Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#1121 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:51

Guzu - ma rację. Nie ma co roztrząsać. Jest tylko Messi.

A ja się nie zgodzę - gdyby wszyscy w jedenastu nie grali tak jak wczoraj grali, Messi miałby dużo trudniej. NIC JEGO GENIUSZOWI ANI ZAJEB...TEJ DRUGIEJ BRAMCE NIE UMNIEJSZAJĄC.

Niestety, niektóre ustawienia taktyczne nie sprzyjają rozkwitowi indywidualnych geniuszy. W Barsie na szczęście jest inaczej (ostatnie kilkanaście lat: Ronaldo - ten z Brazylii, potem Ronaldinho, teraz Messi) - i za to też ją kochamy, że nie tłamsi indywidualnych umiejętności. Zawuażcie, że dziwnym trafem po odejściu do innych klubów ci geniusze gdzieś giną w tle...

Tak więc SZACUN dla Messiego, ale i SZACUN również dla całego teamu z mojej strony.

#1122 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:59

[quote]
Guzu - ma rację. Nie ma co roztrząsać. Jest tylko Messi.

[/quote]
A ja się nie zgodzę - gdyby wszyscy w jedenastu nie grali tak jak wczoraj grali, Messi miałby dużo trudniej. NIC JEGO GENIUSZOWI ANI ZAJEB...TEJ DRUGIEJ BRAMCE NIE UMNIEJSZAJĄC.

Niestety, niektóre ustawienia taktyczne nie sprzyjają rozkwitowi indywidualnych geniuszy. W Barsie na szczęście jest inaczej (ostatnie kilkanaście lat: Ronaldo - ten z Brazylii, potem Ronaldinho, teraz Messi) - i za to też ją kochamy, że nie tłamsi indywidualnych umiejętności. Zawuażcie, że dziwnym trafem po odejściu do innych klubów ci geniusze gdzieś giną w tle...

Tak więc SZACUN dla Messiego, ale i SZACUN również dla całego teamu z mojej strony.
[/quote]

O to sie nie ma co spierac. Messi jest czescia druzyny. Cale szczescie FCB ma Messiego. A Messi gra w FCB.

Cieszmy sie :D

VeB!



#1123 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:11

Oglądałem w POLSACIE; M.Borek chyba urodził się w Madrycie, tak stronniczego komentarza dawno nie słyszałem. Przykład - po strzeleniu drugiej bramki wygłosił tekst Nigdy się nie dowiemy jak wyglądałby ten mecz, gdyby nie czerwona kartka dla Pepe....

W odpowiedzi takie cos znalazlem - sama prawda:

1.Nigdy się nie dowiemy, czy Messi minąłby również Pepe, gdyby Pepe tam był, ale sposób, w jaki pokonał pierwsze pięć chorągiewek, pozwala sądzić, że mógłby minąć również Mourinho stojącego na trybunach w towarzystwie ochrony

2.Smutna prawda dla Jose M. jest taka, ze Barcelona jest nie tylko lepsza w samych umiejetnosciach, ale byla w tym meczu rowniez lepsza taktycznie.

3.Alves i Busquets czasami swoimi symulkami sprawiają, że mi chwilowo wstyd ..... później patrzę na Di Marię i mi przechodzi

4.Real zdobędzie więc tylko CdR, a C.Ronaldo co najwyżej może jeszcze zdobyć tytuł Kobiety Roku Glamour



#1124 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1631 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:11

A co myślicie o kartce Pepe?
Tak jak myślałem, płacze już trwają.
Mou twierdzi, że w każdym meczu sędziowie umyślnie wyrzucają jego zawodników.
A ja uważam, że kartka była zasłużona, wejście było agresywne, trafił w piszczel. Z moich obserwacji wynika, że żaden z piłkarzy Barcy, nie zaatakował tak mocno - przez cały mecz...


#1125 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:48

Pepe zawsze gra faul, bo o pograniczu trudno mówic. Pare minut przed czerwienia skosil go Mascherano (dostal zolty bilecik za to), który sie wqrwil na Pepe za wczesniejsze jazdy. Z kolei Pepe sie wqrwil na Javiera...a dalszy ciag znamy.
Z drugiej strony Pepe potrafi obrzydzic zycie, jak Mesiemu w Walencji. Mou takich bydlaczków lubi...dobrze ze w rewanzu nie zagra, beda becki.

#1126 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:50

Pepe zawsze gra faul, bo o pograniczu trudno mówic. Pare minut przed czerwienia skosil go Mascherano (dostal zolty bilecik za to), który sie wqrwil na Pepe za wczesniejsze jazdy. Z kolei Pepe sie wqrwil na Javiera...a dalszy ciag znamy.
Z drugiej strony Pepe potrafi obrzydzic zycie, jak Mesiemu w Walencji. Mou takich bydlaczków lubi...


B) 100 % racji

#1127 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 kwiecień 2011 - 14:09

100% racji, bo to jedyny sposób, żeby...

...wygrać z lepszą drużyną, zagrać na remis, na dogrywkę, na karne (...)


Dlatego jakby Mougł, to by wyszedł 11 obrońcami + bramka (w razie jakby mu źli ludzie zabrali -jak zwykle niesłusznie- piłkarza <_< )no i gra faul, słynne włoskie catenaccio ;)
Gra po zwycięstwo nie na złamanie swojego karku, a na złamanie cudzej nogi.. :unsure:
No ale Barca nie tylko jest lepsza, ale i mecz wygrali, więc o czym my tu? Aaa... iHaŁa Madryt... :lol:

VeB! B)
Grzesiek

#1128 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 kwiecień 2011 - 15:15

Dla lubiacych statystyki i cyferki :

Lionel Andrs Messi Cuccitini

sezon 2009/2010 + obecny = 99 goli strzelonych i 33 asysty :D

W sobote przeciwko SS nie zagra - odpoczywa po obtluczeniach z wczoraj. Bedzie zbieral sily na rewanz z realem 3 maja na Camp Nou B)

VeB!


#1129 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 28 kwiecień 2011 - 16:11

wczoraj mialem w pracy ciezki dzien ...udalo mi sie znalezc przy radiu na kilka minut ...WYNIK ogromnie mnie ucieszyl :mellow: ....kocham improwizacje ...nie cierpie schematu B)

#1130 OFFLINE   saski

saski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaLubawka
  • Imię:Emilia

Napisano 28 kwiecień 2011 - 18:01

ja wczoraj oglądałam mecz pakując się na długi weekend, drugą połowę zaczęłam oglądać z żelazkiem w ręce ... i tak już zostałam do końca... cud, że nie puściłam domu z dymem :mellow: :mellow:

nie często bywam tak zdecydowana w osądach, ale jak dla mnie kartka dla Pepa zasłużona ... później wyrzuciłabym jeszcze dwóch innych jego kolegów. A Mou ... poza komentarzem po prostu :huh:

Messi ... WOW ... Jezusie jak on to robi?!? Affelay też niezły ... zresztą cały team był dobry. Cudnie, po prostu cudnie :mellow: :mellow: :mellow:

marcinesz ... z tym zawałem doskonale Cię rozumiem, w pewnym momencie nie wiedziałam czy pić coś na rozluźnienie, czy brać coś na serce :mellow: :mellow: :mellow:

Dzisiaj jadę dzisiaj w świat odpoczywać ... wracam na rewanż, przekonana, że na Camp Nou jeszcze poprawimy sobie nastrój :mellow:

wrocławskim cules dzięki za zaproszenie, ale naprawdę nie dałam rady ... następnym razem jestem z wami :mellow:

Emila

#1131 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 kwiecień 2011 - 18:57

wrocławskim cules dzięki za zaproszenie, ale naprawdę nie dałam rady ... następnym razem jestem z wami :mellow:

No to przepadłaś....
Słowa napisane, dla pewności zacytowane, coby nie uległy dziwnym zabiegom edycji..... :mellow:
A że słowni i pamiętliwi(pozytywnie) jesteśmy to.... do zobaczenia na rewanżu <_<

Vamos Barca!!


Pozdrawiam
Kamil

#1132 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:54

ale jak dla mnie kartka dla Pepa zasłużona ...

Tak - ale ze ten faul to wg mnie jedynie żólta, nakladka, nie trafil w pilkarza...rozumiem że sedzia mial go juz na oku.



#1133 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:56

Wg mnie jedyna druzyna, która moze zagrac otwarty futbol z Barca jest...FC Porto trenowane przez ucznia Mou - Bollasa. Kazdemu aplikuje 5 goli. Wczoraj taka paczke dostal w LE Villareal.
Lige skonczyli z przewaga bodajze 20 punktów nad nastepnym zespolem.
Okaze sie w Superpucharze.

#1134 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 kwiecień 2011 - 18:35

o ja cie dziekuje :huh: realna maszynka przegrywa u siebie :mellow:

#1135 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 30 kwiecień 2011 - 18:55

no to po ptakach :D Muu bedzie muuczal :D

#1136 OFFLINE   wiesławek

wiesławek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaPisz

Napisano 30 kwiecień 2011 - 20:55

Mogło być tak pięknie ale trudno czekamy na dalszy ciąg.

#1137 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 02 maj 2011 - 09:31

Porażka Barcy B, ale i sReal zaliczył potknięcie, więc wszystko po staremu.....

Jutro rewanż!! <_<

#1138 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 maj 2011 - 22:05

nie wiem czy wiecie, ale niejaki Eric wraca do składu! 46 dni 0 szybko jak na guza wątroby1 całe szczęście!

Andrzej też jest w składzie! teraz tylko dojechać do finału i zakończyć ligę!

#1139 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 maj 2011 - 07:31

nie wiem czy wiecie, ale niejaki Eric wraca do składu! 46 dni 0 szybko jak na guza wątroby1 całe szczęście!

Andrzej też jest w składzie! teraz tylko dojechać do finału i zakończyć ligę!


FANTASTYCZNE NEWSY!
Az sie serce cieszy!

Eric znow w skladzie meczowym :mellow:


Dzis 20.45. Wszyscy dopingujemy!

VeB!



#1140 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 maj 2011 - 20:18

Panie, Panowie! AWARIA! N-ka nam wysiadła, możecie polecić jakiś szybki stream, w dobrej jakości? <_< Pilne :angry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych