Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5076 odpowiedzi w tym temacie

#1321 OFFLINE   kkonrad

kkonrad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjabialystok
  • Imię:konrad
  • Nazwisko:k

Napisano 21 grudzień 2017 - 18:35

Dokładnie to 2x 500 ;-) ....głównie sandacz w całej palecie rozmiarów. ...siaty stały centralnie na środku. ..widać, że ktoś się w tańcu nie pier..li;-)

.. Oooo panie Janek i pewnie nikogo nie złapali?

Użytkownik kkonrad edytował ten post 21 grudzień 2017 - 18:36


#1322 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 21 grudzień 2017 - 18:56

Ja nie mam nic przeciwko trollingowi ale w Polsce ludzie nie dorośli do tej metody. Egzekwowanie tych wszystkich przepisów to już inna bajka a będąc tej jesieni na wodzie 3 razy w tygodniu nie miałem  żadnej kontroli o czym tu mówić , można robić tysiące zakazów kto tego będzie pilnował jak teraz prostego zakazu trollingu nie potrafili upilnować.

Co do bogatych jednego złapali jak trollingował dostał mandat 200zł i powiedział niech piszą od razu 500 bo i tak będzie trolingował . Potrzeba jeszcze sporo czasu żeby coś się zmieniło w tym naszym systemie.



#1323 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:08

Ja nie mam nic przeciwko trollingowi ale w Polsce ludzie nie dorośli do tej metody. Egzekwowanie tych wszystkich przepisów to już inna bajka a będąc tej jesieni na wodzie 3 razy w tygodniu nie miałem  żadnej kontroli o czym tu mówić , można robić tysiące zakazów kto tego będzie pilnował jak teraz prostego zakazu trollingu nie potrafili upilnować.

Co do bogatych jednego złapali jak trollingował dostał mandat 200zł i powiedział niech piszą od razu 500 bo i tak będzie trolingował . Potrzeba jeszcze sporo czasu żeby coś się zmieniło w tym naszym systemie.

Popieram. Taki zalew jak Siemianówka prościutki do trolla a mięsiarzy masa. Póki kar i kontroli nie będzie to lepiej zakazać na amen.


  • Sandi i Krystianin lubią to

#1324 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:08

Ja nie mam nic przeciwko trollingowi ale w Polsce ludzie nie dorośli do tej metody. Egzekwowanie tych wszystkich przepisów to już inna bajka a będąc tej jesieni na wodzie 3 razy w tygodniu nie miałem  żadnej kontroli o czym tu mówić , można robić tysiące zakazów kto tego będzie pilnował jak teraz prostego zakazu trollingu nie potrafili upilnować.

Co do bogatych jednego złapali jak trollingował dostał mandat 200zł i powiedział niech piszą od razu 500 bo i tak będzie trolingował . Potrzeba jeszcze sporo czasu żeby coś się zmieniło w tym naszym systemie.

Jak pisałem system kar do dupy :)


  • Krystianin lubi to

#1325 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:40

Siaty zostały ściągnięte ....a ryba sprzedana   ;) Uznano , że nie ma sensu czekać na obcince , aż ktoś przypłynie po siaty.....



#1326 OFFLINE   kkonrad

kkonrad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjabialystok
  • Imię:konrad
  • Nazwisko:k

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:52

Pocieli, czy jeszcze raz rozstawia?

Użytkownik kkonrad edytował ten post 21 grudzień 2017 - 19:53


#1327 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:54

Chcę się jutro wybrać na wielką wodę , da się zwodować łódkę ? czy lodołamacz już potrzebny?



Wczoraj dwóm wedkarzom dopisało trochę szczęścia. Wypływali na wodzie lekko ściętej lodem. Wracali późno i już bez sił by odkuwać lód przed łodzią. Zorientowali się że biorą wodę w pojedynczy płaszcz łodzi na dziobie. Łódź po lądowaniu wyglądała jak przecięta flexem na wysokosci zanurzenia.

Użytkownik compi edytował ten post 21 grudzień 2017 - 20:55


#1328 OFFLINE   Werem

Werem

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • LokalizacjaHajnówka
  • Imię:Jerzy

Napisano 21 grudzień 2017 - 21:17

Wczoraj dwóm wedkarzom dopisało trochę szczęścia. Wypływali na wodzie lekko ściętej lodem. Wracali późno i już bez sił by odkuwać lód przed łodzią. Zorientowali się że biorą wodę w pojedynczy płaszcz łodzi na dziobie. Łódź po lądowaniu wyglądała jak przecięta flexem na wysokosci zanurzenia.

 

Kurczę, wczoraj pływałem od wczesnego świtu do baaardzo późnego popołudnia i nawet przez chwilę nie zauważyłem, żeby lód ścinał wodę.



#1329 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 21 grudzień 2017 - 23:11

Widocznie musiało bić od Ciebie wysoko stężonym ciepłem ;) .........albo to jednak prawda , że w Hajnówce jest wieksze promieniowanie niz w Czarnobylu :D


  • Dano. i Werem lubią to

#1330 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 21 grudzień 2017 - 23:23

Rejon akwenu jest tu chyba istotny.

#1331 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 23 grudzień 2017 - 17:00

Widzę że cisza w temacie .a sezon się jeszcze nie skończył , dzisiaj pogoda jak na tą porę była fajna do 12:)  3 szczupaki udało się skusić ,bez szału jeżeli chodzi o wymiar jeden 70+  dwa 60+  brania tak delikatne aż prawie nie wyczuwalne , wszystkie ryby na gumę  savage herring shad 19cm.


  • Dano. i compi lubią to

#1332 OFFLINE   Andreandre

Andreandre

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Rowicki

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:21

to koledzy wedkarze mylicie sie ze za trolling nik  nic nie robi  wczoraj zostalo zabranych dla 7 wedkarzy na 4/5 roku zezwolenia a zebranie bylo w pzw 



#1333 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:30

to koledzy wedkarze mylicie sie ze za trolling nik  nic nie robi  wczoraj zostalo zabranych dla 7 wedkarzy na 4/5 roku zezwolenia a zebranie bylo w pzw 

Może kolega napisać jeszcze raz, .....tak bardziej po polsku ?

 

Pozdrawiam Tomi B)



#1334 OFFLINE   j@rex

j@rex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaSokółka
  • Imię:Jarek

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:59

to koledzy wedkarze mylicie sie ze za trolling nik  nic nie robi  wczoraj zostalo zabranych dla 7 wedkarzy na 4/5 roku zezwolenia a zebranie bylo w pzw 

no właśnie kolego napisz to jakoś bardziej po polskiemu bo nic nie kumam z tego 



#1335 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:12

Rozwiązujemy zagadkę'::)  ja obstawiam ze dla 7 wędkarzy zostały zabrane zezwolenia na 4,5 roku:)


  • Dano. lubi to

#1336 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:15

Rozwiązujemy zagadkę'::) ja obstawiam ze dla 7 wędkarzy zostały zabrane zezwolenia na 4,5 roku:)


Za trolling :-)



Pozdrawiam
Daniel

#1337 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:32

Nielegalny trzeba dodać :)   ja bym się tam wcale nie zasmucił zapewne nie pierwszy raz to robili:)  może w zawiasach dostali :)



#1338 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:37

Żadnych zawiasów! Żadnej litości! Ban na wody PZW i szlus.

#1339 OFFLINE   Darnok

Darnok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:49

A tak na serio to naprawdę jak ktoś dwa razy za to samo wpada powinna być kara rok zawieszenia na wody PZW.



#1340 OFFLINE   Andreandre

Andreandre

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Rowicki

Napisano 24 grudzień 2017 - 10:00

kolegium odwolawcze  w pzw mialo 7 wedkarzy ktorzy zostali ukarani przez swoje kola a kary byly bardzo male i sprawy rozpatrywalo pzw a tam wszyscy dostali zakaz polowu na 4/5 roku i odebrano uprawnienia  tak  ze  prawo zaczyna dzialac za klusownictwo