Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rozmowa z Mickiem Brown – wywiad dla JERKBAIT.pl - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 08 styczeń 2010 - 21:51

ja miałem okazje łowić nielegalnie na uklejkę(martwą)przy użyciu zestawu spinningowego,złowiłem kilka ryb,ale niepowaliło mnie to skutecznoscia w porównaniu z gumą ,(ale to w polsce było),a praktycznoscia to juz w ogole.zmiana uklejki po każdym braniu, nawet pistolety rozrywały ja,fakt było to latem i mrożona rybka szybko sie rozmrażała.
0dlany system dental+ołów ala Draszkowicz,spinnowanie ze spałwikiem jest bardziej upierdliwe ale ,dobrze mozna ustawic głebokosc,na tym moja przygoda z martwą rybką się konczy.
Mike napewno wie co robi i robi to dobrze.i za to mu chwała

#22 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 08 styczeń 2010 - 22:55

[quote]
Aktywność, skupienie, napięcie, akcja .... udany hol.
[/quote]
Czyżbyś nigdy nie próbował?
[/quote]

Waldku,

Czy my rozmawiamy o rybkach, czy RYBKACH? <_<

#23 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 08 styczeń 2010 - 23:04

Powiem jeszcze jedno, i pozostawię to bez komentarza. Byłem w Szwecji, na tym samym łowisku, prawie zawsze w tych samych kwaterach, których używali Koledzy ze Szwecji, i co znalazłem w zamrażarkach po ich wyjeździe: zamrożone ryby morskie. Teraz, po 8 wyjazdach wiem, to przynęta na szczupaka.
Nawet taką przynętą łowiąc aktywnie nie jest łatwo pokonać 100 cm. Wierzcie mi, to są wspaniałe ryby.!
Wielka szkoda, że nie są celem moich wypraw wędkarskich do Szwecji, wielka szkoda! :angry:

#24 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 styczeń 2010 - 08:20

Remku,

Proszę, wczytaj się w Jego wypowiedzi jeszcze raz. Za pierwszym razem, jak czytałem ten wywiad w oryginale, też zadałem sobie to pytanie: Trupek, słyszałem, ale co to ma wspólnego z J.pl? I dopiero później zrozumiałem, że tą metodą też można wędkować aktywnie i selektywnie, a przede wszystkim nie kaleczyć ryb. To bardzo ważne.
Aktywność, skupienie, napięcie, akcja .... udany hol.
Myślę, że to Mick chciał mi przekazać. :unsure:



Kryst,
Zgodzę się z Tobą. Przywołany przeze mnie przykład z Irlandii, może źle, że tego nie napisałem, dokładnie obrazował aktywne łowienie trupkiem. Osobiście wolę przynęty sztuczne (osobiste preferencje nie mające żadnego związku z C&R i innymi ideologiami :D), a łowienie trupkiem uważam za ciekawe i bardzo skuteczne.

Pozdrawiam
Remek

#25 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 13 styczeń 2010 - 19:50

Pitrek super kawalek ,naprawde z przyjemnoscia czytalem .
Troche jak bym widzial Gorana (szweda z ktorym czesto polawiam) z ta roznica ze on prowadzi notatki z kazdej wyprawy juz od ponad 40 lat .To pozwala mu na rozszyfrowanie kodow ,poza tym od ponad 20 lat lowi tylko zebate zakraszajac czasem okonkiem .
Mozna sie jeszcze wiele nauczyc od Mick-e ,gosc robi to co lubi a ze kocha to co robi ..Zajebiscie to robi i daj panie nam chociaz kilka takich fajnych rybek roczniea bedzie git .
ps. kryst dobrzes sie pan spisal ( nie zapomnij wykupic zezwolenia na ten rok ,jak cos wal smialo )
pozdrawiam termos





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych