Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FishingArt - producent blanków / pracownia rodbuildingowa

blanki pracownia fishing art blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2927 odpowiedzi w tym temacie

#861 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 17 październik 2013 - 14:55

Zostawcie już temat tych przelotek, bo robi się to nudne... Niech Ci których nie interesuje zakup tych przelotek (tylko szczekanie) oleją sprawę, a zainteresowani nabyciem poszukają informacji u źródła - FishingArt. 


  • krystiano1981r lubi to

#862 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 17 październik 2013 - 15:00

Szczerze ;) to jak dla mnie te przelotki  S6 może i robić jakiś SRAKSON itp :)

Ważne że działają i to bardzo dobrze ( dwa kije na nich + ostatni CTS ) a jeszcze do tego gwarancja Krzysztofa - bezcenne ;) Amen :)


  • Maciek_7, mrWhite7 i krystiano1981r lubią to

#863 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 15:20

Friko chyba chodziło o to żeby, informacje na JB były potwierdzone i odwzierciedlały rzeczywlisty stan rzeczy. Subiektywne,niepotwierdzone opinie lub niepełne inf. powodują dezinformację.

 

Dokładnie, o to właśnie mi chodzi.  Dlatego "wywołałem do tablicy" jeśli można tak powiedzieć Pana Jacka. Mam nadzieję że odpisze skąd się wzięła informacja którą podał.



#864 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 październik 2013 - 15:21

Przelotki S6 robi ta sam firma co dla Alpsa z tych samych materiałów-zarówno ramki jak i wkłady.Taką też informację dostaną zainteresowani u samego źródła.Jak kto chce Krzysztof zbroi również na Fuji.Tak więc nie widzę problemu. 


  • Karol Krause i krystiano1981r lubią to

#865 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 15:26

No to jak w końcu - Alpsy czy "prawie"  Alpsy" ?

 

;)

 

 

Jeżeli jesteś Tomek tak dobrze zorientowany to może powiesz mi czy blanki są made in Poland czy  też "prawie" made in Poland ? Byłeś  w polskiej "fabryce blanków", widziałeś proces produkcyjny?



#866 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 17 październik 2013 - 15:30

No to jak w końcu - Alpsy czy "prawie Alpsy"


Przelotki bardzo dobrze działające w praktyce, right?

Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 17 październik 2013 - 15:33


#867 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 17 październik 2013 - 15:38

Ja z kolei słyszałem, że przelotki S6 powstają w tej samej fabryce, co wędziska Larus :rolleyes:

Aczkolwiek jak wiadomo karawana jedzie dalej, póki ma chętnych na perkal i paciorki...



#868 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 17 październik 2013 - 15:40

Jeżeli jesteś Tomek tak dobrze zorientowany to może powiesz mi czy blanki są made in Poland czy też "prawie" made in Poland ? Byłeś w polskiej "fabryce blanków", widziałeś proces produkcyjny?

Byles w Chnskiej fabryce batsona? Byles w dawnej fabryce CD w NZ? Widziales? A moze jednak byly robione na Jamajce?

Na szczescie dobra pracownia obroni sie sama...

Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 17 październik 2013 - 15:41


#869 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 październik 2013 - 15:44

No to jak w końcu - Alpsy czy "prawie"  Alpsy" ?

 

;)

 

 

Jeżeli jesteś Tomek tak dobrze zorientowany to może powiesz mi czy blanki są made in Poland czy  też "prawie" made in Poland ? Byłeś  w polskiej "fabryce blanków", widziałeś proces produkcyjny?

Friko no już jaśniej nie potrafię wyjaśnić co do za przelotki.Wydaje mi się że podałem to wystarczająco przejrzyście.

Blanki są Polskie w fabryce nie byłem ale co chwilę mam taką propozycje od Krzysztofa.Niestety z mojej strony brak czasu.Muszę się w końcu wybrać.Zdam foto relację ale to Krzysztof musi się zgodzić.

Teraz zbroję u Krzyśka wędki na blankach X-Zoga,ubieram je w Fuji SiC,uchwyt też Fuji.Dla mnie jest to najpewniejszy osprzęt.Po nowym roku będą 1 składy Krzyśka.Jak mi spasują na pewno uzbroję.W razie czego reklamacja bezproblemowa,wszystko na miejscu,podejście do klienta fajnie,grzecznie-kulturka pełna. 

Ja tu murem za nikim nie stoję piszę i mówię jak jest.Mam swój cyrk/swoje małpki i cała reszta tak naprawdę mnie wali za przeproszeniem.


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 październik 2013 - 15:48


#870 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 17 październik 2013 - 15:45

Bo to  takie Polskie - na siłe szukanie dziury w całym ;) a nóż ......

Nie daj boże jak ktoś osiągnie jakiś sukces ( polskie  blanki ) - nie to nie może być , jak to , czemu on  ....

 

Dajcie już spokój , bo dla chcących zgłębić temat  żaden problem w dzisiejszych czasach - jeden telefon , szczera rozmowa i po temacie :)


  • Apioo lubi to

#871 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 15:59

 

Blanki są Polskie w fabryce nie byłem ale co chwilę mam taką propozycje od Krzysztofa.Niestety z mojej strony brak czasu.Muszę się w końcu wybrać.Zdam foto relację ale to Krzysztof musi się zgodzić.

 

 

Tomek, to mam prośbę - jak będziesz w tej fabryce zrób fotorelację z pobytu i wrzuć tutaj na jerkbaita, co ?   Ja dwukrotnie proponowałem Panu K.Zielińskiemu że przyjadę do fabryki i zrobię reportaż na jerkbait - oczywiście całkowicie za free / na swój wyłączny koszt - bo to bardzo zainteresuje Użytkowników naszego portalu, a dla niego będzie niewątpliwie doskonałą reklamą - ale niestety nie chciał się zgodzić na moją obecność w fabryce ani podać bliższej informacji gdzie ona się w Polsce znajduje  :(

 

Zatem jeśli Ty masz taką możliwość - bardzo proszę zrób taką relację z wizyty w polskiej fabryce blanków  !  Z przyjemnością opublikuję taki materiał.



#872 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 17 październik 2013 - 16:01

Czy coś z tymi przelotkami jest nie hallo że wzbudzają tyle kontrowersji ? Sam miałem Rastka na tych przelotkach i muszę stwierdzić że bardzo lekkie , stabilne i Rastek funkcjonował ok zanim nie wyzionął ducha u Maćka  :) ...ale przelotki zostały 


  • BACIAR lubi to

#873 OFFLINE   Jacosław

Jacosław

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Jacek

Napisano 17 październik 2013 - 16:13

Jacosławie, mam pytanie - czy informację o producencie przelotek S6 dystrybuowanych przez Fishing Art uzyskałeś w pracowni czy to są Twoje domysły / wymysły ?

 

Cześć Friko.

Wszelkie informacje jakie posiadam o tych przelotkach pochodzą bezpośrednio od Krzysztofa Zielińskiego.
Zatem raz jeszcze: Przelotki wykonane są z tego samego materiału co Alps S6 w ramce Y oraz przez tego samego producenta.

Wykonane zostały na specjale zamówienie Krzysztofa Zielińskiego.

 

I aby wszystko było jasne na przyszłość: jeżeli zamieszczam na jb w postaci postu jakąkolwiek informację to robię to wyłącznie w sytuacji, gdy informacja jest potwierdzona u źródła.

Jeżeli natomiast wyrażam własny pogląd, zdanie lub domniemanie, wtedy zawsze moje wypowiedzi zawierają frazę typu "moim zdaniem", "według mnie" itp.

 

Pozdrawiam :)

Jacek.


  • mrWhite7 lubi to

#874 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 16:32

Jacku, napisałeś, że te przelotki to ALPSY - wyraźnie. Zacytowałem Twoją wypowiedź. I idąc za Twoją radą, skontaktowałem się ze źródłem.

 

Źródłem w tym przypadku jest firma ALPS ( a właściwie San Fu Fishing Tackle Co.Ltd, gdyż "ALPS" do brand a nie nazwa firmy)  - i uzyskałem odpowiedź, że oni nie są producentem  tych przelotek. Takiej odpowiedzi udzielili mi na podstawie zdjeć przelotek S6 z tego wątku, które im przesłałem.

Mają mi wysłać katalog swoich produktów wraz z próbkami swoich przelotek żebym na miejscu sam mógł dokonać porównania.

 

 

Tu nie chodzi o to, czy te przelotki są dobre czy złe ( choć jak pisałem wcześniej, nie podoba mi się informacja zamieszczona na stronie FishingArt, że są o 25% lżejsze od przelotek Fuji - bo ważyłem je i nie są ).

 

Tu chodzi o jakość informacji jaką się posługujemy, jakiej udzielamy. Powinna być ona precyzyjna i pełna.



#875 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 październik 2013 - 16:34

Tomek, to mam prośbę - jak będziesz w tej fabryce zrób fotorelację z pobytu i wrzuć tutaj na jerkbaita, co ?   Ja dwukrotnie proponowałem Panu K.Zielińskiemu że przyjadę do fabryki i zrobię reportaż na jerkbait - oczywiście całkowicie za free / na swój wyłączny koszt - bo to bardzo zainteresuje Użytkowników naszego portalu, a dla niego będzie niewątpliwie doskonałą reklamą - ale niestety nie chciał się zgodzić na moją obecność w fabryce ani podać bliższej informacji gdzie ona się w Polsce znajduje  :(

 

Zatem jeśli Ty masz taką możliwość - bardzo proszę zrób taką relację z wizyty w polskiej fabryce blanków  !  Z przyjemnością opublikuję taki materiał.

No słyszałem o tym że umawialiście się na wizytę u Krzysztofa i coś poszło po bandzie.Wszystkiego nie ma co pisać.Krzysztof wie,Ja wiem i Ty wiesz.Z terminami też coś tam nie pasowało.Potem mieliście czy miałeś dzwonić do niego.Nie było kontaktu z waszej strony.Jak to wszystko zebrać do kupy to po prostu nie dogadaliście się,albo któraś ze stron zrozumiała coś opacznie.Nie wierzę w złe intencję ani Twoje Friko ani Krzysztofa.    



#876 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 16:39

Moje intencje i moja propozycja są jasne, proste i cały czas aktualne: jestem gotów zrobić / opublikować na jerkbaicie foto-reportaż z polskiej fabryki blanków. Nic w zamian nie oczekuję. Ponawiam publicznie tę deklarację. Jeżeli jakimś problemem jest nie wiem - moja osoba np - to jak pisałem wyżej mogę opublikować foto-reportaż zrobiony przez Ciebie Tomek jako zaufaną osobę pracowni.



#877 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 17 październik 2013 - 16:51

Jacku, napisałeś, że te przelotki to ALPSY - wyraźnie. Zacytowałem Twoją wypowiedź. I idąc za Twoją radą, skontaktowałem się ze źródłem.

Źródłem w tym przypadku jest firma ALPS ( a właściwie San Fu Fishing Tackle Co.Ltd, gdyż "ALPS" do brand a nie nazwa firmy) - i uzyskałem odpowiedź, że oni nie są producentem tych przelotek.


A są w ogóle producentem jakichkolwiek przelotek czy jedynie firmą sygnującą produkt finalny wykonany na podstawie projektu z danej fabryki swoim logiem?

Bo, jeśli nie są, to Fishing Art jest takim samym producentem tych przelotek jak wspomniana firma ALPS i takim samym producentem jakim jest np. Batson w świecie blanków, a Apple w świecie urządzeń mobilnych i nie tylko.

Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 17 październik 2013 - 16:59


#878 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 17 październik 2013 - 17:05

Dokładnie, o to właśnie mi chodzi.  Dlatego "wywołałem do tablicy" jeśli można tak powiedzieć Pana Jacka. Mam nadzieję że odpisze skąd się wzięła informacja którą podał.

Friko,nie ma sensu. Pisałem już o tym.


Użytkownik krzychun edytował ten post 17 październik 2013 - 17:06


#879 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 październik 2013 - 17:06

@Maciek

 

Tego jeszcze nie wiem, ale myślę że będę w stanie to wyjaśnić :)

 

Natomiast odnosząc się do przykładów, które podałeś. Batson to nie jest jednak prosty OEM, gdyż oni tkają własny pre-peg, a wiec dostarczają również materiał z którego wykonywany jest produkt. Czyli nie jest to wyłącznie kwestia innej "nalepki" na blanku.

 

OEM ma różne oblicza. Płacąc za daną markę np. Fuji czy Alps, płacisz za przekonanie o jakości produktu, który stoi za daną marką, czy też za to że znana firma nie może sobie pozwolić na "wtopę" i musi podjąć pewne działania umieszczając swój brand na produkcie żeby tej wtopy nie było. Czy gdyby Ci ktoś zaoferował przelotki mówiąc że pochodzą z tej samej fabryki co Fuji i różnią się tylko tym że nie mają wybitego loga Fuji - byłbyś w stanie zapłacić za nie tyle samo co za oryginalne przelotki Fuji?



#880 OFFLINE   Jacosław

Jacosław

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Jacek

Napisano 17 październik 2013 - 17:18

Jacku, napisałeś, że te przelotki to ALPSY - wyraźnie. Zacytowałem Twoją wypowiedź. I idąc za Twoją radą, skontaktowałem się ze źródłem.

 

Źródłem w tym przypadku jest firma ALPS ( a właściwie San Fu Fishing Tackle Co.Ltd, gdyż "ALPS" do brand a nie nazwa firmy)  - i uzyskałem odpowiedź, że oni nie są producentem  tych przelotek. Takiej odpowiedzi udzielili mi na podstawie zdjeć przelotek S6 z tego wątku, które im przesłałem.

Mają mi wysłać katalog swoich produktów wraz z próbkami swoich przelotek żebym na miejscu sam mógł dokonać porównania.

 

 

Tu nie chodzi o to, czy te przelotki są dobre czy złe ( choć jak pisałem wcześniej, nie podoba mi się informacja zamieszczona na stronie FishingArt, że są o 25% lżejsze od przelotek Fuji - bo ważyłem je i nie są ).

 

Tu chodzi o jakość informacji jaką się posługujemy, jakiej udzielamy. Powinna być ona precyzyjna i pełna.

 

Zatem w katalogu, który od nich dostaniesz również nie znajdziesz owych przelotek..

Nie słyszałem aby jakakolwiek firma umieszczała w swoim katalogu produkt robiony na czyjeś specjalne zamówienie.

 

Rozumiem, że z informacji, które uzyskałeś wynika, że San Fu Fishing Tackle Co.Ltd jest właścicielem brandu Alps, jest właścicielem fabryk, które produkują asortyment brandu Alps, w tym fabryki ( lub fabryk ) produkujących przelotki S6?

 

Czy jesteś pewny, ze prześlą Ci katalog swoich produktów a nie katalog swojego asortymentu?

Jestem przekonany, że dbając o jakość informacji upewnisz nas, że każda pozycja z katalogu Alps to produkt  San Fu Fishing Tackle Co.Ltd.

 

Nie mam wpływu na informacje zamieszczane na stronie FishingArt ani na to czy trafiły w Twój gust czy nie.

Jeśli nie zgadzasz się z którąś z informacji jakie tam znajdziesz to nie ja jestem osobą, której powinieneś to komunikować.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank