Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Fanow Footballu,

 

Tak sie stalo, ze dzis po raz pierwszy pewna Druzyna pilkarska wygrala wszystkie rozgrywki w ciagu sezonu w jakich uczestniczyla.

6 trofeow :

liga hiszpanska

puchar hiszpanii

liga mistrzow

super puchar hiszpanii

super puchar europy

klubowe mistrzostwo swiata

 

NIKT NIGDY tego niee osiagnal.Do dzis...

 

Ta druzyna to FC BARCELONA. :mellow: :mellow:

 

Od tej pory bedzie mozna powiedziec, ze cos bylo przed lub po tej Druzynie.

 

Guzu

 

 

  • Like 1
Opublikowano

Też jestem w radosnym nastroju B). Ale nie wyglądało to różowo, nomen omen, mimo użytych strojów (nie bardzo mi się podobają; tradycyjne pasiaki są mucho lepsze). No dobra, nie narzekać, tylko się cieszyć z wyniku!

 

Opublikowano

Odnosnie strojow : wczoraj juz byla dyskusja tu odnosnie wlasnie tego faktu.

To ze Estudiantes gralo w 2 komplecie (powinni miec pionowe pasy bialo czerwone) nie wykluczalo gry Barcy w 1 komplecie.

Czyli tradycyjnym pasiaku.

Zdecydowanie przychylam sie do opinii ze to byla decyzja NIKE. Probuja propagowac te koszulki z 2 kompletu - one co roku sie zmieniaja...

Przy koronacji juz przebrali sie w 1 komplet, wiec zaprezentowali oba :mellow:

 

Guzu

Opublikowano

Wspaniała drużyna, kibicuję jej od dziecka.

We wczorajszym meczu było nerwowo, w pierwszej połowie sędzia nie podyktował ewidentnego karnego za faul na Xavim, gol z niczego Estudiantes i nerwówka do 89 minuty, ale po golu Pedro byłem pewny wygranej Barcy :mellow:

 

pzdr

Grzecho

Opublikowano

tia, chyba najpiękniejszy football od kiedy pamiętam. Kibicuję Barcelonie jeszcze od czasów Romario, Stoiczkowa, Koemana... Zawsze wierna stylowi, idei i technice. Wyjątkowy klub do dziś, a ostatnie lata to istna śmietanka (może z króką przerwą na fanaberie Ronaldinho). Jeśli Messi nie przystopuje, a ma dopiero 22 lata, to nasze pokolenie będzie wspominać dwóch Geniuszy przez wielkie G sportu - MJ23 i Leo.

 

Większych nie było i jeszcze długo może nie być.

 

@Guzu - tylko pozazdrościć bycia w centrum piłkarskiego świata.

 

Zobaczymy co przyniesie 2010. Choć poprawić się tego nie da, to gdyby jeszcze ta drużyna jako pierwsza obroniła trofeum LMistrzów, historia pozostałaby na wieki naznaczona kolorami blaugrany.

 

Vamos Barca!

Opublikowano

jeszcze temat strojów. Ja bym się nie czepiał. Pomyślcie co czują przeciwnicy, jak przez długie minuty nie mogą nawet powąchać piłki (a to element charakterystyczny dla gry Barcy), a do tego śmigają im tylko przed nosem takie oczojebne koszulki. Idzie się załamać... :lol:

 

Czekam, aż chłopaki trochę odpoczną przez święta, nabiorą świeżości, głodu gry i pykną kilka meczyków w ubiegłorocznym stylu - 6:1 czy 5:0. :mellow:

Opublikowano

(...) a do tego śmigają im tylko przed nosem takie oczojebne koszulki. Idzie się załamać... :lol:

 

Idąc tym tropem i mając nasze (tzn. wędkarskie) skojarzenia należałoby zasugerować firmie na N wyprodukowanie na przyszły sezon dla FCB koszulek w modelu np. Green Tiger; albo odwrotnie - firmie na S przynęt w modelu FCB :mellow:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i zaczął się Nowy Rok. Co prawda wynik sportowy będzie trudny do powtórzenia, ale jestem pewien, że radość z gry i oglądania tej drużyny pozostanie.

 

Szkoda, że nie udało się dowieść tego 1:0 z żółtkami, bo przy potknięciu RMD byłaby już nieco większa przewaga. Co ma wisieś nie utonie....

 

Barca Campeon!

 

We wtorek Sevilla. Ponoć solidnie osłabiona, a w Barcie wszyscy poza Keitą zdrowi. Byłoby dobrze, gdyby roztrzygnęli sprawę awansu już w pierwszym meczyku. Byłoby spokojniej na stadionie przeciwnika...

 

Pozdrawiam fanów.

Opublikowano

No i zaczął się Nowy Rok. Co prawda wynik sportowy będzie trudny do powtórzenia, ale jestem pewien, że radość z gry i oglądania tej drużyny pozostanie.

 

Szkoda, że nie udało się dowieść tego 1:0 z żółtkami, bo przy potknięciu RMD byłaby już nieco większa przewaga. Co ma wisieś nie utonie....

 

Barca Campeon!

 

We wtorek Sevilla. Ponoć solidnie osłabiona, a w Barcie wszyscy poza Keitą zdrowi. Byłoby dobrze, gdyby roztrzygnęli sprawę awansu już w pierwszym meczyku. Byłoby spokojniej na stadionie przeciwnika...

 

Pozdrawiam fanów.

 

Baloo,

 

A że Barca nie dowiozła 1-0 do końca z żółtą łodzią podwodną to powinna się cieszyć i z 1-1 :D Goście w końcówce mocno cisneli i szanse ze dwie mieli... Gdyby Rossi zachował więcej zimnej krwi to by było 1-2 :mellow:

 

Ja również w miarę możliwości śledzę wszystkie mecze Barcelony - w tym sezonie trochę obniżyli loty, grają jakby bez polotu, bez tego co cieszyło w minionym sezonie - szybka, kombinacyjna piłka... Może jeszcze Barca swój lwi pazur pokaże :mellow: Ach my kibice.... za dużo wymagamy :mellow:

 

A propos meczu z Sevillą...To Puchar więc wszystko możliwe :D Takie rozgrywki rządzą się swoimi prawami więc na pewno lekko nie będzie - jeśli Barca ponownie mierzy w 6-ramienną koronę to....

Opublikowano

cudów nie ma. Nie da się grać tak samo jak rok temu, bo reszta Primera Division nie spała od zeszłego roku i nauczyła się już trochęstylu Barcy, któy w tamtym roku gromił wszystkich.

Przykład Almerii, która wyłączyła Barcę niemal jak magnetofon.

 

Odnoszę również wrażenie, że koledzy rozegrali rekordową ilośc spotkań, jeśli się nie mylę to Xavi 76, Pique 70, reszta też sporo. Nie ma bata, muszę być zmęczeni. Liga, Puchar, Liga Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata... Od kilku miesięcy grają 2 mecze na tydzień, non stop. Prawie jak w NBA... a taki Real połowę tego. Więc nie mam nic przeciwko wynikom 2:1 czy 1:0. (a jeśli jeszcze raz któryś polski komentator będzie usprawiedliwiał tych polskich kopaczy, że są zmęczeni bo zagrali 5 meczy w miesiącu, to chyba osobiście zadzwonię do studia i na antenie wygarnę mądrali).

 

teraz powinno się nieco poprawić. Były święta, trochę przerwy, Ibra w końcu zgra się z zespołem, Heryk odzyska formę, Messi otrząśnie się po tych wszystkich nagrodach... tyle ten Puchar Afryki... Może Mali szybko odpadnie i wróci Keita...

 

damy radę

Opublikowano

W sumie dobrze sie stalo, ze Barca nie jest 20pkt przed Realem na polmetku rozgrywek. Bede emocje do konca i chyba o to chodzi. Nie jestem fachowcem, ale w ostatnim meczu ich styl zostawial wiele do zyczenia. Zgadzam sie z pirania74, ze mieli sporo szczescie, ale jak sie nie wykorzystuje okazji to tak to sie konczy. Jak ostatnie derby Glasgow. Celtowie mieli cos okolo 10 celnych strzalow na bramke, Rangers 1, a zakonczylo sie 1:1. Swoja droga sedziowie sie nie sprawili, ale nie chce bardziej offtopowac :lol:

Pozdrawiam

Opublikowano
Sędziowie w meczu Barcelony też się nie sprawili. Z tymi emocjami, to rzeczywiście słuszne spostrzeżenie; wszakże pod warunkiem, że - parafrazując regułę rodziny Pawlaków - emocje emocjami, ale mistrzostwo musi być po naszej (tj. FCB) stronie :mellow:
Opublikowano

A propos meczu z Sevillą...To Puchar więc wszystko możliwe :D Takie rozgrywki rządzą się swoimi prawami więc na pewno lekko nie będzie - jeśli Barca ponownie mierzy w 6-ramienną koronę to....

 

 

I po ptokach...Barca - Sevilla 1-2 :mellow:

Opublikowano

Po zadnych ptokach.

Pep to Pep, jakby Guardiola nie byl jaki jest to bysmy nie mieli historycznego sezonu.

Mleko jeszcze nie rozlane B)

 

Guzu

Opublikowano

dadzą radę, choć lekko nie będzie. Trochę chłopaki przespali pierwszą połowę. Jednak wyszedł chyba zbyt rezerwowy skład.

 

Spokojnie, za tydzień wyjdzie pierwsza 10 + Pinto (który na marginesie sporo ryzykował) i pojedziemy Andaluzyjczyków.

 

szkoda byłoby zacząć rok, od odpadnięcia z tak miłych rozgrywek.

Opublikowano

Dzisiaj ładny powiew optymizmu, choć początkowo zupełnie nie zanosiło się. A trzeci gol Messiego - :huh: :huh: :huh:. Miłe zakończenie wieczoru.

Pozdrawiam wszystkich fanów,

  • Like 1
Opublikowano

ano po pierwszych 15 minutach przecierałem oczy ze zdumienia...

 

Na szczęście jest Leo. w Chicago też jak było źle, to piłka trafiała do MJa i on wiedział co z nią zrobić.

 

3 bramkę można oglądać 20 razy i się nie nudzi. Nawet dla kibica koszykówki! <_< :mellow:

Opublikowano

Hej Baloo

Widzę, że jestes mega fanem MJa i Byków? Masz jakies finały Chicago na DVD?

Pzdr

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...