Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

MEGAFORCE 100 TSHL.opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:23

witajcie.czy ktos mial do czynienia z tym multikiem??prazentuje sie calkiem niezle.brakuje jedynie wiadomosci gdzie zostala zrobiona(zapewne wietnam badz taiwan).prosze o opinie.chce ja zmontowac z kijem larusa 14-84gr.pytanko czy tym multikiem bedziemy sprawnie rzucac wabikami 10gr i czy nie ociazymy go nadmiernie jerkami 80gr.dziekuje za wszytskie opinie.c&r

#2 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:18

Cześć. Też się czaję na tego multisia, zerknij tu:

http://www.multiplik...hp?topic=3363.0

#3 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:37

witaj.z tego co widze sa za i przeciw.obawiam sie ze chinczyk z jerkami 60+moze sobie nie poradzic.mialem do w rece i robi dobre wrazenie ale wrazenie robia tez staloszpulowce za 100zl dopoki nie zaczniesz ich uzywac.wykonanie i stylistyka to jedno a funkcjonalnosc to juz inna sprawa.mimo wszytsko uwazam ze sprzet godny uwagi tymbardziej dla poczatkujacych ktorzy nie od razu rzucaja sie na gleboka wode.uwzam ze po 1 sezonie sami bedziemi mieli wlasne zdanie na temat czego tak naprawde potrzebujemy.nie mniej jednak uwazam ze niedoswiadczonemu i poczatkujacemu trudno bedzie zajezdzic ta daiwe z zcego wynika ze jako 1wszy uniwersalny multik moze dac wiele radosci i nie przyczyni sie do rozczarowania castingiem....wiesz moze gdzie kolega kupil tego 13+ za 315 zl??pozdarwiam.c&r

#4 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 31 styczeń 2010 - 16:37

Cześć. Ja cały rok łowiłem multikiem Abu Pro Max L i się nie rozleciał :D Łowiłem max 60g. Różnie bywa.

A co do okazji Megaforce - swego czasu na Allegro pojawiał się za 260zł. Napisz do sprzedającego, może jeszcze ma:
http://www.allegro.pl/item877219194_daiwa_megaforce_100_tshl _najtaniej_okazja.html

#5 OFFLINE   grunwald18

grunwald18

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 16:42

dzieki wielkie.poczytam o tym abu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych