Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

testy sprzętu wędkarskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 13 grudzień 2009 - 22:19

http://fishing-test.pl

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18589 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:41

He he, to dobre - ta sama firma co stoi za Corona-Fishing. Na jednym portalu sprzedaja a na drugim robią testy B)

#3 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:52

I do tego: Penn Slammer 260 na klenie :mellow:

#4 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 14 grudzień 2009 - 17:33

Pawle (@pawelekk), będąc powiązany trochę z tą reklamowaną stronką, to chciałbym zadać pytanko: Dlaczego nie ma możliwości pisania komentarzy pod artami? Jest to taka sama stronka jak ta z Górzycy, czyli opcja jest). Dlaczego pytam, bo przeczytałem tak na szybkiego Test Horneta i wiem, że TESTEROWI nie podoba się ta praca, bo jest X-sowata i ocenił ją jako beeee, a tysiące innych użytkowników tej przynęty nie zamieniłaby tej pracy na inną. Cena? Moim zdaniem warta tego woblera, a trzeba wziąć do porównania inne przynęty o podobnym zadaniu (kleń) i ceny dochodzą do 26zł, bez wysyłki :lol: .
To tylko moje zdanie, które już się nasunęło po przeczytaniu TESTU, ale niestety ja nie mogę tego skomentować tam, na tej stronie, a musisz wiedzieć, że tzw.dym robi też reklamę, chyba że nie chodzi o reklamę (pozytywną)akurat tej przynęty. Pomyślcie o komentarzach, bo od razu można przejść do postu, który napisał @Friko He he, to dobre - ta sama firma co stoi za Corona-Fishing. Na jednym portalu sprzedaja a na drugim robią testy i niczego nie trzeba będzie komentować :lol: .

#5 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 17:38

troche anonimowe te 'testy' ... moze dlatego przypominaja bardziej opisy katalogowe niz sprawozdanie z 'pola bitwy' B)

#6 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2651 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 14 grudzień 2009 - 17:39

Przy testach kołowrotków brakuje podstawowych parametrów technicznych, waga. pojemność szpulki itp.

#7 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 grudzień 2009 - 17:58

Artech
Słusznie zauważyłeś, że brakuje parametrów technicznych przy testach kołowrotków. Już są w tym momencie uzupełniamy testy o te informacje.

Co do wypowiedzi JAZ'a, nie będę tego komentował. Testy zawsze będą wypływały od jednego testera i nigdy nie będą w 100% obiektywnymi. Wszystkie są przeprowadzone nad wodą i tester przedstawia swoją ocenę. Wszystkie sugestie są mile wskazane, weźmiemy pod uwagę każdy pomysł jaki od Was wypłynie. Nie ma anonimowości testerów. Jest zakładka REDAKCJA i tam znajdują się informacje o wszystkich testerach.

Pozdrawiam

#8 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 grudzień 2009 - 18:36

no cóż nie będę się wypowiadał na temat tej strony ale na temat testowanych woblerów przez testerów tak ponieważ uważam, że trochę się na tym znam a więc może zacznę tak od salmo hornet black tiger chyba 3 cm plywający

cytat

Ten wobler lubi pracę w prądzie rzeki. Przecież głównie do takiej pracy został stworzony. Niestety nie uniknięto błędów podczas konstrukcji woblera. Przynęta pracuje w tzw. X jest to rodzaj pracy charakterystyczny dla przynęt, w których środek ciężkości jest usytuowany dokładnie w najgrubszej lub środkowej części woblera. To ewidentna wada Horneta. Wielu pstrągarzy omija tego typu woblery szerokim łukiem.

1.Chyba chłopaki z Salmo się pomylili jakieś 10 lat temu robiąc ten wobler z myślą o łowieniu pstrągów a później nagrywając film o nazwie Mieszkańcy leśnego potoku z tego co pamiętam to Kolendowicz, Piskorski że tak powiem jebali pstrągi ile wlezie na te woblery..... fakt faktem na Pasłęce ale brały może pstrągi nie wiedziały że mają na nie nie brać

2. praca tzw X - od 10 lat robie woblery rozmawiam z różnymi ludźmi na temat pracy woblerów ale pracy X jeszcze nie słyszałem a teraz z innej beczki będą tą www czytać może młodzi adepci wędkarstwa i póżniej będą kwiatki o pracy X a może twister z dwoma ogonkami to praca Y sam nie wiem

3. pisze że duży opór podczas ściągania przynęty to wada, według mnie jest to plus wymuszający wolne prowadzenie przynęt no chyba, że klenie zaczęto łowić na boleniowe wahadłówki



#9 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 14 grudzień 2009 - 18:47

Pawle - ...weźmiemy pod uwagę każdy pomysł jaki od Was wypłynie... - mój post jest tylko pomysłem na rozbudowanie tej Waszej strony, bo chciałem pokazać, jak można odebrać taką ocenę i nie wydaną przez jednego testera, a całą redakcję (nikt nie podpisuje się osobowo pod testem, czyli cała redakcja odpowiada za testy). Dla starych wyjadaczy nie będzie to nic nowego, ale dla młodych wędkarzy na pewno ciekawostka i możliwość poznania danego przedmiotu, ale czy ten młody spinningista wie, że ...nigdy nie będą w 100% obiektywnymi... :huh: .

PS. W necie najgorsze jest to, że nie zna się tonu wypowiedzi i często odbiera się posty nie tak jak trzeba.

#10 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 grudzień 2009 - 18:53

w linku masz starego salmiaka Horneta, możesz poszukac ich więcej w necie, ja nie mam na to czasu. Obecny Hornet ma inny ster (lekko kwadratowy) ale dla ciebie wygląda tak samo. To nie są te Hornety sprzed 10 lat...

http://muskie.home.p...dy/wsalmiak.jpg

Jeśli ty przez 10 lat robisz wobki i nie wiesz co to akcja x to pozostaje tylko propozycja z mojej strony abyś zaprzestał produkcji wobków :D



#11 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:06

no cóz ja moge zaprzestać produkcji woblerów a ty będziesz usiłował łowić bolenie na jakieś dziwne wynalazki, albo zaczne robic woblery o pracy x ale kurde JAK TA PRACA X WYGLADA

ps. salmo zmienilo stery owszem ale ich praca nie uległa potężnej zmianie

ps2. piszecie ze salmo to bardzo wysoka cena pewnie ze wysoka ale na stronie coronafishing niejaki big baby kosztuje 26 zl natomiast salmo tej wielkości 16 zl

ps.3 pewnie zaraz bedzie ze pije do coronafishing pewnie ze bede pil jeżeli 3/4 redacji fishing testuj to corona ........ obiektywizmu nie bedzie


#12 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:13

Oj Szpiegu :D pokaże Ci w real'u co to praca x :D






#13 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:20

mody mi tego nie wytna bo znamy sie chyba za dlugo zeby sie bawić w jakies mieciutkie slowka :D

Paweł k....a prosze cie tylko nie akcja X lepiej to napisac po prostu jak do chlopa jezeli maja to czytać dzieci i inni którzy maja się sugerowac tymi testami pożniej ci dziecko na Odrze wypali kwiatka ze wobler chodzi x-owato no i strzelisz karpia a ja rotfla na plecy

#14 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:20

Szpiegu, zapraszamy do przyłączenia się do redakcji FT :D Zostaniesz testerem i będziesz walczył z krytyką :D

#15 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:24

nie dzieki :D chłopakom z CF by sprzedaż spadła

#16 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:33

mody mi tego nie wytna bo znamy sie chyba za dlugo zeby sie bawić w jakies mieciutkie slowka :D

Paweł kurwa prosze cie tylko nie akcja X lepiej to napisac po prostu jak do chlopa jezeli maja to czytać dzieci i inni którzy maja się sugerowac tymi testami pożniej ci dziecko na Odrze wypali kwiatka ze wobler chodzi x-owato no i strzelisz karpia a ja rotfla na plecy

A ja nie wiem o co tyle krzyku.
Wiadomo co autor miał ( ja wiem, sorki może nie wszyscy )na myśli więc???
Słowo, to tylko słowo. Może się nawet kojarzyć z pewnym Archiwum.....


Zapomniałbym dodać mieciutkie slowka są lepsze mimo wszystko. Z pozostałymi uwagami się zgadzam :D

#17 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 14 grudzień 2009 - 22:46

Kurcze Panowie każdy ma prawo do przedstawiania swoich odczuć/opinii na jakiś tam temat... więc w czym problem
Jednym się przyda innym nie, jedni się zgodzą z opinią inni nie - sprawa indywidualna ale żeby od razy jechać że coś tam - fajnie że ktoś coś robi i tyle

#18 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 14 grudzień 2009 - 22:51

Łukasz - takie czasy i taka moda :wacko:

Mi tam się stronka podoba i jestem pewien, że nie jednemu wędkarzowi pomoże.

#19 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 15 grudzień 2009 - 10:18

@wobler129 o jakiej modzie piszesz ??

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 15 grudzień 2009 - 10:47

Otwierania na potęgę portali wędkarskich :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych