Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#921 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 08 marzec 2011 - 23:30

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI :D

Smy sie na stadionie dopiero w przerwie meczu dowiedzieli co tam sie stalo, gdy On strzelal TEGO gola.

Ludzie ogladajac powtorki na telebimie wstali i bili brawo!
A potem bylo Messi, Messi...
A potem druga polowa i nerwowka do konca, mimo ze Kanonierzy nie oddali ani jednego strzalu!

18 III losowanie 1/4 finalu.

Mam nadzieje ze kontuzja Wojtka nie bedzie powazna.

VeB!



#922 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 marzec 2011 - 00:15

Kamil, martwi mnie jedno. Jest bosko, genialnie, ogólnie miazga (posiadanie, ilość strzałów, noty za styl), ale tak jak piszesz, jedna przypadkowa akcja (chyba ok. 85') i byłby dramat. Tak to jest w dwumeczach. Czy Pep zabrania im strzelać z odległości dalszej niż 11 metrów? <_< No tak się zastanawiam, bo mecz do wygrania 7:1 wisiał na włosku. Zwycięzców się nie sądzi, ale ja tak od strony amatorskiej piłki rozmyślam - dlaczego tak jest? Kiedyś grałem regularnie, dziś tylko grywam, ale pewne rozwiązania (na poziomie decyzji, nie techniki) sprawiają, że wyglądam :huh: :o :unsure: i oblewam się szlachetnym piwem, co karygodne jest samo w sobie B) Pomijam nieskuteczność (Villa?!), która też nieco razi, ale właśnie nie podejmowanie decyzji o strzale w klarownej choć nie 100% sytuacji... To nie tylko dziś oczywiście. Messi jak zazwyczaj (czyt. kosmicznie), a akcja na Xaviego miodnie-malinowa!
No nic, tyle blubrów, a najważniejsze, że będą nas cieszyć w kolejnej rundzie! :mellow:

VeBarcaaaaaaaaa!!!
Grzesiek

#923 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 marzec 2011 - 08:42

BAAAAAAAAAARRRRRRRCCCCAAAAAAA!!!!!!!!!

przed TYM rzutem rożnym dla Arsenalu powiedziałem kamilowi, że to bardzo źle bo mają tam kilku wysokich graczy, a jak pokazywali przywitanie drużyn, to niemal cała barca, poza busim i Ericiem niemal równo cięta, tylko o głowę niżej niż Arsenal. Nawet cichya bohater Marszczy-Rano jest wzrostu Iniesty, a byłem niemal pewien, że to znacznie większe chłopisko jest.

No i Busi przymierzył pięknie... fak!

Czy czerwonka dla Persiego była słuszna tego nie wiem. u nas w knajpie był taki tumult, że niczego nie słyszałem. Tak czy inaczej, równie dobrze niejaki żabojad Koscielny mógł też kilka razy dostać drugą żółtą... kilka fauli i nakłądek było zbyt ostrych.

nerwy były i tego szkoda, bo z taką przewagą powinni ich rozjechać i wbić w ziemię. Gdyby Bendtner lepiej przyjął piłę, byłoby tragicznie... wiele czasu by nie zostało.

Dlaczego Alves nie strzela w czystych sytuacjach tego nie wiem... to znaczy raz strzelił, ale gdzie Panu Bogu w okno.

bramka Messiego - i to właśnie ozaka geniuszu, którego brakuje znakomitym grajkom pokroju Crystyny, Snejdera, Rooneya itp. Każdy z nich huknąłby na pałę. Pewnie na 10 takich okazji padłyby 4-5 bramki, ale nikt by nawet nie wpadł na pomysł, aby zrobić to z takągracją i lekkością jak Leo. Dlatego on jest/będzie następcą boskiego Diego, a reszta będzie tylko jednymi z najlepszych...

Szczęsny - mam mieszane uczucia. Nie grałem nigdy w piłkę, nigdy na takim poziomie w meczach życia, na największym na świecie stadionie, przed setkami milionów widzów na całym świecie. Grałem natomiast w kosza w ligach mniej lub bardziej amatorskich, gdzie też graliśmy ważne dla nas samych mecze. grałęm z wybitymi palcami, nawet ze złamanym. Przy takiej adrenalinie zaciska sięzęby i nie czuje się bólu. nawet jak się czuje to się to ukrywa, aby trener nie posadził CIę na ławie. Tylko, że w kosza palce nadają kierunek lotu piłki i są kluczowe przy wyprowadzaniu rzutu, w piłce? na bramce? Miał jeszcze 4 zapasowe, plus ogromniaste rękawice... Oczywiście poczekamy na lekarzy, ale jesli zszedł z boiska bo wybił palca, to jakaś popierdułka nie światowej klasy bramkarz. Nie w takim meczu...
Zawija się plastrem, mrozi, usztywnia i gra dalej! Z gorączką, rozbitym nosem, głową, ze skręconą kostką... boli następnego dnia, ale nie odpuszcza się ... Dla mnie ogromny minus!

Arsenal - już kończę... wybaczcie dużo emocji. niesamowite, jak w ciągu dwóch tygodni zmieniło się oblicze drużyny. W Londynie byli niesamowici. Biegali do każdej piłki, jak psy... Wczoraj? Na stojaka... I znów nie wiem, czy to Barca tradycyjnie w lutym miała słabszy okres i nieszczęśliwie trochę dała sobie strzelić dwie bramki, czy to jednak Arsenal zagrałnajlepszy mecz w historii. Dziś barca byłą sobą, ale do optymalnej formy brakuje jeszcze skuteczności. Gdy to wróci w kwietniu i dotrwają do tego momentu, to nie widzę drużyny, która ich powstrzyma.

Nasz fan Mou, Jose TeeS vel Tomek zawsze mi wypominał, że Messi mija jak tyczki tych hiszpańskich obrońców bo liga jest słaba. No to wczoraj mijał jak tyczki 2 drużynę Premier League. Chyba to jednak nie jest kwestia słabości ligi...

Sędzia - oczywiście pewnie nie jestem zbytnio obiektywny, ale w moim odczuciu trochęsłabo gwizdał. W pierwszej połowie byłem pewien, że kolejny raz po boisku biega kumpel Mou. Nie gwizdał tak ewidentnych fauli, że wołało to o pomstę. W drugiej wygwizdał Persiego i pewnie długo będzie to rozpatrywane... powtórki pokazały, że Persi doskonale widzia, że jest spalony, bo przyjmując piłę, spojrzał na sędziego, który podnosił rękę...

YO! Dużo spokojniej! teraz wyjątkowo kibicujemy żabojadom!

VeB!!!

#924 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3555 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 09 marzec 2011 - 10:07

Baloo odnośnie Szczęsnego,to jest tak,że bramkarz jeśli gra i nie puści mimo kontuzji to jest super,ale jeśli puści i puźniej na badaniach wyda się że było coś nie tak,np.palec złamany to taki zawodnik ma lipe,i jest obwiniany że nie był sprawny na 100% a grał tylko dlatego że to był fajny mecz na fajnym stadionie z super rywalemtrzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym :mellow:
Mógł też za każdą cenę stać, by nie stracić ewentualnego miejsca na rzecz Almuni,okazało się że wcale nie jest taki pazerny na bramke i wpuści kolege,w końcu może tez Wojtek pomyślał że nie na tym meczu jego kariera się zaczyna ani kończy,a jak narzędzie nie sprawne to trzeba się zmienić,W jego przypadku dostaje się piłą bomby,musi chwytać piłkę mocno,piąstkować,wyciagać się jak struna i wyjmować końcami palców bomby z prędkoscią nieraz 200km/h sam o tym wiesz,wię myślę ,że aby nie pogorszyć stanu zdrowia zrobił oki że zszedł

#925 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 marzec 2011 - 10:45

Arsenal zupełnie rozczarował i nie chodzi nawet o pierwszą połowę, bo to pewnie kwestia taktyki, ale brak reakcji na stracone gole pokazuje, że nie było wiary w sukces. Nawet niesłuszne wyrzucenie Van Persiego nie usprawiedliwia Arsenalu. Drużyna nie dorosła do wygrywania na takim poziomie. Cesc chyba nie jest jeszcze liderem, który może pociągnąć drużynę. Jak widać młodość i talent Arsenalu nie wystarcza.

Bramka Messiego genialna. Barca zasłużenie w ćwierćfinale.

@Matek, co do Szczęsnego to jego postawa pokazuje, że jest dojrzały i odpowiedzialny i myśli w kategoriach drużyny nie własnych. Jest różnica w rzucaniu 600g piłką do kosza ze zwichniętym palcem, a obroną piłek lecących ponad 100km/h i wkładaniu palców pod korki. Dla mnie plus nie minus. Oby szybko wrócił.

#926 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 11:47

Szkoda ze nie widzialem, pieprzona n-ka <_< Opinie w sieci sa od sciany, do sciany.

#927 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 marzec 2011 - 13:12

głównie dlatego warto oglądać, aby mieć swoją opinię i swoją ścianę!

#928 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2011 - 13:28

A moja opinia-ściana jest taka:
- bramka Messiego - bezcenne,
-Van Persie dostał kartkę niesłusznie; ale powinien był ją dostać wcześniej, za ręczną robótkę, więc saldo błędów sędziego w sprawie ww. zawodnika wynosi 0,
-Villa miał - mam nadzieję chwilowe - zaćmienie skuteczności; gdyby nie to, można byłoby oglądać mecz bez zbędnych nerwów; chyba, że nazwać te nerwy w języku komentatorów emocjami do końca, wówczas trzeba się cieszyć,
-w sprawie Szczęsnego uważam, że zachował się słusznie; sam dograłem kiedyś mecz do końca z pękniętą kością i jest to nie najlepszy pomysł,
- grunt, że Barca jest w kolejnej rundzie :mellow: :mellow: :mellow: .
Pozdrawiam,
Grego

PS.
@Kuba - wyszło na Twoje...i na moje :lol:

#929 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 marzec 2011 - 13:41

może faktycznie oceniam Szczęsnego zbyt surowo, ale nie ma to większego znaczenia... Sam najlepiej będzie wiedział, czy mógł grać czy nie... i pewnie nigdy tego nie zdradzi. Nie dziwcie się tylko, jak zagra w przyszłym tygodniu....

czekamy zatem na kolejny uroczy meczyk. Przed nami coraz więcej decydujących pojedynków. Oby równie szczęśliwych...

#930 OFFLINE   Tomass

Tomass

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Napisano 09 marzec 2011 - 13:52

Z tego co piszą w wiadomosciach, to Wojtek ma zerwane ścięgno w jednym z placów i może nie zagrać już w tym sezonie. Mam jednak nadzieję że to plotka i szybko wróci na boisko. A co do meczu, występ jednej drużyny, ciekaw jestem jak by wygladał mecz gdyby nie czerwona Van Persi'ego

#931 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 marzec 2011 - 14:43

tego jużsię raczej nie dowiemy, co by było gdyby....

a co do kontuzji szczęsnego, to podali już, że tylko wybił palca i ścięgna wyglądają na całe. Pewnie dokładną informację podadzą na dniach...

jesli tylko wybił palca, to wrócę do swojej oceny. Zamrożenie, blokada, usztywnienie i gra się dalej... nie ma bólu... boli dzień później, gdy puszcza blokada.

#932 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 marzec 2011 - 22:42

no też ciekawy mecz ale myśle że milan przejdzie zwłaszcza że mają IBRE:)
Totencham bedzie walczył ale tu raczej obstawiłbym milan
chociaz mecze napewno będą ciekawe i zacięte


duzo umoczyles na milanie i IBRZE ? ;)

#933 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 09 marzec 2011 - 23:06

Ibra?!? dajcie spokój.... fakt, jak trafił do Barcy byłem optymistą. Myślałem, że wśród takich ludzi jak Xavi, Iniesta, Abidal i Pep trochę nabierze pokory, będzie pracował i solidnie wzmocni Barcelonę. Wyszło tak sobie, a jego buta skończyła się mało sympatycznym rozstaniem.

wczoraj IBRA ogłosi, że jest najlepszym piłkarzem świata. Dziś potwierdził... jak wiele mu brakuje. Zero szacunku i pokory. Crystino 2 i dobrze, ze Milan odpadł. Nie miałbym nic przeciwko aby wszystkie makarońskie drużyny odpadły. Włoski futbol stoczył się na dno...


Tu jakby ktoś przespał wczorajszy mecz lub miałproblem z odnalezieniem relacji w sieci: :mellow: B) :lol:

Pierwsza połowa: http://www.multiupload.com/CNM3VOKA04
Druga połowa: http://www.multiupload.com/R2VVID7YO6

#934 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 10:19

Ibra?!? dajcie spokój.... fakt, jak trafił do Barcy byłem optymistą.

A ja bylem pesymista...szybko sie okazalo.


#935 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2011 - 13:54

Ibra?!? dajcie spokój.... fakt, jak trafił do Barcy byłem optymistą. Myślałem, że wśród takich ludzi jak Xavi, Iniesta, Abidal i Pep trochę nabierze pokory, będzie pracował i solidnie wzmocni Barcelonę. Wyszło tak sobie, a jego buta skończyła się mało sympatycznym rozstaniem.
wczoraj IBRA ogłosi, że jest najlepszym piłkarzem świata. Dziś potwierdził... jak wiele mu brakuje. Zero szacunku i pokory. Crystino 2 i dobrze, ze Milan odpadł. Nie miałbym nic przeciwko aby wszystkie makarońskie drużyny odpadły. Włoski futbol stoczył się na dno...


Ja podobnie jak Ty, Mateusz, gdy Ibra przychodził do Barsy, myślałem, że właśnie kogoś takiego Barsie brakuje. Teraz, gdy widzę, jak dzięki pracy Messiego, Iniesty, Xaviego, Villi i Dani Alvesa, przed polem karnym przeciwnika wrze jak w ulu, Ibry czy żadnego innego napastnika typu Vieri, Toni, Kohler czy Crouch sobie w Barsie nie wyobrażam - tam nikogo nie brakuje poza może lewoskrzydłowego na miarę Daniego Alvesa, który notabene moim zdaniem bardzo się w Barsie rozwinął.


#936 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 15:29

Cichutko sobie siedzę, ale gdy zaczęliście mówić o zawodnikach, to pomyślalem sobie, że może przydałby się ktoś, kto mógłby trochę częściej huknąć tak z 25-30 metrów. Nie tylko żeby zdobyć bramkę, ale także, po słabej interwencji bramkarza, dać szansę na dobitkę.
Ot, tak sobie dywaguję! :mellow:

#937 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 10 marzec 2011 - 17:53

Cichutko sobie siedzę, ale gdy zaczęliście mówić o zawodnikach, to pomyślalem sobie, że może przydałby się ktoś, kto mógłby trochę częściej huknąć tak z 25-30 metrów. Nie tylko żeby zdobyć bramkę, ale także, po słabej interwencji bramkarza, dać szansę na dobitkę.
Ot, tak sobie dywaguję! :mellow:

Myślę, że niejeden z obecnego składu Barcy potrafiłby huknąć z większej odległości, ale to trochę kłoci się z filozofią Blaugrany- wejścia z piłką do bramki za wszelką ceną(nawet kosztem stanu przedzawałowego kibiców :mellow: )
Bo kopnąć przed siebie każdy potrafi :lol:

#938 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 18:02

Bo kopnąć przed siebie każdy potrafi

Kopnąć tak, ale huknąć, to już tylko MISTRZ. :lol:

#939 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 10 marzec 2011 - 20:14

Poczekajcie, aż na dobre zadomowi się Marszczy-rano i Adriano. Oni już teraz przejawiają chęci do huknięcia z impetem, tylko póki co mają zbyt mało okazji. Z drugiej strony, tak jak pisze Kamil - ta ekipa gdyby mogła, wjeżdżałaby do bramki za każdym jednym razem. :mellow:

Ot taka przypadłość....

tak cy siak... Barca! Barca!! tra la la la!!! Barca! Barca!!....

#940 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 10 marzec 2011 - 21:38

Niespodziankowy wieczor czwartkowy.
Niejaki Didier Drogba pochwalil i uznal za wzorcowe dla innych klubow porozumienie jakie ma FCB z Unicefem.
Wystapienie to mialo miejsce w zwiazku z dzialalnoscia jego fundacji charytatywnej...

swoja droga widac ze wielu pilkarzy z Afryki rozwija dzialalnosc dobroczynna - godne pochwaly.
FCB nadal wspolpracuje z Etoo i jego fundacja na rzecz butow w Afryce.

VeB!







Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych