Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Problem klusownictwa na skale przemyslowa na zbiorniku "Caspe"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 marzec 2015 - 22:26

Witam wszystkich. Dożyliśmy ciekawych czasów. Naszą cywilizację toczy powoli lecz niechronnie rak. Choroba wywołana przez grupę oszołomów-liberałów, specjalistów od poprawności politycznej, opacznie rozumianych praw człowieka, kultu głaskania po głowie nierobów i pompowania w nich pieniędzy pochodzących z podatków naiwnych obywateli.Wszystko to polane sosem nowomowy i frazesów mających przekonać społeczeństwo, że Cygan kłusujący na Caspe był głodny, chlew w Malmoe jest w gruncie rzeczy kolorowym miasteczkiem romskim zbudowanym w oparciu o wielowiekową tradycję kolorowych taborów, jego mieszkańcy nie kradną tylko znajdują (kwestia spostrzegawczości) a to co rasiści nazywają żebraniem jest tylko pytaniem o godzinę. Wpajane jest w nas poczucie winy i wstydu za to, że złodzieje są ciągani po sądach, przybysze z krajów trzeciego świata zmuszani są do nauki języka czy hymnu by móc cieszyć się przyznanym obywatelstwem, zasiłkami i pełnią swobód. Najsmutniejsze jest to, że problemem są decydenci wybierani przez nas w ramach podobno najwspanialszego z ustrojów oraz tworzone przez nich prawa.
  • ...not here i Fiskare lubią to

#42 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 22:35

Skoro znowu w USA to.....Wrzesien 2014 na wodach granicznych Kanady i USA zostalo nagrane video. Facet lowiacy sandacze zlowil przez przypadek musky, po czym wsciekly rybe zabil (niewymiarowa) i wyrzucil za burte, bo jak twierdzil ze musky zjadaja mu ryby ktore on chce zjesc i zabije kazdego musky ktorego zlowi. Sprawa szybko trafila tam gdzie powinna, i dzieki nagranemu filmikowi i fotka facetowi szybko "zmiekla rura" i szybko udal sie do pobliskiej stacji tv przepraszac i okazac skruche bo on juz wiedzial ze tylko w ten sposob zlagodzi sobie kare do minimum. Przepraszal rowiez na lamach magazynu "Musky Hunter" ktory poswiecil pol strony na opis tej sprawy. 

 

 

i przeprosiny 

 


  • Guzu lubi to

#43 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 marzec 2015 - 22:48

Rybak PZW na Zegrzu nie wyrzuca drapieżników za burtę tylko do łodzi. I nie musi się przed nikim tłumaczyć chociaż wolno mu brać tylko białą rybę. Dla niego ten koleś ze Stanów jest upośledzony. Zmarnować tyle mięsa...

#44 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 23:28

 Moze uposledzony (z mala roznica bo z Kanady).... ja coraz wiecej obserwuje takich uposledzen , zwlaszcza prawnych (niepoprawnie politycznych, eh...jak jak kocham to zformulowanie) nie dajacych sobie rady z prymitywami ktorym wydaje sie ze moga wszystko i wszedzie.

 

Rybak PZW na Zegrzu nie wyrzuca drapieżników za burtę tylko do łodzi. I nie musi się przed nikim tłumaczyć chociaż wolno mu brać tylko białą rybę. Dla niego ten koleś ze Stanów jest upośledzony. Zmarnować tyle mięsa...



#45 OFFLINE   motylanoga

motylanoga

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:!@#$

Napisano 04 marzec 2015 - 14:17

Przypomnial mi sie kawal.

-Dlaczego nad Wisla nie ma juz labedzi?

-bo  Rumuni szybciej do chleba podplywali.

 

 

Jak mieszkalem w Hiszpani to ten problem juz byl duzy, o Ebro i Caspe czytalem jakies dwa lata temu, dziwie sie ze dopiero teraz biora sie za ten problem.

 

jeżeli chodzi o Rumunów to polecam filmik na YT pdt  "bagno" więcej nic nie trzeba, tak jestem rasistą :)



#46 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 marzec 2015 - 18:23

jeżeli chodzi o Rumunów to polecam filmik na YT pdt  "bagno" więcej nic nie trzeba, tak jestem rasistą :)

Podaj linka. Filmów pod tym tytułem trochę jest.



#47 OFFLINE   pontonss

pontonss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 marzec 2015 - 23:52

W szoku jestem że tyle osób myli Rumunów z cyganami/Romain tym sposobem myśląc to ci od bagna to polacy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych