Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprawa dla reportera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 20 marzec 2006 - 14:05

Rognis, gdybyście coś takiego zrobili byłby to niezły sygnał dla wszystkich w kraju. Jeśli ARS może jakoś pomóc to chętnie przyłaczę się do tematu, choć szczupców tam pewnie jak na lekarstwo, ale nie o gatunek tu chodzi...

My w tym roku u siebie, mamy cichy plan zrobienia nocnej zasiadki na kłusowników pod bardzo znaną zaporą na Dolnym Śląsku. W zasadzie szarpanie odchodzi tam non stop. 24/h przez 360 dni w roku. MOże w Boże Narodzenie jest spokojnie..



#22 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 20 marzec 2006 - 16:31

Nie jestem pewien ale po drugiej stronie widocznej rzeczki trzeba przejść pomiędzy takimi wąskimi uliczkami, potem jest taki wysoki pałac i główny przystanek kolejowy pod ziemią i po drugiej stronie podwójnej ulicy jest taka mała uliczka o nazwie Twarda. Ja nie jestem pewien bo nie jestem z Warszawy, ale tam na pierwszym piętrze jest zarząd główny łapiących ryby w różny sposób. Może im pokazać takie zdjęcie Remka. Trzba by poszukać tam takiego faceta o nazwisku Grabowski jak dobrze pamiętam. jesienią widziałem go w lokalnj TV. Może pomoże.
Bo szkoda, żeby ktoś się utopił. Tam lód już taki słaby..... .
Chyba, że chcecie publicznie założyć konkurencyjną firmę w stosunku do tego pana. Nie wiem tylko czy on będzie zadowolony.

#23 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 kwiecień 2006 - 08:19

Szkoda, że nie mam dzisiaj aparatu fotograficznego. Właśnie przeprawaiłem się przez ten most samochodem. Teraz w miejscu, gdzie dwa tygodnie temu było takie zagęszczenie, płynie woda. Nawet krzaki są zatopione. Stan Wisły poniósł się o kilka metrów.

Pozdrawiam
Remek

#24 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 kwiecień 2006 - 16:04

Stan Wisły na dzień dzisiejszy:

Rzeka - Wisła
Wodowskaz - Warszawa
Strefa stanu - wysoka
Stan alarmowy - 650 cm
Stan wody - 638 cm
Dobowa zmiana - 112 cm

Jutro w Warszawie Wisła przekroczy stan alarmowy. :(