Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

larus platinum executor jerk 2.10..sciema??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 29 styczeń 2010 - 00:49

witajcie.poszukuje jakiegos dobrego kijka.mam problem jak chyba kazdy kto kupuje 1wsze combo.otoz szukam kijka w miare uniwersalnego gdyz ciezko biegac z 2 kijami.znalazlem ,,larus platinum executor jerk 2.10,,i nie wiem czy kij powaznie moze miec takie parametry.gdyz:
-cw 1/2-3oz 14-84gr
-moc-heavy z tego co wiem heavy to raczej 60-80 a nawet 100gr czyli jak to sie ma do dolnej granicy wyrzutu
-akcja-fast
-linia 12-25lb czyli 5.44-11.35kg (gorna granica uszkodzenia blanku wydaje mi sie mala biorac pod uwage gorna granice wyrzutu i porownujac z innymi kijami)
jesli ktos moglby zdefiniowac to i prosze o porade fachowca to mogloby to pomoc wielu takim ktorzy szukaja cos w miare uniwersalnego.jesli owy kij bylby godny polecenia to prosilbym o rade jaki multik.chodzimio zastosowanie przynet w tej wadze 14-84 zarowno gumki 7-12cm na 8-12g glowce jak i jerki(nigdy nie lowilem ale patrzac na ich wage to bledne)..prosze o kilka typow multikow zarowno tych za 200 jak i za 800zl wiemze ten drugi bedzie lepszy ale wole jakos wszytsko pogodzic.oczywiscie sklaniam sie ku niskoprofilowym z hamulcem magnetycznym.i gdyby kijek okazal sie niewypalem to co proponowalibyscie jako alternatywe..mam nadzieje ze ten temat pomoze w ogromnej skali zaczynajacym cast i szukajacych wielu odpowiedzi.dziekuje bardzo za kazda pomoc.pozdrawiam c&r zamieszczam linka z tym kijkiem http://www.wedkarskiezakupy.pl/shopping/product_enlarge.php? id=819

#2 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 29 styczeń 2010 - 02:22


Avid Series ® Salmon & Steelhead
AVC80HF
dlugosc-8'(2.44m)
moc- Heavy
akcja- Fast
czesci-1
linka- 12 - 25 jak w larusie i przy duzo wiekszym cw
cw-1 - 6(28-168gr)
dolnik-5
waga- 7.0(196gr)
cena- $ 230
wychodzi na to ze inni producenci maja jeszcze wiekszy przedzial wagowy.ciekawe :unsure: moze opinia fachowca

#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18627 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:03

Grunwald,

miałem w ręce kilka Laursów i powiem tak: kije castingowe z serii Platinum sprawiały bardzo dobre wrażenie i na pewno były warte swojej ceny. Jeżeli chodzi o zakres c.w. jaki był na nich podany, to mówiąc szczerze nie pamiętam już dokładnie, ale chyba był on sporo zawyżony tzn. kije sprawiały wrażenie bardziej finezyjnych niż wskazywałby na to zakres podanego ciężaru wyrzutowego. Chyba że pamięć mnie zawodzi :unsure:

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:16

dziekuje bardzo za opinie,to juz druga pozytywna na temat tej marki,prawdopodobnie zaopatrze sie w ten kijek.zostal jeszcze wybor multika niskoprofilowego z hamulcem magneteycznym.raz jeszcze dziekuje wszytskim ktorzy czynnie pomagaja.dzieki temu oszczedza sie mase czasu w poszukiwaniu i doborze kija.c&r




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych