Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bolenie 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1857 odpowiedzi w tym temacie

#1661 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 21:28

*
Popularny

nie chcesz w pape, to wypuszczaj każdą rape

DSC_1586.JPG


Użytkownik ziom7 edytował ten post 15 listopad 2015 - 21:29


#1662 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 listopad 2015 - 09:17

Świetna fota :) pzdr


  • bubas lubi to

#1663 OFFLINE   jedrekCF

jedrekCF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 19:35

Troche z moich boleniowych podbojów ...Dobre 70taczki + 65tka :)

Załączone pliki



#1664 OFFLINE   rybak44

rybak44

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Kacper
  • Nazwisko:Wołejszo

Napisano 24 listopad 2015 - 08:25

483e98dfe284.jpg idzie zima, najadają sie chłopaki ;) 75cm 


Użytkownik rybak44 edytował ten post 24 listopad 2015 - 08:26


#1665 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2015 - 22:23

Racja Kacper! 

Pierwsze przymrozki za nami, więc rapki jedzą przed zimą ;)

 

Fanatic 7cm/10g, prowadzony nieco głębiej....

 

161b4zq.jpg

 

 

P.S.

Przepraszam za tą plamkę- kropiło przelotnie i przeoczyłem....



#1666 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 24 listopad 2015 - 22:30

Ostatnio pod Wrockiem Fanatic szał :D ,ładne rapki panowie.



#1667 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 listopad 2015 - 17:49

Ostatnio pod Wrockiem Fanatic szał :D ,ładne rapki panowie.

Bez marketingu sprzedaż marna a i moda (na nowe) ma znaczenie - jakoś amatorów łowiących na fanatica i wklejajacych zdjecia brak - Panowie co fotki wklejają mogliby na (niemal) dowolnego wobka bolki łowić - mistrzowie. Tak to widzę.

Mega gratki dla łowiących bolki.



#1668 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 26 listopad 2015 - 20:37

No, to Jacku teraz pojechałeś :D

Z jednej strony dzięki ogromne za miłe słowa, z drugiej strony- to żaden marketing. Chciałem spróbować tej przynęty, dałem jej szansę i efekty są na razie więcej, niż zadowalające. Zresztą znam Andrzeja i jeśli już tworzy jakąś przynętę, to najwyraźniej brakowało mu czegoś o tej charakterystyce pracy. 


  • oland lubi to

#1669 OFFLINE   tadziu12

tadziu12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:33

To może i ja coś pokaże :)

 

Witaj na forum, gratuluję połowu jednak zdjęcie nie spełnia zasad jakie obowiązują, zachęcam do lektury i czekamy na kolejne jednak już regulaminowe

 

http://jerkbait.pl/f...mat-jerkbaitpl/


Użytkownik milupa edytował ten post 27 listopad 2015 - 17:57


#1670 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 27 listopad 2015 - 20:38

nie chcesz w pape, to wypuszczaj każdą rape

 

Nie chcesz w tryby, to wypuszczaj wszystkie ryby  ;)


  • Kamil Z., ziom7 i grzesiekp. lubią to

#1671 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 listopad 2015 - 14:37

No, to Jacku teraz pojechałeś :D

Z jednej strony dzięki ogromne za miłe słowa, z drugiej strony- to żaden marketing. Chciałem spróbować tej przynęty, dałem jej szansę i efekty są na razie więcej, niż zadowalające. Zresztą znam Andrzeja i jeśli już tworzy jakąś przynętę, to najwyraźniej brakowało mu czegoś o tej charakterystyce pracy. 

Takie mody nadchodzą i przechodzą (często wspierane darmowymi wobkami od producentów lub inną podwyższoną aktywnością producenta na forum). Mieliśmy Jazy, RH, Tomy, Oleixy, wobki z jajem, Paniki, Huntery i pewno sporo innych których nie pomnę. Te wcześniejsze nie utraciły na atrakcyności tylko już głębiej w pudełkach leżą. Tacy wędkarze jak i inni ludzie - nowości budzą zainteresowanie - na wiosnę pewno bedzie nowa moda i "5min" kolejnego, nowego modelu, a może i nowego producenta.


Użytkownik analityk edytował ten post 28 listopad 2015 - 14:38


#1672 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2015 - 16:20

Takie mody nadchodzą i przechodzą (często wspierane darmowymi wobkami od producentów lub inną podwyższoną aktywnością producenta na forum). Mieliśmy Jazy, RH, Tomy, Oleixy, wobki z jajem, Paniki, Huntery i pewno sporo innych których nie pomnę. Te wcześniejsze nie utraciły na atrakcyności tylko już głębiej w pudełkach leżą. Tacy wędkarze jak i inni ludzie - nowości budzą zainteresowanie - na wiosnę pewno bedzie nowa moda i "5min" kolejnego, nowego modelu, a może i nowego producenta.

Nie zgodzę się z Tobą. Fakt faktem, że czasami kilku cwaniaków nagłośni i zareklamuj bubel i trochę naiwnych, zwykle nie doświadczonych wędkarzy to kupi zanim zorientują się, że przynętą przynętą nie jest. Podobnie jest z " producentami" modnych ostatnimi czasy jerków.  Zaczęli robić je ludzie nie mający pojęcia o ich budowie, nigdy na nie nie łowiący,  ba nie zajmujący się nawet połowem szczupaków. Zrobienie woblera ze sterem jest o tyle nie komfortowe, że jak ktoś nie wie co i jak, to istnieje ryzyko, że wobler nie będzie pracował,  przy jerku tego ryzyka jakby nie ma, bo zawsze można powiedzieć, że moje właśnie tak a nie inaczej pracują tylko ktoś nie potrafi skutecznie poprowadzić. Ludzie kupują bo tanie,  bo ładne a później są pretensje, że moda, że ręczna robota gorsza od masówki itd. Musi trochę czasu upłynąć zanim ludzie zorientują się,  że ktoś wciska im shit. Są Twórcy i nie koniecznie z tego forum którzy w lure siedzą już po kilkadziesiąt lat robiąc stale te same modele które rozbierane są na tzw. pniu. Ci bardziej doświadczeni kupują właśnie u nich pomimo, że droższe i mniej kolorowe. Cześć im za to :)



#1673 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3202 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 28 listopad 2015 - 17:04

Nikogo nie reklamując jeżeli chodzi o tego konkretnego woblera to nigdy na niego nie łowiłem więc się na jego temat nie wypowiem ale jest 1 wobler Pana Andrzeja Lipińskiego który zawsze jest w moim pudełku na samej górze więc nie zgodzę się z tym, że to moda. Niektóre woblery mimo standardowego wyglądu są naprawdę skuteczne bo są efektem wielu miesięcy/lat testów...z resztą o czym tu dyskutować każdy łowi na to na co ma efekty :)


Użytkownik Qcyk edytował ten post 28 listopad 2015 - 17:28


#1674 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 listopad 2015 - 18:04

Takie mody nadchodzą i przechodzą (często wspierane darmowymi wobkami od producentów lub inną podwyższoną aktywnością producenta na forum). Mieliśmy Jazy, RH, Tomy, Oleixy, wobki z jajem, Paniki, Huntery i pewno sporo innych których nie pomnę. Te wcześniejsze nie utraciły na atrakcyności tylko już głębiej w pudełkach leżą. Tacy wędkarze jak i inni ludzie - nowości budzą zainteresowanie - na wiosnę pewno bedzie nowa moda i "5min" kolejnego, nowego modelu, a może i nowego producenta.

Nie wiem Jacku, co Cię boli i uwiera. Sam złowiłeś masę boleni na wobki Huntera, a teraz doszukujesz się jakiegoś drugiego dna. Osobiście przerobiłem masę wobków przeróżnych twórców. Jednak w pudełku zostawiłem sobie te, które zrobiły robotę i w które najbardziej wierzę + niewielki margines na testy nowości. I spośród nich zostają tylko te, które pozytywnie zweryfikują ryby. Bo to najlepsi testerzy. I tak po tym sezonie stałe miejsce w pudełku otrzymają Fanatic i Panic. I to nie przez modę, czy Ty jakieś inne Twoje wymysły, tylko dzięki skuteczności( i w przypadku Panica dodatkowo widowiskowości- uwielbiam topwatery ;) )
  • Bluzer lubi to

#1675 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 28 listopad 2015 - 18:27

Analityk po części się z Tobą zgadzam, lubię czasem sam wrzucić zdjęcie, i się pochwalić.Dostałem jakiś czas temu od Andrzeja surówkę Fanatica.Dałem córce ,a żeby pomazała wabik lakierem do paznokci.Przynęta kosi bolki ,jest lotna i pracuje w każdych warunkach.

Reklamować jej nie trzeba, bo broni się sama, i trzeba talentu żeby na nią nic nie złowić.Foto ostatni bolo 71cm na Fanatica jeden z kilku.

 

Załączone pliki



#1676 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 28 listopad 2015 - 19:17

U mnie jutro pierwsze testy Fanatica,dzisiaj kumpel dowiózł mi pięć szt. Testy na wodzie stojącej,zobaczymy czy coś trafię.
  • TomekSudety lubi to

#1677 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 28 listopad 2015 - 22:42

Praca fanatica podobna do fantoma?
  • Maciek Rożniata i Bolen30 lubią to

#1678 OFFLINE   piotrek_sz

piotrek_sz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Piotrek
  • Nazwisko:Sz

Napisano 29 listopad 2015 - 10:59

A ja jestem zdania, że nie każda przynęta sprawdza się na wszystkich wodach. Jeśli chodzi o przynęty Hunter na moich wodach to totalna porażka (tyczy to się również innych poszczególnych producentów), nie sprawdzają się a jednak inni na nie łowią i mają dobre/znakomite wyniki. Dla mnie numerem jeden na bolka jest Gloog Hermes i mam ich duży zapas w różnych w kolorach. Jest to na tyle uniwersalna przynęta, że mam na nią wyniki na wielu łowiskach. Nie ma co się kłócić na wyższości przynęty nad innymi bo jak wiemy woda wodzie nie równa a i ryby mają inne charaktery :)


  • Maciek Rożniata, Tomus, penkulski i 1 inna osoba lubią to

#1679 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 29 listopad 2015 - 15:34



Nie ma co się kłócić na wyższości przynęty nad innymi bo jak wiemy woda wodzie nie równa a i ryby mają inne charaktery :)


To po pierwsze, a po drugie wabik musi "leżeć" wędkarzowi. Bez wiary w przynętę trudno liczyć na jakiekolwiek wyniki na nią. Mi np. nigdy nie udało się złowić bolka na ukleję RH. I odsprzedałem je dalej, bo po prostu zupełnie straciłem w nią wiarę. Czy to znaczy, że to zła przynęta? Absolutnie tak nie twierdzę i nigdy tak nie napiszę, bo najlepszą rekomendacją są wyniki ogółu wędkarzy. Wiele osób łowi na nią piękne ryby, nie tylko bolenie, więc to kwestia "operatora", a nie "maszyny". Nie czuję jej i tyle ;)
  • Wobi, piotrek_sz i sajdol1 lubią to

#1680 OFFLINE   rapek

rapek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjasudety

Napisano 29 listopad 2015 - 17:00

Miałem poćwiczyć dzisiaj na zaporówce Fanaticiem ale niestety pogoda nie dopisała,zmokłem ,zmarzłem i tyle ,jedno uderzenie niestety niezapięte.rtoz6s.jpg
  • Daaaro, Kamil Z. i jerzy6 lubią to