Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Jerkbaitowy Konkurs na imitację.


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#101 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6,867 posts
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Posted 18 February 2015 - 21:28

Dziś zrób, resztę czasu dopieszczaj, dopieszczaj ;)


  • bertold12 and Pride like this

#102 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 19 February 2015 - 12:36

Ja tu się dzisiaj ostro wziąłem do pracy, a teraz czytam, że to do końca marca jest czas na wykonanie jerka :o będzie czekał na półce, o ile w międzyczasie nie wymyślę czegoś lepszego B)

 

Niestety smutna prawda jest taka, ze mozesz liczyc co najwyzej na drugie miejsce, jak ci nie przeszkadza to wymyslaj i kombinuj :) 


  • woblerwz and Pride like this

#103 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 19 February 2015 - 13:54

EW trzecie, ja jestem pełen wiary w mój projekt :D :D


  • Bujo, @slider@ and Melanzyk like this

#104 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 19 February 2015 - 14:09

EW trzecie, ja jestem pełen wiary w mój projekt :D :D

 

Tak wiec szykuje sie  zacieta walka, moj bedzie d..e rozwalal :) :) :)


Edited by Bujo, 19 February 2015 - 14:40.


#105 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 970 posts
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Posted 19 February 2015 - 14:15

Mój dupy nie rozwala... chyba się za mało postarałem :mellow:



#106 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3,219 posts

Posted 19 February 2015 - 14:20

 

Niestety smutna prawda jest taka, ze mozesz liczyc co najwyzej na drugie miejsce, jak ci nie przeszkadza to wymyslaj i kombinuj :)

No i zrobiło mi się smutno :( muszę wymyślić coś fajniejszego :D


  • Bujo likes this

#107 OFFLINE   Popej

Popej

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,177 posts
  • LokalizacjaGorzow Wlkp./Białystok
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Szczupak to jest król wód

Posted 19 February 2015 - 14:40

Co do regulaminu dodam od siebie, że wszystkie głosy powinny być jawne. Znam przypadek w którym jeden forumowicz tworzył nowe konta po czym oddawał na siebie głosy na innym portalu. Działania prewencyjne przeciwko dziadowaniu ...



#108 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 970 posts
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Posted 19 February 2015 - 14:43

Myślicie ze dobrze by było, aby nie ujawniać która praca jest czyja? Żeby nie kierować się np sympatią/antypatią itp a głosujący kierowali się jedynie własnym odczuciem?


  • Ubik likes this

#109 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,765 posts
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Posted 19 February 2015 - 15:37

Myślicie ze dobrze by było, aby nie ujawniać która praca jest czyja? Żeby nie kierować się np sympatią/antypatią itp a głosujący kierowali się jedynie własnym odczuciem?


No mogło by być ciekawie gdyby głosować na woblerki a nie nazwiska.
  • rybson likes this

#110 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 19 February 2015 - 15:43

No mogło by być ciekawie gdyby głosować na woblerki a nie nazwiska.

 

Lex retro non agit

 

Wiemy z Kuba, ze sie obawiacie i macie czego ale juz za pozno na zmiany i chec zdyskredytowania naszych stworow, nie o taki jerkbait walczylismy :) :) :) 


  • Kuba Standera and wobler129 like this

#111 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,765 posts
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Posted 19 February 2015 - 15:59

Nie no właśnie chodzi o to żeby moje dzieło nie zostało zdyskredytowane, dlatego fajnie by było dla mnie żeby nikt nie wiedział że to ja wykonałem.
😉😄

Edited by lesiewicz, 19 February 2015 - 16:01.

  • wobler129 and adashhh like this

#112 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6,867 posts
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Posted 19 February 2015 - 21:21

Myślicie ze dobrze by było, aby nie ujawniać która praca jest czyja? Żeby nie kierować się np sympatią/antypatią itp a głosujący kierowali się jedynie własnym odczuciem?

 

No mogło by być ciekawie gdyby głosować na woblerki a nie nazwiska.

Taki jest plan. Nadworny Fotograf wyjmuje z paczki jerki, fotografuje, nadaje numery i rusza maszynka do głosowania. Na numery, nie nazwiska ;) Zwycięzca zostaje ogłoszony i utytułowany, pozostali zajmują drugie miejsce :D Trzecie - to brak udziału w zabawie. Mam nadzieję, że nikogo zajęcie drugiego miejsca nie zawiedzie. Bo co do pierwszego, to mam niecne plany B)  ;)


  • Pasta likes this

#113 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,765 posts
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Posted 19 February 2015 - 21:48

Taki jest plan. Nadworny Fotograf wyjmuje z paczki jerki, fotografuje, nadaje numery i rusza maszynka do głosowania. Na numery, nie nazwiska ;) Zwycięzca zostaje ogłoszony i utytułowany, pozostali zajmują drugie miejsce :D Trzecie - to brak udziału w zabawie. Mam nadzieję, że nikogo zajęcie drugiego miejsca nie zawiedzie. Bo co do pierwszego, to mam niecne plany B)  ;)


To trzeba głośno napisać żeby swoich dzieł nie pokazywać przed rozpoczęciem głosowania.
  • wobler129 likes this

#114 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3,219 posts

Posted 19 February 2015 - 21:51

Chętnych na pierwsze miejsce przybywa :D wszyscy się na podium nie zmieścimy... przynajmniej nie na najwyższym schodku.... :P :lol:



#115 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 19 February 2015 - 22:40

Witam,

 

Hola hola drodzy Panowie z tym niepokazywaniem zdjec. Regulamin jest nastepujacy: 

 

Posted 02 February 2015 - 14:35

Regulamin konkursu:

 

- W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany na jerkbait.pl Chęć wzięcia udziału należy zgłosić w wątku 
http://jerkbait.pl/t...rs-na-imitację/
do końca lutego 2015.
-Konkurs polega na stworzeniu jednego jerka o długości dowolnej. Jerk ma wyglądem przypominać Szczupaka.
- Oceniany będzie tylko wygląd zewnętrzny, więc materiał dowolny, jednak proszę, by w miarę umiejętności stworzyć przynętę zachowującą wszelkie znamiona przynęty. 
- Konkurs trwa do końca marca 2015 roku. Po tym czasie wszyscy uczestnicy konkursu wysyłają swoje prace do jednej osoby, wskazanej przez administrację portalu. Osoba ta prześle zbiorczy pakiet (paczkę) wszystkich prac do kolegi Andrzeja Stanka. Jest to utalentowany i znany wszystkim nam fotograf, który obiecał sfotografować przynęty w jednolity sposób.
- Wykonane zdjęcia zostaną zamieszczone na portalu jerkbait.pl i ogłoszone zostanie głosowanie, które potrwa około 2 tygodnie. 
- Zwycięży osoba, na której prace zostanie oddana największa ilość głosów.
- Zwycięzca otrzyma wszystkie jerki biorące udział w konkursie, poza tym najwyżej ocenionym. Jerk, którego fotografia otrzyma najwięcej głosów, przechodzi na własność fotografa, kolegi Andrzeja   :)
 
 
 
 
Nigdzie nie jest wspomniane o zakazie wykorzystywania marketingu do zwyciestwa w konkursie, ja nie godze sie na Wasze warunki lamiace regulamin badz dopisujace  nowe jego punkty! Lista zostala zgloszona na jego podstawie i powaznemu portalowi nie wypada zmieniac zasad gdy zadeklarowali sie uczestnicy i zainwestowali juz w srodki do budowy przynet. Za chwile bedzie, ze szczupak musi byc zielony i miec 67 kropek po jednej stronie. 
 
Ja zamierzam promowac swoj produkt 101% hend mejd we wszelkich mozliwych srodkach masowego przekazu informacji.
 
Bujo

Edited by Bujo, 19 February 2015 - 22:41.

  • Kuba Standera, @slider@ and wobler129 like this

#116 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3,219 posts

Posted 19 February 2015 - 23:02

Już widzę te spoty reklamowe na Polsacie, TVN'ie itd. :lol: :D ja za to zrobię totalnego brzydala bo i tak nikt się nie dowie, że to mój :P :P :P



#117 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 19 February 2015 - 23:23

 

 

 
Ja zamierzam promowac swoj produkt 101% hend mejd we wszelkich mozliwych srodkach masowego przekazu informacji.
 
Bujo

 

Baner na orbicie ? :D



#118 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6,867 posts
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Posted 19 February 2015 - 23:37

Bujo, promuj jak chcesz. Kto bogatemu zabroni? :D  ;)

Na priv, telefonicznie, w wątku czy przez wykup baneru, jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę... Regulamin nie zabrania. Jednak przy zdjęciach nie będzie nazwisk twórców, tylko kolejny (losowy) numer przyznany samodzielnie przez Fotografa.

Bo nie o spinkę, tylko o zabawę tu chodzi. Zabawę z przymrużeniem oka ;)


  • Ubik, Pasta and adashhh like this

#119 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 20 February 2015 - 08:43

Bujo, promuj jak chcesz. Kto bogatemu zabroni? :D  ;)

Na priv, telefonicznie, w wątku czy przez wykup baneru, jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę... Regulamin nie zabrania. Jednak przy zdjęciach nie będzie nazwisk twórców, tylko kolejny (losowy) numer przyznany samodzielnie przez Fotografa.

Bo nie o spinkę, tylko o zabawę tu chodzi. Zabawę z przymrużeniem oka ;)

 

Przepraszam ale kim Ty jestes by ot tak sobie zmienic regulamin wedlug wlasnego widzimisie? Nigdzie nie jest napisane, ze nie bedzie nikow przy prezentacji, zreszta pozbawione jest to jakiegokolwiek sensu chyba ze zrobimy cisze wyborcza, odlaczymy sie od neta i telefonow na dwa tygodnie tak by nikt przypadkiem sie nie dowiedzial, ktora przyneta nalezy do kogo. 

 

Powyzsze uwazam za nieczyste zagrywki, szczegolnie w odniesieniu do mnie i Kuby jako ze nie mamy praktycznie zadnego warsztatu jak i klientow na nasze nieistniejace jeszcze wyroby, nie dawalismy nikomu gratisow czy znizek tak by czuli sie zobowiazani by zaglosowac na nasze prace i spedzimy po minimum kilkadziesiat godzin nad naszymi jerkami szczupakami. Nie naleze do ludzi, ktorzy wszystko traktuja z przymruzeniem oka i jesli sie juz za cos zabieram to staram sie zrobic najlepiej jak moge. Traktujmy sie nawzajem powaznie bo taki wedle zamyslow ma byc portal jerkbait.pl. 

 

Jesli jednak z jakichkolwiek nielegalnych i nie fair wzgledow ma zostac jak napisales ( co uwazam za jawna kpine) to bardzo prosze o wykreslenie mnie i mojego jerka 101% hand made z listy konkursowej. 

 

Pozdrawiam,

 

Bujo


Edited by Bujo, 20 February 2015 - 08:44.

  • wobler129 and Popej like this

#120 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 970 posts
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Posted 20 February 2015 - 09:06

szczegolnie w odniesieniu do mnie i Kuby jako ze nie mamy praktycznie zadnego warsztatu jak i klientow na nasze nieistniejace jeszcze wyroby, nie dawalismy nikomu gratisow czy znizek tak by czuli sie zobowiazani by zaglosowac na nasze prace

 

 

Nie tylko Wy, moja propozycja była w celu ochrony osób które raczej nie są znane na forum z robienia przynęt, ja też raczej rozpoznawalny nie jestem.

 

Chodzi o to, że jeśli ktoś zobaczy że przynętę wykonał np. Janusz, który ma robienie wobków w małym palcu, to być może zagłosuje na ten model bo podświadomie wie ze ten wobler jest lepszy np od mojego - mimo że mój może się bardziej podobać. Tak jak sam napisałeś - żeby nikt nie czuł się zobowiązany zagłosować na danego twórcę - nie będzie wiedział na kogo głosuje, to jest dokładnie takie proste, nie ma co tu dodawać jakichś dodatkowych teorii spiskowych bo nikt tu nie chce nikogo wydudtkać.

 

Nie ma co się spinać chłopaki, chodzi przecież o dobra zabawę, ostatecznie jakby nie było - to ze swoim woblerem i tak już się nie zobaczycie ;)


  • Ubik likes this