Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odkrycia roku 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 styczeń 2010 - 14:40

Mifka pominąć :huh: :huh: :huh:


mnie??

dajcie sopokoj juz z tym mifkiem

ja pstragow na bezsterowce juz nie lowie bo slawek nie chce mi zrobic lamanej 9tki na kropki :D

#22 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 19 styczeń 2010 - 02:10

moje odkrycie jest banalne a nazywa sie sledz
tylko tyle i az tyle


#23 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 luty 2010 - 02:38

Choć ogromnie szczęśliwy uczestniczę w Forum od 2008, jednak jerkbait.pl jest moim odkryciem 2009 roku.
Bo jak nazwać fakt, że od połowy grudnia do końca roku, pojawiają się na stronie głównej cztery artykuły
(relacja z koleżeńskiej morskiej troci, wyczekiwany i tłumaczony zanderowy vertical - wywiad z wykorzystaniem pytań userów,
relacja z wyprawy do Szwecji i rodbuildingowy OldSchool). Po czym w nowym roku pojawiły się.. kolejne cztery artykuły:
wywiad z cenionym M.Brownem, podwójny wywiad z Bolesławem Urynem i jego uwodzący styl życia,
bardzo obiecująca zapowiedź Sztuki Łowienia, artykułem z muchowej Słowenii i artykuł twórcy pięknych przynęt o swoich wahadłach.

To jest sprawa bez precedensu i jako taką ją traktuję.
Moje odkrycie roku 2009..
Streściłem ledwie miesiąc z kawałkiem, a jak wiadomo w powietrzu wciąż coś wisi do opublikowania..
Ogrom smakowitych wywiadów, soczystych reportaży oraz liczba nieznanych mi dotąd tematów wędkarskich i około-wędkarskich,
w pełni uprawnia mnie do złożenia takiej laurki.

Pachnącej anyżkiem i całej w wazelinie :lol:
Brawa za ukierunkowaną pozytywną energię i wykorzystywanie swoich możliwości.

Pozdrawiam
Grzesiek

#24 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 06 luty 2010 - 12:18

Dla mnie odkryciem roku 09 było forum jerkbait.pl i w koncu poznanie walorów firowego(japońskiego) sprzetu.(po kilkunastu latach)zawsze były okumy-mikado itp i myśl po co mi jeden kołowrotek za 1000pln jak za te pieniadze moge miec 5 innych,nie japońskich...a tu eureka jak kupiłem i zaczołem takim młynkiem krecić to teraz juz wiem jakia to różnica.to samo z kijami,kasy troche trzeba dać ale najlepsze jak kumple po kiju pukaja sie w głowe jak mozna dac tyle kasy za sprzęt a potem nad wodą dam im połowić--to ich mina i ochy i achy dla mnie bezcenne.a to wszystko dzieki forum -opisom i radom jego użytkowników,

#25 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 luty 2010 - 14:44

Moim odkryciem 2009 roku również jest j.pl. Masa wiadomości które przyswoiłem dzięki tej witrynie oraz forum.

Wszystko to zaowocowało pierwszym w życiu zestawem castingowym - oczywiście do połowu na jerki. Na koniec chce nadmienić, że sam moment zainstalowania multiplikatora i trzymanie wędki w uchwycie castingowym było dla mnie niesamowitym przeżyciem. Nie mogę się doczekać cieplejszych dni kiedy wyjdę porzucać czym kolwiek aby się nauczyć, a tym bardziej nie mogę się doczekać maja, kiedy to ruszę szukać zębatych :mellow:

Czyli ogólnie odkryłem jerkbaita i casting :D

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 luty 2010 - 23:38

Dzięki Panowie za dobre słowo :D tym bardziej że to nasza jedyna wypłata. Chce się robić dalej jak człowiek przeczyta coś takiego :mellow:

#27 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 08 luty 2010 - 14:02

...ze sa jeszcze (jak dlugo? :( ) miejsca niespustoszone na Wisle, darzace wielce konkretnymi rybami. Podrecznikowo, bez odruchów obronnych i paniki na widok czegokolwiek.

#28 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 08 luty 2010 - 14:35

Chiciałbym je odkryć ale chyba jeszcze sporo pływania przede mną B)

#29 OFFLINE   czaro73

czaro73

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 362 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Czaro

Napisano 08 luty 2010 - 20:52

Moim odkryciem ubiegłego roku było-jest;
- mój pirwszy zestaw castingowy
- super forum jerkbait, a przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, którzy są kopalnią wiedzy, i którzy są tolerancyjni dla takich laików jak ja
- Pracownia Art-Rod ( czytaj j/w )
- Jezioro Bytyńskie ( mam tylko 35 km )

Pozdrawiam

Czaro73

#30 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 luty 2010 - 13:25

Pierwszy, niepełny sezon z muchą - suche , jęteczki i chrusty, nimfy również spróbowałem. Złowiłem pierwsze lipienie i wpadłem :mellow:

#31 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 marzec 2010 - 10:46

Ja sie nauczyłem w ubiegłym roku kręcić kołowrotkiem do tyłu :D. Dropszotowy zestaw wrzucony w nurt i skakanie ciężarkiem z nurtem. Oczywiście dzięki forum, choć ktoś to opisywał na przykładzie wpuszczania woblerów pod nawisy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych