Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3020 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2012 - 22:26

Debile w pedalskich białych koszulkach... zawsze to samo. Niczego się nie uczą... zero honoru, pokory i dumy...

Widać, że końcówka sezonu <_<

A meczyk nie taki zły- wynik mógł i powinien być jeszcze korzystniejszy dla bawarczyków, ale cóż...

Jutro wielki dzień!! :D

#1842 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2012 - 22:36

@Baloo,
jestem wielkim fanem FCB; nie lubię Realu; grałem w młodości w koszykówkę; uwielbiałem MJ. To wyliczenie ma na celu wskazanie jak wiele mamy wspólnego (o rybach nie wspominam ;)).
Proszę Cię, nie pisz sReal, ani o debilach i pedalskich koszulkach; w przypadku wygranej naszej drużyny taki przekaz obniży tylko wartość zwycięstwa, nie mówiąc już o tym, że nie chcielibyśmy, aby ktokolwiek wyrażał się w ten sposób o FCB. Spodziewając się po innych żądajmy od siebie...
Pozdrawiam i VeB :D,
Grego

#1843 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 07:45

Grego - wszystko się zgadza... tylko...

Barca nigdy nie robiła takich numerów. Oglądam ich mecze od nastu lat, może nie każdy jeden jak od lat 5-ciu, ale wcześniej zwyczajnie nie było takiej możliwości. Dziś C+ pokazuje każdy jeden, są relacje w necie, są inne kanały pokazujące wszystkie rozgrywki, więc można śledzić wszystko...

Nie pamiętam kiedy się wstydziłem jakiegoś zagrania. Czasem ktoś coś zasymulował, taki mamy dziś futbol, ale nie pamiętam aby ktoś kogos skopał w akcie desperacji. sRealczycy robią to regularnie i nie wyciągają najmniejszych wniosków. Ramos, Marcelo, Khedira i mistrz Pepe. Poważnie dziwię się władzom UEFA, że nie reagują. Pewnie to zrobią po fakcie, jak ktoś komuś takim zagraniem złamie nogę. Gdybym był kibicem tej drużyny normalnie byłoby mi wstyd. To są zachowania niegodne sportowca. Kto grał w coś więcej niż na szkolnym boisku wie, że można wypluć płuca, można się boksować, ale zawsze w ramach przepisów, zawsze po przybija sę piątkę i albo jest się lepszym albo uznaje się wyższość przeciwnika. To dlatego szanuję rugbystów. Okładają się na maksa, ale na koniec nikt nie ma pretensji, przybijają piątki i idą na piwko tak długo, jak długo ktoś nie robi świni. Bo jak ktoś gra, to dobrze wie jak łatwo i szybko można doprowadzić do kontuzji przeciwnika. takie zagrywki Marcelo czy czy Pepe, albo pamiętne kopnięcie Ramosa to zwyczajna Świnia przez duże Ś. Może bezsilność, może emocje, ale tak się nie robi w normalnym świecie sportu. Trenuje się więcej, aby pokonać przeciwnika, a nie go podeptać i skopać. Dlatego nie będę szanował takiej drużyny, a chciałem. Miałem dużo uznania za wyniki w lidze i LM. Nadal nie mają swojego stylu, dużo meczy układa się dla nich wyjątkowo szczęśliwie, ale są baaardzo skuteczni. Dokładnie jak wczoraj. Jedna akcja, duuużo szczęścia i gol.

To nie ja mam problem, to oni go mają i nie potrafią się do tego przyznać. Dlatego nigdy nie będą wielkim królewskim Realem z czasów Zidana, Carlosa, itd. Dla mnie będą bandą sfrustrowanych wyrobników (bardzo dobrych) z przerośniętym ego... sReal (small Real). Zastanawiam się tylko, na ile siedzi to właśnie w tych piłkarzach, a na ile jest to wywołane presją i nastawieniem Mou. Obawiam się o GD bo będzie dokładnie tak samo, a to znaczy, że takiego kopa zgarnie Messi, Alves albo Iniesta. Oby tylko nikt nie ucierpiał. Jeśli to ma być najlepsza w historii 11 z Madrytu, to przepraszam... śmieszne trochę :mellow:

Barca nie zawsze wygrywała, miała trudne okresy, nawet z wielkimi gwiazdami, kilku z nich gra do dziś, ale zawsze mieli szacunek do rywala, nie mieli problemu ze szpalerem czy przyznaniem się do swojej słabości. To jest klasa i mistrzostwo.



#1844 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 18 kwiecień 2012 - 08:09

jestem wielkim fanem FCB; nie lubię Realu; grałem w młodości w koszykówkę; uwielbiałem MJ. To wyliczenie ma na celu wskazanie jak wiele mamy wspólnego (o rybach nie wspominam ;)).
Proszę Cię, nie pisz sReal, ani o debilach i pedalskich koszulkach; w przypadku wygranej naszej drużyny taki przekaz obniży tylko wartość zwycięstwa, nie mówiąc już o tym, że nie chcielibyśmy, aby ktokolwiek wyrażał się w ten sposób o FCB. Spodziewając się po innych żądajmy od siebie...
Pozdrawiam i VeB :D,
Grego



Madrego to i przyjemnie posluchac
;)

A niektorym to zaraz zylka peknie o pisaniu o srealach i kolorach koszulek,ale co tam......

Fan Realu Madryt-martek

#1845 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:01

Spokojnie, nic mi nie pęknie, a już na pewno nie przez taki sReal. Jestem kibicem sportu i lubię go na najwyższym poziomie, a Twój klub kulturowo przestał do niego dorastać...

VeB.

#1846 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:21

Cały ten Real to jeszcze jakoś mogę przełknąć,ale jak widzę tego lalusia i płaczusia C.Ronaldo to mi się woblery w pudełku nie zgadzają,jakiś taki...ciepły chłopiec.

#1847 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:28

pewne pozycje ma wypracowane...

Załączone pliki



#1848 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:32

A on płacze,czy na coś liczy?

#1849 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 10:43

nie wiem, ale symbol na jego spodenkach może coś sugerować...

Nawet kąt by się zgadzal...

#1850 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:23

A on płacze,czy na coś liczy?

Łzy mu soczewkę wypłukały- szuka w trawie :mellow:

Sporo takich kwiatków można znaleźć...



:mellow:

Załączone pliki



#1851 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 kwiecień 2012 - 14:48

ja z kolei słyszałem że Messi w podstawówce grał w ręczną

a teraz gra w klubie FC Salcesona, chyba jakaś Hiszpańska liga podwórkowa,
nawet udało mu się zaadoptować do nowej dyscypliny jakiej przyszło mu stawić czoło, taki kwiatek na rozluźnienie ... :D
Jak widać nikt nie jest idealny

Żeby nie było, już wspominałem, nie lubię Realu, Barcelona była dla mnie nr.1 z Ronaldinho :D

http://img205.imageshack.us/img205/3589/30606739.jpg

#1852 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 18 kwiecień 2012 - 14:55

FC Salcesona to jest hiszpańska liga salezjańska.

#1853 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 19:20

ja z kolei słyszałem że Messi w podstawówce grał w ręczną



ha on miał wówczas może 17-18 lat i sporo fantazji. nie takie ręce strzelały bramki i nie na takich imprezach...

#1854 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:35

46 minuta i....1:0 dla Chelsea, no to bedzie ciekiawie,czyżby finał marzeń sie nie zdarzy? :D

#1855 OFFLINE   tomuś

tomuś

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaOstrów Wlkp.

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:40

Wystarczy już el clasico w sobotę...

#1856 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:57

Spokojnie, nic mi nie pęknie, a już na pewno nie przez taki sReal. Jestem kibicem sportu i lubię go na najwyższym poziomie, a Twój klub kulturowo przestał do niego dorastać...

VeB.


Moim zdaniem nie jesteś prawdziwym kibicem mimo, że za takiego się uważasz. Brak szacunku dla innego klubu (jaki by nie był i kto by w nim nie grał) pokazuje jakim właśnie jesteś prawdziwym kibicem. Obrażanie i wyśmiewanie się z drużyny i jej zawodników daje właśnie wyraz Twojego zauroczenia w jeden klub, więc jakim Ty jesteś kibicem sportu???????Sam troszkę zdrowia straciłem na kopaniu piłki, widziałem i sam grałem w nie jednych derbach, ale prawdziwy kibic szanuje wszystko co jest z nimi związane!!! Oczywiście mecz wydziela dużo emocji, ale po nim wraca się do rzeczywistości, emocje opadną i nikt za kilkanaście dni nie będzie tego pamiętał co było poza wynikiem. Natomiast kibice Twojego pokroju są mało wartościowi są bo są, dla was zawsze coś będzie źle. Piłka nożna jest grą twardą, jak tego nie potrafisz zrozumieć to szkoda, a faule i inne cfane zagrywki są w to wliczone. Kamerom nic nie ucieknie, nawet chamskie zagrania są wywołane emocjami i czasem piłkarzom głowy się zagotują, ale jakby wszystko było cacy to sport byłby nudny.

#1857 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:05

46 minuta i....1:0 dla Chelsea, no to bedzie ciekiawie,czyżby finał marzeń sie nie zdarzy? :D





Mam nadzieję, że nie bo podniecanie się przez wszystkie stacje nie będzie końca. Już nie mogę strawić wielkich derbów. a C+ już sam siebie przeszedł pokazując co dzień jakieś durne ramówki z tym co się dzieje przed tym meczem, jakby to był finał mistrzostw świata.
Mam cichą nadzieję, że Real utrze nosa Barsie i sprawa mistrzostwa będzie już zamknięta.

Od razu dodam, że nie jestem kibicem żadnego z tych klubów.

#1858 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:36

@Matek, jednym z powodów dla którego nie kibicuje FCB jest fanatyzm ich kibiców, który był wielokrotnie prezentowany również na tym forum i także w Twoim ostatnim poście.

Brakuje, że za niedługo będziecie żądać aby FCB grała od razu w finale za to, że ma styl, filozofie i dobrze wychowanych piłkarzy i grzecznego trenera no i przecież posiada piłkę przez 75% meczu i strzela 30 razy na bramkę więc każda porażka to przypadek i fuks przeciwnika.

Poczekaj jeszcze jeden sezon lub dwa jak przyjdzie zniżka formy, a zobaczych jak piłkarze z Twojej 'wyjątkowej' drużyny potrafią pięknie kosić z trawą.

Pogadamy w sobotę, mam nadzieję :D

Pozdro

PS
Nie umniejszam ich osiągnięć. Na DZISIAJ są najlepszą drużyną na świecie.




#1859 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:42

Co Wy na taki scenariusz, że giganci z LaLiga wykrwawiają się w sobotę i odpadają kilka dni pożniej w LM?



#1860 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 19 kwiecień 2012 - 06:20

Co Wy na taki scenariusz, że giganci z LaLiga wykrwawiają się w sobotę i odpadają kilka dni pożniej w LM?


Patrząc na Pepe, Ramosa i Marcelo, to niestety, ale jest to możliwe... :angry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych