Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty Eluska

kobiety woblery

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1288 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 sierpień 2016 - 23:21

...a gdyby była potrzebna jakaś pomoc przy sesjach fotograficznych... :rolleyes:  :D

Jak na forumowicza , który udziela się w wątku z tetrykami dużo ryzykujesz  :P  i Eluska mogłaby mieć problem  ;)   Myśle , że jak dostaniesz kalendarz to wystarczy  :D


  • albercik2 lubi to

#602 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:33

moje tetryctwo idzie w parze z doświadczeniem fotograficznym i tyle ... ;)  :) zero ryzyka


  • platynowłosy, Roberto, woblery z Bielska i 1 inna osoba lubią to

#603 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:03

Mat miał chyba co innego na myśli...
  • Tomasz eS i gulf lubią to

#604 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:20

Moja wersja najbardziej popularnej blaszki w Polsce - Algi 

 

Miedziana blacha grubości 1 mm w dwóch wersjach wielkości 1 & 2 o wadze 11 g i 6 g 

 

 

Lm0PwGZ.jpg

 

30Cxzu9.jpg

 

WcH8vzA.jpg

 

23JrSa2.jpg

 

A6Amrcv.jpg

 

ICab9SK.jpg

 

M4bRpgU.jpg

 

IAhxobT.jpg

 

Ark6s2K.jpg

 

wVdy5Lq.jpg

 

DMZs0TL.jpg

 



#605 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:26

Mat miał chyba co innego na myśli...

A no mialem 😉
  • Sławek77 lubi to

#606 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:52

A ja nie miałem ...



#607 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4397 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:01

Wreszcie połowiłam na imitację myszki. Materiał sierść sarny plus ogonek z piórka koguta, oczka z gumki, hak 6.Mała gustowna myszka :P 

 

Po kilkunastu dniach od mojego spotkania z myszką, łasiczką i olbrzymim kleniem, znowu zjawiłam sie w tym samym miejscu tym razem z imitacją myszki. Podchodziłam ostrożnie do dołka z klenikami, kilka wymachów muchówką i imitacja myszki opadła na wodę. Plum wzbudziło w klenikach duże zainteresowanie. Szkoda że najodważniejszy nie okazał się jednocześnie tym największym, miał około 45-50 cm, Dogonił myszkę która lekko smużyła otworzył szerooooko pyszczek i zassał przynęte, nawet nie musiałam zacinać. Szybki gwałtowny odjazd prosto w korzenie drzewa. A co tam się działo! - młynki , młynki , młynki. Po kilku minutach walki lądowanie w podbieraku. Piękny Klenik na małą bezbronną myszkę. Kleniki jak koty lubią włochate szare stworzonka. Ten mój klenik był wyjątkowo waleczny i umięśniony, chyba to mysie mięsko służy klenikom. Dopięłam swego - Klenik na imitację myszki :wub: 

 

Zawzięta "łasiczka" z Ciebie. :lol:  Nie poddajesz się i dopięłaś swego. I swoja myszka i Pan Kleniu.  :good:  

Jedynym słowem "Real Hunter".

 

Tak to już jest z młodymi napalonymi że zawsze wystartują pierwsi a "stary" spokojnie żyje sobie dalej i korzysta z tego z czego młodzi już nie skorzystają. Dlatego urósł taki wielki i jest królem tego dołka. Piszę oczywiście o tym nie złowionym olbrzymim kleniu. Podobnie jest z dużymi pstrągami, nie zawsze zdążą przed szybkim drobiazgiem.

Sam sobie takiego futrzaka umotam bo duże pstrągi też lubią zbierać to co z wodą płynie. Kiedyś z żołądku jednego znalazłem jakiegoś ptaszka który chyba nie zdążył nauczyć się latać i stał się "muchą" płynącą z wodą.  :huh:

 

Gratulacje za udany wypad mimo że nie był to ten z którym byłaś "umówiona" i cały m-c starałaś się go "zaliczyć".  ;)  :)


  • BOB i Eluska lubią to

#608 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:28

śliczne blaszki, Miedziane z nutką rustikalu oj nie tylko szczupaki będą gryzły. Wyobrażam sobie jak były zapakowane  :rolleyes: mina odbiorcy - bezcenna  :rolleyes:


  • Eluska lubi to

#609 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:46

Zawzięta "łasiczka" z Ciebie. :lol:  Nie poddajesz się i dopięłaś swego. I swoja myszka i Pan Kleniu.  :good:  

Jedynym słowem "Real Hunter".

 

Tak to już jest z młodymi napalonymi że zawsze wystartują pierwsi a "stary" spokojnie żyje sobie dalej i korzysta z tego z czego młodzi już nie skorzystają. Dlatego urósł taki wielki i jest królem tego dołka. Piszę oczywiście o tym nie złowionym olbrzymim kleniu. Podobnie jest z dużymi pstrągami, nie zawsze zdążą przed szybkim drobiazgiem.

Sam sobie takiego futrzaka umotam bo duże pstrągi też lubią zbierać to co z wodą płynie. Kiedyś z żołądku jednego znalazłem jakiegoś ptaszka który chyba nie zdążył nauczyć się latać i stał się "muchą" płynącą z wodą.  :huh:

 

Gratulacje za udany wypad mimo że nie był to ten z którym byłaś "umówiona" i cały m-c starałaś się go "zaliczyć".  ;)  :)

 

Klenie to jeszcze gorsze '' gadziny'' od pstrągali.Pstrąg cię zobaczy to wieje pod korzeń i tyle go widziałeś.Klenie to tak bezczelne rybska że  przepływają obok,oglądają cię i mają w głębokim poważaniu  :lol:  Nie zapomnę jak jedno klenisko zaszło mnie od tyłu - płynął sobie za mną 60-tak i jawnie się przyglądał,oczywiście nie reagował na nic co było mu podrzucane i w ogóle się nie bał.Klenie mają tupet  :excl:


  • woblery z Bielska lubi to

#610 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:02

Piękna sprawa,. Nawet na tym forum jest kilku, do których zacznę zwracać się "ty kleniu" :D  :D  :D


  • Andrzej1 lubi to

#611 OFFLINE   darogryf

darogryf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 258 postów
  • LokalizacjaGryfino

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:13

I tak oto własnie wątki się łączą razem. Tetryk z Eluską czy Eluska z Tetrykami?



#612 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:22

I tak oto własnie wątki się łączą razem. Tetryk z Eluską czy Eluska z Tetrykami?

 

Próbuję być poważna ale z Wami się nie da  :P  :P  :P



#613 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:23

Ela nie daj się sprowokować :D



#614 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 21:02

Klenie to jeszcze gorsze '' gadziny'' od pstrągali.Pstrąg cię zobaczy to wieje pod korzeń i tyle go widziałeś.Klenie to tak bezczelne rybska że  przepływają obok,oglądają cię i mają w głębokim poważaniu  :lol:  Nie zapomnę jak jedno klenisko zaszło mnie od tyłu - płynął sobie za mną 60-tak i jawnie się przyglądał,oczywiście nie reagował na nic co było mu podrzucane i w ogóle się nie bał.Klenie mają tupet  :excl:

A ja wcale sie temu kleniowi 60-takowi nie dziwie że płynoł za tobą i na nic nie reagował tylko sie gapił i gapił :D  Jakbym był takim klenikiem z twojej rzeczki to też bym płynoł sobie bezczelnie za Tobą wlepiając swój wzrok w Eluskowe wdzięki  :wub:


  • Eluska lubi to

#615 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 sierpień 2016 - 21:12

Ela nie daj się sprowokować :D


Użytkownik BOB1 edytował ten post 31 sierpień 2016 - 21:14


#616 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4397 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 31 sierpień 2016 - 21:33

Klenie mają tupet :excl:

--------
Zwłaszcza te największe. :) One naprawdę zachowują sie tak jakby im nic nie groziło.

Chyba że to co płynęło za Tobą to nie był duży ... kleń. :D
Sugerowałeś sie tylko czerwonymi płetwami czy miał coś innego podobnego do .... ryby???? :D :D :D ;)

#617 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:10


Chyba że to co płynęło za Tobą to nie był duży ... kleń. :D
Sugerowałeś sie tylko czerwonymi płetwami czy miał coś innego podobnego do .... ryby???? :D :D :D ;)

 

Fe bardzo, bardzo brzydko  ;)



#618 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:22

Kleniki mnie zupełnie zauroczyły - te czerwone płetewki,sprytne,płochliwe jednocześnie nieraz niefrasobliwie ufne,a bywa że natrętnie ciekawskie.I co tu gadać maja pyszczki do całowania  :wub:

 

Taki słodziak mi się dzisiaj trafił, połowiony na duża imitację chruścika na haku nr 8 - sierść sarny plus brzuszek z pianki i jeżynka z kapki koguta 

 

kuNDDRz.jpg

 

SHM61Ut.jpg

 

Z30kWkd.jpg

 

Na Dobranoc Bajkowa wahadłówka Reksio ze spinningiem i Kotek z muchówką  :P

 

9bePWHI.jpg

 

GElevVi.jpg

 

 

 

 



#619 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4397 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:34

Klenie lubią czerwone. Będąc w Twoich łapkach są bliżej tego co lubią. :)
  • Eluska lubi to

#620 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:38

Eluś ta czerwień na rączkach, wystarczyłoby byś zanmurzyła rączki w dołku a kleniki same podpłyną myśląc że to wisienki im migają przed oczyma. Wahadełko mega!!!! Reksio z spiningiem  :D  i kotek z muchówką  :D  :D  :D  :D  :D  :D


  • Eluska lubi to