Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Temat do zamknięcia -Nabijanie postów ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   mariuszwf

mariuszwf

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:23

 O dobrej wędkarsko konstrukcji decyduje komfort łowiącego i zaadaptowanie powierzchni łodzi aby wędkowanie było jak najbardziej wygodne , nie bardzo zależy mi na znalezieniu się np. 30 sekund wcześniej niż płynąc Hornem bo łódź jest raptem szybsza o 5 km/h .

Dokładnie zgadzam się z tą opinią :D

Ale, powszechnie mówi się,  że o gustach nie dyskutuje się :D :D :D



#62 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:34

Nie sądzę abym ja czy też pan Macierewicz miał jakieś urojenia

Dla mnie to już wystarczy :D :D


  • kapi81 lubi to

#63 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:40

Dla mnie to już wystarczy :D :D

Mógłbyś rozwinąć temat ?



#64 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:42

Mógłbyś rozwinąć temat ?

No co ty? na wszystko i ze wszystkim się zgadzam :D

 

a ilu "nas" teraz widzisz? :D


Użytkownik Michał81 edytował ten post 22 grudzień 2014 - 13:44


#65 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:43

A co tu rozwijać ............

#66 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:44

Cieszę się za przyznanie racji . :)



#67 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:46

Cieszę się za przyznanie racji . :)

 

uffff..

 

 

:D :D



#68 OFFLINE   mariuszwf

mariuszwf

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:48

To dopiero nabijanie postów :D :D

Panie moderatorze zamykamy temat :D



#69 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:50

To dopiero nabijanie postów :D :D

Panie moderatorze zamykamy temat :D

DOKŁADNIE!  zamykamy bo mnożymy się jak gremliny i niedługo będzie nas całe stado :D :D



#70 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:53

Widzę kilka wpisów i tyle , różnych użytkowników a kto je robi to zapewne wie admin po numerach IP , zresztą też niekoniecznie bo wpisów można dokonywać z różnych urządzeń . W dobie mnogości urządzeń z dostępem do netu to doprawdy nie problem ,zresztą aż tak bardzo mnie to nie obchodzi i dociekać tego nie zamierzam  ,ważne jest to że zachwalana łódka Horn z punktu wędkarskiego jest nieprzemyślaną kichą i propagując ją na forum wędkarskim producent powinien chociaż trochę przystosować ją wędkarsko.


  • janih lubi to

#71 OFFLINE   mariuszwf

mariuszwf

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:55

Widzę kilka wpisów i tyle , różnych użytkowników a kto je robi to zapewne wie admin po numerach IP , zresztą też niekoniecznie bo wpisów można dokonywać z różnych urządzeń . W dobie mnogości urządzeń z dostępem do netu to doprawdy nie problem ,zresztą aż tak bardzo mnie to nie obchodzi i dociekać tego nie zamierzam  ,ważne jest to że zachwalana łódka Horn z punktu wędkarskiego jest nieprzemyślaną kichą i propagując ją na forum wędkarskim producent powinien chociaż trochę przystosować ją wędkarsko.

 Zgadzam się :D



#72 OFFLINE   Michał81

Michał81

    Zbanowany

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:02

Widzę kilka wpisów i tyle , różnych użytkowników a kto je robi to zapewne wie admin po numerach IP , zresztą też niekoniecznie bo wpisów można dokonywać z różnych urządzeń . W dobie mnogości urządzeń z dostępem do netu to doprawdy nie problem ,zresztą aż tak bardzo mnie to nie obchodzi i dociekać tego nie zamierzam  ,ważne jest to że zachwalana łódka Horn z punktu wędkarskiego jest nieprzemyślaną kichą i propagując ją na forum wędkarskim producent powinien chociaż trochę przystosować ją wędkarsko.

to powiedz to producentowi a nie za jego plecami - myślę, że śmiechem by Cię zmiażdżył :D

Każdy zachwala co ma  i tyle. Ja sobie wybrałem taką łódź i uważam to za najlepszy wybór. Ktoś inny wybrał inną i też uważa to za najlepszy wybór. Ale smarowanie komuś tyłka za jego plecami oznacza trochę o małym IQ.

Idź na motorowodne i tam podyskutuj oraz pozarzucaj z producentem mojej łodzi - z chęcią poczytam tę dyskusję B)



#73 OFFLINE   mariuszwf

mariuszwf

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:05

Michał81, on 22 Dec 2014 - 13:34, said:
Ja sobie wybrałem taką łódź i uważam to za najlepszy wybór. Ktoś inny wybrał inną i też uważa to za najlepszy wybór.
 
Z tym też się zgadzam :D  Ale tylko z tym :D

Użytkownik mariuszwf edytował ten post 22 grudzień 2014 - 14:06


#74 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:37

Kolego co masz na mysli że nie jest wedkarski to ze nie ma bakist zamykanych?, może i tak w zamian masz duży pokład nie zabudowany czy to wada czy zaleta to jest jak z brunetkami blondynkami jeden woli to jeden tamto kwestia gustu a z nimi sie nie dyskutuje.Ale nie podlega dyskusji że Horn jest sex torpeda(obrazowo to ujmując)
Zeby nie było że wychwalam tak Horna to od razu napiszę że najprawdopodobniej w styczniu bedę zamawiał Horna i myśle że dokonuję dobrego wyboru, narazie zastanawiam się co dobrać z opcji aby móc polatać sobie w trolu na trotką po bałtyku.

#75 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:42

.Ale nie podlega dyskusji że Horn jest sex torpeda(obrazowo to ujmując)
 

są gusta, guściki i bezguścia:)



#76 OFFLINE   siacho73

siacho73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Gd.
  • Imię:Sylwek

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:51

są gusta, guściki i bezguścia:)

 

@janih zapomniałeś że jeszcze jest kategoria  michał81 i kapi81



#77 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:51

to powiedz to producentowi a nie za jego plecami - myślę, że śmiechem by Cię zmiażdżył :D
Każdy zachwala co ma i tyle. Ja sobie wybrałem taką łódź i uważam to za najlepszy wybór. Ktoś inny wybrał inną i też uważa to za najlepszy wybór. Ale smarowanie komuś tyłka za jego plecami oznacza trochę o małym IQ.
Idź na motorowodne i tam podyskutuj oraz pozarzucaj z producentem mojej łodzi - z chęcią poczytam tę dyskusję B)

Tak a propo smarowania tyłka to jakoś kolega Horn vel jaceksu nie miał oporów przed tym .Wide dyskusja na forum motorowodnym i wklejenie posta Tornada i jazda po chłopie,jak to świadczy o jego IQ.
Leci z nami pilot dyskusja całkiem zboczyła od tematu.

Użytkownik welpa1809 edytował ten post 22 grudzień 2014 - 14:59


#78 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:53

 

są gusta, guściki i bezguścia:)
 
@janih zapomniałeś że jeszcze jest kategoria  michał81 i kapi81

 Przypadek, a jak ktoś myśli inaczej moze napisac do modów i sie dowiedzieć prawdy.

#79 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 grudzień 2014 - 16:04

to powiedz to producentowi a nie za jego plecami - myślę, że śmiechem by Cię zmiażdżył :D

Każdy zachwala co ma  i tyle. Ja sobie wybrałem taką łódź i uważam to za najlepszy wybór. Ktoś inny wybrał inną i też uważa to za najlepszy wybór. Ale smarowanie komuś tyłka za jego plecami oznacza trochę o małym IQ.

Idź na motorowodne i tam podyskutuj oraz pozarzucaj z producentem mojej łodzi - z chęcią poczytam tę dyskusję B)

Nie sądzę abym cokolwiek mówił producentowi i cokolwiek wyjaśniał.To jest jego interes, jego pieniądze i sposób zarobkowania , ja jestem potencjalnym klientem, wędkarzem i jako wędkarz nie smaruje nikomu tyłka bo nie znam jego osobiście a oceniam jego wyrób jako konsument czy też potencjalny klient i do tego mam całkowicie prawo tak jak każdy forumowicz na tym forum bo forum właśnie do tego jest , na wymianie opinii . Na forum motorowodne "chodzić" nie zamierzam bo bardziej jestem wędkarzem jak motorowodniakiem mimo posiadania uprawnień sternika zarówno jachtowego jak i motorowodnego dwóch krajów (Polska Niemcy). Myślę ponadto że jako producent człowiek prowadzący taki interes nie będzie "miażdżył " potencjalnych ludzi cokolwiek zainteresowanych kupnem , jakby było inaczej to świadczyło by o braku instynktu samozachowawczego , głupocie i naprawdę małym IQ jak piszesz.:) , nie sądzę także aby był tak infantylny jak jego forumowy adwokat :) to tyle w temacie , myślę że odpowiedz satysfakcjonuje



#80 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 grudzień 2014 - 16:14

Kolego co masz na mysli że nie jest wedkarski to ze nie ma bakist zamykanych?, może i tak w zamian masz duży pokład nie zabudowany czy to wada czy zaleta to jest jak z brunetkami blondynkami jeden woli to jeden tamto kwestia gustu a z nimi sie nie dyskutuje.Ale nie podlega dyskusji że Horn jest sex torpeda(obrazowo to ujmując)
Zeby nie było że wychwalam tak Horna to od razu napiszę że najprawdopodobniej w styczniu bedę zamawiał Horna i myśle że dokonuję dobrego wyboru, narazie zastanawiam się co dobrać z opcji aby móc polatać sobie w trolu na trotką po bałtyku.

Przez łódź wędkarską rozumiem możliwość zamontowania PRZEZ PRODUCENTA potrzebnych wędkarsko urządzeń takich jak , echosonda ,silnik elektryczny ,wygodne krzesełka wędkarskie o regulowanej wysokości , instalację elektryczną ,do silnika elektrycznego ,spalinowego , akumulatorów (echosonda ,elektryczny ,rozruchowy ) instalację transdukerów , montaż oraz miejsce sonaru do  bocznego skanowania ,sonaru 360 stopni imaging oraz instalacja tego urządzenia  , możliwość bezproblemowego pociągnięcia instalacji z silnika elektrycznego instalacji do echosondy pod I-Pilot link , bakisty na akumulatory ,montaż uchwytów do akumulatorów  i na sprzęt ,uchwyty na wędki zarówno do transportu jak i na trola , bakista dla wędkarzy biorących udział w zawodach na żywą rybę i wiele ,wiele innych ,nie mówiąc już o doskonałej stabilności jak i przeciw zaczepowych wykładzinach miejscu na duży podbierak  ...acha i pływać też powinna jakoś w miarę szybko

https://www.youtube....e&v=uFfnka5kTPs


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 22 grudzień 2014 - 16:27

  • janih lubi to