Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5077 odpowiedzi w tym temacie

#2041 OFFLINE   kristofer232

kristofer232

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Krzysiek

Napisano 14 listopad 2018 - 07:53

Kolego kiedyś nie łowiono ani takich okazów ani tylu okazów i nie było aż takiej presji, zobaczymy po 2 sezonach takich czy będziesz miał też te przyłowy.
  • Fidlej lubi to

#2042 OFFLINE   Kazan32a

Kazan32a

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 16:30

Ludzie przestańcie straszyć i biadolic przestańcie obserwować innych ludzi przestańcie liczyć łódki i miesiarzy zacznijcie łowić ryby zamieszczać zdjecia opisy z wypraw ćieszcie sie naturą pogodą wolnym czasem i rybami po chyba o to w tym chodzi pozdrawiam wszystkich odpoczywajacych na rybach

#2043 OFFLINE   Beny

Beny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaSupraśl/Białystok/Skomack Wielki

Napisano 14 listopad 2018 - 19:22

własnie o to chodzi, żeby  za rok, dwa  , 5  dalej można było cieszyć się rybami... chyba kolego Kazan czegoś nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć.     Jeżeli tego się powstrzyma to  swoim wnukom kiedyś będziemy pokazywali zdjęcia "popatrz wnusiu tak wyglądał żywy szczupak a tak sandacz... "



#2044 OFFLINE   focus224

focus224

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • Lokalizacjawieś
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 listopad 2018 - 19:47

Tu nikt nie straszy, piszemy o smutnych faktach - o tym jak niszczy się rybostan, wręcz POŻERA. Tam, na zalewie mało jest niestety prawdziwych wedkarzy, z zasadami. Przykre to jest bo nie tak miało być. 



#2045 OFFLINE   Klon45

Klon45

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaŁapy

Napisano 14 listopad 2018 - 20:02

Jak to się nie straszy czytałem wpisy mówiące o rzucaniu kamieniami , grozbami ale nad wodą bohaterów brak. Wam chyba przeszkadza ilość łodzi,obce rejestracje i ich ilość na slipie,zasobność portfela po łodzi i ryby na agrafkach .


  • Łowca.b lubi to

#2046 OFFLINE   focus224

focus224

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • Lokalizacjawieś
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 listopad 2018 - 20:42

Jak to się nie straszy czytałem wpisy mówiące o rzucaniu kamieniami , grozbami ale nad wodą bohaterów brak. Wam chyba przeszkadza ilość łodzi,obce rejestracje i ich ilość na slipie,zasobność portfela po łodzi i ryby na agrafkach .

 

Jeśli łowisz z zasadami - trzymasz się limitów, wymiarów, nie przepływasz obok spinigujących w odległości kilkunastu a czasami kilku metrów, jeśli  nie "trolujesz" po za akwenem do tego przeznaczonym to jesteś w tej małej grupce. Nie ważne jaka rejestracja, jaką kasę wydaje się na sprzęt i łódź. Ważne są zasady. 


  • mentnooki lubi to

#2047 OFFLINE   kristofer232

kristofer232

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Krzysiek

Napisano 14 listopad 2018 - 20:59

Jak to się nie straszy czytałem wpisy mówiące o rzucaniu kamieniami , grozbami ale nad wodą bohaterów brak. Wam chyba przeszkadza ilość łodzi,obce rejestracje i ich ilość na slipie,zasobność portfela po łodzi i ryby na agrafkach .

Kolego przeszkadza ludzka zachłannosc,głupota i jeszcze kilka przymiotników by się znalazło.I tego wszystkiego nie określa województwo czy zasobność portfela.

#2048 OFFLINE   mentnooki

mentnooki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:ANDRZEJ
  • Nazwisko:KRUK

Napisano 14 listopad 2018 - 21:43

Jak to się nie straszy czytałem wpisy mówiące o rzucaniu kamieniami , grozbami ale nad wodą bohaterów brak. Wam chyba przeszkadza ilość łodzi,obce rejestracje i ich ilość na slipie,zasobność portfela po łodzi i ryby na agrafkach .

Pewnie pływasz łodzią za 80 tyś marki tracker albo lund i pakujesz wszystko w te bakisty na ryby z wodą i pompką. Sorry takie skojarzenie po twoim wpisie nasunęło mi się.Znam obce rejestracje łowiące zgodnie z regulaminem,ogarniętych , pływających w trolu ale nie 5m od łodki .Jeżeli ktoś podjeżdża  ogarnięty czyli rozpina się .zdejmuję plandekę wcześniej a na slipie tylko spuszcza łódz to ok. Pozdrawiam mało ogarniętych kolegów z Białostockiego BMW X 3.A TAK NA KONIEC ,RYB NA AGRAFKACH WLEC NIE WOLNO.I portfel tez można zgubic chyba że przypięty na agrafce.Pozdrawiam dozo nad wodą 



#2049 OFFLINE   Kazan32a

Kazan32a

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 22:03

Łowię na siemionce od ok 14 lat z rybą bywało i bywa różnie bywały lata super jak też i bez ryby na kiju . Bawmy sie wedkarstwem odpoczywajmy dajmy spokój tym dziadkom niech sobie łowią . Może być tak iz za parę lat i ty nie będziesz w stanie rzucić przynętą a rece będą ci sie trzęsły i wzrok już nie ten i jedyną metodą połowu bedzie troling. Wszystkich twoich ryb nie wyłapią mętnooki. A ty też nie musisz za każdym rzutem mieć rybę. Pozdrawiam i niech te forum w końcu pokaże coś pozytywnego a nie tylko obawy i narzekania. Napiszcie lepiej jakie ryby łapiecie na co jakich ludzi poznaliście na ostatniej wyprawie jak oni połowili pochwalcie się zdjeciami i szacun dla środowiska. Pozdro

#2050 OFFLINE   Klon45

Klon45

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaŁapy

Napisano 14 listopad 2018 - 22:15

Pewnie pływasz łodzią za 80 tyś marki tracker albo lund i pakujesz wszystko w te bakisty na ryby z wodą i pompką. Sorry takie skojarzenie po twoim wpisie nasunęło mi się.Znam obce rejestracje łowiące zgodnie z regulaminem,ogarniętych , pływających w trolu ale nie 5m od łodki .Jeżeli ktoś podjeżdża  ogarnięty czyli rozpina się .zdejmuję plandekę wcześniej a na slipie tylko spuszcza łódz to ok. Pozdrawiam mało ogarniętych kolegów z Białostockiego BMW X 3.A TAK NA KONIEC ,RYB NA AGRAFKACH WLEC NIE WOLNO.I portfel tez można zgubic chyba że przypięty na agrafce.Pozdrawiam dozo nad wodą 

Mylisz się lódkę mam z sport yachtu stara już  na zalewie od kliku nastu lat jestem nie łowię w trollu bo nie lubię ale trollujący koledzy w ogóle mi nie przeszkadzają jak wam tu na forum .


  • bho70 lubi to

#2051 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2206 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 15 listopad 2018 - 09:43

Nie chce się wtrącać, bo i tak na Siemianówce nie łowię, wolę podlaskie rzeki.
Ale coście zrobili z tematu. Kolejne strony samego narzekania. To samo co w wątku o Zegrzu, czy też wodach mazowieckich.
Jakbyście jeszcze jakieś zdjęcie ryby wrzucili..

Chociaż jeden plus (dla mnie) z tych gorzkich żali. Spodobały mi się łodzie trackera. Dzięki za namiar :)
Niech tylko dzieci połkną bakcyla...


Użytkownik korol edytował ten post 15 listopad 2018 - 10:24


#2052 OFFLINE   wisniowy21

wisniowy21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 postów
  • LokalizacjaBrańsk
  • Imię:Mateusz

Napisano 15 listopad 2018 - 23:26

Sandałek z soboty :)

Załączone pliki



#2053 OFFLINE   Kazan32a

Kazan32a

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 09:09

No w końcu coś pozytywnego fajna rybka uśmiech od ucha do ucha i o to chodzi

#2054 OFFLINE   wisniowy21

wisniowy21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 postów
  • LokalizacjaBrańsk
  • Imię:Mateusz

Napisano 17 listopad 2018 - 16:02

Dzisiaj też coś się działo

Załączone pliki


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 18 listopad 2018 - 22:16


#2055 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 17 listopad 2018 - 17:03

Mateusz ile stopni miała woda ?



#2056 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 17 listopad 2018 - 17:16

W czwartek 5,5 do 6,5 stopnia.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

#2057 OFFLINE   Werem

Werem

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • LokalizacjaHajnówka
  • Imię:Jerzy

Napisano 17 listopad 2018 - 17:52

Mateusz ile stopni miała woda ?

 

To zależy od tego, jak długi masz termometr... ;)



#2058 OFFLINE   wisniowy21

wisniowy21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 postów
  • LokalizacjaBrańsk
  • Imię:Mateusz

Napisano 17 listopad 2018 - 17:52

Dzisiaj 5.8 może dlatego że rano było -6

#2059 OFFLINE   amfot

amfot

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Jacek

Napisano 17 listopad 2018 - 18:10

Na mojej echosondzie pokazywało 4 stopnie.

#2060 OFFLINE   kkonrad

kkonrad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjabialystok
  • Imię:konrad
  • Nazwisko:k

Napisano 17 listopad 2018 - 18:13

Na małym 3,9 duży 5,8 (zalew nie termometr)