Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przyczepa pod ponton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
903 odpowiedzi w tym temacie

#501 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 19 listopad 2018 - 19:55

Nie neguje jakości , cena nie bierze się z niczego. Tylko te plozy...jeśli są spoko slipy, że mozna wjechać do wody to ok. Ale.jak trzeba dętke zrzucić przed woda i pozniej na te plozy ja wtargac... do tego dętka niech ma z 3.6m i powodzenia bez rolek i drugiej osoby


Mi przed płozami dołożyli rolki.Ponton 3,30 zjeżdża i wjeżdża aż miło.Do tego żeby zwodować ponton nie muszę praktycznie wjeżdżać do wody kołami... 💪😉

#502 OFFLINE   maweric

maweric

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1367 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Przybyłowski

Napisano 19 listopad 2018 - 20:05

Nie ma za dużo... Jest tyle ile ktoś może zapłacić ;-)Ja chodzę, prosząc o dutki na widzimisię i dlatego pytam, bo wąż w kieszeni jest od zakupu pontonu u Ciebie :-P:-P:-P

 

Suski robi bardzo dobre przyczepy, no ale coś za coś ( cena ).

Podobną przyczepę można już kupić o  800-1000 zł taniej, ogólnie kupiłbym tańszą i doposażył w takie bajerne rolki jak ma @siarq i wtedy cena wychodzi prawie taka jak za przyczepkę z Radomia. Przy łodzi bym się zastanowił przy lekkim pontonie nie ma sensu przepłacać.



#503 OFFLINE   maweric

maweric

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1367 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Przybyłowski

Napisano 19 listopad 2018 - 20:06

@count_martin3z - nie chodziło mi o Twojego węża , @siarq nie dał zarobić mojemu ziomkowi na przyczepce i jeszcze pisze, że że za drogo Suski dał wycenę  :)


Użytkownik maweric edytował ten post 19 listopad 2018 - 20:17


#504 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 691 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 19 listopad 2018 - 20:15

Podjąłem męską decyzję, kupuję przyczepę pod ponton. Po przeczytaniu tego wątku, wybór padł na firmę Suski z Radomia. Po rozmowie telefonicznej z miłą panią, otrzymałem propozycję na maila takiej oto przyczepy. Przeczytałem w wątku, że taka ilość rolek jest zbyteczna pod ponton. Brać tą przyczepę, czy pytać o możliwość demontażu zbędnych rolek? Być może po demontażu rolek spadnie trochę cena?

Na Twoim miejscu wybrał bym się do Słowacinka. Przyczepy na pewno nie gorsze ceny podobnę i w razie problemów blisko na reklamację



#505 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 20:40

Ale ja dalej nie wiem ile to kosztuje. Chętnie porozmawiam, ale, muszę mieć jakieś dane wejściowe :-)

@count_martin3z - nie chodziło mi o Twojego węża , @siarq nie dał zarobić mojemu ziomkowi na przyczepce i jeszcze pisze, że że za drogo Suski dał wycenę :)



#506 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 19 listopad 2018 - 21:11

Z ciekawości zapytam .Czarna rama suskiego to jest  tylko malowanie proszkowe czy malowanie proszkowe po ocynku?



#507 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 19 listopad 2018 - 21:14

Ale ja dalej nie wiem ile to kosztuje. Chętnie porozmawiam, ale, muszę mieć jakieś dane wejściowe :-)


Wiosną bez udziwnień z płozami i na resorach cena wyjściowa była 3100 brutto. Tak więc wg mojej wyceny i porównań z innymi przyczepkami bez resora trzeba było dołożyć 600 zł za resor oraz brać pod uwagę że innymi mieli, mają opcję tylko z odczepianą tylną belką oświetlenia.Dodatkowo Suski bez problemu zrobi wersję szerszą wg upodobań nabywcy.

#508 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5540 postów
  • Imię:adam

Napisano 19 listopad 2018 - 21:35

tak z ciekawosci , co daja resory przy detce wazacej 60-80kg ?



#509 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 19 listopad 2018 - 21:48

tak z ciekawosci , co daja resory przy detce wazacej 60-80kg ?


Narazie nic przy założeniu że dętka jest ostatecznym środkiem pływającym...Przy myśleniu przyszłosciowym robią różnicę😉
  • okoniarz lubi to

#510 OFFLINE   BOSMAN 76

BOSMAN 76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 19 listopad 2018 - 22:01

Norbert 78 pomyśl jeszcze o przyczepie bagażowej załadujesz w nią bardzo dużo szpeju, a w bagażniku tylko silnik na górę przykręcisz trzy deski podłogowe i masz już gotowe. Nad Bugiem i tak miejsca do slipu brak, trzeba przenosić lub przeciągać na kółkach. Jak dwie osoby to już masz problem z głowy. Jak sam to kółka i po problemie.

#511 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5540 postów
  • Imię:adam

Napisano 19 listopad 2018 - 23:05

Przy myśleniu przyszlosciowym,to mozna odrazu dwu osiowke kupić pod jacht ...:)pytanie było o resory do detki i 100kg obciążenia , a nie przyszłość.niejestem w żaden sposób uprzedzony do przyczepy Suski, tylko za 3500zl można kupić przyczepe z wykonaniem pod daną jednostkę, gdzie żadna taśma tego nie da...A wodowanie zarówno z wjezdzaniem do wody czy bez, w ten czas nie robi roznicy.

Użytkownik siarq edytował ten post 19 listopad 2018 - 23:07


#512 OFFLINE   komanch

komanch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Napisano 19 listopad 2018 - 23:17

Narazie nic przy założeniu że dętka jest ostatecznym środkiem pływającym...Przy myśleniu przyszłosciowym robią różnicę

Mam łódź 550kg na przyczepie z amorami (bez resorów), zero skakania, jazda jak po torach, tak że bez przesady z tą różnicą :)

Przyczepa Cymerman.



#513 OFFLINE   Carlos*

Carlos*

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 listopad 2018 - 01:01

Ale ja dalej nie wiem ile to kosztuje. Chętnie porozmawiam, ale, muszę mieć jakieś dane wejściowe :-)

 

Info masz na PW , bo nie wiem czy tu można oficjalnie o cenach pisać ;)



#514 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 03:55

Info masz na PW , bo nie wiem czy tu można oficjalnie o cenach pisać ;)

Post #511 i wiele innych na JB. podających ceny za jakiś produkt  ,tak ze nie bierz do głowy tylko pisz tu ,to żadne łamanie regulaminu.



#515 OFFLINE   Carlos*

Carlos*

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 listopad 2018 - 08:20

To w takim razie proszę  - 4100 zł brutto, kolor czarny, oświetlenie ledowe ,5 rolek kilowych, trap, bez kola zapasowego.



#516 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 20 listopad 2018 - 08:55

Na Twoim miejscu wybrał bym się do Słowacinka. Przyczepy na pewno nie gorsze ceny podobnę i w razie problemów blisko na reklamację

Dzwoniłem do nich wczoraj, mają o dwie stówy drożej. Mają też jakąś używkę do sprzedania, w czwartek jadę zobaczyć

Ale ja dalej nie wiem ile to kosztuje. Chętnie porozmawiam, ale, muszę mieć jakieś dane wejściowe :-)

Zadzwoń do nich i zapytaj, porównamy wtedy czy dostaliśmy taką samą ofertę

Z ciekawości zapytam .Czarna rama suskiego to jest tylko malowanie proszkowe czy malowanie proszkowe po ocynku?

Pani powiedziała, że malowanie jest po ocynku, ale jeżeli zechcę poczekać, mogą zrobić sam ocynk

Norbert 78 pomyśl jeszcze o przyczepie bagażowej załadujesz w nią bardzo dużo szpeju, a w bagażniku tylko silnik na górę przykręcisz trzy deski podłogowe i masz już gotowe. Nad Bugiem i tak miejsca do slipu brak, trzeba przenosić lub przeciągać na kółkach. Jak dwie osoby to już masz problem z głowy. Jak sam to kółka i po problemie.

Są na Bugu slipy, korzystam ze slipu w Gnojnie i Sławatyczach, bagazówka odpada

To w takim razie proszę - 4100 zł brutto, kolor czarny, oświetlenie ledowe ,5 rolek kilowych, trap, bez kola zapasowego.

To sporo drożej niż teraz. Pewnie mi zaproponowano inny model. Na zdjęciach które wstawiłem są dwie różne przyczepy. Zaproponowano mi tą mniejszą ze światłami od większej za 3400, nie wiem czy uwzględniono zniżkę Jb.

#517 OFFLINE   Janusszr

Janusszr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1359 postów
  • LokalizacjaSuwałki
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Ja_to_ja

Napisano 20 listopad 2018 - 09:05

tak z ciekawosci , co daja resory przy detce wazacej 60-80kg ?

Nawet na pusto nie tańczy na drodze. Chyba, że resory są od Kamaza :)



#518 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 09:08

tak z ciekawosci , co daja resory przy detce wazacej 60-80kg ?

Tyle razy o tym rozmawialiśmy, a ty dalej swoje :-)

#519 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 15:53

Szukam i jak na razie nie mogę znaleźć przyczepki podłodziowej pod gumę 3m. Wie może ktoś, gdzie takie produkują i jak wygląda to mniej więcej cenowo?



#520 OFFLINE   komanch

komanch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Napisano 20 listopad 2018 - 16:06

Szukam i jak na razie nie mogę znaleźć przyczepki podłodziowej pod gumę 3m. Wie może ktoś, gdzie takie produkują i jak wygląda to mniej więcej cenowo?

https://www.otomoto....-ID6zOzpY.html?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych