Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

jak szlifierka najlepsza do balsy?


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 11 November 2009 - 22:36

..........


co o niej myslicie? nada sie?

do tej pory strugam recznie niepowtarzalne wobki, ktore zdobyly uznanie wsrod bardzo wielu wedkarzy calego kraju...
i otrzymuje bardzo duzo zamowien i przez to czasami nie wyrabiam sie w czasie ;/

a z reszta, sami zobaczcie co inni pisza o moich mikro killerkach owadzich i jakie uznanie zdobywaja za kazdym razem na allegro jak rowniez wsrod moich prywatnych odbiorcow...

Nie umieszczamy linkow do aukcji na tym portalu!!!

#2 OFFLINE   Sobol

Sobol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 posts
  • LokalizacjaŁódź

Posted 12 November 2009 - 00:42

Ta firma to marketowy fajans.Na takie ilości poszukaj czegoś znanej i sprawdzonej marki.A może dremel,do takich pchełek będzie dobry ma dużo różnych
końcówek. P.S. Fajne te robaczki

#3 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 07:41

Ta firma to marketowy fajans.Na takie ilości poszukaj czegoś znanej i sprawdzonej marki.A może dremel,do takich pchełek będzie dobry ma dużo różnych
końcówek. P.S. Fajne te robaczki


witam Cie, a moze masz jakies linki do takich szlifierek?

#4 OFFLINE   Sobol

Sobol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 posts
  • LokalizacjaŁódź

Posted 12 November 2009 - 08:55

Zobacz Dremele w tym sklepie http://www.robo-kop.lodz.pl/

#5 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 16:04

witam ponownie! wedlug mnie t bedzie idealna ->>>

drugie ostrzeżenie - proszę nie umieszczać linków do aukcji



co o niej myslisz kolego?

#6 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 16:08

albo ta...
...
???????????

#7 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,453 posts
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Posted 12 November 2009 - 17:01

Szlifierka do balsy? :mellow: Samym papierem ściernym wyszlifowałby wobka :lol:

#8 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 17:06

100 sztuk dlugosci max 1,5cm w 3 dni??!!! to TY zdolny musisz byc :lol:

#9 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 12 November 2009 - 18:59

elaborat na allegro bardzo ładny nawet cudowny ale wydaje mi się, że to prędzej jakaś krypto reklama

ps. kto z kadry zielonogórskiej nimi łowi??

#10 OFFLINE   Robcyk

Robcyk

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 posts
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Posted 12 November 2009 - 19:44

Moje zdanie jest takie że szlifierka do balsy musi mieć baaardzo drobny kamień i trzeba mieć jeszcze pewna rękę. Chciałbym spróbować twoich przynęt( daj znać na priv). Choc dziwi mnie trochę że sam chcesz wykonać około 100 przynęt w 3 dni.W każdym bądź razie chetnie zakupię ze 2-3 sztuki na próbę. Pozdrawiam.

#11 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 posts
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Posted 12 November 2009 - 20:21

ja jak zrobie 3 woblery w tygodniu to i tak sukces :mellow: ale fakt - grzebie sie z tym strasznie

#12 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 21:53

witam Cie, mialem na mysli rzecz jasna o same korpusy.

#13 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 21:54

witam, nie sprzedaje swoich wobkow konkurencji... ;p

#14 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,132 posts
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Posted 12 November 2009 - 22:12

opis z alledrogo jest imponujący- teraz już wiem dlaczego rybostan w Polsce jest na tak niskim poziomie :lol:
wracając do liczby 100 to albo te wobki są nie dopracowane ,albo twoim kuzynem bądź wujkiem jest TURBODYMOMAN :huh: moim zdaniem wykonać ręcznie tylu korpusów żukówjest nie możliwe,natomiast jeśli wykonujesz 100 wobków (struganie, szlifowanie, stelarz, lakier, ster,ustawienie nad wodą)w 3 dni to żadne z tego cudo :wacko:

#15 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 posts
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Posted 12 November 2009 - 22:19

kolega wyżej napisał, że miał na myśli same korpusy, co nie zmienia faktu, że i tak tempo zacne

#16 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 12 November 2009 - 22:34

witam, nie sprzedaje swoich wobkow konkurencji... ;p




wyciag z twojego elaborata z allegro


Wielu znanych wedkarzy uzywa ich z powodzeniem na prestizowych zawodach w kraju jak i podczas rekreacyjnego wedkowania.Kilkanascie spinningowych klubow z Polski lowi na nie podczas zawodow GP Polski i oczywiscie wielu znakomitych wedkarzy z Okregu ZIELONA GÓRA ktorych nikomu nie trzeba przedstawiac!!!

to jak to w końcu jest..... konkurencja z okręgu łowi na nie czy nie ??



#17 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 22:38

opis z alledrogo jest imponujący- teraz już wiem dlaczego rybostan w Polsce jest na tak niskim poziomie :lol:
wracając do liczby 100 to albo te wobki są nie dopracowane ,albo twoim kuzynem bądź wujkiem jest TURBODYMOMAN :huh: moim zdaniem wykonać ręcznie tylu korpusów żukówjest nie możliwe,natomiast jeśli wykonujesz 100 wobków (struganie, szlifowanie, stelarz, lakier, ster,ustawienie nad wodą)w 3 dni to żadne z tego cudo :wacko:


ty chyba czytac nie umiesz powyzszych postow....
pokaz cos swojego a nie krytykujesz, kozaczysz a pewnie nic nie pokazesz bo zwykly nowicjusz z Ciebie ktory tylko gadac duzo umie!!! :lol:


co ty myslisz, ze ja robie przynety na pokaz mody czy dla kolekcjonerow!!!! szczerze, to zastanow sie nad tym jakie suchary piszesz.
aha, jesli taki kozak jestes to wpadnij na Odre w mojej okolicy i mozemy zrobic zawody w ktorych beda sie LICZYC TYLKO KLENIE!!!

narazie cwaniaku.


#18 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 12 November 2009 - 22:43

[quote]
witam, nie sprzedaje swoich wobkow konkurencji... ;p
[/quote]



wyciag z twojego eaborata z allegro


Wielu znanych wedkarzy uzywa ich z powodzeniem na prestizowych zawodach w kraju jak i podczas rekreacyjnego wedkowania.Kilkanascie spinningowych klubow z Polski lowi na nie podczas zawodow GP Polski i oczywiscie wielu znakomitych wedkarzy z Okregu ZIELONA GÓRA ktorych nikomu nie trzeba przedstawiac!!!

to jak to w końcu jest..... konkurencja z okręgu łowi na nie czy nie ??


[/quote]
NIE!!! masz tu wyniki MO ZG 2009 z tego roku i zobacz ze 5 bylem a Smiejek, Danek itd z tylu.
w pierwszej turze zlowilem 3 kluchy a spadow mialem 4 tak wiec niezbyt duza skutecznosc mialem. Zas w drugiej turze spadly mi 3 tylko ale za to takie pod 40cm i musialem sie ratowac okonkami;/

#19 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 posts
  • LokalizacjaSłubice

Posted 12 November 2009 - 23:46

Witam.
Właściwie to post do Pawła Z. i żeby zacząć z nim pisać lub dać swoją ocenę tego założonego tematu, to przedstawię się zdjęciem (w fazie testów), tak żeby nie było, że kozaczę i nie znam się w temacie robienia wobków (czyt.żuków,chrabąszczy):


Nie bawię się balsą (kiedyś tak), ale uważam, że taka jak w pierwszym poście szlifierka do BALSY, to jak malowanie woblera pistoletem samochodowym z dyszą 1,4.
Co do Dremela - to oczywiście jest to super urządzenie, potrzebne przy zabawie wobkami (ja mam cały czas w użyciu 3szt.), ale chyba do nadawania kształtów chrabąszczom nie nada się. Tym bardziej, że zaznaczyłeś, że są o długości 1,5cm (hi,hi,hi- patrząc na fotki ryba-chrabąszcz, to ryba musi mieć 20cm lub więcej, ale wtedy chrabąszcz jest większy, a nie 1,5cm :lol:).

Ja zauważyłem w pierwszym poście bardziej reklamę wobków, jak prośba o pytanie. W tej chwili jest ok.400wejść w ten wątek i myślę, że połowa ludzi weszła dalej (na allegro) z ciekawości co tam jest. Nie dziw się, że są takie wpisy, bo po przeczytaniu małego referatu (nie, nie, Szpiegu napisał elaboratu i niech tak zostanie) trochę są zszokowani (no ja też) tym opisem.
No to jak już poruszyłeś zawody i twoje umiejętności, to chyba nie cenisz swoich zdolności wyżej jak chłopaków z kadry (nazwisk nie podaję, bo wiemy o kogo chodzi- mają mój szacun za osiągnięte wyniki na szczeblu krajowym). Cały czas powtarzam, że wyniki z jednych zawodów, mają się nijak do całości (rok, lata). Wspomniane zawody pokazują najdłuższą rybę 34,7 i 19,0 - nie powala na kolana, tak jak inne wyniki w późniejszych tabelkach (np.20,6 24,3-okonie).
To, że ktoś ma 599wiadomości na j.pl, to wcale nie musi oznaczać, że zna się na robieniu wobków. To że ktoś nie wstawia zdjęć wobków, nie oznacza, że nie umie ich robić i nie zna się na ocenie i możliwościach innych.

Attached Files



#20 OFFLINE   spinn1990

spinn1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 posts

Posted 13 November 2009 - 12:45

Witam.
Właściwie to post do Pawła Z. i żeby zacząć z nim pisać lub dać swoją ocenę tego założonego tematu, to przedstawię się zdjęciem (w fazie testów), tak żeby nie było, że kozaczę i nie znam się w temacie robienia wobków (czyt.żuków,chrabąszczy):

Nie bawię się balsą (kiedyś tak), ale uważam, że taka jak w pierwszym poście szlifierka do BALSY, to jak malowanie woblera pistoletem samochodowym z dyszą 1,4.
Co do Dremela - to oczywiście jest to super urządzenie, potrzebne przy zabawie wobkami (ja mam cały czas w użyciu 3szt.), ale chyba do nadawania kształtów chrabąszczom nie nada się. Tym bardziej, że zaznaczyłeś, że są o długości 1,5cm (hi,hi,hi- patrząc na fotki ryba-chrabąszcz, to ryba musi mieć 20cm lub więcej, ale wtedy chrabąszcz jest większy, a nie 1,5cm :lol:).

Ja zauważyłem w pierwszym poście bardziej reklamę wobków, jak prośba o pytanie. W tej chwili jest ok.400wejść w ten wątek i myślę, że połowa ludzi weszła dalej (na allegro) z ciekawości co tam jest. Nie dziw się, że są takie wpisy, bo po przeczytaniu małego referatu (nie, nie, Szpiegu napisał elaboratu i niech tak zostanie) trochę są zszokowani (no ja też) tym opisem.
No to jak już poruszyłeś zawody i twoje umiejętności, to chyba nie cenisz swoich zdolności wyżej jak chłopaków z kadry (nazwisk nie podaję, bo wiemy o kogo chodzi- mają mój szacun za osiągnięte wyniki na szczeblu krajowym). Cały czas powtarzam, że wyniki z jednych zawodów, mają się nijak do całości (rok, lata). Wspomniane zawody pokazują najdłuższą rybę 34,7 i 19,0 - nie powala na kolana, tak jak inne wyniki w późniejszych tabelkach (np.20,6 24,3-okonie).
To, że ktoś ma 599wiadomości na j.pl, to wcale nie musi oznaczać, że zna się na robieniu wobków. To że ktoś nie wstawia zdjęć wobków, nie oznacza, że nie umie ich robić i nie zna się na ocenie i możliwościach innych.


mizerne te twoje klocki :lol: