Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5076 odpowiedzi w tym temacie

#2181 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 28 listopad 2018 - 16:01

Co się przepraszam skończy...?

Rzeź miało być dokładnie 😉słownik źle zrozumiał kolego 😊
  • Maly1224 lubi to

#2182 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 16:10

W przyszłym tygodniu puści, będzie dobrze!  B)

 

y4ftj6eytpsn.jpg


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 28 listopad 2018 - 16:18


#2183 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 28 listopad 2018 - 16:17

Wątpię i mam nadzieję że nie puści . W centralnej Polsce mały zbiornik wodny przed momentem byłem lód ma 3 cm grubości .

#2184 Guest_keri_*

Guest_keri_*
  • Guests

Napisano 28 listopad 2018 - 17:11

Jak zamarznie to dopiero będzie rzeź, patologia będzie trolować w pionie i jako przynęta nie zobaczymy mormyszki a algę 3. 


  • beton007 i tom_mich_ lubią to

#2185 OFFLINE   focus224

focus224

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • Lokalizacjawieś
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 listopad 2018 - 17:55

A coś jeszcze zostało do "strolowania" ??? Słyszałem że wszystko już w zamrażarkach.



#2186 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 28 listopad 2018 - 20:25

Przez cały czas biadolić o tym złym trollingu o tych sandaczach , sumach wytarganych już w zamrażarkach , myślicie że ci ludzie to czytają i się tym przejmują ? nie mają to w d.... i mieć będą w przyszłym roku i nic z tym nie zrobimy taka już mentalność tych ludzi , przez ten trolling to ludzie zapomną jak się wędkuje z ręki . Zacznijcie pisać o czymś już innym bo co kto poruszy temat trollingu  , miesiarstwa to sie zaraz wszyscy rozpisują w temacie to już o niczym innym nie ma co pisać? 



#2187 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 28 listopad 2018 - 21:40

Przez cały czas biadolić o tym złym trollingu o tych sandaczach , sumach wytarganych już w zamrażarkach , myślicie że ci ludzie to czytają i się tym przejmują ? nie mają to w d.... i mieć będą w przyszłym roku i nic z tym nie zrobimy taka już mentalność tych ludzi , przez ten trolling to ludzie zapomną jak się wędkuje z ręki . Zacznijcie pisać o czymś już innym bo co kto poruszy temat trollingu  , miesiarstwa to sie zaraz wszyscy rozpisują w temacie to już o niczym innym nie ma co pisać? 

Niektórzy ,znani mi przynajmniej z widzenia, czytają to.

Na pewno się tym nie przejmują i mają to w d...e i mieć będą też w przyszłym roku.

Wielu z nich nigdy nie łowiła z ręki,ani na żadnym innym niż Siemianówka łowisku.

Wyniki przez nich osiągane przed dopuszczeniem dorożki oscylowały w okolicach 10-20% obecnych.

Spore grono z nich,w poprzednich latach łowiło na żywca.Uznali ,że jednak można szybciej,więcej i większych ,w bardziej atrakcyjnym asortymencie gatunków wytargać na dorożkę.Jak widać i słychać okazało się to prawdą :(

Zalew Siemianówka z legalnym tzw.trollingiem i co najważniejsze brakiem kontroli ,okazał się dla tej bardzo licznej grupy łowców wędkarskim rajem na ziemi.

 

Pozdrawiam Tomi B)


  • Wobi, tibhar i focus224 lubią to

#2188 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 28 listopad 2018 - 21:55

I za 3 lata nie będzie trollingu i sie okaże że połowa ludzie nie umie wędkować i znowu w sklepach wędkarskich zacznie brakować karasi a woblery przestaną schodzić . Przestańmy pisać o tej patologii bo nic to nie zmieni są inne przyjemniejsze tematy , pokażmy że można złowić piękną rybę i jej zwrócić wolność . Ja sam czasami zabiorę jakąś rybę są to śladowe ilości przy tym co złapię,  już w rodzinie mam takich co mnie za durnia maja bo jak nie ty to inni zabiorą itp już słuchać nie dam rady a jak pytają czy coś złapałem to mówię za duża była :)  Mam nadzieję że jeszcze w tym roku uda się jakiś wypad zorganizować :) 


  • szydłoś i Krystianin lubią to

#2189 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 29 listopad 2018 - 12:31

No i jak tam sytuacja ? Zamarzła cała ?

#2190 OFFLINE   szydłoś

szydłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaBiebrzańska Kraina
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Sz.

Napisano 29 listopad 2018 - 13:07

I za 3 lata nie będzie trollingu i sie okaże że połowa ludzie nie umie wędkować i znowu w sklepach wędkarskich zacznie brakować karasi a woblery przestaną schodzić . Przestańmy pisać o tej patologii bo nic to nie zmieni są inne przyjemniejsze tematy , pokażmy że można złowić piękną rybę i jej zwrócić wolność . Ja sam czasami zabiorę jakąś rybę są to śladowe ilości przy tym co złapię,  już w rodzinie mam takich co mnie za durnia maja bo jak nie ty to inni zabiorą itp już słuchać nie dam rady a jak pytają czy coś złapałem to mówię za duża była :)  Mam nadzieję że jeszcze w tym roku uda się jakiś wypad zorganizować :)

Darnok, mam to samo  ;)  widzą duże ryby ale tylko na zdjęciach ,filmach...I biadolą.Czasami na odczepne teściowa dostanie 60taka, a na pytanie dlaczego nie ten duży słyszy " W świniaczka wolisz 100kg czy stara maciorę 250"...Pozdrawiam 



#2191 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 29 listopad 2018 - 14:49

Moja teściowa dostanie jak teść złapie :) a też nauczyłem że max 60cm powyżej nie ma prawa zabrać i starszego człowieka da się nauczyć etyki wędkarskiej:).

 

Też jestem ciekaw ktoś wie czy już cały zbiornik zamarzł ?.


  • Plastik lubi to

#2192 OFFLINE   leszczynski.bp

leszczynski.bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaZąbki/Bielsk Podlaski
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 listopad 2018 - 15:27

[quote name="Darnok" post="2491319" timestamp="1543499344"]

Moja teściowa dostanie jak teść złapie :) a też nauczyłem że max 60cm powyżej nie ma prawa zabrać i starszego człowieka da się nauczyć etyki wędkarskiej:).

Podobnie mam ze swoim Tatem. Też niby z pokolenia co raczej wszystko zabiera, a jak złowił metrowego szczupaka to nie trzeba było namawiać do wypuszczenia. Nie weźmie większej ryby i żadnego bolenia ;) Jednak się da.

#2193 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 listopad 2018 - 16:28

Są wyjątki. W ubiegłym roku spotkałem starego znajomego z Białegostoku. Zapalony wędkarz, splawikowiec. Wybrał się z kolegami na szczupaki. Ogólnie zabija ryby i tego dnia też zabil- dwie 60tki. Zlowil również szczupaka 108 i wypuścił bez zajekniecia. Powiedział mi, że szkoda było by mu zabić tak piękna rybę. Wśród ludzi którzy beretuja większość ryb, są również tacy, którzy szanują okazy. Szkoda tylko, że jest ich tak mało.

#2194 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 29 listopad 2018 - 16:50

Są wyjątki. W ubiegłym roku spotkałem starego znajomego z Białegostoku. Zapalony wędkarz, splawikowiec. Wybrał się z kolegami na szczupaki. Ogólnie zabija ryby i tego dnia też zabil- dwie 60tki. Zlowil również szczupaka 108 i wypuścił bez zajekniecia. Powiedział mi, że szkoda było by mu zabić tak piękna rybę. Wśród ludzi którzy beretuja większość ryb, są również tacy, którzy szanują okazy. Szkoda tylko, że jest ich tak mało.

Andrzej jak z lodem na siemce masz jakieś informacje bądź sam wiesz ?

#2195 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 29 listopad 2018 - 16:58

I naprawdę wiek nie ma znaczenia znam młodych co zabiorą wszystko i ni jak nie da się przemówić im do głowy , zastanawia mnie jedno często widuję te same łódki tych samych ludzi a bywam czasami i 4 razy w tygodniu co ci ludzie robią z tymi rybami ? przejeść tego się nie da, chyba że się mylę ale ile można jeść rybę, na handel to raczej słaby biznes biorąc pod uwagę koszta jakie się ponosi. 

 

Z innej beczki doszły mnie słuchy o szczupaku 120+ złapanym niedawno może ktoś coś wie? 



#2196 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 listopad 2018 - 17:37

Słuchy kraza i o rybach 130+. Nie znam niestety żadnego wiarygodnego faktu zamówienia ryby 110+, pomijając tego szczupaka co zlowil kolega Tomi'ego. Wędkarze lubią koloryzowac... dotyczy to chyba nas wszystkich :-) Ostatnio jednal jak bylem polowilem bardzo grubo, nie mniej ryby pow. 1m nie miałem. Napaja to jednak optymizmem, że pośród setek łódek stoją jeszcze grube ryby.
Co do lodu to sam jestem ciekaw ;-)

Użytkownik beton007 edytował ten post 29 listopad 2018 - 17:38


#2197 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Napisano 29 listopad 2018 - 18:09

Słyszałem widziałem zdjęcie tego szczupaka . 123 cm . Przepiękny ...

#2198 OFFLINE   Krzysztof S.

Krzysztof S.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Krzysztof

Napisano 29 listopad 2018 - 20:20

Dziś rano przy Starym Dworze i woprze lodu brak.


  • Arteczek lubi to

#2199 OFFLINE   leszczynski.bp

leszczynski.bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaZąbki/Bielsk Podlaski
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 listopad 2018 - 20:34

No właśnie Panowie jak z tym lodem w okolicy wieży widokowej? Nie wiem, czy na niedzielę się nastawiać, czy w sobotę już na luzie oddać się świętowaniu urodzin chrześniaka;-) 

Slip pewnie rano solidnie zmrożony...



#2200 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 29 listopad 2018 - 21:36

Oj chyba przy tym mrozie to z zatoki nie wypłyniesz:)  zacznij w sobotę świętować :)  ja czekam ocieplenia i daj Boże jeszcze wędkarzom co szanują  tę pasję pocieszyć się chwilami nad wodą tego wszystkim ,takim samym poprańcom jak ja życzę :)