Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

abu revo sx i Team Dragon Silver Edition Cast 1,98m 14-35g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marcin_krych

marcin_krych

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 wrzesień 2009 - 17:26

Co myslicie o takim zestawie???ma to byc zestaw do jerkowania szczupakowego.z gory dziekuje za pomoc:)


http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/dragon-team-dragon-s ilver-edition-cast-g17-a180-p819-k5002.html

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 18:04

to zalezy od tego, czy bedziesz uzywal wabikow ciezszych niz 30 gram, bo jezeli tak, to cieniutko widze ten patyk ... ta seria jest wyjatkowo ... powiedzmy slabo udana ... jezeli juz szukasz dragona, to rozejzyj sie za seria team dragon

#3 OFFLINE   marcin_krych

marcin_krych

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 wrzesień 2009 - 18:17

a mozesz mi powiedziec(z doswiadczenia)jaka wage ma wiekszosc szczupakowych przynet jerkowych??wiadomo ze wiekszasc czasu spedze na lowieniu polskich szczupoli:)

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 18:40

to tak jak bys zapytal ile wazy wiekszosc rowerow ... sa takie, co waza 30 gram i sa takie, co waza 230 gram ... dla kazdego cos co lubi :D

#5 OFFLINE   marcin_krych

marcin_krych

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 wrzesień 2009 - 19:03

jeszcze jedno pytanko.kupujac moj pierwszy zestaw do jerkowania (wiadomo ze nie stac mnie dwa multiki i dwa kije)i wiedzac ze wiekszasc czasu spedze nad naszymi krajowymi wodami powinienem zdecydowac sie na lzejszy czy raczej ciezszy sprzet?jesli chodzi o kołowrotek to juz raczej zadecudowalem ze bedzie to abu revo(z tego co sie dowiedzialem obsluzy lekkie jak i przynety w granicach 60g).jesli chodzi o kij to w podanej wyzej sytuacji cw.w granicach 15-30 czy raczej 30-70?jeszcze raz dziekuje

#6 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 19:11

zdecydowanie lzejszy zestaw bedzie bardziej praktyczny na polskich szczupakach...

Ja bym wzial kij 30-70 jesli faktycznie chcesz uzywac typowych jerkow. Team Dragon 30-70g bedzie niezly na poczatek wlasnie do podstawowych jerkow od slidera7S do slidera 10S i fatso 10S. Do tego Revo S z plecionka 30 lbs.



do lzejszych wabikow ( cokolwiek to u ciebie znaczy) Revo raczej bym nie wybieral.

JW :D

#7 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 18 wrzesień 2009 - 08:20

wczoraj mialm okazje machnać Tytułowym kijkiem nad wodą ,wprawdzie nie slidrem 10S ale duza gumą no i hmmmmm wydaje mi sie ze ten kije w pewnych momentach ,a chodzi mi o dynamiczne machniecie,niedaje rady i gasnie w dłuzszym zwisie linki i bardzij lniwym ciepnięciu jeszcz sie dzwiga,al wyraznie brak mu mocy juz do tak sporeho wabia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych