Film przewinąłem. Nie trafia do mnie tego rodzaju marketing. Nie należę do grupy docelowej :D
Domyślam się, że połowili w Skandynawii i ciągną łacha z Zegrza. Cóż, może i racja,.....

Nie to Zalew Szczeciński(lub bliskie okolice) po naszej stronie ;) .

PS. Tak na marginesie to rybaków tam w hoooy więcej, są nawet spółdzielnie rybackie po naszej i niemieckiej stronie.

 

https://goleniow.net...zaktualizowane/


Użytkownik vako edytował ten post 22 listopad 2020 - 12:57

  • korol lubi to

#1274 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 22 listopad 2020 - 12:11

Miejscowek, wbrew logice, musiałbym byc wariatem...
  • Niusio99 lubi to

#1275 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 22 listopad 2020 - 14:23

Z rosnącym zafrapowaniem obserwuję, jak coraz więcej użytkowników, zamiast drzwiami, na których wisi regulamin, wchodzi na forum oknem Overtona.



#1276 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 18:56

Od nowego roku wymiary i opłaty zostają bez zmian,ale zmienia się limit dobowy na drapieżniki bolen, sum, szczupak, sandacz jedna sztuka na dobę.. Co do Narwi praktycznie nie łowilem od wiosny, ale z tego co wiem to na jesieni coś tam brało z tym, że większość to szczupaczki koło 50 cm. Byłem dwa razy na jesieni i raz trafiłem, że ładnie brały, tyle, że właśnie takie esoxiki koło 50 cm, a za drugim totalne zero.

#1277 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 305 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 25 listopad 2020 - 21:08

za to okonia można ładować do wora od 15cm, a na Zegrzu jak leci. boleń dalej 45cm. Długa droga przed nami.

Użytkownik mariusz79 edytował ten post 25 listopad 2020 - 21:09


#1278 OFFLINE   tomex11

tomex11

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 21:16

Nie wiem jak jest z okoniem bo dokładnie nie spojrzałem, ale chyba nie jak leci i wymiar, chyba jest 18 cm, a powyżej 25 cm można wziąść 3 sztuki.. Bolen tak 45 cm, sandacz 55 cm, szczupak 55 cm, sum 70 cm i jedna sztuka na dobę.

#1279 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 25 listopad 2020 - 21:16

Dobrze że jest limit 1 szt. na szczupaka czy sandacza... co do reszty, okonki po 15 cm? Serio? Ja bym dał wymiar 20 cm i górne widełki 35 cm. Okoń przez lata był tak poniewieraną rybą że to i tak cud, że jeszcze pływa w niektórych wodach.

#1280 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 305 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 25 listopad 2020 - 21:38

też liczyłem że z czasem będzie 20 cm i 10szt, ale wychodzi na to że robimy krok w tył.
Na Włocławku też można ciąć palczaki do woli.

Użytkownik mariusz79 edytował ten post 25 listopad 2020 - 21:54





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych