Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2035 odpowiedzi w tym temacie

#1521 OFFLINE   Tomus

Tomus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Janik

Napisano 21 maj 2015 - 08:18

Na mojej rzeczce pomimo rójki i tak udało się coś wyłuskać na jiga.. Pierwszy zameldował się 39cm, drugi 38, myślę sobie a gdzie te większe ?? Po czym rzut pod zwalone drzewo i siedzi!!!! Strasznie młynkuje i na moim sprzęcie nie daje się wyciągnąć z trudnego miejsca po czym następuje spinka, było to coś koło 45-50cm :(  Jednak się nie poddaję i idę dalej, metr po metrze badam ciekawy odcinek i nagle siedzi !!!! Wiem że to coś ładnego i gdy ryba znajduje się pode mną wygląda jak klenior pięć dych :lol: patrząc z góry to naprawdę pstrągowy grubas .... Ryba ląduje w podbieraku i 52 cm !!! :D

(zdjęcia to samowyzwalacz więc sory jak coś)

c0baf99ac6a11473.jpg



#1522 OFFLINE   pawlikowski

pawlikowski

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaNowa Dęba
  • Imię:Maciek

Napisano 21 maj 2015 - 08:27

Piękny kropas i ogólnie bardzo udany wypad nad wodę :)



#1523 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 21 maj 2015 - 08:48

GRaty Tomus @ zamiatasz KROPECZKAMI w tym roku !!!!! ale blancik chyba też był z rańca hehe :D pozdro


  • Kuballa44 i Tomus lubią to

#1524 OFFLINE   Tomus

Tomus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Janik

Napisano 21 maj 2015 - 08:59

GRaty Tomus @ zamiatasz KROPECZKAMI w tym roku !!!!! ale blancik chyba też był z rańca hehe :D pozdro

Dzięki !!! :D  Te dziwne oczy to z racji tego (przypatrz się dobrze) jaki duuuży komar mi siedzi na nosie, bałem się że mnie użre :D - patrzyłem mu w oczy z myślą że wydyga i odleci :P


Użytkownik Tomus edytował ten post 21 maj 2015 - 09:03

  • c1eśla lubi to

#1525 OFFLINE   Perez.

Perez.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaDunajec nizinny
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:Niemczura

Napisano 21 maj 2015 - 09:05

Tomek ładne te twoje kropasy, takie żółciutkie, jakby kukurydzą dokarmiane. :P


  • grzesiekp. lubi to

#1526 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1462 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 21 maj 2015 - 16:39

Widać że i komary u Ciebie dokarmiane :D


  • Tomus lubi to

#1527 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 23 maj 2015 - 18:19

Specjalnie poszedlem dzisiaj na pstragi bo watek zlecial na "ryj" ciezkie warunki, woda mocno tracona najwieksza dzisiejsza rybka. dobrze po 40" pozdrawiam Mario

Załączone pliki


  • Predatorhunter, Zielony, Janusz Wideł i 1 inna osoba lubią to

#1528 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 24 maj 2015 - 18:41

Przedewszytskim Gratuluje wszystkim pieknych Pstragow. Lajkowalem na bierzaco :) ale dzisiaj sam cos moge wrzucic. Aktualny sezon jak narazie byl dosc srednie bo przerzucamy z kumplem sporo ryb ale sam drobiazg. w Tym roku duzo spadow ladnych ryb miam mo ze konfiguracja sprzetu ta sama jak lata ubiegle. Dzisiaj wkoncu wybralismy sie na nowa wode ktora nalerzy do zaprzyjaznionego kola. Co najlepsze mamy 2 karty roczne i kazdy moze z nich korzystac. Bylismy tam w zeszlym roku na 3h na towarzyskich zawodach i nawet polowilismy mimo to jakos nie potrafilismy zrezygnowac z naszego ciurka na ktorym lowimy od lat. W tym sezonie nasz ciurek nie darzyl jak do tej pory tak samo jak nasza "Dream River" wiec postanowilsmy uderzyc nad owa rzeczke.Juz w pierwszych rzutach zaliczylismy pierwsze kontakty az wkoncu udalo mi sie wciac Mojego zyciowa potoka. Miarka pokazala 53cm wiec wkoncu i ja przekroczylem magiczne 50cm. Niestety dalej meldowal sie glownie sam drobiazg a jak juz siadlo cos +40 to sie spinalo z niewiadomych przyczyn. Rybki silne i zdrowe i pieknie odbarwione. Na domiar zlego wylecial mi sworzen laczacy korbe w mojej ceratce i mimo prowizorycznej naprawy nie dalo sie juz lowic komfortowo.

 

 

 

 

 

Załączone pliki



#1529 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 maj 2015 - 18:53

No! I to jest keton! Piękny pstrągal. I masz szczęście, że nie 54...to już by było niekoleżenskie ;)

#1530 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 24 maj 2015 - 18:55

Man nadzieje ze worek wkoncu sie rozwiarze bo to nie pierwszy 50tak na kiju ale pierwszy ktory wyjechal :)

#1531 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 24 maj 2015 - 19:01

Kami graty :D  dzisiaj 2 h nad woda w gorach zimno 10-12 st. w dzien :ph34r:  woda metna :angry:  , ryby dzisiaj braly .................byl to dzien kardynala , dzisiejsze kropki niewielkie nie bylo co pokazac,wiec czekamy do przyszlego weekendu :) pozdrawiam wszystkich Mario


  • Predatorhunter lubi to

#1532 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 720 postów

Napisano 24 maj 2015 - 21:08

Koledzy , piękne pstrągi łowicie, takie to łowiłem dawno temu....teraz to w moim regionie tragedia...

Na mojej rzeczce złowiłem dzisiaj , nie  ma czym w zasadzie się chwalić ,czterdziestaka.

Ale potem  spiął mi się ładny 50-tak i się ucieszyłem , że w mojej rzeczce pomimo zanieczyszczeń jeszcze pstrągi miejscami pływają.

Tak poza tym PZW nic nie zareagowało na moje zgłoszenia o zanieczyszczenia rzeki przez gospodarstwa nad rzeką , podawałem nawet zdjęcia..Mają chyba nas gdzieś...

Załączony plik  20150524_1513561.jpg   57,92 KB   10 Ilość pobrań


Użytkownik jerzy6 edytował ten post 24 maj 2015 - 21:18

  • donkicha, Predatorhunter i kolo575 lubią to

#1533 OFFLINE   KwaQ

KwaQ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam :)

Napisano 25 maj 2015 - 14:32

Przy weekendzie i mi się trafił 46  :)

35l917m.jpg

pozdrawiam



#1534 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8021 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 25 maj 2015 - 14:46

Ladna rybka i foto bardzo przyjemne :)



#1535 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 25 maj 2015 - 14:55

@Kwaq musi co jętkowy  :D



#1536 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2333 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 25 maj 2015 - 14:57

Ło żesz ty , KwaQ , jaki cudny klimacik .... I rybcia też pikna oczywiście  :D . Gratulacje !



#1537 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 25 maj 2015 - 15:35

Piękna rybka na świetnej Fotce :D GRatki @KwaQ :D



#1538 OFFLINE   KwaQ

KwaQ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam :)

Napisano 25 maj 2015 - 17:28

A dzięki dzięki chłopaki, raz do roku to i mi się trafi :)))



#1539 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 25 maj 2015 - 17:38

Przedewszytskim Gratuluje wszystkim pieknych Pstragow. Lajkowalem na bierzaco :) ale dzisiaj sam cos moge wrzucic. Aktualny sezon jak narazie byl dosc srednie bo przerzucamy z kumplem sporo ryb ale sam drobiazg. w Tym roku duzo spadow ladnych ryb miam mo ze konfiguracja sprzetu ta sama jak lata ubiegle. Dzisiaj wkoncu wybralismy sie na nowa wode ktora nalerzy do zaprzyjaznionego kola. Co najlepsze mamy 2 karty roczne i kazdy moze z nich korzystac. Bylismy tam w zeszlym roku na 3h na towarzyskich zawodach i nawet polowilismy mimo to jakos nie potrafilismy zrezygnowac z naszego ciurka na ktorym lowimy od lat. W tym sezonie nasz ciurek nie darzyl jak do tej pory tak samo jak nasza "Dream River" wiec postanowilsmy uderzyc nad owa rzeczke.Juz w pierwszych rzutach zaliczylismy pierwsze kontakty az wkoncu udalo mi sie wciac Mojego zyciowa potoka. Miarka pokazala 53cm wiec wkoncu i ja przekroczylem magiczne 50cm. Niestety dalej meldowal sie glownie sam drobiazg a jak juz siadlo cos +40 to sie spinalo z niewiadomych przyczyn. Rybki silne i zdrowe i pieknie odbarwione. Na domiar zlego wylecial mi sworzen laczacy korbe w mojej ceratce i mimo prowizorycznej naprawy nie dalo sie juz lowic komfortowo.

Oczywiście gratulacje Kamil,- kolejna bariera pokonana ;)  co do spadów i tego co widzę w tle zdjęcia,- może pora pomyśleć o jakimś szklaku?


  • Maro1947 lubi to

#1540 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 25 maj 2015 - 21:00

Arek myslalem o szklaku wlasnie ale nie zglebialem tematu. Wydaje mi sie ze moj kijek jednak troche za bardzo ciety jest. Choc zachowanie pstragow bylo tez inne, kasaly jakby chcialy przegonic intruza (widac bylo w czystej wodzie). Woda dosc dziewicza pod wzgledem przynet sztucznych wiec trzeba kilka wypadow aby zweryfikowac to wszystko.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych