Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przyczepa pod ponton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
903 odpowiedzi w tym temacie

#901 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1624 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 08 lipiec 2024 - 09:02

Pod jak długi ponton?

 

Hej, pod 370 cm



#902 OFFLINE   Kozi81

Kozi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 09 lipiec 2024 - 09:54

Hmmm Moja Lorries p-75 4216 jest niby do sprzętów do 3,6m i szerokości 1,6m, lecz tyle to pikuś. Już mam lekki nadgabaryt 1,7m szeroką Galę i następny gumiak też Gala. Ale dużo większa, najpewniej 3,9m. Najwyżej będzie wystawać i założy się pomarańczową szmatę ;-) A dlaczego akurat ta Lorries? Jest stosunkowo krótka 4,2m więc manewrowa. Lecz najważniejsze: ma zajebisty system płozorolek które można w bardzo dużym zakresie sobie regulować, tj kąty i ich rozstaw. Dla mnie wodowanie  to czysta przyjemność, ponton sam zjeżdża do wody. Dodatkowo już w orginale ma uchylne światła na ledach, łożyska Knotta. Spokojnie ze 2 tysiące kilosów zrobiłem i nie mogę się do niczego przyczepić.


  • wojciiech lubi to

#903 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1624 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 10 lipiec 2024 - 13:28

Hmmm Moja Lorries p-75 4216 jest niby do sprzętów do 3,6m i szerokości 1,6m, lecz tyle to pikuś. Już mam lekki nadgabaryt 1,7m szeroką Galę i następny gumiak też Gala. Ale dużo większa, najpewniej 3,9m. Najwyżej będzie wystawać i założy się pomarańczową szmatę ;-) A dlaczego akurat ta Lorries? Jest stosunkowo krótka 4,2m więc manewrowa. Lecz najważniejsze: ma zajebisty system płozorolek które można w bardzo dużym zakresie sobie regulować, tj kąty i ich rozstaw. Dla mnie wodowanie  to czysta przyjemność, ponton sam zjeżdża do wody. Dodatkowo już w orginale ma uchylne światła na ledach, łożyska Knotta. Spokojnie ze 2 tysiące kilosów zrobiłem i nie mogę się do niczego przyczepić.

 

Hej, ciekawa opcja ten Lorries, obawiam się tylko, że będzie za krótki.

Do tego chciałbym jednak kupić jedną przyczepę, która przyszłościowo ogarnie łódkę do 4 m.

 

Zuepełnie tego nie kumam - czy oni mają jakiś model wyżej od tego Twojego?



#904 OFFLINE   Tresor

Tresor

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1390 postów
  • LokalizacjaCzerwieńsk
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 lipiec 2024 - 21:20

Ja mam Lorriesa pp do 4M. Kolega ma wersje XL do zdaje się 5m...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych