Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Z cyklu: zakup 4 kółek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
464 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2015 - 23:33

A co ma mieć w 110? 90 i 110 to VP, 101 i 131 i późniejsze 105 to PD (pompowtryski).

O 115 Hp zapomniałeś. Pompowtryski. Jeszcze 150 i najmocniejszy seryjny 1,9 TDi BPX w seacie Cupra. 160 Hp



#262 OFFLINE   Tb01

Tb01

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 17 styczeń 2015 - 10:05

O 115 Hp zapomniałeś. Pompowtryski. Jeszcze 150 i najmocniejszy seryjny 1,9 TDi BPX w seacie Cupra. 160 Hp

OK.Wszystko się zgadza. Ja odniosłem się do silników w OI,  a tych silników które Ty podałeś nie było  w Octavi.



#263 OFFLINE   esoxlucius1

esoxlucius1

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaWschód

Napisano 17 styczeń 2015 - 14:44

A co ma mieć w 110? 90 i 110 to VP, 101 i 131 i późniejsze 105 to PD (pompowtryski).


Umiesz czytac? Kolega napisal ze pompowtryski ma dobre wiec stad moja odpowiedz.

#264 OFFLINE   Tb01

Tb01

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 17 styczeń 2015 - 19:01

A ja sobie jeźdzę octavią 1,9tdi 110 km i mogę polecić ten samochodzik. nabiłem już licznik do 300 tys. Po niedawnej wymianie turbinki wszystko smiga az miło. jedno co mnie boli to hałas w środku - autko mogło by być bardziej wyciszone... dwumasy, pompowtryski śmigają jak złoto pomimo przebiegu a do plusów można zaliczyć to że silnik nie jest wrażliwy na jakość paliwa... no i spalanie w trasie na poziomie 5 l/100km jest wspaniałe (autostrada 130-140 km/h).



#265 OFFLINE   Tb01

Tb01

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 17 styczeń 2015 - 19:03

Umiesz czytac? Kolega napisal ze pompowtryski ma dobre wiec stad moja odpowiedz.

Tak, w 110 napewno ma wtryski dobre,



#266 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9509 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 18 styczeń 2015 - 19:33

Padło "a" więc powinienem dopowiedzieć "b". Ostateczny wybór, to Passat 1.8 TSI

Honda?

Ba, to wybór pomiędzy: mieć wszystkie korony zębowe, czy przerzucić się puddingi. Nie dało rady :lol:


  • tofik lubi to

#267 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 18 styczeń 2015 - 19:37

W Hondzie wystarczy założyć balony na 16-tkach zamiast fabrycznych 17 i już się zębów nie gubi, natomiast z TSI życzę powodzenia, bo przy hondowskim to dość marny silnik.



#268 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 styczeń 2015 - 20:39

Padło "a" więc powinienem dopowiedzieć "b". Ostateczny wybór, to Passat 1.8 TSI

Honda?

Ba, to wybór pomiędzy: mieć wszystkie korony zębowe, czy przerzucić się puddingi. Nie dało rady :lol:

Z którego roku Passat?



#269 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 19 styczeń 2015 - 00:11

Poczytałem trochę o tym silniku. Ja bym się bał.

#270 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 29 styczeń 2015 - 17:24

Kto używa toyotki rav 4 drugiej generacji,jak się spisuje jako holownik do łodzi i jak działa napęd 4x4. Muszę kupić jakiś holownik a nie chcę typowej terenówki, po czasie spędzonym z patrolem już się wyleczyłem.Nie potrzebuję też trzeciego auta w domu ma służyć również na co dzień do normalnej jazdy.

#271 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:23

Kto używa toyotki rav 4 drugiej generacji,jak się spisuje jako holownik do łodzi i jak działa napęd 4x4. Muszę kupić jakiś holownik a nie chcę typowej terenówki, po czasie spędzonym z patrolem już się wyleczyłem.Nie potrzebuję też trzeciego auta w domu ma służyć również na co dzień do normalnej jazdy.


@krisu23

#272 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:50

@krisu23

Dzieki jutro do niego zadzwonię.

#273 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:54

I Kamil @Kotwitz Rav-ką zdaje się ciąga swoją motorówkę. A do tego ma warsztat samochodowy. Kopalnia wiedzy.



#274 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:01

I Kamil @Kotwitz Rav-ką zdaje się ciąga swoją motorówkę. A do tego ma warsztat samochodowy. Kopalnia wiedzy.


a Kamil to crv-ka niejeździ przypadkiem :D ?

Użytkownik Kombajnista_z_PGRu edytował ten post 29 styczeń 2015 - 23:02

  • kotwitz lubi to

#275 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:02

Panowie, jakieś opinie o S-Crosssie? Oczywiście benzynka. Rakieta to nie jest, ale spalanie bajka.


  • Miro 85 lubi to

#276 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:40

a Kamil to crv-ka niejeździ przypadkiem :D ?

Faktycznie, mylą mi się te japończyki. Dlatego zapobiegawczo napisałem "zdaje się". Ale kopalnią wiedzy na temat furek jest i basta  :) .


  • kotwitz lubi to

#277 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 01 luty 2015 - 23:42

Padło "a" więc powinienem dopowiedzieć "b". Ostateczny wybór, to Passat 1.8 TSI

Honda?

Ba, to wybór pomiędzy: mieć wszystkie korony zębowe, czy przerzucić się puddingi. Nie dało rady :lol:

No cóż,Waldemarze  ;)


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 luty 2015 - 23:42

  • popper lubi to

#278 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2133 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 02 luty 2015 - 00:00

Kto używa toyotki rav 4 drugiej generacji,jak się spisuje jako holownik do łodzi i jak działa napęd 4x4. Muszę kupić jakiś holownik a nie chcę typowej terenówki, po czasie spędzonym z patrolem już się wyleczyłem.Nie potrzebuję też trzeciego auta w domu ma służyć również na co dzień do normalnej jazdy.

Ostanie pół roku,tego ubiegłego,miałem okazję z taką Rav-ką......Silnik 2,0D4D ......fajne na ryby ,spalanie w granicach 8,5 tzw "średnie",czytaj korki + średnio ciężki teren-typowo wędkarski. Ta co użytkowałem przeleciała 200tyś km,ale po dwóch kobitach była ,więc raczej średnio wydeptana.Przyspieszenie nawet fajne,przy pierwszym kursie nawet się zdziwiłem,zrywne to,ale zaznaczę że użytkowałem wersję 3 drzwiową.Teren-3 koła w błocie/wodzie,jedno na suchym -dała radę nie raz,wszystkie w błocku..........jeśli było czego się przyczepić...również.Mnie nigdy nie zawiodła jednym słowem.



#279 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 04 luty 2015 - 19:48

Ostanie pół roku,tego ubiegłego,miałem okazję z taką Rav-ką......Silnik 2,0D4D ......fajne na ryby ,spalanie w granicach 8,5 tzw "średnie",czytaj korki + średnio ciężki teren-typowo wędkarski. Ta co użytkowałem przeleciała 200tyś km,ale po dwóch kobitach była ,więc raczej średnio wydeptana.Przyspieszenie nawet fajne,przy pierwszym kursie nawet się zdziwiłem,zrywne to,ale zaznaczę że użytkowałem wersję 3 drzwiową.Teren-3 koła w błocie/wodzie,jedno na suchym -dała radę nie raz,wszystkie w błocku..........jeśli było czego się przyczepić...również.Mnie nigdy nie zawiodła jednym słowem.

Ostanie pół roku,tego ubiegłego,miałem okazję z taką Rav-ką......Silnik 2,0D4D ......fajne na ryby ,spalanie w granicach 8,5 tzw "średnie",czytaj korki + średnio ciężki teren-typowo wędkarski. Ta co użytkowałem przeleciała 200tyś km,ale po dwóch kobitach była ,więc raczej średnio wydeptana.Przyspieszenie nawet fajne,przy pierwszym kursie nawet się zdziwiłem,zrywne to,ale zaznaczę że użytkowałem wersję 3 drzwiową.Teren-3 koła w błocie/wodzie,jedno na suchym -dała radę nie raz,wszystkie w błocku..........jeśli było czego się przyczepić...również.Mnie nigdy nie zawiodła jednym słowem.

Dziękuję za odpowiedź.

#280 OFFLINE   mariusz199044

mariusz199044

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaMrągowo
  • Imię:Mariusz

Napisano 07 luty 2015 - 12:17

Użytkował ktoś Vw Caravella z silnikiem benzynowym 2.8 ? Rocznik 1999   ?