Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wersminia - łowisko C&R


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
576 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:16

Odgrzebuję temat, bo z tego co pamiętam na tym łowisku można łowić od kwietnia. W maju się tam wybieram na jednodniowe łowienie, więc ciekawi mnie czy cuś się tam dzieje. A może chętni by się znaleźli na rybałkę?

#102 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 08 maj 2010 - 11:39

Hej,
Macie jakieś aktualne informacje?
Łowił ktoś?

Pozdrawiam
Szewer

#103 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 12 maj 2010 - 11:12

Ostatnio był kolega. Złowił dwa szczupaczki (w tym jednego wymiarka) na cały weekend.

#104 OFFLINE   chomik1980

chomik1980

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaWersminia

Napisano 12 maj 2010 - 12:43

:huh: no nie wierze ostatnio jak byłem parę dni temu miałem razem z kolegą 18 sztuk + niewymiarki.
W tygoniu tam będę to dam znać jak było.

#105 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 12 maj 2010 - 14:48

Ostatnio był kolega. Złowił dwa szczupaczki (w tym jednego wymiarka) na cały weekend.


Może łowił liny na robaka :D i szczupaczki się przyplątały :D

#106 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 12 maj 2010 - 14:59

szczupak to raczej nietrudna ryba do złowienia tymbardziej mały,nieraz jednak dziwna.dotykasz przyneta pyska upatrzonej ryby a ona nic,a pluskniesz 2 m od niej i wtedy walnie :mellow:

ja byłem wczoraj na pomoscie jednego z Olsztynskich jezior,przedenma łwił Pan uzywajac blaszki 0-1 i mówił ze dzis nie biora szczupaki ,a jest od rana,oczywiscie machał w strone otwartej wody i prowadził dla mne owa przynete tempem niezrozumiałym,gdy zwolnił miejsce wyjałem z pod trzcin 4 okołowymiarki :unsure: łowiłem antykoncepcyjnie B) czyli z guma na haku B)

więc moze to zalezy gdzie i jak kolega łwił,być moze trzeba szukac troche blizej brzegu,ewentualnie jakies górki srudjeziorne.



#107 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 13 maj 2010 - 11:59

Panowie,

tak dla Waszej informacji - mój znajomy nie należy do jakichś wędkarskich kosiorów i do tego był tam pierwszy raz. Mam w mail'u jego krótką relację i wynika z niej że na innych łodziach mieli trochę lepsze wyniki ale to juz byli jacyś zawodowcy którzy podobno testowali sprzęt.

Piszcie jak będziecie w tym miejscu. Może kiedyś się wybiorę na jeden dzień...

Pozdr!

M.

#108 OFFLINE   tohatsu

tohatsu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 16 maj 2010 - 19:42

Witam,
w sobotę 16 maja złowina rybka 115cm.

pozdrawiam,

#109 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 16 maj 2010 - 19:44

szczupak to raczej nietrudna ryba do złowienia tymbardziej mały,nieraz jednak dziwna.dotykasz przyneta pyska upatrzonej ryby a ona nic,a pluskniesz 2 m od niej i wtedy walnie :mellow:

ja byłem wczoraj na pomoscie jednego z Olsztynskich jezior,przedenma łwił Pan uzywajac blaszki 0-1 i mówił ze dzis nie biora szczupaki ,a jest od rana,oczywiscie machał w strone otwartej wody i prowadził dla mne owa przynete tempem niezrozumiałym,gdy zwolnił miejsce wyjałem z pod trzcin 4 okołowymiarki :unsure: łowiłem antykoncepcyjnie B) czyli z guma na haku B)

więc moze to zalezy gdzie i jak kolega łwił,być moze trzeba szukac troche blizej brzegu,ewentualnie jakies górki srudjeziorne.


To jak z tymi rybami? I na dodatek jakimi :D?

PS Sorki za OT

#110 OFFLINE   jarecki74

jarecki74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 16 czerwiec 2010 - 12:37

tu jest film o Wersminii http://www.wedkarstwotv.pl/wedkarstwotv-przeglad/wyprawy/9-w -drodze-przez-mazury-jezioro-wersminia.

Załączone pliki



#111 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 czerwiec 2010 - 22:41

Jade w piatek na Wersminie.Czy ktoś z Was może podesłac jakies info na temat tego łowiska?
  • kubakuba lubi to

#112 OFFLINE   Gazdzior

Gazdzior

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaGocław

Napisano 23 czerwiec 2010 - 08:52

Ja również będę w ten weekend. Byłem tam 2 i 4 tygodnie temu. Trochę połapaliśmy ale z tego co mówił Pan Jurek to bywa tam o wiele lepiej. Przeważnie sztuki do 60cm i zdarzyły się dwie 70

#113 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 23 czerwiec 2010 - 09:31

W takim razie może sie spotkamy,jade z kilkoma kolegami z J.pl wiec bedzie wesoło :mellow:

#114 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 czerwiec 2010 - 15:11

Panowie, a możecie coś napisać dokładnie o kosztach? Bo cena łódki i pozwolenia na łowienie jest na stronie, a cena mieszkania + ewentualnego wyżywienia jakoś mi umknęła. Napiszcie ile to mniej więcej kosztuje - bardzo proszę.

#115 OFFLINE   Gazdzior

Gazdzior

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaGocław

Napisano 23 czerwiec 2010 - 15:46

Mieszkanie to 150 lub 200zł (5 osób luźno się mieści), wyżywienie we własnym zakresie

#116 OFFLINE   jarecki74

jarecki74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 18:20

Zezwolenie na połów 25,- dziennie, łódka 30,- ale dwuosobowa tylko przy dużej ilości sprzętu robi się ciasno. Polecam zabrać ze sobą silnik elektryczny jak ktoś ma bo mimo że jezioro nie jest aż tak duże żeby nie dać rady na wiosłach to jak wieje porządnie robi się problem z powrotem. Poza tym można trolować a big mamy lubią wtedy capnąć wobka :)Niebawem film z ostatniej wyprawy na Wersminie na http://www.wedkarstwotv.pl

#117 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:29

Dzięki za info :D

#118 OFFLINE   jarecki74

jarecki74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 21:47

Jak ktoś ma ochotę luknąć na nowy film o Wersminii to zapraszam http://www.wedkarstwotv.pl

#119 OFFLINE   kowson77

kowson77

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2010 - 10:31

Wersminia jest jak każde inne jezioro, raz się trafi i nałowi a raz nie. Ostatnio spotkaliśmy tam 12 latka który natrzaskał w dwa dni prawie 50 sztuk w tym największa 101cm, dwa dni po tym ryba była całkiem nieaktywna i wieszały się same króciaki. Wywiad z tym chłopcem i zdjęcia są tutaj
http://www.wedkarstwotv.pl/wedkarstwotv-przeglad/wyprawy/104 -big-mommas-house-wersminia
Razem 35 minut filmu

#120 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 czerwiec 2010 - 22:34

Bardzo fajny filmik.Jest dokładnie tak jak napisał @kowson.To nie jest akwarium i kiedy ryba nie bierze można stanąc na głowie i nic z tego nie bedzie.Jurek pomaga ile może żeby wszyscy byli zadowoleni ale tez nie jest jasnowidzem,ze wie na jakie kolory dzisiaj akurat ryba bierze i gdzie :unsure: .Relacje wrzuce na strone Wersmini :D